صفحه 4 از 10 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 31 تا 40 , از مجموع 97
Like Tree73تشکر

موضوع: فلاش های Godox

كاربر همراه scorpion8 آواتار ها
    تشکر کرده
    136

نقل قول نوشته اصلی توسط imorteza نمایش پست ها
    سلام.کسی هست .سوال راجب فلاش godox داشتم..lممنون میشم نظرتون روراجب فلاش godox qs 400بدونم و اینکه برای مصارف صتعتی ومدلینگ کافی و جوابگو هست یا نه
    سلام دوست عزیز بله کفایت میکنه مگر اینکه بخواید مصارف خاصی داشته باشید که نیاز به فریز کردن بهتری باشه باید از سری qt استفاده کنید اگر نیاز داشتید میتونید پیام خصوصی بهم بدید قیمت و موجودی رو بهتون بگم
    salman1 تشکر می‌کند.
    CANON 5D MARK IV / TAMRON 85MM 1.8 SP VC / TAMRON 15-30MM 2.8 SP VC
    GODOX AD600B / NISI ND 1000 150×150 / NISI ND GRAD 0.9 150×70/ LOWEPRO WHISTLER 450
    Kupo C stand 40

كاربر آشنا dr.aryan آواتار ها
    تشکر کرده
    61

بسيار ممنونم ! گداكس خريداري شد + تريگر x1 + باطري كمليون always ready 2500 و شارژر - در كل راضي هستم از خريدم در حد خودش عالي عمل ميكنه .

كاربر همراه AMinAM آواتار ها
    تشکر کرده
    335

نقل قول نوشته اصلی توسط dr.aryan نمایش پست ها
    بسيار ممنونم ! گداكس خريداري شد + تريگر x1 + باطري كمليون always ready 2500 و شارژر - در كل راضي هستم از خريدم در حد خودش عالي عمل ميكنه .
    مبارکتون باشه.
    مطمئنا خیلی بیشتر از هزینه ای که بابتش پرداخت میشه کارایی داره.
    تو برندهای چینی که قطعا از همه سره.مخصوصا که به تازگی محض کنجکاوی در باب برند تریوپو یه فلاش Triopo 982 mark ii هم تهیه کردم که سر فرصت در تاپیک مربوطه تجربه استفاده ازش رو با دوستان به اشتراک میزارم و در تجربه ای که از سه برند مطرح چینی که در زمینه تولید فلاش فعالند داشتم فلاش godox رو به وضوح با کیفیت تر از همه دیدم.
    مژده ای دل که مسیحا نفسی می آید..............که ز انفاس خوشش بوی کسی می آید
    از غم هجر مکــن ناله و فریــاد که دوش..............زده ام فــــالی و فریادرســــــی مـی آید

كاربر جديد
    تشکر کرده
    362

باعرض سلام وتبریک سال نو خدمت همه دوستان درسایت عکاسی.به نظرشمابهترین مدل برای برای عکاسی ازمجالس وعکسهای دسته جمعی کدوم مدل هست دراین برند؟محدودیت بودجه ندارم ولی برام مهمه چیزی بخرم که ازش استفاده مؤثر کنم.سپاس

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    305

نقل قول نوشته اصلی توسط dr.aryan نمایش پست ها
    یه سوالی که پیش اومد واسم اینه که میشه آیا از دوتا فلاش و این تریگر استفاده کرد ؟ ببخشید اگه سوالم ابتدایی هست

تشکر کرده
    335

نقل قول نوشته اصلی توسط salman1 نمایش پست ها
    یه سوالی که پیش اومد واسم اینه که میشه آیا از دوتا فلاش و این تریگر استفاده کرد ؟ ببخشید اگه سوالم ابتدایی هست
    بله این امکان وجود داره.اما به شرطی که هر دو فلاش رسیور داشته باشند.
    salman1 تشکر می‌کند.
    از غم هجر مکــن ناله و فریــاد که دوش..............زده ام فــــالی و فریادرســــــی مـی آید

