صفحه 2 از 14 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 12 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 20 , از مجموع 140
Like Tree282تشکر

موضوع: FUJIFILM X-T2

كاربر همراه
    تشکر کرده
    59

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhoseingh نمایش پست ها
    میدونی چنذ گذاشتن توی ایران؟
    کدوم رو ؟

كاربر ويژه Nima Sadigh آواتار ها
    تشکر کرده
    6705

من روانی فوجی هستم فقط میترسم اگر اینو با کیت لنز بگیرم یا با 35 مم (این یا ایکس پرو2) تا مدتی نتونم آپدیت خاصی داشته باشم و لنز 35 م م واسم جوابگو نباشه من شب ها موقع خواب با رویای عکاسی با فوجی چشمامو میبندم
    واقعا شده عقده واسم کاش لنز 50 مم ارزون داشت
    سوال برایم پیش آمده است که چرا با پول فوجی یک فول فریم نمی خرید؟
    obsidiyan تشکر می‌کند.
    "تو قسمتی از جهان نیستی، تو خود جهان هستی"

كاربر همراه Amirhoseingh آواتار ها
    تشکر کرده
    268

نقل قول نوشته اصلی توسط Nima Sadigh نمایش پست ها
    سوال برایم پیش آمده است که چرا با پول فوجی یک فول فریم نمی خرید؟
    داداش حق داری کاملا
    من چون سیاه و سفید عکاسی میکنم فوجی فیلم رو دوست دارم چون واقعا توی عکاسی سیاه و سفید خیلی جذاب تر هست
    البته پول اگر داشتم لایکا میخریدم
    بعید هم نیست که فول فریم بگیرم
    این درگیری توی ذهنم همچنان برقراره و عقلم میگه خرید فوجی عاقلانه نیست ولی دلم میگه فوجی بگیرم
    Nima Sadigh، saber.pix و obsidiyan تشکر می‌کنند.

كاربر فعال خزان آواتار ها
    تشکر کرده
    3572

داداش حق داری کاملا
    من چون سیاه و سفید عکاسی میکنم فوجی فیلم رو دوست دارم چون واقعا توی عکاسی سیاه و سفید خیلی جذاب تر هست
    البته پول اگر داشتم لایکا میخریدم
    بعید هم نیست که فول فریم بگیرم
    این درگیری توی ذهنم همچنان برقراره و عقلم میگه خرید فوجی عاقلانه نیست ولی دلم میگه فوجی بگیرم
    بابت آف تاپیک عذرخواهی میکنم ولی بد نیست فول فریم بگیری + هواوی پی 9 که دوربین دوگانه داره و توسط لایکا توسعه داده شده و برای عکاسی سیاه و سفید محشره ...
    نیما هستم گاه آنكه ما را به حقيقت مي رساند خود از آن عاري است .زيرا تنها حقيقت است كه رهايي مي بخشد.( مارگوت بیکل - احمد شاملو )

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

همیشه چاپ بزرگ نیاز نیست که نیاز به فول‌فریم‌باشد. کسانی این‌نوع دوربین را می‌گیرند به همان قیاس که D500 کسانی می‌گیرند.
    Christ Melikian، M.Nouri، a.g g.a و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه kato آواتار ها
    تشکر کرده
    325

خرید هاف فریم با قیمت فول فریم و بعضا گران تر از فول فریم که 100% x-t2 از 750 نیکون هم گران تر تمام خواهد شد عاقلانه نیست البته این نظر شخصی منه درست یا غلط هرچی
    Anoosh-Em و obsidiyan تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Amirhoseingh آواتار ها
    تشکر کرده
    268

نقل قول نوشته اصلی توسط کوروش نمایش پست ها
    همیشه چاپ بزرگ نیاز نیست که نیاز به فول‌فریم‌باشد. کسانی این‌نوع دوربین را می‌گیرند به همان قیاس که D500 کسانی می‌گیرند.
    من زنگ زدم قیمت گر4تم اگر ایراد نداره اینجا ذکر کنم؟

كاربر همراه Christ Melikian آواتار ها
    تشکر کرده
    2646

سلام

بدنه با مشخصات عالی حداقل فعلا روی کاغذ هست . منهای اون بسیار دلرباست . اگر پول اضافه داشتم میخریدم .

دوم بحث عاقلانه و ... پیش اومده . فاکتور ارزش خرید نسبت به قیمت تنها معیار تعین کنند عقلانیت در خرید نیست . این اواخر با کاهش پول ملی نسبت به دلار همه البته دست و بالمون بسته تر هستش . ولی کلا خرید یه فول فریم با این قیمت برای یه غیر حرفه ای که پولی ار بابت عکاسیش در نمیاده چون با این پول یه فول فریم خریده . آیا خیلی عاقلانه تر هستش در کل . همه چه انکار کنیم چه نه کمی تا حدودی دچار سندرم GAS هستیم (سندروم خرید تجهیذات عکاسی ) وگر نه اینجا حدود 8 نه 9 سال من حداقل نمیچرخیدم :))

درضمن این دوربین همونطور که کاربر محترم kato ( اسم شما ر نمیدونم ) گفتن هاف فریم نیست . دوربین میکرو سه چهارم من هاف فریم هست این دوربین کراپ 1.5 هستش .
    کلا دوربین های میرور لس از هم رده کنونی و نیکونی خودشون گرونتر هم هستند بعضا .
    من بعد 5 سال استفاده از دی اس ال آر به میرورلس کوچ کردم . این سیستم رو بیشتر دوست دارم و حاظرم براش بیشتر هزینه کنم . فقط با پرایم عکاسی میکنم . و تعادل این لنز ها با این بدنه ها عالیه دیگه پرتابل بودن و ... رو اصلا نمیگم . چون بحثش جداست .

