صفحه 3 از 4 نخستنخست 1 2 3 4 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 21 تا 30 , از مجموع 35
Like Tree59تشکر

موضوع: نیکون df یا fuji x-e2

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamb نمایش پست ها
    خب با توجه به این قیمتها و همچنین قیمت لنزای فوجی خرید df به صرفه تره که...
    عملن به صرفه‌تر نیست .
    چون شما روی فول‌فریم اگر لنز کیت یا لنز ضعیف بگذارید، از کیفیت خروجی مایوس خواهید شد . مگر اینکه تا مدتها از همین لنز 50 استفاده‌کنید و قصد خرید لنز دیگری نداشته‌باشید .
    دستکم لنز زومی که برای این بدنه لازم است خریداری کنید ، تامرون 70-24 است که قیمت آن سه میلیون و چهارصد است . و اگر بخواهید 70-24 نیکون را تهیه‌کنید باید 7 میلیون و چهارصد بپردازید !!
    و این منهای لنزهای اولتراواید دیگری‌ست که نیاز پیدا خواهید کرد .
    این دقیقن همان دلیلی‌ست که من و دوستان ، علیرغم برتری کیفیت فول‌فریم، معمولن آن‌را توصیه نمی‌کنیم . مگر کسی که برای این مقدار هزینه توجیه اقتصادی مناسب و یا بودجه‌ی شخصی کافی داشته‌باشد .
    فول فریم داشتن با یک لنز معمولی و ضعیف، به‌مراتب خروجی بدتری خواهد داد تا یک دوربین کراپ ولی با لنز معمولی ...
    yaghoobi، amir.komeily و behnamb تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Amirhoseingh آواتار ها
    تشکر کرده
    268

نقل قول نوشته اصلی توسط کوروش نمایش پست ها
    عملن به صرفه‌تر نیست .
    چون شما روی فول‌فریم اگر لنز کیت یا لنز ضعیف بگذارید، از کیفیت خروجی مایوس خواهید شد . مگر اینکه تا مدتها از همین لنز 50 استفاده‌کنید و قصد خرید لنز دیگری نداشته‌باشید .
    دستکم لنز زومی که برای این بدنه لازم است خریداری کنید ، تامرون 70-24 است که قیمت آن سه میلیون و چهارصد است . و اگر بخواهید 70-24 نیکون را تهیه‌کنید باید 7 میلیون و چهارصد بپردازید !!
    و این منهای لنزهای اولتراواید دیگری‌ست که نیاز پیدا خواهید کرد .
    این دقیقن همان دلیلی‌ست که من و دوستان ، علیرغم برتری کیفیت فول‌فریم، معمولن آن‌را توصیه نمی‌کنیم . مگر کسی که برای این مقدار هزینه توجیه اقتصادی مناسب و یا بودجه‌ی شخصی کافی داشته‌باشد .
    فول فریم داشتن با یک لنز معمولی و ضعیف، به‌مراتب خروجی بدتری خواهد داد تا یک دوربین کراپ ولی با لنز معمولی ...
    حق با شماست اما با توجه به بازار دست دوم ميشه لنز هاي خوبي پيدا كرد
    راسزش به خريد دي ٧٥٠ هم ميشه فكر كرد و يا دي ٦١٠ با توجه به يكسان بودن ماژول فكوس دي اف و قيمت خوب دي ٦١٠ ميشه نيم نگاهي بهش داشت در غير اين صورت همه چيز سليقه ايه
    اگر امكانش براتون هست با همشون كار كنيد بينيد ارگونومي كداميك را مپسنديد
    yaghoobi، کوروش و behnamb تشکر می‌کنند.

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

بازار دست‌دوم رو باید چیزی بین سی‌درصد تا چهل‌درصد زیر قیمت اصلی درنظر گرفت . با این‌حال باز مبلغ قابل توجهی می‌شود . مگر اینکه به قول شما به سمت D610 حرکت‌کنند . که البته جزو شرایط اصلی ایشان ، ظاهر کلاسیک دوربین است ...
    که البته من جای ایشان بودم ( نظر شخصی ) فوجی X-T10 را انتخاب می‌کردم. با مبلغ حدود چهارمیلیون، با لنز 50-16 ...
    که کیفیت خروجی و قابلیت‌های X-T1 را داراست در یک بدنه‌ی کوچکتر ...
    با این‌حال مهم‌ترین انتخاب کاربری و نیازهاست ...
    yaghoobi و behnamb تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    268

