نمایش نتایج : از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: حالا Fz7 را مقايسه کنيد

كاربر همراه
    تشکر کرده
    0

كاربر همراه
    تشکر کرده
    0

پیش فرض پاسخ: حالا Fz7 را مقايسه کنيد

با اين همه امکانات اين يکی هم نويزی درآمد. از خريد آن منصرف شدم. بايد ديد المپيوس 320 چه کار خواهد کرد.
    http://www.dpreview.com/news/0601/06...mpus_sp320.asp

Moderator M.R.Shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    298

نویز بحث مهمی است. ولی همین نویز مهم را باید دید که با عکس می خواهید چکار کنید. همین عکسهای نویزی را در سایز های مرسوم چاپ کنید... ببینید اثری از نویز نیست. برای چاپهای بزرگ هم که هیچکدام از دوربینهای در این رده ها به درد نمی خورد. مانیتور و دید 100 درصد زیاد معیار خوبی برای قضاوت نهایی نیست.
    البته ممکن است دوربین های دیگر بدون نویز باشند، ولی من شخصا در مواقعی که نور کم است، ترجیح می دهم عکسم نویزی باشد، ولی دچار لرزش و حرکت نباشد. چون نویز حتی با وجود دیده شدن در عکس، ضربه زیادی به عکس نمی زند، ولی یک عکس دارای لرزش به دردی نمی خورد و اصلا قابل اصلاح هم نیست.
    قدر لرزه گیر عالی دوربینهای پاناسونیک را بدانید.

كاربر آشنا lind آواتار ها
    تشکر کرده
    158

دقیقا حق با جناب شهبازی هست فقط من نمیدونم چرا پاناسونیک با ارتقادن و اضافه کردن مشخصات عالی نسبت به fz5 چرا دراین مورد افت قابل توجهی داشته نسبت به همین دوربین درحالی که اگر این مشکل وجود نداشت این مدل میتونست در رده اولترا زوم ارزان قیمت بی رقیب باشه!!
    مهدی بیگمرادی

كاربر همراه
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط lind
    دقیقا حق با جناب شهبازی هست فقط من نمیدونم چرا پاناسونیک با ارتقادن و اضافه کردن مشخصات عالی نسبت به fz5 چرا دراین مورد افت قابل توجهی داشته نسبت به همین دوربین درحالی که اگر این مشکل وجود نداشت این مدل میتونست در رده اولترا زوم ارزان قیمت بی رقیب باشه!!

من هم موافقم. اگر اين دوربين اين مشکل را نداشت بدون شک موفقيت بسياری برای شرکت سازنده به همراه داشت. واقعا حيف شد.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Forum Manager
    نویز بحث مهمی است. ولی همین نویز مهم را باید دید که با عکس می خواهید چکار کنید. همین عکسهای نویزی را در سایز های مرسوم چاپ کنید... ببینید اثری از نویز نیست. برای چاپهای بزرگ هم که هیچکدام از دوربینهای در این رده ها به درد نمی خورد. مانیتور و دید 100 درصد زیاد معیار خوبی برای قضاوت نهایی نیست.
    البته ممکن است دوربین های دیگر بدون نویز باشند، ولی من شخصا در مواقعی که نور کم است، ترجیح می دهم عکسم نویزی باشد، ولی دچار لرزش و حرکت نباشد. چون نویز حتی با وجود دیده شدن در عکس، ضربه زیادی به عکس نمی زند، ولی یک عکس دارای لرزش به دردی نمی خورد و اصلا قابل اصلاح هم نیست.
    قدر لرزه گیر عالی دوربینهای پاناسونیک را بدانید.

حتی با ISO 80 هم کيفيت عکس هايش خوب نيست. بلاخره خيلی از عکس ها را بايد ابتدا در مونيتور ديد بعد چاپ کرد.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    0

بنظر عکس های زير بد هم نيستند:

http://panasonic.co.jp/pavc/global/l...odels/fz7.html

كاربر فعال asa_59a آواتار ها
    تشکر کرده
    23

خیلی خورد تو ذوقم ... می خواستم دوربینم رو به fz7 ارتقا بدم واقعا حیف شد اما با جناب شهبازی هم در مورد نویز موافقم .... از ظواهر پیداست که fz5 در زمینه نویز بهتر از اون عمل می کنه

موفق و پیروز باشید
    افشين ساسانيان
    Panasonic Lumix DMC FZ5