اوایل کاستی های داشت ولی میبینید با هر نثل که جلو میره خیلی جهش تکنیکال و تکنولوژی میبینیم .

درباره فول فریم اگر بخوام بخرم هرگز D750 نمیگیرم چون دیگه بر نمیگردم به دوربینهای دارای آینه و مدل های قدیمی . یه بدنه فول فریم بروز و میرورلس از سونی میگیرم که
    http://www.bhphotovideo.com/c/produc...al_camera.html

قیمتش رو میبینید . و لنز هم حداقل برای شروع .
    http://www.bhphotovideo.com/c/produc...t_fe_55mm.html

اگر مقایسه باشی در باره قیمت فول فریم و این بدنه باید بدنه به روز از میرورلس ها لحاظ بشه . که حدودا این ترکیب میشه به تومان 9500000 تومان . به قسمی 2700 دلار

بابت اف تاپیک عذر میخوام .
    ویرایش توسط Christ Melikian : Monday 11 July 2016 در ساعت 11:01
    yaghoobi، Mehrdad-PL، Nima Sadigh و 7 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مجله رایگان عکاسی من https://flipboard.com/section/meliki...ne-cuts-bacQkF

كاربر همراه kato آواتار ها
    تشکر کرده
    325

نقل قول نوشته اصلی توسط Christ Melikian نمایش پست ها
    سلام

بدنه با مشخصات عالی حداقل فعلا روی کاغذ هست . منهای اون بسیار دلرباست . اگر پول اضافه داشتم میخریدم .

دوم بحث عاقلانه و ... پیش اومده . فاکتور ارزش خرید نسبت به قیمت تنها معیار تعین کنند عقلانیت در خرید نیست . این اواخر با کاهش پول ملی نسبت به دلار همه البته دست و بالمون بسته تر هستش . ولی کلا خرید یه فول فریم با این قیمت برای یه غیر حرفه ای که پولی ار بابت عکاسیش در نمیاده چون با این پول یه فول فریم خریده . آیا خیلی عاقلانه تر هستش در کل . همه چه انکار کنیم چه نه کمی تا حدودی دچار سندرم GAS هستیم (سندروم خرید تجهیذات عکاسی ) وگر نه اینجا حدود 8 نه 9 سال من حداقل نمیچرخیدم :))

درضمن این دوربین همونطور که کاربر محترم kato ( اسم شما ر نمیدونم ) گفتن هاف فریم نیست . دوربین میکرو سه چهارم من هاف فریم هست این دوربین کراپ 1.5 هستش .
    کلا دوربین های میرور لس از هم رده کنونی و نیکونی خودشون گرونتر هم هستند بعضا .
    من بعد 5 سال استفاده از دی اس ال آر به میرورلس کوچ کردم . این سیستم رو بیشتر دوست دارم و حاظرم براش بیشتر هزینه کنم . فقط با پرایم عکاسی میکنم . و تعادل این لنز ها با این بدنه ها عالیه دیگه پرتابل بودن و ... رو اصلا نمیگم . چون بحثش جداست .

اوایل کاستی های داشت ولی میبینید با هر نثل که جلو میره خیلی جهش تکنیکال و تکنولوژی میبینیم .

درباره فول فریم اگر بخوام بخرم هرگز D750 نمیگیرم چون دیگه بر نمیگردم به دوربینهای دارای آینه و مدل های قدیمی . یه بدنه فول فریم بروز و میرورلس از سونی میگیرم که
    Sony a7II Alpha Mirrorless Digital Camera (Alpha a7II Body) ILCE7M2/B

قیمتش رو میبینید . و لنز هم حداقل برای شروع .
    Sony Sonnar T* FE 55mm f/1.8 ZA Lens SEL55F18Z B&H Photo Video

اگر مقایسه باشی در باره قیمت فول فریم و این بدنه باید بدنه به روز از میرورلس ها لحاظ بشه . که حدودا این ترکیب میشه به تومان 9500000 تومان . به قسمی 2700 دلار

بابت اف تاپیک عذر میخوام .

ولی خرید به قول شما کراپ 1.5 با قیمت گرانتر از فول فریم برای یه اماتور عاقلانه محسوب میشه از نظر شما
    Christ Melikian تشکر می‌کند.

كاربر همراه Christ Melikian آواتار ها
    تشکر کرده
    2646

منظورم دقیقا همینه هیچکدام از این خرید ها عاقلانه نیست. احساسی است. چون عاقلانه نیست صرفا بد هم نیست. خرید احساسی خیلی هم حس خوبی داره. برای کسی که درگیرش هستش. من منظورم این بود وگرنه نمیخواستم بگم این کار عاقلانه تر هستش. ممکنه البته بد نوشته باشم. که پوزش میخوام.
    yaghoobi، a.g g.a، obsidiyan و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مجله رایگان عکاسی من https://flipboard.com/section/meliki...ne-cuts-bacQkF

صفحه 2 از 14 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 12 ... آخرینآخرین