صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 14 , از مجموع 14
Like Tree33تشکر

موضوع: Nikon D3400

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

نقل قول نوشته اصلی توسط sajjad135m نمایش پست ها
    یا سلام خدمت دوستان عزیز
    من به تازگی بعد از کلی تحقیق دوربین نیکون d3400 را خریدم / اما دفترچه راهنمای فارسی نداره و سرچ کردم تو اینترنت هم نبود گفتم ببینم دوستان کسی داره دفترچه فارسی این دوربین را یا دفترچه مدل قبلیش یعنی d3300 / ممنون میشم کمکم کنید
    این دوربین دفترچه‌ی فارسی ندارد.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

نقل قول نوشته اصلی توسط sajjad135m نمایش پست ها
    یا سلام خدمت دوستان عزیز
    من به تازگی بعد از کلی تحقیق دوربین نیکون d3400 را خریدم / اما دفترچه راهنمای فارسی نداره و سرچ کردم تو اینترنت هم نبود گفتم ببینم دوستان کسی داره دفترچه فارسی این دوربین را یا دفترچه مدل قبلیش یعنی d3300 / ممنون میشم کمکم کنید
    از این سری اخرین مدلی که دفترچه فارسیش موچود هست رو تهیه کنید و مطالعه کنید (فک کنم 3200 باشه) از هیچی بهتره. بعدا موارد اختلافی رو کم کم یاد میگیرید
    کوروش تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

سلام دوستان

سوالی که من دارم اینه که چطور میشه یه ریموت اینترولامیتر (Intervalometer) رو به Nikon D3400 وصل کرد؟ فقط ورودی MicroUSB و HDMI داره که ریموت های تایم لپسی معمول بهش نمیخورن. راهی برای وصل کردن ریموت های تایم لپسی معمول بهش وجود داره؟

متاسفانه دوربینم وای فای نداره. موبایلم هم اینفرارد نداره در نتیجه اپ موبایل جوابگو نیست
    لطفا اگه اطلاعاتی دارین لطف کنید و بگید تا این مشکل عذاب آور حل بشه

vahidshah
    Guest

انگار تایم پلس داخلی نداره
    ارتباط وایرلس وای فای داخلی هم نیست انگار

کنترل های دارای کنترلر برای تایم لپس تو ایارن قیمت منطقی ندارن فکر کنم
    اگر خیلییی واجبه تو دوربین هایی امکان تایم لپس رو بوسیلیه ارتباط با کامپیوتر رو ممکن میکنن . و لاقل شاید به اون طریق اگر واجیه
    و یا شیوه 0 و 1 ساده که خودتون مثلا از هر 10 ثانیه یه شات بزنین و بعدا ترکیب کنین /که اگه تایم لپس طولانی بخواین خیلی سخت میشه ولی میشه !!

انگار بلوتوث داخلی داره . اونقت تو برنامه ارتباط با گوشی گزینه به احتمال زیاد وجود داره
    ویرایش توسط vahidshah : Monday 4 December 2017 در ساعت 15:46 دلیل: بلوتوث داخلی
    farshad95 تشکر می‌کند.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2