صفحه 3 از 10 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 21 تا 30 , از مجموع 95
Like Tree166تشکر

موضوع: Tamron 70-200mm F2.8 Di VC USD G2

كاربر همراه HM6699 آواتار ها
    تشکر کرده
    339

نقل قول نوشته اصلی توسط EHS@AN نمایش پست ها
    در ریویو مذکور در مورد موضوع The Focus Breathing گفته که لنز جدید تامرون در ۲۰۰ میلیمتر کادری معادل ۱۷۰ م.م به شما میدهد.
    منظور این پاراگراف رو متوجه نشدم
    It means that backgrounds will be more blurred because of great focal range compression. The only potential upside that I can see is that if you are situation where you are trying to fit more in the frame (and have no room to back up), you can actually get more in the frame with the Tamron than the Canon, as the Canon “breathes” in the opposite direction and frames tighter than 70mm at closer focus distances – as this photo shows
    اگر سوژه به دوربین نزدیک باشه این اتفاق خواهد افتاد. البته بخاطر کاربرد این لنزها، سوژه معمولا از دوربین فاصله چند متری دارد.
    obsidiyan تشکر می‌کند.
    « حامد محمدی »
    اینستاگرام

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    498

سلام.
    بعد از بررسی های بسبار و تردید بین 200-70 نیکون و تامرون، بالاخره این لنز رو گرفتم.
    من بین 200-70 ها ، تایپ وان نیکون، تایپ تو کنون و بدون لرزشگیر کنون رو داشتم و باهاشون کارکردم.
    در نگاه اول؛
    بدنه لنز (که انگار سری G2 اینطوره) خیلی متفاوت از لنزای قبلی و خیلی با کیفیته. دوستانی که لنزای تامرون رو داشتن متوجه عرض بنده هستند.
    سرعت فوکوس خیلی خوب و به سرعت کنونه. و این یعنی عالیه.
    لرزشگیرش خیلی جالب و تأثیر گذار عمل کرد. روی سرعت پایین و فوکال بلند خیلی خوب بود.

پ.ن. توی همه ویدئو و تست هایی که از عکاسای مختلف دیدم، یا ریویوهایی که بودند، همشون یه چیز رو خیلی تأکید میکردند. "ارزش خرید نسبت به قیمت". واقعاً ایمان آوردم به این جمله.
    dppictuer، yaghoobi، mohsen.sh و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه kato آواتار ها
    تشکر کرده
    325

نقل قول نوشته اصلی توسط homay نمایش پست ها
    سلام.
    بعد از بررسی های بسبار و تردید بین 200-70 نیکون و تامرون، بالاخره این لنز رو گرفتم.
    من بین 200-70 ها ، تایپ وان نیکون، تایپ تو کنون و بدون لرزشگیر کنون رو داشتم و باهاشون کارکردم.
    در نگاه اول؛
    بدنه لنز (که انگار سری G2 اینطوره) خیلی متفاوت از لنزای قبلی و خیلی با کیفیته. دوستانی که لنزای تامرون رو داشتن متوجه عرض بنده هستند.
    سرعت فوکوس خیلی خوب و به سرعت کنونه. و این یعنی عالیه.
    لرزشگیرش خیلی جالب و تأثیر گذار عمل کرد. روی سرعت پایین و فوکال بلند خیلی خوب بود.

پ.ن. توی همه ویدئو و تست هایی که از عکاسای مختلف دیدم، یا ریویوهایی که بودند، همشون یه چیز رو خیلی تأکید میکردند. "ارزش خرید نسبت به قیمت". واقعاً ایمان آوردم به این جمله.
    سلام ممنون میشم سر فرصت نمونه عکس های خودتون با این لنز رو بزارید و همینطور تجربه های بیشتر
    homay و hadi1363 تشکر می‌کنند.

كاربر جديد amin_dd آواتار ها
    تشکر کرده
    8

سلام دوستان.
    بعد از تحقیق و بررسی های زیاد طی چند هفته و ویدیوهای یوتیوب.
    بالاخره دل رو زدم به دریا و لنز تامرو ۷۰-۲۰۰ G2 رو خریدم.
    دوربین من کانن ۷دی مارک۲ هست.
    امروز لنز به دستم رسیده و سعی میکنم برای کمک به دوستان طی یک هفته بررسی دقیق و همه جانبه ٬ بررسی شو تو اینجا قرار بدم تا شما هم استفاده کنید.
    چند خط در مورد نگاه اول مینویسم:
    لنز رو تو مغازه که به دستم گرفتم واقعا حس خوبی داد. جنس عالی بدنه از لحظه اول چشمتون رو میگیره و کاملاْ راضی کننده و عالیه. تقریباْ میشه گفت هیچ ایرادی به ظاهر و کیفیت بدنه ی این لنز نمیشه وارد کرد و دکمه های کنترل روی لنز کاملاْ روان و بدون فشار عمل میکنن.
    تنها موردی که میشه بهش اشاره کرد حلقه ی زوم هست که کمی ( زیاد محسوس نیست) سفت تر هست و به گفته ی بعضی سایت های خارجی عکاسی در طول زمان روان تر میشه و فقط در ابتدا به خاطر نو بودن کمی سفت هست.
    هود لنز از جنس پلاستیک هست ولی خوبه. یکم کیفیت درپوش جلو و عقب میتونست بهتر باشه ولی فکر نکنم زیاد مهم باشه و مهم بدنه لنز هست که کاملاْ مقاوم در برابر آب و گرد و غبار و کاملاْ یکدست ساخته شده که نشان از کیفیت بالای سری G2 داره.
    ان شاالله بررسی های مربوط به سیستم فوکوس٬ لرزشگیر و عملکرد اپتیکی رو در طی ۱ یا ۲ هفته آینده قرار میدم.
    photo_2017-08-13_22-11-41SS.jpg
    ویرایش توسط amin_dd : Sunday 13 August 2017 در ساعت 23:33
    yaghoobi، MEHRDAD.D، amir.komeily و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه dppictuer آواتار ها
    تشکر کرده
    37

