صفحه 20 از 22 نخستنخست ... 10 16 17 18 19 20 21 22 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 191 تا 200 , از مجموع 220
Like Tree87تشکر

موضوع: مشاوره در خرید پرینتر

كاربر بسیار فعال m.daneshpayeh آواتار ها
    تشکر کرده
    1982

نقل قول نوشته اصلی توسط -Arian- نمایش پست ها
    سلام خدمت دوست عزیز
    بابت راهنمایی ممنون
    پرینتر لیزری چه مدلی؟ کیفیت منظورم جزئیات کاتالوگها چگونه است؟
    اگر امکان داره یک عکس از کاتالوگهاتون بزارید
    در مورد کاغذ می خوام خرید پارتی بخرم منظورم کیلوئی بعد بدم برش بزنند
    تعداد کاتالوگها هفته ای 10 تا 30 برگ می شود
    من از پرینتر hp. Cp1025nw استفاده میکنم که یک پرینت ساده است پس هر پربنتر دیگری باید بخوبی از پس کار بربیاید. کیفیت پریتر مرحوم من خوب بود اما به دلایلی این مدل را پیشنهاد نمیکنم.
    من پیشنهاد میکنم با کسی که تخصص چاپ. دارد مشورت کنید. چون سایز کاغذ، حاشیه سفید کاغذ و برش ممکن است روی کار نهایی خیلی تاثیر گذار باشد. یا طراحی را طوری انجام دهید که اصلا نیازی به برش نداشته باشد. نوع کاغذ هم خیلی مهم است. با کاغذ کیلویی و نامرغوب نمیتوانید کیفیت خوبی با پرینتر لیزری در عکسهای کاتالوگ داشته باشید. اگر امکان چاپ کاتالوگها را ندارید، به دلیل هزینه یا نیاز به تغییر، پیشنهاد من همان چاپ روی کاغذ آ-فور و گذاشتن در پوشه تبلیغاتی با مشخصات خودتان است حداقل برای شروع کار.
    -Arian- تشکر می‌کند.
    مهدی دانش‌پایه
    http://500px.com/daneshpayeh
    هر گونه انتقاد، پیشنهاد، ویرایش، ایراد، نق نق، غرغر و غیره کاملا آزاد است.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط m.daneshpayeh نمایش پست ها
    من از پرینتر hp. Cp1025nw استفاده میکنم که یک پرینت ساده است پس هر پربنتر دیگری باید بخوبی از پس کار بربیاید. کیفیت پریتر مرحوم من خوب بود اما به دلایلی این مدل را پیشنهاد نمیکنم.
    من پیشنهاد میکنم با کسی که تخصص چاپ. دارد مشورت کنید. چون سایز کاغذ، حاشیه سفید کاغذ و برش ممکن است روی کار نهایی خیلی تاثیر گذار باشد. یا طراحی را طوری انجام دهید که اصلا نیازی به برش نداشته باشد. نوع کاغذ هم خیلی مهم است. با کاغذ کیلویی و نامرغوب نمیتوانید کیفیت خوبی با پرینتر لیزری در عکسهای کاتالوگ داشته باشید. اگر امکان چاپ کاتالوگها را ندارید، به دلیل هزینه یا نیاز به تغییر، پیشنهاد من همان چاپ روی کاغذ آ-فور و گذاشتن در پوشه تبلیغاتی با مشخصات خودتان است حداقل برای شروع کار.
    محاسبه کاغذ را انجام دادم. اگر از کاغذ 60*90 با گرماژ 135-170 استفاده کنم(گلاسه) 4 برگ آ3 متوانم ازش در بیاورم که اگر برگ a3را از وسط تا بزنم (طولی) تقریبا برابر با A4می شود که از وسط باید پنس شود که چندان سخت نیست
    مشکل من در انتخاب پرینتر هست که کیفیت چاپ را داشته باشد
    البته کیفیت کاغذ هم برای مهم هست
    اگر از جوهر افشان استفاده کنم و مخزن روش ببندم تقریبا چند برگ آ4 پرینت می زنه؟
    با توجه به خجم کار مشکلی برای پریتر پیش نمیاد؟
    چه نوع رنگی استفاده کنم که دوام بیشتری داشته باشد
    اگر دوستان دیگه نظری دارند راهنمایی کنند

