صفحه 3 از 213 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 13 53 103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 21 تا 30 , از مجموع 2121
Like Tree1838تشکر

موضوع: شارژر و باتري - راهنماي خريد ، پرسش و پاسخ

كاربر همراه
    تشکر کرده
    189

با سلام،
    1- باتريهاي نو (در صورت سلامت) بعد از دوسه بار شارژ و تخليه كامل به ظرفيت نهايي خود مي‌رسند و روي شارژ اول و دوم آنها نبايد قضاوت كرد.
    2- بنابر مطلب فوق، خيلي سريع و توسط يك وسيله پرمصرف و غيرحساس مانند چراغ قوه، باتريها را سه يا چهار بار كاملاً تخليه و سپس با شارژر كاملاً شارژ كنيد.
    3- بهتر است طي اين مدت موضوع را به فروشنده اطلاع داده و ذهن او را براي تعويض شارژر يا باتريها در صورت خراب بودن (نتيجه آزمايش) آماده كنيد.
    4- هميشه باتري و شارژر را به شرط آزمايش و تعويض تا يك هفته تهيه كنيد.
    يوسف حيرتي
    ‍Canon Powershot SX10 IS
    Canon Powershot A720 IS

كاربر همراه
    تشکر کرده
    200

نقل قول نوشته اصلی توسط yousefmon
    با سلام،

4- هميشه باتري و شارژر را به شرط آزمايش و تعويض تا يك هفته تهيه كنيد.

آقا .....میشه آدرس جائیكه مواد مصرفی مثل باطری قابل شارژ رو با گارانتی (حتی یك هفته! ) میده رو به ما لطف كنی.

من كه تا به حال نتونستم مواد مصرفی رو با گارانتی بگیرم.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    189

نقل قول نوشته اصلی توسط pishtaz_co
    آقا .....میشه آدرس جائیكه مواد مصرفی مثل باطری قابل شارژ رو با گارانتی (حتی یك هفته! ) میده رو به ما لطف كنی.
    من كه تا به حال نتونستم مواد مصرفی رو با گارانتی بگیرم.
    با سلام،
    1- آرزوي هر فروشنده‌اي آن است كه كالاي خود را به ميزان بالا، سريع، با قيمت مناسب (از نظر خودش) و بدون دردسر بفروشد.
    2- بسياري از فروشندگان، مشتريهاي سربراه و بي‌سروصدا را كه حتي با وجود خراب درآمدن جنس خريداري شده، موضوع را به روي فروشنده نمي‌آورند، عاشقانه مي‌پرستند و پيداشدن سر و كله مشتريهایي كه اين قاعده نانوشته آنها را زير پا بگذارند، آرامششان را به هم مي‌زند.
    3- اما خوشبختانه نسيم مشتري‌مداري به كشور ما هم (البته با انقطاع و ضعيف) وزيدن گرفته و رقابت نسبي و تعدد عرضه‌كنندگان به همراه خط مشي مثبت برخي ديگر از آنها باعث شده كه زماني كه به شرط سلامت مي‌خواهيد كالايي را خريداري ‌كنيد، لااقل براي حفظ مشتري با اين شرط شما موافقت مي‌كنند.
    4- با توجه به مطالب فوق، همه چيز به برخورد شما بستگي دارد و نشاني خاصي لازم نيست. مگر مي‌شود جنس خرابي را فروخت و لااقل تعويض نكرد؟ اگر ضعيف برخورد كنيد، البته كه مي‌شود. كار نشد ندارد! اما براي نمونه، همان فروشگاه بهتا كه نشانیش را در تاپيك A620 داده‌ام، اين كار را مي‌كند.
    ویرایش توسط yousefmon : Monday 28 November 2005 در ساعت 21:36
    يوسف حيرتي
    ‍Canon Powershot SX10 IS
    Canon Powershot A720 IS

كاربر همراه
    تشکر کرده
    200

نقل قول نوشته اصلی توسط yousefmon
    با سلام،

4- همه چيز به برخورد شما بستگي دارد و نشاني خاصي لازم نيست. مگر مي‌شود جنس خرابي را فروخت و لااقل تعويض نكرد؟ اگر ضعيف برخورد كنيد، البته كه مي‌شود. كار نشد ندارد! اما براي نمونه، همان فروشگاه بهتا كه نشانیش را در تاپيك A620 داده‌ام، اين كار را مي‌كند.
    عجب !!!

