صفحه 3 از 14 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 13 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 21 تا 30 , از مجموع 140
Like Tree282تشکر

موضوع: FUJIFILM X-T2

كاربر همراه kato آواتار ها
    تشکر کرده
    325

دوستان اینجا میان میگن خرید فول فریم برای ادم اماتور اشتباه محض و هدر دادن هزینه است همین حرفا رو به خود من هم زدند ولی هیچ کدوم از دوستان این فروم حتی مدیر به این نکته اشاره هم حتی نکردند که ایا یک شخص اماتور تا اخر عمر اماتور باقی میمونه یا اینکه خرید دوربین و لنز خوب از همان اول چون هزینه زیادی کرده باعث میشه که طرف راغب شه بره به طور جدی باد بگیره
    Anoosh-Em، Ahmad_ و MohammadRanjbar تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Christ Melikian آواتار ها
    تشکر کرده
    2646

البته این صحبت اصلا یه این تاپیک نمیخوره و مربوط نیست
    اندازه سنسور دوربینتان میزان حرفه بودن شما و بهتر بودن دوربین رو تعین نمیکنه. یه فرمت هستش با کاراکترهایی خاص خودش. اگر پول دارید و خرید اون بجای اصلا بر نمیخوره. و اگر هم این عشق دوامی نیاورد و آخر سال برای فروش گذاشتید و افت قیمتش هم براتون مهم نبود چرا که نه. فرمایشات دوستان همینه. نه این که آماتور نباید قول فریم بخره. مدتی دبی بودم و در شرکت فروش محصولات هاسلبلاد دوست صمیمی دارم و خیلی میرفتم. در دوبی خیلی از آماتورها جوان و میلیاردر هاسلبلاد میخریدن. خرید مدیم فرمت اونها رو حرفه ای نمیکرد. ولی به عشقشان میرسوند. خرید احساسی هستش مبارکشون. کمتر از یک سال به همین شرکت مراجعه میکردن برای پس دادن و خرید دیگه. خوپ اینها جز بهترین مشتریها بودن :). این فروم خیلی درست کاری میکنه که شما نیازتان بسته به نوع و ژانر عکاسیتون بهتر بشناسید و بهترین خرید رو بکنید. این همه سال هم فروم شاید کمی رسمی بوده ولی صحبت دوستان از سر دلسوزی دوستانست.

بابت افتاپک واقعا شرمنده در صورت صلاحدید. به تاپیک مربوطه فرستاده بشه. . در پیغام خصوصی در خدمت هستم.
    yaghoobi، DELL، Mehrdad-PL و 12 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مجله رایگان عکاسی من https://flipboard.com/section/meliki...ne-cuts-bacQkF

كاربر همراه
    تشکر کرده
    59

والا من مات و مبهوت میمونم که تا کی تو این مملکت ملت میخوان تفکر استبدادی داشته باشن و اینکه کی قراره نوبت لذت های ساده زندگی برسه ؟ تاپیک در مورد دوربین جدید فوجیه و قراره یه سری از طرفدارهای ( به نقل دوستان عاقل ) نا عاقل این برند در مورد کالای جدید و بعد درباره تجربیاتشون هنگام استفاده تبادل نظر کنن ... بعد یهو کار میکشه به صحرای کربلا ! دوستان محترم قرار نیست مردم رو تو قبر همدیگه بگذارن، یه عده آدم احمق در سراسر دنیا ( که هر روز هم تعدادشون بیشتر میشه )به دلایل واهی از قبیل سبکی ، کیفیت ، نویز ..... طرفدار یه مارکی هستن ... خوب بگذارین باشن ! عاقلها راه خودشون رو برن . بنده ابتدای عکاسی دیجیتال رو دیدم و همچنین پایان عکاسی با فیلم رو ، خودم عکاس لارج فرمت و مدیوم فرمت بودم و هنوز هم معتقدم شکوه اون نوع عکاسی ، لذتش و همچنین کیفیت ساخت تجهیزات اون دوران بر باد رفت که رفت ! بعد از سالها استفاده از انواع دوربینهای دیجیتال ( انواع سایز فریم) تفکر حرکت به سوی پیشرفت ،احترام به شعور و پول مشتری ، کیفیت خاص و همچنین اپتیک باارزش با قیمت نسبتا مناسب رو در سری ایکس فوجی دوباره پیدا کردم ، اصراری هم ندارم که دیگران رو مجبور کنم از من پیروی کنن یا اینکه ثابت کنم اشتباه میکنن ! از این شعار فوجی هم که میگه ' عکاس عکس میگیره نه دوربین ' هم خیلی خوشم میاد .... غرض اشتراک تجربه بود .....یا حق
    Christ Melikian، OptiX، hmirzaei و 8 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال خزان آواتار ها
    تشکر کرده
    3572