تشکر کرده
    1982

محاسبه کاغذ را انجام دادم. اگر از کاغذ 60*90 با گرماژ 135-170 استفاده کنم(گلاسه) 4 برگ آ3 متوانم ازش در بیاورم که اگر برگ a3را از وسط تا بزنم (طولی) تقریبا برابر با A4می شود که از وسط باید پنس شود که چندان سخت نیست
    مشکل من در انتخاب پرینتر هست که کیفیت چاپ را داشته باشد
    البته کیفیت کاغذ هم برای مهم هست
    اگر از جوهر افشان استفاده کنم و مخزن روش ببندم تقریبا چند برگ آ4 پرینت می زنه؟
    با توجه به خجم کار مشکلی برای پریتر پیش نمیاد؟
    چه نوع رنگی استفاده کنم که دوام بیشتری داشته باشد
    اگر دوستان دیگه نظری دارند راهنمایی کنند
    شما میخواهید از کاغذ ۶۰ در ۹۰ استفاده کنید؟ پرینتری با این سایز وجود ندارد.
    کیفیت پرینت لیزری هم با ٱفست متفاوت است. این روش برای شروع خوب است ولی اگر تعداد پرینت زیادی میخواهید این راه مناسبی نیست.
    باید خودتان با چشم کیفیت را ببینید تا تشخیص دهید بدرد شما میخورد یا خیر.
    -Arian- تشکر می‌کند.
    مهدی دانش‌پایه

كاربر جديد
    تشکر کرده
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط m.daneshpayeh نمایش پست ها
    شما میخواهید از کاغذ ۶۰ در ۹۰ استفاده کنید؟ پرینتری با این سایز وجود ندارد.
    کیفیت پرینت لیزری هم با ٱفست متفاوت است. این روش برای شروع خوب است ولی اگر تعداد پرینت زیادی میخواهید این راه مناسبی نیست.
    باید خودتان با چشم کیفیت را ببینید تا تشخیص دهید بدرد شما میخورد یا خیر.
    کاغذ ابعاد استانداردش 60 در90 یا 70*100 وجود دارد که 60 در 90 بعد از برش 4عدد کاغذ A3 lمی شود
    در اصل می خواهم برش بزنم به ابعاد 28*42 می شود A3 و بخاطر همین می خواهم A3 بگیرم
    شما با پرینتر لیزری عکس چاپ کردید؟
    اگر لطف کنید یکیشون را اپلود کنید من مقایسه داشته باشم ممنون میشوم
    البته می دانم برای تیراژ بالا مقرون به صرفه نیست ولی در حال حاضر چون تعدا بسیار محدود هست چاره ای ندارم

تشکر کرده
    1982

کاغذ ابعاد استانداردش 60 در90 یا 70*100 وجود دارد که 60 در 90 بعد از برش 4عدد کاغذ A3 lمی شود
    در اصل می خواهم برش بزنم به ابعاد 28*42 می شود A3 و بخاطر همین می خواهم A3 بگیرم
    شما با پرینتر لیزری عکس چاپ کردید؟
    اگر لطف کنید یکیشون را اپلود کنید من مقایسه داشته باشم ممنون میشوم
    البته می دانم برای تیراژ بالا مقرون به صرفه نیست ولی در حال حاضر چون تعدا بسیار محدود هست چاره ای ندارم
    من الان در مسافرت هستم و به کاتالوگهای چاپ شده دسترسی ندارم که برای شما اسکن کنم تا کیفیت چاپ را ببینید. ولی اگر میخواهید کاغذ را برش دهید من خیلی پرینتر لیزری را پیشنهاد نمیکنم. چون رنگ بصورت یک لایه روی کاغذ قرار میگیرد و اگر از کاغذ گلاسه یا کوتد استفاده کنید در برش ممکن لبه ها بریزد.
    اگر شما هم مثل من مشکل هزینه و تغییر کاتالوگهارا در شروع کار دارید پیشنهاد میکنم در طراحی تجدید نظر کنید. کاتالوگهای خیلی زیادی با زمینه و حاشیه سفید دیده ام که بسیار شکیل هم بوده اند. اینطوری نیاز به برش هم ندارید.
    کیفیت عکس با پرینتر لیزری برای کاتالوگ مورد قبول است مگر اینکه نیاز به چاپ دقیق باشد تا مشتری دقیقا رنگ و مشخصات محصول را ببیند. کاغذ هم در کیفیت خیلی تاثیر گذار است.
    -Arian- و سیدرضا بازیار تشکر می‌کنند.
    مهدی دانش‌پایه

