نمایش نتایج : از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7
Like Tree5تشکر
  • 1 Post By l3arzegar
  • 1 Post By l3arzegar
  • 1 Post By ahmad_sh
  • 1 Post By l3arzegar
  • 1 Post By ahmad_sh

موضوع: ریموت کنترل Hahnel Captur Module-Pro

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    258

پیش فرض ریموت کنترل Hahnel Captur Module-Pro

با سلام
    دوستان کسی تجربه کار با ریموت کنترل هنل و طریقه سینک کردن آن با فرستنده و گیرنده اضافه را دارد.

asd.jpg

كاربر همراه ahmad_sh آواتار ها
    تشکر کرده
    814

دوستان کسی از این ریموت استفاده کرده ؟ ورژن pro II هم داره ؟؟ یه جایی قیمت حدود 300 دیدم یه جایی 200 !! تفاوت قیمت به نظرتون برای چیه ؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    33

تفاوت قیمت بخاط اینه که مدل ارزانتر بعضی از امکانات مدل گرانتر رو نداره و به اصطلاح فول آپشن نیست
    امکاناتی از قبیل سنسورها که ریموت رو به نور،صدا،اشعه مادون قرمز،لیزر و جک سه میلیمتری AUX که برای طراحی مدار دلخواه هست حساس میکنه
    ahmad_sh تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    33

طریقه سینک ریموت با فرستنده و گیرنده های اضافه باید مثل سینک شدن فرستنده و گیرنده خود دستگاه باشه
    ahmad_sh تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    814

نقل قول نوشته اصلی توسط l3arzegar نمایش پست ها
    تفاوت قیمت بخاط اینه که مدل ارزانتر بعضی از امکانات مدل گرانتر رو نداره و به اصطلاح فول آپشن نیست
    امکاناتی از قبیل سنسورها که ریموت رو به نور،صدا،اشعه مادون قرمز،لیزر و جک سه میلیمتری AUX که برای طراحی مدار دلخواه هست حساس میکنه
    خیلی متشکرم از راهنمایی
    البته اختلاف قیمت برای یک مدل بود شک کردم گفتم شاید مدل تقلبی هم در بازار داشته باشه

از سنسور نورش میشه به عنوان لایتنینگ تریگر هم استفاده کرد ؟ ( برای عکاسی از رعد و برق )
    l3arzegar تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    33

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad_sh نمایش پست ها
    خیلی متشکرم از راهنمایی
    البته اختلاف قیمت برای یک مدل بود شک کردم گفتم شاید مدل تقلبی هم در بازار داشته باشه

از سنسور نورش میشه به عنوان لایتنینگ تریگر هم استفاده کرد ؟ ( برای عکاسی از رعد و برق )
    خواهش میکنم.
    تا حالا برای رعد و برق امتحان نکردم اما فکر میکنم که بشه از رعد و برقهای بزرگ عکس گرفت...چون معمولا برای رعد و برقهای کوچک که زود تموم میشه تا دوربین بخواد فرمان رو دریافت کنه و شات بزنه رعد و برق تموم شده
    همه این سنسورها هم حساسیتشون قابل تنظیم هست و علاوه بر این زمان عملکرد و یا زمان فرستادن فرمان به دوربین هم قابل تنظیم هست که این قابلیت برای عکاسی از اجسام در حال حرکت خیلی کاربردی هست
    من بیشتر از لیزر برای قطره گرافی استفاده کردم و از مادون قرمز و AUX برای دوربین تله ای
    ahmad_sh تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    814

نقل قول نوشته اصلی توسط l3arzegar نمایش پست ها
    خواهش میکنم.
    تا حالا برای رعد و برق امتحان نکردم اما فکر میکنم که بشه از رعد و برقهای بزرگ عکس گرفت...چون معمولا برای رعد و برقهای کوچک که زود تموم میشه تا دوربین بخواد فرمان رو دریافت کنه و شات بزنه رعد و برق تموم شده
    همه این سنسورها هم حساسیتشون قابل تنظیم هست و علاوه بر این زمان عملکرد و یا زمان فرستادن فرمان به دوربین هم قابل تنظیم هست که این قابلیت برای عکاسی از اجسام در حال حرکت خیلی کاربردی هست
    من بیشتر از لیزر برای قطره گرافی استفاده کردم و از مادون قرمز و AUX برای دوربین تله ای
    از راهنماییتون بی نهایت ممنونم اطلاعات خیلی مفیدی بود
    l3arzegar تشکر می‌کند.