نقل قول نوشته اصلی توسط Contax نمایش پست ها
    والا من مات و مبهوت میمونم که تا کی تو این مملکت ملت میخوان تفکر استبدادی داشته باشن و اینکه کی قراره نوبت لذت های ساده زندگی برسه ؟ تاپیک در مورد دوربین جدید فوجیه و قراره یه سری از طرفدارهای ( به نقل دوستان عاقل ) نا عاقل این برند در مورد کالای جدید و بعد درباره تجربیاتشون هنگام استفاده تبادل نظر کنن ... بعد یهو کار میکشه به صحرای کربلا ! دوستان محترم قرار نیست مردم رو تو قبر همدیگه بگذارن، یه عده آدم احمق در سراسر دنیا ( که هر روز هم تعدادشون بیشتر میشه )به دلایل واهی از قبیل سبکی ، کیفیت ، نویز ..... طرفدار یه مارکی هستن ... خوب بگذارین باشن ! عاقلها راه خودشون رو برن . بنده ابتدای عکاسی دیجیتال رو دیدم و همچنین پایان عکاسی با فیلم رو ، خودم عکاس لارج فرمت و مدیوم فرمت بودم و هنوز هم معتقدم شکوه اون نوع عکاسی ، لذتش و همچنین کیفیت ساخت تجهیزات اون دوران بر باد رفت که رفت ! بعد از سالها استفاده از انواع دوربینهای دیجیتال ( انواع سایز فریم) تفکر حرکت به سوی پیشرفت ،احترام به شعور و پول مشتری ، کیفیت خاص و همچنین اپتیک باارزش با قیمت نسبتا مناسب رو در سری ایکس فوجی دوباره پیدا کردم ، اصراری هم ندارم که دیگران رو مجبور کنم از من پیروی کنن یا اینکه ثابت کنم اشتباه میکنن ! از این شعار فوجی هم که میگه ' عکاس عکس میگیره نه دوربین ' هم خیلی خوشم میاد .... غرض اشتراک تجربه بود .....یا حق
    اینکه هر شخص مسیر خودشو پیدا کنه و بره خیلی خوبه یعنی بهتر ازین نمیشه که بیخیال حرف بقیه بود و تجربه کرد و به هدف رسید حالا یه با سایز سنسور بزرگتر یا کوچک تر یا برند ایکس یا هر چیز دیگه ای منتهی برای من یه قسمتی جالب شد شما که تجربه کار با انواع و اقسام سنسور ها رو دارین و مارک های متفاوت رو تجربه کردین و در نهایت به مسیر فوجی رسیدین به نظرتون سبکی و کیفیت!!! و نویز دلایل واهی هستن ؟
    برای مثال خود من از ناحیه سرشانه دچار آسیب دیدگی هستم و وزن زیاد برام تو طولانی مدت دچار اشکال میکنه یکی از مواردم با فول فریم وزن بالای بدنه و لنزهاست به نظرتون این دلیل واهیست ؟ یا منطقی که شما رو به فوجی رسوند باعث دوری من از فول فریم شده ؟ بزرگی جمله ی زیبایی میگه :
    عشق واقعی در زن یا دختری ( شما بخوان دوربین ) که دوستش داریم نیست در حقیقت هرکس از قوه تخیل خودش است که کیف میکند یا عبارت بهتر "از کمال گرایی ذهن خودش"
    این کمال گرایی شما رو به فوجی رسوند یکیو به یه مسیر دیگه
    حالا حماقت آدم ها بماند....
    نیما هستم گاه آنكه ما را به حقيقت مي رساند خود از آن عاري است .زيرا تنها حقيقت است كه رهايي مي بخشد.( مارگوت بیکل - احمد شاملو )