كاربر جديد
    تشکر کرده
    7

سلام خدمت مدیران و کاربران
    نیاز به راهنمایی دارم
    می خواهم تعدادی کاتالوگ چاپ کنم چون تعدادش محدود هست واز طرفی هفته ای تغییرات در نمونه ها ایجاد میشه برای همین چاپ دیجیتال نمی صرفه
    لذا می خوام پرینتر برای اینکار بخرم ترجیحا آ3 البته پیشنهاد دادند که 1410 اپسون بگیرم
    ایا 1410 بدردم می خوره یا نه؟ یا پیشنهاد می کنید لیزری بخرم یا پیشنهاد دیگری دارید؟
    چون برگ A3 را به صورت پشت ورو بزنم بعد از وسط تا کنم وبا پنس به صورت کاتالوگ در بیارم
    چه نوع کاغذی بخرم که مناسب برای این کار باشه؟
    ایا رنگ جوهر افشان در تماس پاک می شود؟
    ممنون میشوم راهنمایی فرمایید
    از دوستان کسی دیگه نیست راهنمایی کنه؟
    حداقل مصرف رنگ کاربرای اینجا مطلع اند با توجه به اینکه اینجا سایت تخصصی عکس هم هست
    نیاز به راهنمایی مبرم دارم اخه هفته دیگه می خواهم پرینتر و کاغذ را تهیه کنم

كاربر همراه
    تشکر کرده
    299

از دوستان کسی دیگه نیست راهنمایی کنه؟
    حداقل مصرف رنگ کاربرای اینجا مطلع اند با توجه به اینکه اینجا سایت تخصصی عکس هم هست
    نیاز به راهنمایی مبرم دارم اخه هفته دیگه می خواهم پرینتر و کاغذ را تهیه کنم
    دوست گرامی بنده برای چاپ تعدادی محدود خودم این کار رو با پرینتر جوهرافشان چاپ عکس p50 انجام دادم
    این پرینتر تانک جوهر روش بود و بسیار به صرفه
    قبل توضیح بیشتر این نکته رو عرض کنم که پرینتر های لیزری قدرت مناسبی جهت چاپ عکس ندارد (هم هرینه چاپ و شارژ کارتریج و هم کیفیت)و برای این موضوع بیشتر از پرینتر های جوهرافشان استفاده میشود به علت جوهر های ارزانتر.
    ولی برای روشن شدن در خصوص سوال شما این رو باید بگم که واقعا پرینتر برای این کار درست نشده و اساسا اشتباه هست
    و با مشکلاته بسیاری مواجه خواهید شد که در نهایت میگید کاش همون بیرون میدادم چاپ میکردن دوزار بیشتر یا کمتر
    هد پرینترها در چاپ روی تعداد و پشت سرهم دچار جوهر ریزی روی برگه میشن و باید استراحت کنن
    hossein137 و -Arian- تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط shahede.dovom نمایش پست ها
    دوست گرامی بنده برای چاپ تعدادی محدود خودم این کار رو با پرینتر جوهرافشان چاپ عکس p50 انجام دادم
    این پرینتر تانک جوهر روش بود و بسیار به صرفه
    قبل توضیح بیشتر این نکته رو عرض کنم که پرینتر های لیزری قدرت مناسبی جهت چاپ عکس ندارد (هم هرینه چاپ و شارژ کارتریج و هم کیفیت)و برای این موضوع بیشتر از پرینتر های جوهرافشان استفاده میشود به علت جوهر های ارزانتر.
    ولی برای روشن شدن در خصوص سوال شما این رو باید بگم که واقعا پرینتر برای این کار درست نشده و اساسا اشتباه هست
    و با مشکلاته بسیاری مواجه خواهید شد که در نهایت میگید کاش همون بیرون میدادم چاپ میکردن دوزار بیشتر یا کمتر
    هد پرینترها در چاپ روی تعداد و پشت سرهم دچار جوهر ریزی روی برگه میشن و باید استراحت کنن
    ممنون دوست عزیز
    چون فعلا تیراژ کارم پایین هست بخاطر همین هست که می خوام از پرینتر استفاده کنم
    فرمودید استراحت باید بکنه مثلا تو جه تعداد این مشکل براش پیش میاد؟ وچه زمان استراحت لازمه؟
    با جوهر 100سی سی چند برگ A4 می شه پرینت گرفت؟
    پرینتر 1410 اپسون از نظر شما چگونه است ؟ معایبش چی هست؟
    ممنون می شوم راهنمایی فرمایید؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام دوستان عزیز
    میخواستم بین دو مدل پرینتر لیزری رنگی Canon i-SENSYS LBP7018C و HP LaserJet Pro CP1025 انتخاب کنم.به نظر شما کدومو بگیرم که هم از لحاظ کیفیت بهتر باشه هم از لحاظ هزینه شارژ نسبت به اونیکی بهتره؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام دوستان عزیز
    میخواستم بین دو مدل پرینتر لیزری رنگی Canon i-SENSYS LBP7018C و HP LaserJet Pro CP1025 انتخاب کنم.به نظر شما کدومو بگیرم که هزینه شارژ کارتریجش به صرفه تر باشه؟

صفحه 20 از 22 نخستنخست ... 10 16 17 18 19 20 21 22 آخرینآخرین