صفحه 2 از 9 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 20 , از مجموع 87
Like Tree342تشکر

موضوع: Nikon D7500

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion8 نمایش پست ها
    بحث فول فریم و کراپ خیلی با هم تفاوت داره هر چه قدرم امکاناتش رو اضافه کنن ارنظر کیفیت تصویر به فول فریم نمیرسه ایزو 50 باشه ولی ایرو 50 این کجا و فول فریم کجا نیکون هم که همیشه از مشکل نویز بی بهره نبوده ختی در فول فریماش ولی به نظرم امکاناتش خوبه در کل
    این کیفیت تصویر اصلا به چه معناست؟ چه فول فریمی درچه چگالی وچه کراپی و... حالا شما چه گیری دادی به این قضیه فول فریم وکراپ اقا مهدی؟! اصلا تفاوت هست درجایگاه بازاریابی شان. قرارنبوده به ان به اصطلاح کیفیت برسن دراین قیمت. بااین امکانات وسنسورفول فریم دوربین1250دلاری میخواهید؟!!!!! باری.. اینها هیچ.مشکل نویزهمیشگی نیکون را ازکجااوردید؟

كاربر جديد biodread آواتار ها
    تشکر کرده
    80

سنسور d500 عالی عمل میکنه در تاریکی
    اگر 7500 از سنسور d500 باشه عالی خواهد بود

آیا فیلمبرداریش مثل d500 لرزشگیر دیجیتال دارد؟
    peacekeeper تشکر می‌کند.

كاربر همراه scorpion8 آواتار ها
    تشکر کرده
    136

نقل قول نوشته اصلی توسط kiavash نمایش پست ها
    این کیفیت تصویر اصلا به چه معناست؟ چه فول فریمی درچه چگالی وچه کراپی و... حالا شما چه گیری دادی به این قضیه فول فریم وکراپ اقا مهدی؟! اصلا تفاوت هست درجایگاه بازاریابی شان. قرارنبوده به ان به اصطلاح کیفیت برسن دراین قیمت. بااین امکانات وسنسورفول فریم دوربین1250دلاری میخواهید؟!!!!! باری.. اینها هیچ.مشکل نویزهمیشگی نیکون را ازکجااوردید؟
    والا من گیر ندادم گفته شد که خیلی داره به هم نزدیک میشه شما متن رو خوندید که من چه جوابی دادم !! کراپ از چه نظر میخواد به فول فریم ها نزدیک بشه از نظر رنگ اندازه سنسور کیفیت تصویر ؟ گفتید کیفیت تصویر به چه معناست با چیزایی که من دیدم چون هم کراپ داشتم هم فول فریم اولا از نظر عمق رنگ بعد شفافیت تصویر و... اگر قرار باشه بشه که دیگه پس باید این قطع رو کلا از بازار حذف کرد درمورد نویز هم چیز جدیدی نیست در بحث فول فریم ها واقعا نیکنون به پای کنون نمیرسه تست ها هم هست نه به مارک 3 میرسن نه به مارک 4 تو یوتوب و dp هم کلی بررسی هست و عکس ولی خیلی ها هم دارن با همین کراپ کارای خیلی خوبی خروجی میدن چون امکانات به بحثه دید هنری و تسلط فنی یه چیز دیگه
    obsidiyan تشکر می‌کند.
    CANON 5D MARK IV / TAMRON 85MM 1.8 SP VC / TAMRON 15-30MM 2.8 SP VC
    GODOX AD600B / NISI ND 1000 150×150 / NISI ND GRAD 0.9 150×70/ LOWEPRO WHISTLER 450
    Kupo C stand 40

