صفحه 2 از 4 نخستنخست 1 2 3 4 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 20 , از مجموع 34
Like Tree67تشکر

موضوع: Sigma 24-70mm f/2.8 DG HSM OS Art

كاربر بسیار فعال amir.komeily آواتار ها
    تشکر کرده
    12403

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi نمایش پست ها
    احتمالا همینطوره ولی توی اسم و عکس و مشخصات سری art رو زده.
    بنده تجربه خرید از فروشگاهی که میفرمائین دارم ( بسیار زیاد پیش اومده این اشتباه. در مورد بدنه جدید میرورلس کنون و دو لنز نیکون که برای دوستان قصد خرید داشتیم این مورد پیش اومد ) و 99 درصد احتمال میدم همون طور که دوستمون گفتن سری قدیمی باشه.
    باز هم اگه خواستین سفارش بدین، اول تماس بگیرین و رو سری art بودن تاکید کنید که براتون مشکلی پیش نیاد. در هر سه موردی که من تجربه خرید داشتم با یک تماس اعلام کردن اشتباه کردن که ظاهرا با این مورد، بیشتر اشتباه عمدیه تا سهوی!
    Mehdi تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    362

نقل قول نوشته اصلی توسط enybody نمایش پست ها
    ۲۴-۷۰ روی دوربین شما زاویه دیدی دارد که نه مناسب منظره و نه پوشش کامل برای پرتره دارد اگر واقعا نیاز به این زاویه دید دارید لنزهای کراپ باوزن بسیار کمتر و قیمت مناسبتر در بازار موجود است
    البته اگر واقعا نیاز خود را میشناسید که مبارک است
    والا دوست عزیزبیشتراین لنز روبرای مجالس ومراسم اداری میخوام والبته عکسای خانوادگی.فعلا بااین دوربین میخوام کسب تجربه کنم و هر زمانی که احساس کنم نتیجه کارم با فول فریم بهتر میشه کوچ میکنم به فول فریم با این حال اگه لنزی با کیفیت و کارایی مشابه برای کراپدارمعرفی کنین ممنون میشم.سپاسگزارم

كاربر همراه Amirhoseingh آواتار ها
    تشکر کرده
    268

نقل قول نوشته اصلی توسط sorena_56 نمایش پست ها
    والا دوست عزیزبیشتراین لنز روبرای مجالس ومراسم اداری میخوام والبته عکسای خانوادگی.فعلا بااین دوربین میخوام کسب تجربه کنم و هر زمانی که احساس کنم نتیجه کارم با فول فریم بهتر میشه کوچ میکنم به فول فریم با این حال اگه لنزی با کیفیت و کارایی مشابه برای کراپدارمعرفی کنین ممنون میشم.سپاسگزارم
    دوست عزيز. خور نيكون لنز هاي خوبي داره.
    البته در عالي بودن آرت ها شكي نيست. اما. اندكي بوكه. خشن تري داره نسبت به كنون و نيكون. من خودم ١٨-٣٥ اف ١.٨ رو تست كردم از لحاظ اپتيكي عالي بود واسه كراپ لنز. خيلي خوبيه اما اگر ميخوايد در آينده نزديك كوچ كنيد به فول فريم. همين لنز خوبيه. اما اگر كارتون حرفه اي نيست. لنو هاي كراپ سيگما خيلي جذاب هستن. و روي كراپ سنسور اف ١.٨ را در اختيار شما قرار ميدن مثل ٥٠-١٠٠ و ١٨-٣٥.
    Mehrdad-PL، obsidiyan و sorena_56 تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Mehrdad-PL آواتار ها
    تشکر کرده
    2215

به نظرم برای دوربین کراپدار اگر عملکرد مشابه 24-70 رو ی فول فریم رو میخواید sigma 18-35 art تهیه کنید .
    ارادتمند
    پ.ن با دوست عزیزم خط رو خط شدم
    ویرایش توسط Mehrdad-PL : Saturday 18 March 2017 در ساعت 19:22 دلیل: اضافه کردن پی نوشت
    obsidiyan، sorena_56 و Amirhoseingh تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    243

دوست گرامی معادل زاویه دید ۲۴-۷۰ روی کراپ تقریبا همان ۱۸ -۵۵ afp خود شماست ( به لیست تجهیزات شما سرک کشیدم) توصیه بنده استفاده از همان لنز است تفاوت نور گیری لنز شما در زاویه واید کمتر از یک استاپ است این هزینه اضافه فقط وزن اضافه بر گردن شماست
    obsidiyan و sorena_56 تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    362

نقل قول نوشته اصلی توسط enybody نمایش پست ها
    دوست گرامی معادل زاویه دید ۲۴-۷۰ روی کراپ تقریبا همان ۱۸ -۵۵ afp خود شماست ( به لیست تجهیزات شما سرک کشیدم) توصیه بنده استفاده از همان لنز است تفاوت نور گیری لنز شما در زاویه واید کمتر از یک استاپ است این هزینه اضافه فقط وزن اضافه بر گردن شماست
    منظورم رنج مناسب همه کاره برروی فول فریم وازهمه مهمتر عکاسی پرتره و بوکه عالیه که بیشترین زمینه عکاسی مورد علاقه من هست.

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

24-70 بوکه عالی نداره
    بوکه خوب ميخواهيد بايد لنز پرايم بگيريد مثل 50 1.4 85 1.8 يا 70-200 2.8
    M.Nouri و obsidiyan تشکر می‌کنند.
    Canon 6D2/5D3
    16-35L III/Sigma 85 1.4 Art/ 90mm VC / 70-200L IS II
    Majid

تشکر کرده
    268

نقل قول نوشته اصلی توسط Majix نمایش پست ها
    24-70 بوکه عالی نداره
    بوکه خوب ميخواهيد بايد لنز پرايم بگيريد مثل 50 1.4 85 1.8 يا 70-200 2.8
    دقيقا
    اگر بوكه خوب ميخوايد يا تله فتو بگيريد مثل ٧٠-٢٠٠. يا پرايم هايي مثل 85 mm f1.8.
    البته من خودم خيلي خيلي 70-200 f4 نيكون زو دوست دارم خيلي لنز دوست داشتني اي هست
    obsidiyan تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    362

ازراهنمایی تمام عزیزان سپاسگزارم.توی لنزهای سیگمابنظرتون 17_50میتونه معادل مناسبی بجای 24_70برروی کراپدارباشه؟

تشکر کرده
    268

ازراهنمایی تمام عزیزان سپاسگزارم.توی لنزهای سیگمابنظرتون 17_50میتونه معادل مناسبی بجای 24_70برروی کراپدارباشه؟
    بودجه تون چقدره!؟
    ميشه اين بحث رو در راهنمايي خريد لنز ادامه بديم
    دوستان هم راهنماييتون خواهند كرد
    sorena_56 تشکر می‌کند.

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1 2 3 4 آخرینآخرین