صفحه 8 از 10 نخستنخست ... 4 5 6 7 8 9 10 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 71 تا 80 , از مجموع 97
Like Tree73تشکر

موضوع: فلاش های Godox

كاربر جديد ..hamed.. آواتار ها
    تشکر کرده
    981

نقل قول نوشته اصلی توسط Majix نمایش پست ها
    اگر فقط ليبل باشه اصليه اما اگر مارک روش کلاً چيز ديگست احتمال اينکه تقلبی باشه زياده
    من فلش های يانگنيو رو ترجيح ميدم
    2 تا 860 2 ليتيوم و 2 تا ad200 خريده بودم و يکبار استفاده کردم بعد از چند تا شات پشت سر هم سريع داغ ميکنه
    تی تی ال هم قابل اعتماد نيست
    يانگنيو با تنظيم نور درست ميشه (معمولاً +1 ) اما گودوکس هر بار يک مدله يا کم نور يا پور نور
    ممنون از راهنمایی
    بله مارک روش هست. با این حساب باید پسش بدم.
    ممنون که وقت گذاشتین

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

نقل قول نوشته اصلی توسط ..hamed.. نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی
    بله مارک روش هست. با این حساب باید پسش بدم.
    ممنون که وقت گذاشتین
    من باشم پس ميدم
    اگر اي بی رو ببينی کلی فلش شبيه يانگيو 600 هست که حتی مارک روشون نيست
    ممکنه کارخونه اصلی يکی باشه اما احتمال اينکه يه کارخونه ديگه کپی کرده باشه هم هست
    همينجوری فلش های چينی کيفيت خوبی ندارند چه برسه به اينکه بی پدر و مادر هم باشند

گودوکس با مارک flashpoint هم تو بازار هست که اختصاصی برای شرکت adorama زده
    غير از اون هيچ مارک ديگه اي نداره
    ..hamed..، naghli، ahmad_sh و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Canon 6D2/5D3
    16-35L III/Sigma 85 1.4 Art/ 90mm VC / 70-200L IS II
    Majid

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام
    من یه فلش پرتابل گوداکس t685 دارم که میخوام به صورت وایرلس رو ی فلاشم کنترل داشته باشم از طرفی هم کنترل وایرلس هم روی دوربین هم داشته باشم. یعنی فلاش دستم باشه و کنترلی که دستمه دوربین عکس بگیره... الان من کنترلی که دارم Hahnel Combi هست که یه فرستنده و یه گیرنده داره که به دوربین و فلاش وصل میکنم. اره امکانش هست
    Yongnuo RF-603N II Wireless Flash Trigger استفاده کنم؟ راه حل چیه؟

كاربر آشنا pyan آواتار ها
    تشکر کرده
    24

شما هم میتونی بصورت اپتیکال فلشت رو کنترل کنی...یعنش با فلاش روی خود دوربین،فلاش Godox رو فعال میکنی و با ریموتت هم که به دوربین دستور عکس گرفتن میدی
    این راه ساده هستش
    راه هزینه‌برتر هم اینه که یه تریگر وایرلس Godox X1-C بگیری که فلاش رو بصورت وایرلس کنترل میکنه...قیمت فرستنده تکی ۱۵۰-۱۷۰ هست
    تریگرهای یانگنو هم تا جایی که طلاع دارم با فلاشهای Godox سازگار هستن
    شما اپتیکال رو امتحان کن،اگه جواب نداد برو سراغ فرستنده

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

فیزیکی نمیشه چون یکیش جای هات شو داره که به فلش وصل میکنم. اون یکی هات شو نداره و روی دوربین وصل میکنم که دکمه تست روش داره.

این یکی ؟

قیمت رو 320 زده
    ویرایش توسط Kholeno : Saturday 6 January 2018 در ساعت 13:27 دلیل: حذف لینک تجاری

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

یه مسئله دیگه/ من Hahnel Combi TF Nikon دارم. بعضی از فروشگاه ها تک رسیور این مدل رو میفروشن. اگه من یه رسیور دیگه بگیرم مشکلی ایجاد میشه؟ یعنی با هم کار میکنن؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

با سلام خدمت همه دوستان عزیز و تبریک سال نو
    من قبل از عید ۲ عدد فلاش اکسترنال گودکس مدل v860iiN خریدم که با توجه به توصیه سایت اصلی شرکت سازنده اقدام به اپگرید نرم افزار فلاش ها از ورژن 1,5 به 1,6 کردم یکی از فلاش ها بدون هیچ مشکی کارش انجام شد اما دومی تو حین آپگرید ارور write failed داد و در حال حاضر روشن نمیشه می خواستم ببینم کسی از دوستان به یه همچین مشکلی تا حالا بر خورده یا اطلاعاتی توی این زمینه داره؟IMG_20180329_092351.jpg