كاربر آشنا ashkan 78 آواتار ها
    تشکر کرده
    3462

والا من گیر ندادم گفته شد که خیلی داره به هم نزدیک میشه شما متن رو خوندید که من چه جوابی دادم !! کراپ از چه نظر میخواد به فول فریم ها نزدیک بشه از نظر رنگ اندازه سنسور کیفیت تصویر ؟ گفتید کیفیت تصویر به چه معناست با چیزایی که من دیدم چون هم کراپ داشتم هم فول فریم اولا از نظر عمق رنگ بعد شفافیت تصویر و... اگر قرار باشه بشه که دیگه پس باید این قطع رو کلا از بازار حذف کرد درمورد نویز هم چیز جدیدی نیست در بحث فول فریم ها واقعا نیکنون به پای کنون نمیرسه تست ها هم هست نه به مارک 3 میرسن نه به مارک 4 تو یوتوب و dp هم کلی بررسی هست و عکس ولی خیلی ها هم دارن با همین کراپ کارای خیلی خوبی خروجی میدن چون امکانات به بحثه دید هنری و تسلط فنی یه چیز دیگه
    دوست عزیز اینجا جای بحث نویز نیکون و کنون نیست اما باید بگم که متاسفانه اطلاعاتتون در این زمینه کاملا غلطه ......مجدد بررسی های dp رو یه مرور بفرمایید
    NASSIRI4080، kiavash، ..hamed.. و 8 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    عباس امراللهي
    OLYMPUS E-510 + 14-42/ 40-150/ 70-300

NIKON D7000 + 18-105vr /50 f1.8 G / 85 f1.8 D/70-300vr

كاربر بسیار فعال m.daneshpayeh آواتار ها
    تشکر کرده
    1982

این بیشتر شبیه یک داون گرید ست تا آپ گرید!
    سنسور ۲۰ بجای ۲۴، سنسوری با عملکرد ضعیفتر (به قول dxo)، یک اسلات حافظه، همان فکوس قبلی، ریزولوشن صفحه نمایش پایینتر، باطری ضعیفتر،...
    فیلم برداری چاهار کی ولی با کراپ ۲/۲۵!

این روزها همجا خبرهای جالبی میشنویم
    Navid7h، MahBaz، M.Nouri و 7 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مهدی دانش‌پایه
    http://500px.com/daneshpayeh
    هر گونه انتقاد، پیشنهاد، ویرایش، ایراد، نق نق، غرغر و غیره کاملا آزاد است.

تشکر کرده
    136

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan 78 نمایش پست ها
    دوست عزیز اینجا جای بحث نویز نیکون و کنون نیست اما باید بگم که متاسفانه اطلاعاتتون در این زمینه کاملا غلطه ......مجدد بررسی های dp رو یه مرور بفرمایید
    احتیاجی به بررسی دوباره نیست چون کیفیت عکاسی سری 5D کنون همه جوره مشخصه بررسی ها رو هم قبل خریدم انجام دادم اون زمانی که بین مارک 3 و 750 نیکون مانده بودم و خدا رو شکر سمت نیکون نرفتم البته اینحا قصد کل کل بین طرفدارای برند رو ندارم چون از اساس کار اشتباهی هست مگر اینکه مقایسه بر اساس خروجی و عملکرد دوربین باشه نه مقایسه جدولی ولی در حال میتونید مقابسه مثل 800 نیکون و مارک 3 کنون رو پیگیری کنید دوست گرامی

یه چیزی برای من جالبه جایی الان خبر عرضه این مدل رو دیدم نوشته بود دوربین جایگزین چه دلیلی داره نیکنون برای دوربینی که تازه معرفی شده جایگزین بده ؟ مگه دوربین قبلی تازه معرفی نشده و مشکلی داشته ؟

https://www.sakhtafzarmag.com/%D8%A7...C-%D8%B4%D8%AF
    obsidiyan تشکر می‌کند.
    GODOX AD600B / NISI ND 1000 150×150 / NISI ND GRAD 0.9 150×70/ LOWEPRO WHISTLER 450
    Kupo C stand 40

كاربر همراه A.hoseinpour آواتار ها
    تشکر کرده
    333

احتیاجی به بررسی دوباره نیست چون کیفیت عکاسی سری 5D کنون همه جوره مشخصه بررسی ها رو هم قبل خریدم انجام دادم اون زمانی که بین مارک 3 و 750 نیکون مانده بودم و خدا رو شکر سمت نیکون نرفتم البته اینحا قصد کل کل بین طرفدارای برند رو ندارم چون از اساس کار اشتباهی هست مگر اینکه مقایسه بر اساس خروجی و عملکرد دوربین باشه نه مقایسه جدولی ولی در حال میتونید مقابسه مثل 800 نیکون و مارک 3 کنون رو پیگیری کنید دوست گرامی

