صفحه 5 از 7 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 41 تا 50 , از مجموع 66
Like Tree326تشکر

موضوع: Tamron 85mm F1.8

كاربر فعال nejadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1978

نقل قول نوشته اصلی توسط m.daneshpayeh نمایش پست ها
    مرسی از اشتراک،
    بنظر من برای این لنز اپتیک خیلی مهم نیست. در واقع در درجه اول اهمیت نیست.
    دقت فکوس چطور است؟ البته این سوال را بعد از گرفتن چند عکس در شرایط عکاسی عادی باید جواد داد. شخصا با 85 سیگما اف 1/4 در زمان تست هیچ مشکلی ندارم اما در عمل پیش میآید که در عکاسی تمام قد چند سانتی منری عقب یا جلو فکوس کند. در فاصله فکوس ۴، ۵ متری چند سانیمتر خطای زیادی نیست که عکس بی استفاده شود. ولی دیگر از جزئیات زیر صورت که در صورت فکوس با لایو ویو خواهیم داشت خبری نخواد بود!
    لطفا تجربه خودتان را در مورد درصد اطمینان فکوس هم بفرمایید.
    جناب دانش پایه اگر مقایسه رو بر مبنای ۸۵ کانن بزاریم که در حال حاضر همینطور هست باز تامرون با توجه به لرزشگیری که داره قدرت فوکوس بهتری رو از خودش نشون میده ..... در محیط باز و پرتره قدی به جرات میتونم بگم از هر ۱۰ شات ۹ شات اوکی و فوکوس بسیار دقیق هست اما در لنز کاننی که من دارم در دیاف ۱/۸ چه در پرتره بسته و باز مشکل از دست دادن شات ها بسیار هست
    msh2200، yaghoobi، m.daneshpayeh و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Amirhoseingh آواتار ها
    تشکر کرده
    268

نقل قول نوشته اصلی توسط nejadi نمایش پست ها
    جناب دانش پایه اگر مقایسه رو بر مبنای ۸۵ کانن بزاریم که در حال حاضر همینطور هست باز تامرون با توجه به لرزشگیری که داره قدرت فوکوس بهتری رو از خودش نشون میده ..... در محیط باز و پرتره قدی به جرات میتونم بگم از هر ۱۰ شات ۹ شات اوکی و فوکوس بسیار دقیق هست اما در لنز کاننی که من دارم در دیاف ۱/۸ چه در پرتره بسته و باز مشکل از دست دادن شات ها بسیار هست
    سلام عرض میکنم خدمت اساتید محترم
    اول از همه تبریک میگم برای خرید این لنز ایشالا رینگ فکوسش همیشه بچرخه واستون
    راستش من. دوربین دی 5100 دارم و 2 سال هست میخوام عوض کنم. تا پای خرید دوربین میرم پشیمون میشم. و همش توی فکر خرید لنز میرم و 2 دل میشم
    این لنز. بخاطر اشباع و کنتراست عالی که داره. واسه عکاسی سیاه و سفید خوببه؟ چون من فقط سیاه و سفید میگیرم. و یک 50مم اف 1.8 جی هم دارم
    به نظر شما. ارزش داره. به جای 50. یه 35 مم. بگیرم. با این لنز؟
    یا یک 85 اف 1.8 نیکون بگیرم. به همراه 24 م م اف 1.8 ؟؟
    خواهشا بچه ها کمکم کنید. من. خسته شدم انقدر فکر کردم

كاربر همراه ALI.Barutkub آواتار ها
    تشکر کرده
    1156

این لنز چه کاری قرار است برای شما انجام دهد که 50مم اف 1.8 جی نمی تواند ؟! با وجود این که زمینه عکاسی خود را مشخص نکرده اید، ولی توصیه می کنم با همان لنز خوبی که دارید لذت ببرید

پی نوشت : اگر برای مستند و سوژه تمام قد نیاز به لنز دارید، به 24 یا 35 م م فکر کنید و اگر برای پرتره میخواهید، توصیه من فوکال های بالاتر مثل 105 اف2
    است.

كاربر همراه Amirhoseingh آواتار ها
    تشکر کرده
    268

نقل قول نوشته اصلی توسط ALI.Barutkub نمایش پست ها
    این لنز چه کاری قرار است برای شما انجام دهد که 50مم اف 1.8 جی نمی تواند ؟! با وجود این که زمینه عکاسی خود را مشخص نکرده اید، ولی توصیه می کنم با همان لنز خوبی که دارید لذت ببرید

پی نوشت : اگر برای مستند و سوژه تمام قد نیاز به لنز دارید، به 24 یا 35 م م فکر کنید و اگر برای پرتره میخواهید، توصیه من فوکال های بالاتر مثل 105 اف2
    است.
    50 خیلی خوبه و راضیم. اما. یکم تو محیط بسته. اذیت میکنه و این مساله باعث شده که به لنز واید تر بیفتم. و در کنارش. یک لنز تخصصی برای پرتره بگیرم
    این بنز به خاطر لرزش گیر داشتنش. واسم جذاب بود چون روی کراپ میشه توی نور کم هم عکس های خوب و شارپ گرفت. (راستش. 50 م م. روی کراپ. نه واید هست نه. تله. و نه استاندارد. البته نظر من اینه. و خوشحال میشم اگر اشتباهاتم تصحیح بشه)

