صفحه 6 از 10 نخستنخست ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 51 تا 60 , از مجموع 97
Like Tree73تشکر

موضوع: فلاش های Godox

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    35

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Navabi نمایش پست ها
    سلام
    اگر یکی از فلاش ها را روی دوربین نصب کنید دوتای دیگه را بدون تریگر میتونید بصورت بیسیم کنترل کنید.
    ولی اگر قصد دارید هرسه فلاش بصورت آف کمرا باشند باید یک فرستند مدل X1 گادکس هم تهیه بفرمایید که میتونه هرسه فلاش رو بصورت مجزا و بدون نیاز به گیرنده کنترل کنه.
    درضمن پیشنهاد میکنم به مدل TT685 هم نیم نگاهی داشته باشید. تنها تفاوتش با مدل مورد نظرتون در نداشتن باطری هست. قیمت خیلی مناسب تری داره و دیگه دغدغه خراب شدن باطری رو هم ندارید.
    تشکر و قدردانی بابت پاسخ سریع , در توضیحات محصول V860IIC عنوان شده با یکبار شارژ 650 عکس گرفته میشه و سرعت سینگ 1/8000 داره و مدلی که شما عنوان کردید TT685 باتری AA میخوره , سرعت سینگ عنوان نشده و نمیدونم چه تعداد عکس با یکبار شارژ میشه گرفت بنظر شما بدون در نظر گرفتن قیمت انتخاب کدام بهتر هست و اینکه تفاوت 130 هزار تومانی این دو مدل بخاطر باتری و سرعت بالای مدل ذکر شده هست ؟ یا مزیت دیگه ای داره

كاربر آشنا M.Navabi آواتار ها
    تشکر کرده
    106

نقل قول نوشته اصلی توسط Behzady نمایش پست ها
    تشکر و قدردانی بابت پاسخ سریع , در توضیحات محصول V860IIC عنوان شده با یکبار شارژ 650 عکس گرفته میشه و سرعت سینگ 1/8000 داره و مدلی که شما عنوان کردید TT685 باتری AA میخوره , سرعت سینگ عنوان نشده و نمیدونم چه تعداد عکس با یکبار شارژ میشه گرفت بنظر شما بدون در نظر گرفتن قیمت انتخاب کدام بهتر هست و اینکه تفاوت 130 هزار تومانی این دو مدل بخاطر باتری و سرعت بالای مدل ذکر شده هست ؟ یا مزیت دیگه ای داره
    راستش نمیدونم قیمت V860II رو پایین دادن بهتون یا TT685 رو خیلی بالا. چون اختلافش خیلی بیشتر هست؛ چیزی حدود 340 هزار تومان.(790000/450000)
    و دقیقا تنها تفاوت این دو مدل در باطری هست، و هردو کاملا یکسان و داری high speed sync هستند.
    در دفترچه TT685 با باطری 2500 میلی آمپر در حالت 1/1 فول 230 فلاش ذکر شده.

جدول مقایسه مشخصات این دو فلاش رو ملاحظه بفرمایید.

راستی شما برای نیکون باید مدل هایی که به حرف N ختم میشه را خریداری کنید.
    ویرایش توسط M.Navabi : Saturday 1 July 2017 در ساعت 00:08
    سید محمد نوابی
    5D Mark III + 24-105 L + Godox TT685

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    35

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Navabi نمایش پست ها
    راستش نمیدونم قیمت V860II رو پایین دادن بهتون یا TT685 رو خیلی بالا. چون اختلافش خیلی بیشتر هست؛ چیزی حدود 340 هزار تومان.(790000/450000)
    و دقیقا تنها تفاوت این دو مدل در باطری هست، و هردو کاملا یکسان و داری high speed sync هستند.
    در دفترچه TT685 با باطری 2500 میلی آمپر در حالت 1/1 فول 230 فلاش ذکر شده.

جدول مقایسه مشخصات این دو فلاش رو ملاحظه بفرمایید.