تشکر کرده
    335

نقل قول نوشته اصلی توسط sorena_56 نمایش پست ها
    باعرض سلام وتبریک سال نو خدمت همه دوستان درسایت عکاسی.به نظرشمابهترین مدل برای برای عکاسی ازمجالس وعکسهای دسته جمعی کدوم مدل هست دراین برند؟محدودیت بودجه ندارم ولی برام مهمه چیزی بخرم که ازش استفاده مؤثر کنم.سپاس
    با سلام.
    اگر هات شو منظورتونه که من از 685 خیلی راضیم و جایی هم کم نزاشت برام.
    سرعت بالا و میزان نور مناسب و نورسنجی عالی از مزیتهاشه.
    BraveKnight و sorena_56 تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا M.Navabi آواتار ها
    تشکر کرده
    106

سلام
    بنده هم امروز یک عدد فلاش T685 + تریگر X1 به قیمت 589 هزار تومان خریداری کردم.
    راستش اول دنبال خرید از برند اصلی بودم ولی خب هم قیمتش برای کاربری من غیرمنطقی بود هم مشکل تریگر...
    قبل خرید فرصتی دست داد تا گداکس را با یانگنیو 600 از لحاظ ظاهری مقایسه کنم، چیزی که کاملا محسوس بود کیفیت بالاتر بدنه در گداکس بود، توی فلاش یانگنیو موقع چرخش هد و باز و یسته کردن در باطری احساس چیپ بودن به آدم دست میداد. اما گداکس اینطور نیست و کاملا مستحکمه ، ضمن اینکه پیچی بودن بست هات شو هم باعث میشه کاملا محکم بچسبه با دوربین.
    تریگر X1 هم که شما را از خرید یه ریسور جداگانه بی نیاز میکنه و خودش نعمتیه.

حا داره از آقای "AMinAM" هم بخاطر نقدهایی به حق بر این فلاش نوشتند تشکر کنم، چرا که در انتخاب بنده بی تأثیر نبود. سپاس
    yaghoobi، sorena_56 و AMinAM تشکر می‌کنند.
    سید محمد نوابی
    5D Mark III + 24-105 L + Godox TT685

تشکر کرده
    335

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Navabi نمایش پست ها
    سلام
    بنده هم امروز یک عدد فلاش T685 + تریگر X1 به قیمت 589 هزار تومان خریداری کردم.
    راستش اول دنبال خرید از برند اصلی بودم ولی خب هم قیمتش برای کاربری من غیرمنطقی بود هم مشکل تریگر...
    قبل خرید فرصتی دست داد تا گداکس را با یانگنیو 600 از لحاظ ظاهری مقایسه کنم، چیزی که کاملا محسوس بود کیفیت بالاتر بدنه در گداکس بود، توی فلاش یانگنیو موقع چرخش هد و باز و یسته کردن در باطری احساس چیپ بودن به آدم دست میداد. اما گداکس اینطور نیست و کاملا مستحکمه ، ضمن اینکه پیچی بودن بست هات شو هم باعث میشه کاملا محکم بچسبه با دوربین.
    تریگر X1 هم که شما را از خرید یه ریسور جداگانه بی نیاز میکنه و خودش نعمتیه.

حا داره از آقای "AMinAM" هم بخاطر نقدهایی به حق بر این فلاش نوشتند تشکر کنم، چرا که در انتخاب بنده بی تأثیر نبود. سپاس
    با سلام.
    مبارکتون باشه.
    من فقط از تجربیات کار با این دو برند نوشتم و خوشحالم که انتخاب مناسب رو انجام دادید.
    مطمئنا به مرور زمان هم به قابلیتهای این فلاش پی خواهید برد.
    امیدوارم لحظه های خوبی رو باهاش ثبت بفرمایید.
    M.Navabi تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    258

سلام دوستان
    فلاشهای گودکس حتما با تریگر های خودش میشه استفاده کرد؟ یا از تریگرهای برندهای دیگه هم میشه استفاده کرد ؟

صفحه 4 از 10 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 ... آخرینآخرین