صفحه 5 از 9 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 9 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 41 تا 50 , از مجموع 90
Like Tree261تشکر

موضوع: SIGMA 85mm F1.4 DG HSM Art

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

dxo با امتیاز50به این لنز درحال حاضراین لنز رو به عنوان بهترین لنز دنیا میشناسه که پیش از این دراختیار 55اف2 زایس با امتیاز48 بوده است.درحالیکه لنز زایس4000دلار واین لنز تنها1200دلار قیمت دارد! وهمچنین درحالیکه لنز تله ای با اف بازتر نیزمیباشد!
    https://www.dxomark.com/Reviews/Sigm...-New-benchmark

ویوا زیگما!

Sigma-rank.jpg

DXO:
    " این لنز شفافیت بسیار بالا و دامنه‌ دید بسیار وسیعی دارد که معمولا در لنز‌های سریع توامان وجود ندارد. لنز‌های سری Art از عملکرد عالی برخوردارهستندولی آخرین نمونه سری ارت در سطح بالاتری قرار دارد. این لنز از نظر عملکردحتی لنزهای Milvus و Otus زایس را با قیمت بسیار گران ۳۹۹۹ دلاری پشت سر میگذارد."
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده

كاربر همراه scorpion8 آواتار ها
    تشکر کرده
    136

نقل قول نوشته اصلی توسط kiavash نمایش پست ها
    dxo با امتیاز50به این لنز درحال حاضراین لنز رو به عنوان بهترین لنز دنیا میشناسه که پیش از این دراختیار 55اف2 زایس با امتیاز48 بوده است.درحالیکه لنز زایس4000دلار واین لنز تنها1200دلار قیمت دارد! وهمچنین درحالیکه لنز تله ای با اف بازتر نیزمیباشد!
    https://www.dxomark.com/Reviews/Sigm...-New-benchmark

ویوا زیگما!

Sigma-rank.jpg

DXO:
    " این لنز شفافیت بسیار بالا و دامنه‌ دید بسیار وسیعی دارد که معمولا در لنز‌های سریع توامان وجود ندارد. لنز‌های سری Art از عملکرد عالی برخوردارهستندولی آخرین نمونه سری ارت در سطح بالاتری قرار دارد. این لنز از نظر عملکردحتی لنزهای Milvus و Otus زایس را با قیمت بسیار گران ۳۹۹۹ دلاری پشت سر میگذارد."

تبریک به کسانی که میخرنش ولی منم خیلی خوشحال شدم که لنز تامرون 85 که دارم جز همین چند تا لنز برتر شناخته شده و جالب تز اینکه از نظر شارپنس با سیمگا در یک سطحه
    yaghoobi، Fereidoon، saeed2vfx و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    CANON 5D MARK IV / TAMRON 85MM 1.8 SP VC / TAMRON 15-30MM 2.8 SP VC
    GODOX AD600B / NISI ND 1000 150×150 / NISI ND GRAD 0.9 150×70/ LOWEPRO WHISTLER 450
    Kupo C stand 40

كاربر جديد
    تشکر کرده
    14

دوستان به نظر شما منطقی هست که 85 f1.2 کنون رو بفروشم و این لنز رو بخرم؟

كاربر فعال peacekeeper آواتار ها
    تشکر کرده
    1716

نقل قول نوشته اصلی توسط EvereX نمایش پست ها
    به نظر من دلیلی برای این کار وجود ندارد. لنز کانن به اندازه کافی شارپ هست در کنار این شما مزایای برند اصلی از جمله compatibility بهتر(فوکوس خودکار دقیقتر هماهنگی با بدنه های جدید و ....) و بازار دست دوم مناسبتر را از دست می دهید.
    yaghoobi، obsidiyan، 47amir و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    "If Your pictures aren't good enough, you're not close enough"
    ROBERT CAPA
    محمدعلی جعفرزاده

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12234

نقل قول نوشته اصلی توسط peacekeeper نمایش پست ها
    به نظر من دلیلی برای این کار وجود ندارد. لنز کانن به اندازه کافی شارپ هست در کنار این شما مزایای برند اصلی از جمله compatibility بهتر(فوکوس خودکار دقیقتر هماهنگی با بدنه های جدید و ....) و بازار دست دوم مناسبتر را از دست می دهید.

درود

85mm f1.2 شارپ است؟!

اینجا رو ببینید

چیزی که شخصا ازش دیدم ( روی دوربین)اتوفوکاس بد در دیاف بازتر از 2
    Ca خیلی بد...

یک 85mm f1.8 منطقی به نظر من بهش ارجعیت داره

پاینده باشید
    msh2200، kiavash، a.g g.a و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    136

نقل قول نوشته اصلی توسط Anoosh-Em نمایش پست ها
    درود

85mm f1.2 شارپ است؟!

اینجا رو ببینید

چیزی که شخصا ازش دیدم ( روی دوربین)اتوفوکاس بد در دیاف بازتر از 2
    Ca خیلی بد...

