صفحه 6 از 14 نخستنخست ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 51 تا 60 , از مجموع 140
Like Tree518تشکر

موضوع: Canon EOS 80D

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

نقل قول نوشته اصلی توسط Nima Sadigh نمایش پست ها
    نمونه عكسهاي با فرمت raw از IR و مقايسه اي كه يكي از كاربران fredmiranda در مورد دايناميك رنج اين دوربين با اين فايل ها انجام داده است:

فایل پیوست 75828

http://www.fredmiranda.com/forum/topic/1419472
    http://www.imaging-resource.com/PROD...anon-80dA7.HTM

در مورد قابل اطمينان بودنش نظري ندارم ولي اگر واقعيت داشته باشد بالاخره روياي چندين ساله كنوني ها برآورده شده است.

طبق گفته ي يكي ديگر از كابران ريكاوري شدوها هم نويز پايينتري را نسبت به 7dmii نشان مي دهد.
    باید منتظر تست های میدانی و بیشتری بود که ببینیم چنین مسئله ای قطعا تایید می شود یا نه ، ولی تصور من این است که اگر چنین پیشرفتی واقعا حاصل شده بود هم در تبلیغات ، کنون آن را مورد تاکید قرار می داد و هم اینکه در 1Dx Mkii پیشرفت مهمی در این زمینه دیده می شد. شخصا امیدوارم چنین نموداری صحیح باشد اما بهر حال برای قضاوت زود است.
    kiavash، Mahdi.A.Tabar و MohammadRanjbar تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال m.daneshpayeh آواتار ها
    تشکر کرده
    1982

نقل قول نوشته اصلی توسط DELL نمایش پست ها
    باید منتظر تست های میدانی و بیشتری بود که ببینیم چنین مسئله ای قطعا تایید می شود یا نه ، ولی تصور من این است که اگر چنین پیشرفتی واقعا حاصل شده بود هم در تبلیغات ، کنون آن را مورد تاکید قرار می داد و هم اینکه در 1Dx Mkii پیشرفت مهمی در این زمینه دیده می شد. شخصا امیدوارم چنین نموداری صحیح باشد اما بهر حال برای قضاوت زود است.
    مگر تستهای یک دی اکس مارک دو منتشر شده است؟ اگر لینک نمونها را دارید بدهید نگاهی بیندازیم، گرچه این کلاس هیچ وقت بدنه جالبی برای من نخواهد بود.
    Nima Sadigh، obsidiyan و MohammadRanjbar تشکر می‌کنند.
    مهدی دانش‌پایه
    http://500px.com/daneshpayeh
    هر گونه انتقاد، پیشنهاد، ویرایش، ایراد، نق نق، غرغر و غیره کاملا آزاد است.

كاربر بسیار فعال m.daneshpayeh آواتار ها
    تشکر کرده
    1982

تست دینامیک رنج این بدنه کم کم در حال منتشر شدن است.
    امروز pdreview تست دینامیک رنج و ریکاوری سایه هارو منتشر کرد. از تصاویر اینطور بنظر میرسه که نسبت به بدنهای دیگر کنون 1 استاپ دینامیک رنج بهبود پیدا کرده (کمی بیشتر از یک استاپ). و بهبود دیگری که مشاهده میشه اینه که پترن نوز راندوم است و حداقل از خطوط موازی نویز خبری نیست.

این بدنه هنوز از نظر دینامیک رنج فاصله زیادی با دی7200 نیکون و یا NX1 سامسونگ دارد ولی حالا با این یک استاپ بهبود، و با توجه به اینکه فقط در موارد خاص مثل عکاسی از منظره میتوانید از مزیت دینامیک رنج بیشتر آن بدنها (حدود یک و نیم استاپ) استفاده کنید، این اختلاف کم رنگ است.
    ویرایش توسط m.daneshpayeh : Tuesday 22 March 2016 در ساعت 06:27
    Nima Sadigh، a.g g.a، Dariush Chegini و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مهدی دانش‌پایه
    http://500px.com/daneshpayeh
    هر گونه انتقاد، پیشنهاد، ویرایش، ایراد، نق نق، غرغر و غیره کاملا آزاد است.

كاربر ويژه Nima Sadigh آواتار ها
    تشکر کرده
    6705

با توجه به اين تست و مقايسه 80d با 6d و d7200، ظاهرا پيشرفتي كه منتظرش بوديم اتفاق افتاده است. البته هنوز جاي كار براي رسيدن به رقبا هست.

به هر حال تبريك مي گويم به كنوني ها.... مانت ef به سطح اول دوربينهاي عكاسي منظره بازگشته است.

Untitled-1fewf.jpg

Untitled-1ewtt.jpg
    M.Nouri، a.g g.a، I.Givili و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    "تو قسمتی از جهان نیستی، تو خود جهان هستی"

كاربر همراه AliM89 آواتار ها
    تشکر کرده
    179

هر چند تا بیرون آمدن تست ها و رویو کامل Dpreview و سایت های دیگر باید صبر کرد، ولی عملکرد نویزی این دوربین به نظرم از 7D mark II ضعیفتر است.
    هر چند این دو دوربین را اصلا در یک سطح نمیدانم، ولی با توجه به اینکه جفت آنها از سنسور سایز APS-C استفاده می کنند خواستم مقایسه ای داشته باشم. به نظرم افزایش مگاپیکسل در کلاس xxD باعث این اتفاق شده است. ولی خب 24MP بودن هم شیرین است و کاربردها و طرفداران خاص خود را دارد.

ولی خب تبریک بابت افزایش دینامیک رنج در این کلاس از دوربین که در پست قبلی مشخص است...