كاربر همراه
    تشکر کرده
    59

نقل قول نوشته اصلی توسط خزان نمایش پست ها
    اینکه هر شخص مسیر خودشو پیدا کنه و بره خیلی خوبه یعنی بهتر ازین نمیشه که بیخیال حرف بقیه بود و تجربه کرد و به هدف رسید حالا یه با سایز سنسور بزرگتر یا کوچک تر یا برند ایکس یا هر چیز دیگه ای منتهی برای من یه قسمتی جالب شد شما که تجربه کار با انواع و اقسام سنسور ها رو دارین و مارک های متفاوت رو تجربه کردین و در نهایت به مسیر فوجی رسیدین به نظرتون سبکی و کیفیت!!! و نویز دلایل واهی هستن ؟
    برای مثال خود من از ناحیه سرشانه دچار آسیب دیدگی هستم و وزن زیاد برام تو طولانی مدت دچار اشکال میکنه یکی از مواردم با فول فریم وزن بالای بدنه و لنزهاست به نظرتون این دلیل واهیست ؟ یا منطقی که شما رو به فوجی رسوند باعث دوری من از فول فریم شده ؟ بزرگی جمله ی زیبایی میگه :
    عشق واقعی در زن یا دختری ( شما بخوان دوربین ) که دوستش داریم نیست در حقیقت هرکس از قوه تخیل خودش است که کیف میکند یا عبارت بهتر "از کمال گرایی ذهن خودش"
    این کمال گرایی شما رو به فوجی رسوند یکیو به یه مسیر دیگه
    حالا حماقت آدم ها بماند....
    ممنون از شما اون قسمت دلایل واهی فعل معکوس بود :)
    obsidiyan تشکر می‌کند.

كاربر همراه Amirhoseingh آواتار ها
    تشکر کرده
    268

نقل قول نوشته اصلی توسط Contax نمایش پست ها
    ممنون از شما اون قسمت دلایل واهی فعل معکوس بود :)
    آقا 8200 با کیت لنز 18 55
    خیلی قیمت دردناکیه نمیدونم چی بگم شاید صبر باید پیشه کرد
    دوست عزیز شما فوجی داری؟ چه مدلی؟

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

شما می‌تونید از XT-1 که افت قیمیت‌شو داشته، یا XT-10 استفاده‌کنید. که آخری نیز دوربین بسیار خوبی‌ست و همان نسخه‌ی ارزان‌تر XT-1 است ولی با همان کیفیت خروجی. طبیعی‌ست این‌دوربین در بدو ورود قیمت بسیار بالاتری دارد.
    m.daneshpayeh، a.g g.a، amir.komeily و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال m.daneshpayeh آواتار ها
    تشکر کرده
    1982

