صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 7 8 9 10 11
نمایش نتایج : از شماره 101 تا 103 , از مجموع 103
Like Tree67تشکر

موضوع: Canon EOS 30D

كاربر همراه artnature آواتار ها
    تشکر کرده
    121

پیش فرض پاسخ: Canon EOS 30D

نقل قول نوشته اصلی توسط aslanaslan نمایش پست ها
    نبود لایو ویو و عکاسی نجومی؟! چه حرفا!البته نه این که امکان پذیر نباشه... میشه. ولی باید قلق کار دستتون بیاد.
    در ضمن موافق این حرف هستم که 40 دی دست دو خیلی ارجح تر از 30 دی هست... تازه رو دوربینتون اسم نمی ذارن و نمی گن CD
    :biggrin:

اگر نمی تونید از کنار 30 دی راحت بگذرید، با یه کم تحمل فشار مالی، فکر کنم 1000 دی را هم نگه دارید و 30 دی را هم به آن اضافه کنید، بهتر باشد. داشتن 2 بدنه لذتی وصف نا پذیر دارد... (حالا حساب کنید که بعضی ها 3-4 و... بدنه دارند) البته خیلی من موافق نیستم...

کد:
    http://www.akkasee.com/forum/showpost.php?p=130823&postcount=148

سلام دوست گرامی

من سالهاست بدون live view عکاسی نجومی انجام میدهم و الان هم 30D دارم که باز هم مشکلی با آن ندارم
    و حتی با live view مشکل دارم :biggrin: یعنی با دوربینی که live view دارد نمیتوانم کار کنم و باز هم چشمم را میچسبانم به ویزور :biggrin:

کاملا با نظر شما موافقم درباره داشتن دو بدنه الان 350D + 30D دارم که برای عکاسی نجومی یک امتیاز است

نقل قول نوشته اصلی توسط odesa نمایش پست ها
    سلام
    سوالی داشتم از دوستان
    من چند تا دلیل میخوام که این دوربین رو نخرم!!!
    یکی از دوستان این بدنه رو داره میخواد بفروشه من میخوام دوربین خودمو بفروشم این دوربین رو بگیرم-چون محکم بودن بدنه برام مهمه -زیاد بیرون میرم-دوربینم دوست دارم همیشه همراهم باشه-به مود لایو ویو احتیاجی ندارم و به عکاسی نجومی علاقه دارم.
    از دوستانی که این دوربین رو دارند خواهش میکنم تجربیاتشونو با من به اشتراک بزارند تا تصمیم درستی بگیرم -شخصا فک میکنم این دوربین از دوربین خودم بهتر باشه...
    ضمنا برای اتلیه این دوربین خوبه؟
    سلام دوست عزیز

از نظر من که این دوربین رو دارم دوربین بسیار خوبی است با توجه به نیاز شما من همین دوربین رو پیشنهاد میکنم

البته با قیمت کمتر از 600 هزار تومان لنز 18-55 IS هم نسخه خوبی نیست بهتر است دوربین رو بدون لنز و رم تهیه
    کنید و بعد یک رم 8 گیگ + یک لنز مناسب مثل لنز های فیش آی یا واید سیگما تهیه کنید

درباره ضد آب بودن هم
    من این دوربین رو در زیر باران شدید استفاده کردم و دوستم هم 40D رو در همان شرایط اما دوربین دوستم دچار مشکل شد اما 30D من سالم ماند :biggrin: فکر کنم هر دو دوربین در یک سطح باشند از لحاظ ضد آب بودن
    odesa تشکر می‌کند.
    سید مهرداد کیانی

www.Arte360.com

كاربر جديد nasra آواتار ها
    تشکر کرده
    3

با سلام به دوستان
    من کمی برای جای مناسب سوالم جستجو کردم ولی فعلا فقط همینجا را پیدا کردم و اگر مناسب نیست ببخشید.
    من یک دوربین کنون 30 دی دارم که دو روز پیش دیدم موقع فوکوس کردن ، ال سی دی بالایی آن کم نور و پر نور می شود. آیا ممکن است اشکال از کهنه شدن باتری باشد؟

كاربر جديد nasra آواتار ها
    تشکر کرده
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط nasra نمایش پست ها
    با سلام به دوستان
    من کمی برای جای مناسب سوالم جستجو کردم ولی فعلا فقط همینجا را پیدا کردم و اگر مناسب نیست ببخشید.
    من یک دوربین کنون 30 دی دارم که دو روز پیش دیدم موقع فوکوس کردن ، ال سی دی بالایی آن کم نور و پر نور می شود. آیا ممکن است اشکال از کهنه شدن باتری باشد؟
    حل شد
    لنز را یک بار جدا کردم و دوباره بستم . درست شد.

صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 7 8 9 10 11