مبارک باشه . خرید بعدیم انشاالله همین لنزه . من هم هر چی ریویو دیدم کسی بدیشو نگفته بود همیشه به نسبت قیمتش لنز خوبی ارزیابی شده . قیمت رو هم بفرمایید لطفا.
    ویرایش توسط dppictuer : Monday 14 August 2017 در ساعت 14:58
    amin_dd تشکر می‌کند.
    Nikon D750 & D7200 - Tamron 24-70 f2.8 di vc - NIKKOR 50mm f/1.8G - Sigma 10-20 f4,5.6 - Nikon Sb800,Sb700,Godox TT685N - Lowepro Inverse 200 AW - Lowepro runner 450 aw - Gopro 4Black - Dji Osmo

تشکر کرده
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط dppictuer نمایش پست ها
    مبارک باشه . خرید بعدیم انشاالله همین لنزه . من هم هر چی ریویو دیدم کسی بدیشو نگفته بود همیشه به نسبت قیمتش لنز خوبی ارزیابی شده . قیمت رو هم بفرمایید لطفا.
    سلام ممنون دوست عزیز. انشاالله به زودی شما هم تهیه کنید لنز رو.
    قیمت لنز برای بنده دقیقاْ ۵ میلیون تومان تمام شد .
    البته برخی جاها تا ۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان هم میشه خرید ولی تو شهر ما زیر این قیمت پیدا نشد.
    لنز در کل عالیه و ایرادی بهش وارد نمیشه کرد. البته تهیه ی داک تامرون توصیه میشه تا بتونید تنظیمات مربوط به فوکوس رو تغییر بدید تا فوکوسش دقیق تر بشه .

كاربر همراه scorpion8 آواتار ها
    تشکر کرده
    136

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_dd نمایش پست ها
    سلام ممنون دوست عزیز. انشاالله به زودی شما هم تهیه کنید لنز رو.
    قیمت لنز برای بنده دقیقاْ ۵ میلیون تومان تمام شد .
    البته برخی جاها تا ۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان هم میشه خرید ولی تو شهر ما زیر این قیمت پیدا نشد.
    لنز در کل عالیه و ایرادی بهش وارد نمیشه کرد. البته تهیه ی داک تامرون توصیه میشه تا بتونید تنظیمات مربوط به فوکوس رو تغییر بدید تا فوکوسش دقیق تر بشه .

دوست عزیز متاسفانه من همون پارسال که لنزامو تهیه کردم تماس گرفتم شرکت داک رو نداشتن خود شرکت گفت ما نداریم حالا اگر شما جایی دیدی که دارن لطفا یه آماری بده ببینیم قیمتش چجوریه و چنده اگر میتونی برام تلگرام کن ممنون 09020255012
    CANON 5D MARK IV / TAMRON 85MM 1.8 SP VC / TAMRON 15-30MM 2.8 SP VC
    GODOX AD600B / NISI ND 1000 150×150 / NISI ND GRAD 0.9 150×70/ LOWEPRO WHISTLER 450
    Kupo C stand 40

تشکر کرده
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion8 نمایش پست ها
    دوست عزیز متاسفانه من همون پارسال که لنزامو تهیه کردم تماس گرفتم شرکت داک رو نداشتن خود شرکت گفت ما نداریم حالا اگر شما جایی دیدی که دارن لطفا یه آماری بده ببینیم قیمتش چجوریه و چنده اگر میتونی برام تلگرام کن ممنون 09020255012
    متاسفانه منم هنوز داك رو نتونستم پيدا كنم. من هم دنبال داك هستم و در صورتي كه ديدم اطلاع ميدم.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    572

دوستان عزیز منظورتون از داک چی هست میشه توضیح بدین چه تفاوتی داره؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط amin_dd نمایش پست ها
    متاسفانه منم هنوز داك رو نتونستم پيدا كنم. من هم دنبال داك هستم و در صورتي كه ديدم اطلاع ميدم.
    amin_dd تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi1363 نمایش پست ها
    دوستان عزیز منظورتون از داک چی هست میشه توضیح بدین چه تفاوتی داره؟
    داك يه وسيله ي جانبي هست كه لنز رو به اون متصل مي كنيد (شبيه به درپوش لنز هست و به قسمت مانت لنز متصل ميشه) و از طريق كابل USB كه از داك خارج شده به كامپيوتر وصل ميشه. اين داك ساخت خود شركت تامرون هست و واسه سري جديد لنز هاش كاربرد داره كه شامل آپديت نرم افزاري لنز و تغيير تنظيمات فوكوس هست كه همشون از طريق اين داك قابل انجام هست.
    شركت سيگما هم واسه لنز هاي خودش داك داره و تامرون هم داك اختصاصي خودش رو عرضه كرده.
    yaghoobi، sorena_56 و hadi1363 تشکر می‌کنند.

صفحه 3 از 10 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 ... آخرینآخرین