كاربر همراه scorpion8 آواتار ها
    تشکر کرده
    136

دوستان عزیز من قصد خرید یک عدد فلاش مدل 860 رو دارم اول اینکه بین 860 و 685 موندم و حس کردم به خاطر باتری داخلی و سرعت تخلیه و شارژ مجدد 860 خیلی بهتر باشه ولی یکی از دوستان گفت زیاد تفاوتی ندارن سوال من اینه با توجه به اینکه میخوام برای نور بک و یا ریم لایت از یه فلاش دوم استفاده کنم آیا خرید اسپید لایت توصیه میشه یا یک فلاش 300 ژول برقی ؟ فلاش اولم گودوکس مدل ad600 هست در ترکیب با این فلاش آیا مدل هایی که گفتم قدرت و توانایی کافی رو دارند ؟
    CANON 5D MARK IV / TAMRON 85MM 1.8 SP VC / TAMRON 15-30MM 2.8 SP VC
    GODOX AD600B / NISI ND 1000 150×150 / NISI ND GRAD 0.9 150×70/ LOWEPRO WHISTLER 450
    Kupo C stand 40

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام
    یه سری فلش های موبایل که جدیدا اومده تو بازار با مارک godox اینا برای عکاسی خوب هستن؟
    قیمتشم خیلی پایینه حدود بیست سی تومن
    نور زرد و سفید هم داره.

كاربر همراه dppictuer آواتار ها
    تشکر کرده
    37

نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion8 نمایش پست ها
    دوستان عزیز من قصد خرید یک عدد فلاش مدل 860 رو دارم اول اینکه بین 860 و 685 موندم و حس کردم به خاطر باتری داخلی و سرعت تخلیه و شارژ مجدد 860 خیلی بهتر باشه ولی یکی از دوستان گفت زیاد تفاوتی ندارن سوال من اینه با توجه به اینکه میخوام برای نور بک و یا ریم لایت از یه فلاش دوم استفاده کنم آیا خرید اسپید لایت توصیه میشه یا یک فلاش 300 ژول برقی ؟ فلاش اولم گودوکس مدل ad600 هست در ترکیب با این فلاش آیا مدل هایی که گفتم قدرت و توانایی کافی رو دارند ؟
    سلام . من با دوتاشون کار کردم از نظر کیفیت ساخت و بدنه دقیقا عین هم هستن از لحاظ شارژ ۸۶۰ حداکثر ۱.۵ ثانیه مجددا شارژ میشه در برابر ۲.۶ ثانیه ۶۸۵ و همینطور که خودتون فرمودید تعداد دفعات هم ۶۰۰ به ۲۳۰ مرتبه مدل ۸۶۰ به ۶۸۵ ارجحیت داره اما با توجه به مشکلاتی که ممکنه برای باطری پیدا بشه من خودم ترجیح دادم از ۶۸۵ استفاده کنم و فوقالعاده راضیم ازش نه فقط برای ریم لایت یا بک لایت که در اکثر کارهام مسترن و برخی پروژه ها رو کلا با دوتا فلاش ۶۸۵ ام میرم با خیال راحت . من هد مخصوص گوداکس رو برای نگه داشتن فلاش خریدم که یه سافت ۵۰ در ۵۰ هم داره و به راحتی سافت باکس و اکتا باکس ۶۰ در ۹۰ و ۹۰ در ۹۰ رو تحمل میکنه . نکته دیگه که خواستم عرض کنم تجربه یکی از دوستان وارد کننده بود که وقتی در مورد گوداکس بش گفتم از تجربه بدش در مورد باطری های خراب ۸۶۰ گفت و بخاطر همین میگفت دیگه وارد نمیکنه . گویا یه باری آورده و هرچی فروخته بود بخاطر مشکل شارژ باطری برگشت خورده بود . من فکر میکنم اینکه به باطری شرکتیش وابسته نباشی بهتره در ثانی پک پاور بانکشم هست که هم به ۶۸۵ میخوره و هم به ۸۶۰ . موفق باشی.
    scorpion8 تشکر می‌کند.
    Nikon D750 & D7200 - Tamron 24-70 f2.8 di vc - NIKKOR 50mm f/1.8G - Sigma 10-20 f4,5.6 - Nikon Sb800,Sb700,Godox TT685N - Lowepro Inverse 200 AW - Lowepro runner 450 aw - Gopro 4Black - Dji Osmo

صفحه 8 از 10 نخستنخست ... 4 5 6 7 8 9 10 آخرینآخرین