بازار دست‌دوم رو باید چیزی بین سی‌درصد تا چهل‌درصد زیر قیمت اصلی درنظر گرفت . با این‌حال باز مبلغ قابل توجهی می‌شود . مگر اینکه به قول شما به سمت D610 حرکت‌کنند . که البته جزو شرایط اصلی ایشان ، ظاهر کلاسیک دوربین است ...
    که البته من جای ایشان بودم ( نظر شخصی ) فوجی X-T10 را انتخاب می‌کردم. با مبلغ حدود چهارمیلیون، با لنز 50-16 ...
    مشكل اينجاست كه فوجي بدنه هاي قديميش بعد از اين ٢ تا شاهكار واقعا خريدشون درست نيست الان زمزمه ي توليد ايكس تي ٢٠ وجود داره كه تا چند ماه ديگه عرضه ميشه و همچنين افت قيمت شديدي به وجود بايد بياد اگر ميتونيد صبر كنيد راستي بودجه شما چقدره!؟
    yaghoobi و behnamb تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    59

الان نمایندگی پیشنهاد های خوبی داره من به چند تا از دوستان پیشنهاد کردم خریدن X-T10 با ۱۶-۵۰ حدود ۳۴۰۰ با ۵۵-۱۸ اف ۲.۸ حدود ۴۲۰۰ ، ضمن اینکه روی لنز هم انگار پروموشنهای جهانی فوجی رو میدن و تخفیف داره .... البته دلار رفت بالا و همه چی ۱۰ درصد لابد گرون میشه!!!
    yaghoobi، کوروش و behnamb تشکر می‌کنند.

كاربر همراه ALI.Barutkub آواتار ها
    تشکر کرده
    1156

برادر عزیز، لندسکیپ و لنز 50 ؟!!! حداقلش اینه که یه 70-24 داشته باشی و حالت بهتر این که یه اولترا واید و یه تله ...بیشتر تحقیق کن !
    کوروش و behnamb تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    148

سلام..اینطور که توی دو سه تا از فرومای خارجی خوندم x-t10 ساخت تایلند هست درسته؟ بودجه ای هم که در نظر گرفتم حدود هفت و نیم هست..

كاربر همراه
    تشکر کرده
    148

نقل قول نوشته اصلی توسط Contax نمایش پست ها
    والا من اگه باشم نیکون DF رو از نظر فانکشن و کلاسیک بودن با فوجی X-Pro2 ( که خودم دارم) مقایسه میکنم و X-T2 رو از نظر فانکشن در رده بالاتری قرار میدم X-T2 رو باید فارغ از داستان سایز سنسور با دوربینهای واقعا پروفشنال روز مقایسه کرد : فیلمبرداری 4K Raw , تعداد فریم در ثانیه ، نقاط فوکوس ..... خیلی خیلی بالاتر میشه از Df

در مورد لنز هم باید بگم به نسبت کیفیت و مشخصات لنزهای فوجی از سایر مارکها ارزونتر هستن مشکل اینه که فوجی لنز آشغالی نداره و کانن و نیکن دارن! کسی هم که به DF فکر میکنه نباید به فکر لنزهای رده پایین باشه.
    بله حق با شماست..اما اصلا به فیلم برداری با این دوربین فکر نمیکنم..البته عملا هم نباید فکر کرد چون با شارژ کامل فکر کنم حدود ده دقیقه قابلیت فیلم برداری داشته باشه...
    در مورد لنزهای زوم فوجی کدوم کیفیت بهتری دارن؟

كاربر همراه odesa آواتار ها
    تشکر کرده
    133

سلام
    من دوربین نیکون df رو یکسال داشتم و فروختم علتش هم پاشش روغن بود،از اونجا که کمتر کسی این دوربین رو میخره،ایرادات این دوربین کمتر جایی ذکر میشه،اما این دوربین یا حداقل دوربینی که من داشتم این مشکل رو داشت،نمیدونم برای سیستم فوکوسش از همان الگوریتیم دوربین 600 یا 610 نیکون استفاده شده بود گویا،البته پاشش روغن فقط در یک ناحیه خاص بود،مسله دیگه استفاده از یک لنز زوم کاملا جنبه کلاسیک دوربین رو از بین میره و ظاهر ناخوشایندی به دوربین میده.
    yaghoobi، usef، M.Nouri و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    268

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamb نمایش پست ها
    سلام..اینطور که توی دو سه تا از فرومای خارجی خوندم x-t10 ساخت تایلند هست درسته؟ بودجه ای هم که در نظر گرفتم حدود هفت و نیم هست..
    ميتوني دي ٧٥٠ بگيري با٢٤ ٧٠ بدون لرزشگير اما اگر ميتويبودجه رو بالا ببري ايكس تي٢ با ١٦-٥٥ اف ٢.٨ عاليه من خودم چون رواني فوجي ام فوجي رو بيشتر ميپسندم امانيكون كلا بهتره

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1 2 3 4 آخرینآخرین