صفحه 14 از 14 نخستنخست ... 4 10 11 12 13 14
نمایش نتایج : از شماره 131 تا 140 , از مجموع 140
Like Tree282تشکر

موضوع: FUJIFILM X-T2

كاربر آشنا sina1808 آواتار ها
    تشکر کرده
    31

فایل خام فوجی فیلم رو ببینید و با فایل های خام سونی و کانن و نیکون و ... مقایسه کنید خواهید دید هیچ چیز عجیب غریب و غیر واقعی و ... توش وجود نداره
    دوربین فوجی پردازش jpg خاص خودش رو داره مثل هر دوربین دیگری که پردازش jpg خاص خودش رو داره و فکر نمیکنم این موضوع ربطی اصلا به dxo داشته باشه و در نهایت dxo همون فایل خام رو بررسی خواهد کرد که مثل خام کانن و نیکون و سونی و ... است

موضوعی هم که سایر دوستان در لینک های بالاتر اشاره کردند دقیقا مربوط به نوع چیدمان پیکسلی سنسور هست

Why DxO OpticsPro doesn't support Fuji cameras with X-Trans sensors ?

The X-Trans sensor in most of Fuji cameras does not use a Bayer matrix, but rather a very different matrix whose pixels are arranged in rows of three colors — a technology inspired by the naturally irregular distribution of silver halide crystals on film.

The demosaicing algorithms of DxO OpticsPro that allow it to process digital camera RAW photo files were designed to process the output of sensors using the Bayer matrix. Further, some of the algorithms that are used for denoising, exposure, or white balance corrections are also based on the Bayer matrix.

As DxO OpticsPro is not currently able to process RAW files from Fuji cameras with X-Trans sensor, DxO Labs has chosen instead to focus — as it always has — on the best image quality, and thus for the moment has decided not to support cameras for which it cannot provide results that perfectly fulfill this criterion.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    59

سلام
    نمیدونم اینجا میشه گفت یا نه ، ولی الان شرایط بازار نرمال نیست و لازم دیدم خبر بدم که فوجی فیلم داره دوربینهاشو بر مبنای دلار ۴۲۰۰ میفروشه... من دیروز خرید کرم و گفتن تا زمانی که جنس داشته باشن ادامه میدن...
    obsidiyan تشکر می‌کند.

كاربر همراه obsidiyan آواتار ها
    تشکر کرده
    6350

سلام به همه عزیزان.من در ویدئویی از این بادی، دکمه رنگی دیدم که روی دکمه شاتر بسته شده بود فکر میکنم اینطوری هم فشار دادن دکمه شاتر راحتتره هم داخلش از گرد و غبار و .. پر نمیشه . به نظرتون اینجا پیدا میشه برای خرید ؟دکمه شاتر.jpg
    ویرایش توسط obsidiyan : Wednesday 10 October 2018 در ساعت 17:50

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    68

نقل قول نوشته اصلی توسط obsidiyan نمایش پست ها
    سلام به همه عزیزان.من در ویدئویی از این بادی، دکمه رنگی دیدم که روی دکمه شاتر بسته شده بود فکر میکنم اینطوری هم فشار دادن دکمه شاتر راحتتره هم داخلش از گرد و غبار و .. پر نمیشه . به نظرتون اینجا پیدا میشه برای خرید ؟دکمه شاتر.jpg
    سلام. اگه فکر میکنید چنین چیزی کاربرد خوبی داره لازم نیست حتما یک قطعه مخصوص رو دنبال باشید. قطعات مختلفی میتونه جایگزینش باشه. فقط کافیه پیچش به این قسمت بخوره.
    obsidiyan و behnamb تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    6350

سلام به همه عزیزان. بنده تجربه کار با لنز 200 - 55 رو ندارم آیا با این لنز در 200 مم چنین عکسی با این بادی میشه ثبت کرد یا از اکستندر استفاده شده ؟

https://www.juzaphoto.com/galleria.php?l=en&t=2306947

كاربر همراه
    تشکر کرده
    148

سلام به همه عزیزان. بنده تجربه کار با لنز 200 - 55 رو ندارم آیا با این لنز در 200 مم چنین عکسی با این بادی میشه ثبت کرد یا از اکستندر استفاده شده ؟

https://www.juzaphoto.com/galleria.php?l=en&t=2306947
    سلام. من با 55 200 عکس از ماه با همین کیفیت گرفتم
    obsidiyan و photographِer تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    6350

ممنونم بابت جواب. بزرگنمایی همینقدره یا کراپ باید بشه ؟ ببخشید زیاد سوال پرسیدم .من این بادی رو با لنز 18-55 دارم که واقعا خیلی خوبه میخام یه لنز دیگه بگیرم برای این بادی و عکاسی از ماه هم برام مهمه

تشکر کرده
    6350

سلام . اگه از رادیوتریگرهایی که فرستنده و گیرنده هستند استفاده کنم ، میتونم گیرنده رو به فلاش 500 وصل کنم و فرستنده رو به بادی X-T2 ؟ به این صورت امکانات فلاش برام قابل دسترسی هست ؟ از طریق منوی دوربین X-T2 در این حالت چقدر میشه روی فلاش 500 کنترل داشت ؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    28

ممنونم بابت جواب. بزرگنمایی همینقدره یا کراپ باید بشه ؟ ببخشید زیاد سوال پرسیدم .من این بادی رو با لنز 18-55 دارم که واقعا خیلی خوبه میخام یه لنز دیگه بگیرم برای این بادی و عکاسی از ماه هم برام مهمه
    200 میلیمتر روی بدنه کراپ 1.5 فاصله کانونی 300 میلیمتر رو میده . من با این دوربین و لنز کار نکردم ولی 300 میلیمتر روی فول فریم همین بزرگنمایی رو میده .
    obsidiyan و photographِer تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    190

سلام دوستان، نمیدونم کدامیک از این دو مدل دوربین فوجی x-t2و xpro2 را انتخاب کنم، برای عکاسی خیابانی و پرتره میخوام و فیلمبرداری هم برام مهمه، یک دست دوم اکس تی 2 هست با حدود 30000 شات و یکی هم همین مدل با 8000 شات ولی حدود 3 میلیون گرانتر، قیمت اکس پرو 2 هم تقریبا با اکس تی 2 در یک محدوده است. و دیگر اینکه عمر مفیده شاتر این دوربین ها چقدره. یک لنزهم برای پرتره معرفی کنید. لنز هم 18 55 را دارم و دوربین xe1.
    تشکر پیشاپیش از پاسخ های عزیزان.
    photographِer تشکر می‌کند.

صفحه 14 از 14 نخستنخست ... 4 10 11 12 13 14