صفحه 35 از 37 نخستنخست ... 25 31 32 33 34 35 36 37 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 341 تا 350 , از مجموع 366
Like Tree1559تشکر

موضوع: Canon EOS 5D Mark IV

كاربر همراه scorpion8 آواتار ها
    تشکر کرده
    136

نقل قول نوشته اصلی توسط Majix نمایش پست ها
    اسيبی که قرار بود به سنسور برسه رسيده ديگه فکر نميکنم از اين بدتر بشه توی بدترين حالت اينه که بايد سنسور عوض بشه که الان هم دودليد همين کار رو بکنيد
    در مورد بيمه قانوناً بايد کاور کنند يکم بهشون فشار بياريد و با وکيل مشورت کنيد

سنسور رو چک کردم حدود 800 دلاره ، به نظر من فعلاً همينطوری استفاده کنيد بعداً که ارزون تر شد سنسور رو عوض کنيد

دیروز رفتم آفومار مدیرش بخشش گفت سنسور سفارش دادیم هنوز نرسیده دستمون گفت بعد از عید دوربین رو بیار پذیرش کن 10 روز باید بمونه بعد تحویل میدیم حرفی از هزینه نزد فقط گفت چون بیمه داری حله حالا فقط نگران اینم که دوربین باز بشه درست همه چیو ببندش سر جاش یه وقت نشت نور و مشکلات دیگه پیدا نکنه یا مثلا جای باز شدگی روش بمونه
    yaghoobi و 47amir تشکر می‌کنند.
    CANON 5D MARK IV / TAMRON 85MM 1.8 SP VC / TAMRON 15-30MM 2.8 SP VC
    GODOX AD600B / NISI ND 1000 150×150 / NISI ND GRAD 0.9 150×70/ LOWEPRO WHISTLER 450
    Kupo C stand 40

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion8 نمایش پست ها
    دیروز رفتم آفومار مدیرش بخشش گفت سنسور سفارش دادیم هنوز نرسیده دستمون گفت بعد از عید دوربین رو بیار پذیرش کن 10 روز باید بمونه بعد تحویل میدیم حرفی از هزینه نزد فقط گفت چون بیمه داری حله حالا فقط نگران اینم که دوربین باز بشه درست همه چیو ببندش سر جاش یه وقت نشت نور و مشکلات دیگه پیدا نکنه یا مثلا جای باز شدگی روش بمونه
    نه اين قطعات جوری طراحی شده که روی هم راحت مچ ميشه
    من 4-5 تا لنز کنون رو باز کردم و تعمير کردم بدون اينکه تجربه قبلی داشته باشم
    دوربين و تحويل گرفتيد از صفحه های تخت عکس بگيريد چک کنيد فکوس مشکل نداشته باشه ،بعضی از سنسور ها کاليبره ميشن و بايد تنظيم بشن که درست در جای خودشون باشن
    من معمولاً از يک روزنامه روی ديوار يا ديوار آجری عکس ميگيرم که جزئيات زيادی داشته باشه و بشه چک کرد
    yaghoobi، 47amir، ahmad_sh و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Canon 6D2/5D3
    16-35L III/Sigma 85 1.4 Art/ 90mm VC / 70-200L IS II
    Majid

تشکر کرده
    136

امروز دوربین رو بردم پذیرش کردم تا هفته دیگه تحویل میگیرم
    yaghoobi، 47amir و Majix تشکر می‌کنند.
    GODOX AD600B / NISI ND 1000 150×150 / NISI ND GRAD 0.9 150×70/ LOWEPRO WHISTLER 450
    Kupo C stand 40

تشکر کرده
    136

نقل قول نوشته اصلی توسط Majix نمایش پست ها
    نه اين قطعات جوری طراحی شده که روی هم راحت مچ ميشه
    من 4-5 تا لنز کنون رو باز کردم و تعمير کردم بدون اينکه تجربه قبلی داشته باشم
    دوربين و تحويل گرفتيد از صفحه های تخت عکس بگيريد چک کنيد فکوس مشکل نداشته باشه ،بعضی از سنسور ها کاليبره ميشن و بايد تنظيم بشن که درست در جای خودشون باشن
    من معمولاً از يک روزنامه روی ديوار يا ديوار آجری عکس ميگيرم که جزئيات زيادی داشته باشه و بشه چک کرد

امروز دوربین رو تجویل گرفتنم با سنسور آکبند بله حتما تست میکنم ممنون
    yaghoobi و Majix تشکر می‌کنند.
    Kupo C stand 40

تشکر کرده
    136

از دوستانی که مارک 4 دارند کسی اطلاع داره این آپدیت جدید رو نصب کنیم یا خیر ورژن 1.1.2 منظورمه

و اینکه این آپدیت canon log دقیقا چی هست و چجو.ری باید نصب بشه لطفا راهنمایی کنید
    Kupo C stand 40