راستی شما برای نیکون باید مدل هایی که به حرف N ختم میشه را خریداری کنید.
    من معمولا از یک فروشگاه در تهران اینترنتی خرید میکنم , مدل V860IIC بقیمت 780 میده و یک فروشگاه دیگه که سابقه خرید رو ازش دارم این مدل Godox SpeedLite TTL TT685N For Nikon رو 650 تومن میده جالب اینجاست که یک فروشگاهی هم که اگر سرچ کنید متوجه میشید همین مدل رو 450 تومن زده اون یکی رو هم 790 , البته نظر من روی V860IIC هستش , سپاسگذارم اقای نوابی بابت راهنماییتون , فروشگاههایی که در تهران بورس دوربین و... باشن بیشتر در کدام خیابان هست فکر کنم حضوری خرید کردن بهتر از اینترنتی خرید کردنه

كاربر همراه AliM89 آواتار ها
    تشکر کرده
    179

سلام دوست عزیز

من هفته پیش به نمایندگی این برند سر زدم. قیمت TT685 =430 و قیمت V860 II = 700 تومان بود. البته این قیمت ها مربوط به آفی بود که گذاشته بود و قیمت V860 II تو روزهای عادی 780 تومان بود.

شما هم سر بزنید انشالله که بتوانید با قیمت 700 تومان تهیه کنید.

به نظرم باتری و شارژر همراه این فلاش بسیار بسیار ارزشمند است. به شرطی که شما همیشه با شارژ کامل سر برنامه بروید. اما اگر سر برنامه باتری تمام شود یا اصلا یادتان برود آن ها را قبل برنامه شارژ کنید امکان دسترسی به باتری AA راحت تر است. (میتوانید در مواقع نیاز از سوپرمارکت ها باتری آلکالاین AA تهیه کنید.)

برای خرید این فلاش هم پیشنهاد میکنم اینترنتی نخرید و حتما حضوری فلاش را تست کنید و بعد بخرید.

راستی قیمت فرستنده X1 هم 170 تومان بود.

كاربر آشنا pyan آواتار ها
    تشکر کرده
    24

سلام دوستان
    من یه مشکلی با فلاش TT685 دارم
    اونم اینکه بعضی مواقع فلاش نمیزنه!!
    با تریگر X1 بصورت وایرلس کار میکنم ولی قبلا هم که با فلش خود دوربین سینک بود این مشکل بود که فکر میکردم شاید بخاطر اینه که تریگر نداره!
    باطریهاشم عوض کردم ولی فرقی نکرد...یه حالتی هست انگار ارتباط قطع شده یا رفته رو استندبای!
    بعد از زدن دکمه تست مجدد کار میکنه
    ممنون میشم اگه کسی راه حلی داره،راهنماییم کنه

كاربر آشنا M.Navabi آواتار ها
    تشکر کرده
    106

نقل قول نوشته اصلی توسط pyan نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه مشکلی با فلاش TT685 دارم
    اونم اینکه بعضی مواقع فلاش نمیزنه!!
    با تریگر X1 بصورت وایرلس کار میکنم ولی قبلا هم که با فلش خود دوربین سینک بود این مشکل بود که فکر میکردم شاید بخاطر اینه که تریگر نداره!
    باطریهاشم عوض کردم ولی فرقی نکرد...یه حالتی هست انگار ارتباط قطع شده یا رفته رو استندبای!
    بعد از زدن دکمه تست مجدد کار میکنه
    ممنون میشم اگه کسی راه حلی داره،راهنماییم کنه
    با تریگرX1 اگر فلاش و فرستند بهم نزدیک باشن فلاش نمیزنه و باید روی حالت نزدیک ست بشه تا مشکل پیش نیاد.
    pyan و AliM89 تشکر می‌کنند.
    سید محمد نوابی
    5D Mark III + 24-105 L + Godox TT685

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    35

نقل قول نوشته اصلی توسط AliM89 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

من هفته پیش به نمایندگی این برند سر زدم. قیمت TT685 =430 و قیمت V860 II = 700 تومان بود. البته این قیمت ها مربوط به آفی بود که گذاشته بود و قیمت V860 II تو روزهای عادی 780 تومان بود.

شما هم سر بزنید انشالله که بتوانید با قیمت 700 تومان تهیه کنید.

به نظرم باتری و شارژر همراه این فلاش بسیار بسیار ارزشمند است. به شرطی که شما همیشه با شارژ کامل سر برنامه بروید. اما اگر سر برنامه باتری تمام شود یا اصلا یادتان برود آن ها را قبل برنامه شارژ کنید امکان دسترسی به باتری AA راحت تر است. (میتوانید در مواقع نیاز از سوپرمارکت ها باتری آلکالاین AA تهیه کنید.)