یه چیزی برای من جالبه جایی الان خبر عرضه این مدل رو دیدم نوشته بود دوربین جایگزین چه دلیلی داره نیکنون برای دوربینی که تازه معرفی شده جایگزین بده ؟ مگه دوربین قبلی تازه معرفی نشده و مشکلی داشته ؟

عذر خواهی میکنم میان صحبت شما وارد شدم
    اما
    بنده با نظر شما مخالفم
    پست من شاید اسپم حساب بشه ولی میگم که این باور غلط از بین بره
    هم کنون هم نیکون هر دو عالی هستند

عکاس اگر عکاس باشه کار خودش رو انجام میده و خروجی خودش رو میگیره

بنده هیچ تعصبی روی نه نیکون نه کنون ندارم
    NASSIRI4080، towfigh، ashkan 78 و 11 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال Amin.Zallaghi آواتار ها
    تشکر کرده
    3931

پی نوشت:
    یه عده هم میخواستن دی7200 بخرن، ولی تصمیم گرفتن منتظر بشن تا آپدیت اون بیاد، حالا اونقدر وقت برای بررسی ریویوهای 7500 صرف میکنن تا یه سال بگذره، بعد روز از نو روزی از نو:
    منتظر بشیم آپدیت 7500 بیاد !
    ای عجبا...
    MahBaz، M.Nouri، a.g g.a و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    جغرافیای زندگی، دو چیز را تعیین می کند: یکی دین، دیگری سبک عکاسی!
    اینستاگرام

تشکر کرده
    136

نقل قول نوشته اصلی توسط A.hoseinpour نمایش پست ها
    عذر خواهی میکنم میان صحبت شما وارد شدم
    اما
    بنده با نظر شما مخالفم
    پست من شاید اسپم حساب بشه ولی میگم که این باور غلط از بین بره
    هم کنون هم نیکون هر دو عالی هستند

عکاس اگر عکاس باشه کار خودش رو انجام میده و خروجی خودش رو میگیره

بنده هیچ تعصبی روی نه نیکون نه کنون ندارم
    حرف شما رو کاملا قبول دارم منم تعصبی ندارم فقط میگم هر کدوم مزایا و معایب خودشون رو دارند این هنرمند هست که میتونه اثر خلق کنه دوربین فقط یک ابزار کمکیه برای ثبت اثر وگرنه با دوربین 1 میلیونی هم میشه همون زاویه رو گرفت که طرف دیگه با دوربین چند میلیونی میگیره ولی نگاه هاست که تفاوت ایجاد میکنه اینکه شما با نظر من مخالفی والا من فکر کنم تعصبی به برندی نداشتم گفتم مقابسه و بررسی ها در سایت های خارجی انجام شده من اگر تعصب داشتم بعد از 3 سال کار با مدل کنونی زمانی که میخواستم فول فریم بگیرم نمیومدم که نیکون و کنون رو هر دو رو بررسی کنم یه راست میرفتم سراغ کنون تازه یه باور اشتباه دیگه ای هم هست تو کامنت سایت که اسمشو نمیگم خوندم یکی از افراد توصیه میکرد اگع فلان سبک کار میکنی نیکون بگیر فلان سبک کنون که واقعا هم اشتباهه بعد اون آدم آماتور حس میکنه با اون دوربین نمیشه یه سری عکس ها رو گرفت و از پایه با مشکل مواجه میشه
    obsidiyan و A.hoseinpour تشکر می‌کنند.
    Kupo C stand 40

كاربر فعال peacekeeper آواتار ها
    تشکر کرده
    1716

دوست عزیز شما اگر مقایسه های به قول خودتون معتبر رو هم همینجوری خونده باشی که طبیعیه که به همچین جمع بندی های سر راستی برسی. حتی پر و پا قرص ترین هوا داران کانن هم در مورد برتری مارک 3 و مارک 4 بر d810 اینجوری ادعا نمی کنند(اونم وسط تاپیک یه بدنه دیگه). واقعیت اینه که d7500 جانشین d7200 است نه d500 حتی از نامگذاری هم کاملا مشخصه.
    NASSIRI4080، ashkan 78، Mehrdad-PL و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    "If Your pictures aren't good enough, you're not close enough"
    ROBERT CAPA
    محمدعلی جعفرزاده

صفحه 2 از 9 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 ... آخرینآخرین