پس ما داریم به مدینه فاضله نزدیک میشیم و خبر هم نداریم.یا شاید هم شدیم و من بی خبرم ؟؟

ولی باور بفرمائید توی این 15-16 سال کار و تلاش توی این تهران خودمون از این چیزا ندیدم.شرکتی مثل..... که یکی از معتبر ترین شرکتهاست خیلی راحت گفت :آقا این قطعه رو نداریم که عوض کنیم براتون!!! و باید یا بیخیال اسکنرتون بشید و یا منتظر بشید که در 6-7 ماه دیگه بیاد!!!

ونمونه دیگه ....که باعث شد برم سازمان تعزیرات شکایت کنم !!! بعد از مدت زیادی دوندگی و برو و بیا مسئول پرونده با اینکه بهش ثابت شد که وسیله مورد نظر ایراد اساسی در هنگام تولید دارد و بایستی طبق قانون سازمان تعزیرات وسیله باید مرجوع شود به فروشنده و در ضمن مبلغی هم به عنوان خسارت به اینجانب پرداخت شود.ولی با کمال تاسف مسئول مربوطه فرمودند بروید کشکتان را بسائید !!!

بله دوست عزیز اگه مایل باشی بازم از این نمونه ها هست که قانون خدمات (لطمات) پس از فروش رو برات تشریح کنم که مفهومش چیه !!!

ولی بهتره که کشکمو بسایم و با کار بزرگتر ها کاری نداشته باشم!!!

كاربر همراه
    تشکر کرده
    189

عجب !!!
    پس ما داریم به مدینه فاضله نزدیک میشیم و خبر هم نداریم.یا شاید هم شدیم و من بی خبرم ؟؟
    ولی بهتره که کشکمو بسایم و با کار بزرگتر ها کاری نداشته باشم!!!
    با سلام مجدد،
    من پاسخ را در محدوده پرسش شما دادم و البته در خيلي از زمينه‌ها كه دست و زبان مشتري كوتاه باشد، ممكن است مورد ستم واقع شود. اما در مورد شارژر و باتري جالب است بدانيد به سه تن از دوستان توصيه كرده‌بودم كه جز شارژر سوني BCG-34HRD4 نگيرند و درعين حال حتماً به شرط تعويض در صورت كار نكردن، تا يك هفته. در هر سه مورد خريد (كه از سه جاي مختلف انجام شده‌بود.) فروشندگان كه مدل يادشده را نداشتند، با اظهار اين كه خريد شارژر فوق صرف هزينه اضافي و بيهوده است، به آنها مدل ديگري را پيشنهاد نموده‌بودند كه خوشبختانه اين دوستان لااقل به توصيه دوم اينجانب عمل كرده و به شرط آزمايش سلامت شارژر را خريداري نموده‌بودند. نتيجه چه شد؟ اين سه شارژر خراب درآمد. يكي از آنها شارژر خود را با نمونه سالم ديگري از همان مدل خريداري‌شده تعويض نمود و دو نفر ديگر شارژر را پس داده و از جاي ديگري همان مدل توصيه‌شده را تهيه كردند. من خودم هم شارژري را به شرط تعويض در صورت خرابي خريداري كرده‌ام.
    يوسف حيرتي
    ‍Canon Powershot SX10 IS
    Canon Powershot A720 IS

كاربر همراه
    تشکر کرده
    200

[QUOTE=yousefmon]با سلام مجدد،
    من پاسخ را در محدوده پرسش شما دادم و البته در خيلي از زمينه‌ها كه دست و زبان مشتري كوتاه باشد، ممكن است مورد ستم واقع شود.

بازم سلام

دوست عزیز كوتاه بودن دست و زبان ؟؟؟ اینو برای خنده گفتی؟ نه فكر نكنم....چون اینجا سایت جك سرائی نیست!