برای خرید این فلاش هم پیشنهاد میکنم اینترنتی نخرید و حتما حضوری فلاش را تست کنید و بعد بخرید.

راستی قیمت فرستنده X1 هم 170 تومان بود.
    سلام ممنون علی اقا , اما فرستنده x1 بهمراه گیرنده رو توی یک فروشگاهی 320 زده مگر فرستنده تک بدون گیرنده فروش میشه ؟
    sshot-29.jpg
    150 هزار تومان تفاوت قیمت ! ادرس نمایندگی این فلاش رو اطلاع بدید ممنون میشم همچنین اگر در تهران ساکن هستید ادرس خیابانی که مرکز فروش دوربین و لنز و ... هست رو بدید چون توی خرید بالا 10 تومن حتما تفاوت فاحشی داره

كاربر همراه dppictuer آواتار ها
    تشکر کرده
    37

سلام بله ست تریگر گوداکس هم فرستندش جدا هست هم گیرندش . فرستنده X1 میتونه فلاشهای استودیو گوداکس که گیرنده داخلی دارند و نیز فلاشهای دوربین نظیر ۶۸۵ و ۸۶۰ رو آتش کنه . من از فروشگاه اصفهان این ست رو خریدم ۲۷۰ میگفت بدون چک و چونه خودشون ۲۶۰ حساب فرمودند . البته قیمتهای حضوریشون از قیمتهای سایتشون پایینتره من بعد از اینکه کلی خرید اینترنتی ازشون کردم متوجه شدم :)
    obsidiyan تشکر می‌کند.
    Nikon D750 & D7200 - Tamron 24-70 f2.8 di vc - NIKKOR 50mm f/1.8G - Sigma 10-20 f4,5.6 - Nikon Sb800,Sb700,Godox TT685N - Lowepro Inverse 200 AW - Lowepro runner 450 aw - Gopro 4Black - Dji Osmo

كاربر همراه AliM89 آواتار ها
    تشکر کرده
    179

نقل قول نوشته اصلی توسط Behzady نمایش پست ها
    سلام ممنون علی اقا , اما فرستنده x1 بهمراه گیرنده رو توی یک فروشگاهی 320 زده مگر فرستنده تک بدون گیرنده فروش میشه ؟
    سلام، بله من فقط فرستنده رو قیمت دادم، که دوستان توضیح دادند فرستنده خالی با چی ست میشه...

اما اگر شما چند فلاش گوداکس (که گیرنده رادیویی داخلی دارند) و یک فلاش کنون داشته باشید و بخواهید با فرستنده X1 دستور شلیک به تمام فلاش ها بدهید، فقط برای فلاش کنون نیاز به گیرنده گوداکس دارید. پس اگر در لوازم خود فلاشی غیر ار گوداکس دارید ست فرستنده و گیرنده X1 را بگیرید بهتر است.

البته در استفاده از چند برند در فلاش بازی به درجه کلوین فلاش ها دقت کنید!
    obsidiyan تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    35

نقل قول نوشته اصلی توسط AliM89 نمایش پست ها
    سلام، بله من فقط فرستنده رو قیمت دادم، که دوستان توضیح دادند فرستنده خالی با چی ست میشه...

اما اگر شما چند فلاش گوداکس (که گیرنده رادیویی داخلی دارند) و یک فلاش کنون داشته باشید و بخواهید با فرستنده X1 دستور شلیک به تمام فلاش ها بدهید، فقط برای فلاش کنون نیاز به گیرنده گوداکس دارید. پس اگر در لوازم خود فلاشی غیر ار گوداکس دارید ست فرستنده و گیرنده X1 را بگیرید بهتر است.

البته در استفاده از چند برند در فلاش بازی به درجه کلوین فلاش ها دقت کنید!
    سلام علی اقا , فلاش رو میخوام تهیه کنم مارک V860II ادرس نمایندگی رو لطف میکنی همچنین اگر در تهران ساکن هستید ادرس خیابانی که مرکز فروش دوربین و لنز و ... هست رو بدید چون توی خرید بالا 10 تومن حتما تفاوت فاحشی داره

صفحه 6 از 10 نخستنخست ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 آخرینآخرین