Forum Moderator M.Mobin آواتار ها
    تشکر کرده
    13645

نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion8 نمایش پست ها
    از دوستانی که مارک 4 دارند کسی اطلاع داره این آپدیت جدید رو نصب کنیم یا خیر ورژن 1.1.2 منظورمه

و اینکه این آپدیت canon log دقیقا چی هست و چجو.ری باید نصب بشه لطفا راهنمایی کنید
    من 1.1.2 رو نصب کردم و مشکلی نبود.
    یا موقع خرید باید بدنه ای بخرید که canon log داره یا بدنه رو ببرید یکی از نمایندگیهای کنون و با پرداخت 100$ روی بدنه نصب بشه.

https://www.usa.canon.com/internet/p...dary/canon-log
    ویرایش توسط M.Mobin : Wednesday 11 April 2018 در ساعت 17:41
    yaghoobi و scorpion8 تشکر می‌کنند.
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

كاربر همراه naghli آواتار ها
    تشکر کرده
    668

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Mobin نمایش پست ها
    من 1.1.2 رو نصب کردم و مشکلی نبود.
    یا موقع خرید باید بدنه ای بخرید که canon log داره یا بدنه رو ببرید یکی از نمایندگیهای کنون و با پرداخت 100$ روی بدنه نصب بشه.

https://www.usa.canon.com/internet/p...dary/canon-log
    دوست عزیز
    این canon log چی هست و چه کاری انجام میده؟
    Ehsan Parsania
    Canon EOS 70D +Eos m3+ Lens EF 70-200 F/2.8 IS II +Lens EF-s 18-135 STM + EF 85mm F/1.8 USM + EF 50mm F/1.8 STM + Sunpak 5000AF TTL Flash + Manfrotto MK190XPRO4+MHXPRO 3Way

تشکر کرده
    13645

نقل قول نوشته اصلی توسط naghli نمایش پست ها
    دوست عزیز
    این canon log چی هست و چه کاری انجام میده؟

از سایت کنون:
    Canon Log helps record images for post-processing that feature a wide dynamic range. Captured 4K and Full HD video files feature suppressed contrast and sharpness and increased dynamic range of up to 800% or 12 stops (at ISO 400 or above). This means more detail in the highlights, enhanced details in the shadows, and because of its balanced image quality – the flexibility to work with color saturation and tone to create a specific look, or to match other recorded media. A View Assist setting provides a preview on the LCD monitor of how an image may look with post-processing characteristics.

به نقل از سایتهای داخلی

C-Log منحنی گامای تخت کانن است که اجازه‌ی استفاده از حداکثر گستره‌ی دینامیکی فایل ویدیویی را می‌دهد. ویدیوهایی که با استفاده از این پروفایل گاما ثبت می‌شوند کنتراست و اشباع رنگ بسیار کمی دارند، ولی انعطاف‌پذیری بیشتری را برای ادیت در اختیار کاربر می‌گذارند.
    ضبط کردن با پروفایل تصویر Log منفعت هایی را برای فیلمسازانی که می خواهند بیشترین اطلاعات ممکن را داشته باشند دارد. این پروفایل Log دقیقاً همانی است که روی Canon 1D C یافت می شود و مخصوصاً برای این طراحی شده است تا بهترین کارکرد خود را با رنگ بندی ۸-bit نمایش دهد. و برای افرادی که از دوربین های دیگر Canon استفاده می کنند یکسان کردن رنگ دوربین های مختلف آسانتر خواهد شد.
    yaghoobi، saber.pix، amir.komeily و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

كاربر همراه saber.pix آواتار ها
    تشکر کرده
    736

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Mobin نمایش پست ها
    از سایت کنون:
    Canon Log helps record images for post-processing that feature a wide dynamic range. Captured 4K and Full HD video files feature suppressed contrast and sharpness and increased dynamic range of up to 800% or 12 stops (at ISO 400 or above). This means more detail in the highlights, enhanced details in the shadows, and because of its balanced image quality – the flexibility to work with color saturation and tone to create a specific look, or to match other recorded media. A View Assist setting provides a preview on the LCD monitor of how an image may look with post-processing characteristics.

به نقل از سایتهای داخلی
    مسعود جان در عکاسی هم کاربرد خاصی داره یا نه ؟
    Canon EOS 5D Mark IV+Canon EF 24-70mm f/2.8L II +Metz mecablitz 64 AF-1

تشکر کرده
    13645

نقل قول نوشته اصلی توسط saber.pix نمایش پست ها
    مسعود جان در عکاسی هم کاربرد خاصی داره یا نه ؟
    تا جایی که خوندم و اطلاع دارم نه.فقط درفیلمبرداری تاثیر دارد.
    yaghoobi، saber.pix، amir.komeily و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

صفحه 35 از 37 نخستنخست ... 25 31 32 33 34 35 36 37 آخرینآخرین