3.jpg

2.jpg

1.jpg

بیشتر مشتاق تست سیستم فوکوس جدید کنون بر روی این بدنه هستم. (با توجه به سابقه ی بدی که در دوربین قبلیم 70D در مورد مشکل فوکوس داشتم.)
    yaghoobi، ashkan 78، Nima Sadigh و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    179

دیدن این لینک هم خالی از لطف نیست، مقایسه ای نصفه و نیمه بین نویز 70D ، 80D و D7200

http://www.imaging-resource.com/news...00-comparisons
    Nima Sadigh، a.g g.a و MohammadRanjbar تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه Nima Sadigh آواتار ها
    تشکر کرده
    6705

نقل قول نوشته اصلی توسط AliM89 نمایش پست ها
    هر چند تا بیرون آمدن تست ها و رویو کامل Dpreview و سایت های دیگر باید صبر کرد، ولی عملکرد نویزی این دوربین به نظرم از 7D mark II ضعیفتر است.
    هر چند این دو دوربین را اصلا در یک سطح نمیدانم، ولی با توجه به اینکه جفت آنها از سنسور سایز APS-C استفاده می کنند خواستم مقایسه ای داشته باشم. به نظرم افزایش مگاپیکسل در کلاس xxD باعث این اتفاق شده است. ولی خب 24MP بودن هم شیرین است و کاربردها و طرفداران خاص خود را دارد.

ولی خب تبریک بابت افزایش دینامیک رنج در این کلاس از دوربین که در پست قبلی مشخص است...

بیشتر مشتاق تست سیستم فوکوس جدید کنون بر روی این بدنه هستم. (با توجه به سابقه ی بدی که در دوربین قبلیم 70D در مورد مشکل فوکوس داشتم.)
    درسته ظاهرا 80d در ايزوي 3200 بدتر از 7d ii عمل كرده است. ولي باز هم بايد صبر كرد تا تستهاي نهايي بيرون آيد.

در مورد مشكل فوكوس 70d كمي توضيح مي دهيد؟
    M.Nouri، a.g g.a، MohammadRanjbar و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    "تو قسمتی از جهان نیستی، تو خود جهان هستی"

تشکر کرده
    179

نقل قول نوشته اصلی توسط Nima Sadigh نمایش پست ها
    درسته ظاهرا 80d در ايزوي 3200 بدتر از 7d ii عمل كرده است. ولي باز هم بايد صبر كرد تا تستهاي نهايي بيرون آيد.

سلام
    شاید آف تاپیک محسوب شود، اما چشم...
    تو اینترنت سرچ بزنید مشکل فوکوس را در فروم های خارجی هم نوشته اند، من هم وقتی خریدم مشکل داشت، رو بعضی از لنزها مشکل بک فوکوس و بعضی دیگر فرانت فوکوس، طوری که با Micro Adjustment خود دوربین هم رفع نمیشد.
    با جناب قاسمی مدیریت محترم تعمیرگاه مرکزی هم به این نتیجه رسیدیم که بدنه ی من کلا فوکوس گیجی دارد و تصمیم بر این شد که بدنه را عوض کنم. جالب اینجا بود که یه بدنه نو دیگر هم تست کردیم که همین مشکل را داشت...
    ناگفته نماند که اگر مشکل نداشت بدنه ی خوبی بود...
    Nima Sadigh، a.g g.a و MohammadRanjbar تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    179

البته ذهنیت دوستانی که میخواهند 70D بخرند را بهم نریزم، این مشکل خیلی خیلی کم اتفاق میافتد، شانس من بود، با اینکه خودم کنون دارم و الان چند ماهی است یک پروژه عکاسی طولانی مدت را دارم با نیکون انجام میدهم، اما بعد از اون اتفاق به چند نفر از اطرافیانم پیشنهاد خرید 70D را داده ام که همگی آنها بدون مشکل بودند...
    MohammadRanjbar تشکر می‌کند.

كاربر همراه I.Givili آواتار ها
    تشکر کرده
    1572

نقل قول نوشته اصلی توسط AliM89 نمایش پست ها
    سلام
    شاید آف تاپیک محسوب شود، اما چشم...
    تو اینترنت سرچ بزنید مشکل فوکوس را در فروم های خارجی هم نوشته اند، من هم وقتی خریدم مشکل داشت، رو بعضی از لنزها مشکل بک فوکوس و بعضی دیگر فرانت فوکوس، طوری که با Micro Adjustment خود دوربین هم رفع نمیشد.
    با جناب قاسمی مدیریت محترم تعمیرگاه مرکزی هم به این نتیجه رسیدیم که بدنه ی من کلا فوکوس گیجی دارد و تصمیم بر این شد که بدنه را عوض کنم. جالب اینجا بود که یه بدنه نو دیگر هم تست کردیم که همین مشکل را داشت...
    ناگفته نماند که اگر مشکل نداشت بدنه ی خوبی بود...
    من هم کمی با این بادی این مشکل رو دارم ، با لنز 24-105 L که داشتم مشکل بک فوکوس رو داشتم که با micro adjusment هم حل نشد ، در بادی دیگری تست کردم مشکلی نبود
    من هم این نتیجه رسیدم این بادی با معدودی از لنز ها مشکل فوکوس دارد .
    Nima Sadigh، obsidiyan، MohammadRanjbar و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    "آیدین گیویلی"
    www.idingivili.ir
    Canon 70D + 100mm macro L , 50mm F1.4 , 10-18mm , Speedlite 600ex-rt

صفحه 6 از 14 نخستنخست ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... آخرینآخرین