تشکر کرده
    1978

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhoseingh نمایش پست ها
    سلام عرض میکنم خدمت اساتید محترم
    اول از همه تبریک میگم برای خرید این لنز ایشالا رینگ فکوسش همیشه بچرخه واستون
    راستش من. دوربین دی 5100 دارم و 2 سال هست میخوام عوض کنم. تا پای خرید دوربین میرم پشیمون میشم. و همش توی فکر خرید لنز میرم و 2 دل میشم
    این لنز. بخاطر اشباع و کنتراست عالی که داره. واسه عکاسی سیاه و سفید خوببه؟ چون من فقط سیاه و سفید میگیرم. و یک 50مم اف 1.8 جی هم دارم
    به نظر شما. ارزش داره. به جای 50. یه 35 مم. بگیرم. با این لنز؟
    یا یک 85 اف 1.8 نیکون بگیرم. به همراه 24 م م اف 1.8 ؟؟
    خواهشا بچه ها کمکم کنید. من. خسته شدم انقدر فکر کردم
    سلام ، خب به نظرم سوال شما زياد ارتباطي با اين تاپيك نداره و خيلي كلي هست ، من اين لنز رو نخريدم و فقط تست روش انجام دادم ، اگر صرفا براي پرتره ميخواهيد با توجه به دوربين كراپ دارتون فوكال ٨٥ ايده ال هست و ميتونيد به ٨٥ نيكون با قيمت كمتر هم فكر كنيد و مابقي رو براي لنز ديگه هزينه كنيد ، بعيد بدونم كسي كه كارش پرتره باشه ريسك سرعت ١/٣٠ يا ١/١٥ يا بالاتر و پايين تر روبه جون بخره
    yaghoobi تشکر می‌کند.

Forum Moderator M.Mobin آواتار ها
    تشکر کرده
    13645

سلام
    این تاپیک برای مقایسه لنزها مناسب نیست ولی در خصوص لنز 85 1.8 کنون هیچ کدام از دو لنزی که من داشتم مشکلی نداشته و این لنز به نسبت قیمت به نظر من بسیار ارزنده است.بعضی از دوستان من هم این لنز را دارند ولی مشکل حادی با فکوس این لنز ندارند.
    m.daneshpayeh، Majix و dynasat2 تشکر می‌کنند.
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

والا من میترسم مقایسه ۸۵ کانن رو تو این بازه که گفتید بزارم کاننی ها دپرس بشن در بازه ۱/۸ و ۲ که کانن ۸۵ واقعا افتضاحه اما در دیاف های بالاتر اوضاع بهتر میشه گرچه از لحاظ شارپنس باز تامرون سر هست .... اما چشم فایل ها رو براتون میزارم گرچه خیلی علمی و مناسب نیست
    اتفاقاً منم ميخواستم همين درخواست رو بکنم که بشه بوکه رو مقايسه کرد
    البته فکر نميکنم کنون اينقدر هم بد باشه ، ما با اينکه 85 1.2 هم داريم من اکثراً از 85 1.8 استفاده ميکنم که سرعت فکوسش بيشتره و جز ca مشکل خاصی نداره
    به نظرم شارپنس خيلی خوبی هم داره
    اين عکس مال 2 روز پيشه jpg اديت نشده دوربين

DA0A1521.jpg
    DA0A1521c.jpg
    dynasat2 تشکر می‌کند.
    Canon 6D2/5D3
    16-35L III/Sigma 85 1.4 Art/ 90mm VC / 70-200L IS II
    Majid

تشکر کرده
    1978

نقل قول نوشته اصلی توسط Majix نمایش پست ها
    اتفاقاً منم ميخواستم همين درخواست رو بکنم که بشه بوکه رو مقايسه کرد
    البته فکر نميکنم کنون اينقدر هم بد باشه ، ما با اينکه 85 1.2 هم داريم من اکثراً از 85 1.8 استفاده ميکنم که سرعت فکوسش بيشتره و جز ca مشکل خاصی نداره
    به نظرم شارپنس خيلی خوبی هم داره
    اين عکس مال 2 روز پيشه jpg اديت نشده دوربين

]
    []
    دوستان به عرايض من توجه نكردن ، من خودم كانن ٨٥ اف ١.٨ دارم و خيلي هم از نظر من خوبه ، اما وقتي بحث مقايسه با تامرون پيش مياد واقعا در دياف ١.٨ و ٢ هيچ حرفي كانن واسه گفتن نداره ، ca وحشتناك ، گوشه ها و كنار مركز داغون ، و خود مركز هم از لحاظ شارپ بودن قابل مقايسه با تامرون نيست ..... اما ....... اما در دياف ٢.٢ اوضاع بهتر و در ٢.٨ مركز كاملا قابل رقابت با تامرون اما به هيچ وجه در كناره ها باز قابل مقايسه نيست و لنز كانن گوشه و كناره هاش اصلا خوب نيست
    Fereidoon، Mehrdad-PL، Dariush Chegini و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه scorpion8 آواتار ها
    تشکر کرده
    136

سلام دوستان یک عدد از این لنز امروز خریداری شد واقعا از نظر ظاهری یک سر و گردن از کنون بالاتره مخصوصا بسته بندی فوق عالیش و هود فوق العاده با کیفیت و شیک خود لنز هم وزن بالایی نیسبت به مدل کنونی داره و فوکوس بسیار سریع واقعا از خریدش راضیم بدون معطلی کنونی رو با اینکه 2 ماه بود خریده بودم فروختم
    photo_2016-05-23_23-13-50.jpg
    yaghoobi، Fereidoon، aliakbar و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه scorpion8 آواتار ها
    تشکر کرده
    136

دوستان یه سوالی داشتم این آپدیت کردن لنزهای تامرون به چه صورته من تماس گرفتم با آفومار گفت ما انجام نمیدیدم اصلا به چه دردی میخوره میشه توضیحی بدید

صفحه 5 از 7 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 آخرینآخرین