مگه از دست خود دولت میشه به دولت شكایت كرد و من از دست سازمان تعزیرات به كی شكایت میكردم ؟؟؟
    و مورد دوم اینكه اون كسی كه مثل من دست و زبانش كوتاه نیست اگه یه شركت به تعهداتش عمل نكنه چیكار میكنه؟ مسلما بهترین و عاقلانه ترین راه رسیدن به حق و حقوق شكایت به مراجع ذیصلاح میتونه باشه!!مگه نه!!!
    ولی شاید اونائیكه دست وزبان بلند تر از حد استاندارد دارن به جای شكایت كردن از دست و زبان بلندشون استفاده میكنن و یا علی مدد .
    ویرایش توسط Keivani : Wednesday 30 November 2005 در ساعت 09:29

كاربر همراه
    تشکر کرده
    189

دوست عزیز كوتاه بودن دست و زبان ؟؟؟ اینو برای خنده گفتی؟ نه فكر نكنم....چون اینجا سایت جك سرائی نیست!
    مگه از دست خود دولت میشه به دولت شكایت كرد و من از دست سازمان تعزیرات به كی شكایت میكردم ؟؟؟
    و مورد دوم اینكه اون كسی كه مثل من دست و زبانش كوتاه نیست اگه یه شركت به تعهداتش عمل نكنه چیكار میكنه؟ مسلما بهترین و عاقلانه ترین راه رسیدن به حق و حقوق شكایت به مراجع ذیصلاح میتونه باشه!!مگه نه!!!
    ولی شاید اونائیكه دست وزبان بلند تر از حد استاندارد دارن به جای شكایت كردن از دست و زبان بلندشون استفاده میكنن و یا علی مدد .
    جناب كیوانی! با سلام مجدد،
    نمي‌دانيد اين فاصله عميق برداشتتان با منظور من و خصوصاً جمله آخرتان به چه خنده‌هاي شديدي منجر شد كه از اين بابت صميمانه سپاسگذارم و براي آن كه سو ء تفاهم برطرف شود، بگويم كه :
    عزيز من! منظورم از كوتاه بودن دست، همين شرايطي است كه براي شما پيش آمده و در برخي موارد پيگيريهاي همه ما به جايي نمي‌رسد و دستمان از همه‌‌جا كوتاه است. از طرفي برخي افراد حتي از اظهار نظر و مطالبه حقوق اساسي و پيش پاافتاده خود پرهيز دارند و ابا مي‌كنند. آنها از مصاديق دارندگان زبان كوتاه به شمار مي‌روند.
    يوسف حيرتي
    ‍Canon Powershot SX10 IS
    Canon Powershot A720 IS

Moderator nmroshan آواتار ها
    تشکر کرده
    11580

خواندن اين مطلب هم خالي از لطف نيست كه گاه اين مشكلات براي اونطرفيها هم رخ ميدهد:

http://thomashawk.com/2005/11/pricer...nd-switch.html
    نعما م. روشن
    مقالات سایت عکاسی |وبلاگ (از عکاسی) | اینستاگرام : Nemaroshan

كاربر همراه
    تشکر کرده
    189

نقل قول نوشته اصلی توسط nmroshan
    خواندن اين مطلب هم خالي از لطف نيست كه گاه اين مشكلات براي اونطرفيها هم رخ ميدهد:
    http://thomashawk.com/2005/11/pricer...nd-switch.html
    جناب روشن عزيز!
    باسلام، مطلب مندرج در لينكي كه لطف كرده‌بوديد، فعلا ذخيره كردم تا سر فرصت مطالعه كنم. اما در هر حال از لطف مستدام شما مجدداً سپاسگزارم.
    يوسف حيرتي
    ‍Canon Powershot SX10 IS
    Canon Powershot A720 IS

كاربر همراه Ahmad Reza آواتار ها
    تشکر کرده
    1099

دوستان متشکرم از راهنماییتان .:)

صفحه 3 از 213 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 13 53 103 ... آخرینآخرین