یک 85mm f1.8 منطقی به نظر من بهش ارجعیت داره

پاینده باشید

حرفتو کاملا قبول دارم لنز خود من 85 تامرون از نظر ca خیلی سرتر از 1.2 کنون هست البته باید صبر کرد چون کنون داره 85 با اف 1.4 میزنه اگه مثل 16-35 باشه که معرفی کرد میتونه فوق العاده باشه ولی به نظر من در آِنده سیگما و تامرون بازار رو به دست میگیرن الان تامرون لنز 70-200 رو آپدیت کرده به سری جدید میتون خیلی عالی باشه
    msh2200، mohsen.sh، obsidiyan و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    GODOX AD600B / NISI ND 1000 150×150 / NISI ND GRAD 0.9 150×70/ LOWEPRO WHISTLER 450
    Kupo C stand 40

كاربر همراه kato آواتار ها
    تشکر کرده
    325

نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion8 نمایش پست ها
    حرفتو کاملا قبول دارم لنز خود من 85 تامرون از نظر ca خیلی سرتر از 1.2 کنون هست البته باید صبر کرد چون کنون داره 85 با اف 1.4 میزنه اگه مثل 16-35 باشه که معرفی کرد میتونه فوق العاده باشه ولی به نظر من در آِنده سیگما و تامرون بازار رو به دست میگیرن الان تامرون لنز 70-200 رو آپدیت کرده به سری جدید میتون خیلی عالی باشه
    شما لنز سال 2016 رو با لنز 10 سال پیش کنون مقایسه میکنید . دقیقا باید صبر کرد 85 جدید کنون معرفی بشه بعد مقایسه کرد. البته 70-200 نیکون هم که اپدیت شده فکر نکنم رقیبی داشته باشه
    obsidiyan و Majix تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

نقل قول نوشته اصلی توسط EvereX نمایش پست ها
    مشکل اصلی کنون سرعت فکوس پايينشه
    من باهاش کار کردم اکثرم هم روی 1.2 1.4 مشکل خاصی ديگه اي نديدم
    اما خوبی کنون کاراکتر خاص لنزه که عکس های گرفته شده باهاش با لنز های ديگه متفاوته مثل 135 2.0
    لنز های سيگما شارپه اما به نظر من بوکه خوبی ندارن
    من الان 35 85 1.4 سيگما رو دارم قبلاً 50 art رو هم داشتم همکارم85 50 1.2 های کنون و 35 1.4 کنون رو داره
    هر موقع از لنز های اون استفاده ميکنم تفاوت رو ميبينم ، شايد زوم 100 کنم عکس های من شارپ تره اما عکس های کنون بهتره مخصوصاً روی 85 50 1.2
    yaghoobi، Nima Sadigh، Ahmad_ و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Canon 6D2/5D3
    16-35L III/Sigma 85 1.4 Art/ 90mm VC / 70-200L IS II
    Majid

تشکر کرده
    136

نقل قول نوشته اصلی توسط kato نمایش پست ها
    شما لنز سال 2016 رو با لنز 10 سال پیش کنون مقایسه میکنید . دقیقا باید صبر کرد 85 جدید کنون معرفی بشه بعد مقایسه کرد. البته 70-200 نیکون هم که اپدیت شده فکر نکنم رقیبی داشته باشه
    حرف شما کاملا درسته ولی مشکل اینه که چرا لنز 10 ساله باید قیمتش در مقابل کیفیتش نسبت به امروز اینقدر بد باشه

البته یه چیزیم شما در نظر داشته باش خداییش وقتی با همون لنز تامرون با اون قیمت کار آدم به بهترین شکل راه میوفته دیگ این همه هزینه برای چی واقعا !!! مگه قراره عکسی که با دوربین اصلا فرض کنیم مارک 4 هم گرفتیم رو قراره چند متر چاپ کنیم که دنبال ریزه کاری های لنز باشیم به نظر من این لنز ها تو سایز چاپ معمول آنچنان تفاوتی با هم ندارن پس هزینه کمتر درمقابل کیفیت مساوی یا کمی بهتر به صرفه تره
    msh2200، yaghoobi، kiavash و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Kupo C stand 40

كاربر همراه kato آواتار ها
    تشکر کرده
    325

نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion8 نمایش پست ها
    حرف شما کاملا درسته ولی مشکل اینه که چرا لنز 10 ساله باید قیمتش در مقابل کیفیتش نسبت به امروز اینقدر بد باشه

البته یه چیزیم شما در نظر داشته باش خداییش وقتی با همون لنز تامرون با اون قیمت کار آدم به بهترین شکل راه میوفته دیگ این همه هزینه برای چی واقعا !!! مگه قراره عکسی که با دوربین اصلا فرض کنیم مارک 4 هم گرفتیم رو قراره چند متر چاپ کنیم که دنبال ریزه کاری های لنز باشیم به نظر من این لنز ها تو سایز چاپ معمول آنچنان تفاوتی با هم ندارن پس هزینه کمتر درمقابل کیفیت مساوی یا کمی بهتر به صرفه تره
    امکانش هست یه نمونه عکس پرتره با لنز تامرون که خودتوتن گرفتید و البته بدون ادیت رو برای من بفرست من با 85 نیکون میخوام مقایسه کنم اگر فایل خام بفرستید ممنون میشم

صفحه 5 از 9 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 9 آخرینآخرین