چرا اینقدر سخت میگیرید!
    قیمت نوبرانه 8 میلیون تومنی برای یک محصول 2000 دلاری شاید خیلی هم بد نباشه! این محصول کمی لوکس به حساب میاد بخاطر همین قیمت نسبتا بالاتری هم داره. داستان قیمت بالا هم فقط مربوط به این محصول نیست، مگر باقی محصولات لوکس مثل اتوموبیلها ارزان هستند؟ همه ما هم دلمان میخواهد یکی از super carها را داشته باشیم، نمیتوانیم و البته دردناک هم نیست .
    قیمت و کیفیت هم شامل همین قیاس است. مگر ماشین 200هزار دلاری چند برایر یک ماشین 50هزار دلاری امکامات بشما میدهد؟ شاید کیفیت خروجی این بدنه در حد نیکون7200دی باشد یا حتی سونی الفا6300 کمی هم از ان جلوتر باشد ولی لذت کار کردن با این بدنه با ظاهر کلاسیکش و کیفیت بدنه عالی چیز دیگری است. مخصوصا با ان کیفهای چرمی کوچک هر کسی را وسوسه میکند.
    بنظر من این بدنه با این قیمت ارزش خرید را دارد. این روزها که کیفیت پیکسلی خیلی برایم اهمیت ندارد (کلا دیدم در مورد عکاسی عوض شده) بعضی وقتها به سرم میزند بدنه فول فریم با لنزها را بفروشم یک لنز 10-24 و 55 اف1/2 برای دوربین فوجی Ex1 منزل بگیرم و کلا از همان استفاده کنم. شاید هم این کار را کردم، اما قیمت لنزها از بدنه دردناکتر است.
    yaghoobi، Christ Melikian، a.g g.a و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مهدی دانش‌پایه
    http://500px.com/daneshpayeh
    هر گونه انتقاد، پیشنهاد، ویرایش، ایراد، نق نق، غرغر و غیره کاملا آزاد است.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    59

قیمت X-Pro2 در ایران ۶۳۰۰ است در خارج ۱۷۰۰ دلار لنزها رو هم دیروز چک کردم اینجا ارزونترن عموما ، من الان خیلی وقته XE1+18mmf/2 دارم که باهاش عکاسی سیاه و سفید میکنم و اون موقع که خریدم فروش فوقالعاده بود فکر کنم ۲۸۰۰ خریدم با کیفش (لنزه خودش ۶۰۰ دلاره اونور!) دیروز اونجا بودم هنوز پک منو داشتن که باعث شد از فروشش منصرف بشم،(همیشه کافی بوده برای کارش طفلک) دیروز با X-Pro2 عکس هم گرفتم ( وقتی میگم احترام به مشتری و پولش منظورم همینه همه چی امکان تست داره) فیلتر Acros بیداد میکنه تو سیاه و سفید و اینکه سرعت فوکوس و کلا شعور دوربین و ... برنامه ام الان یه 56mm 1.2 و بعد یه 24-10 f/4 و البته خود بدنه میباشد.
    Christ Melikian، obsidiyan، کوروش و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Christ Melikian آواتار ها
    تشکر کرده
    2646

من هم راستش البته بیشتر برای تجریه حس عکاسی جدید که این بدنه های فوجی با تنظیمات و طراحی خاص خودشون ارائه میدن . سنسور عجیب و غریب سری ایکس اونها با اون دامنه رنج بدون نویز ایزو و صد البته کیفیت عجیب خروجی JPG ( بله تعجب نکنید هر چند بالا 90 درصد عکسهای من تا کنون فرمت خام بوده ) . داشتن پری ست خاص فیلم های فوجی مثل کلاسیک کروم . مجموعه سیاه و سفید و .... . حس نوستالژی اونها . ( شما رو از شر هزینه خرید و استفاده و وقت گذاشتن اضافه روی مثلا مجموعه پری ست های VSCO بی نیاز میکنه ) لنزهای هرچند گرون ولی خوش ساخت . مثل همین 56 با دیافراگم 1.2 .
    از همه خوشایند تر ساپرت نرم افزاری و به روز کردنهای فریمور دوربین توسط این شرکت .
    باعث میشه به فکر خداحافظی از میکرو چهار سوم بیفتم ولی خوپ در اون سنگر هم دوربین PEN F معرفی شده :) .
    a.g g.a، obsidiyan، کوروش و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مجله رایگان عکاسی من https://flipboard.com/section/meliki...ne-cuts-bacQkF

صفحه 3 از 14 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 13 ... آخرینآخرین