صفحه 3 از 7 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 21 تا 30 , از مجموع 62
Like Tree345تشکر

موضوع: SONY alpha 9

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

نقل قول نوشته اصلی توسط sarlak نمایش پست ها
    باتوجه به سرعت بالای عکس برداری پیاپی این دوربین

یه سوال که همیشه تو ذهنم هست اینه که بجای عکس برداری با سرعت بالا،چرا با دوربین فیلمبرداری با کیفیت 4k و 30 فریم ،فیلم گرفنه نمیشه و بعد هر فریم رو که خواستن جدا کنن؟
    از لحاظ کیفیت حداقل تو سایزهای کوچک یا برای نت مناسب هست.

ممنون میشم اگه دوستان راهنمایی بفرمایند
    چون هنگام فیلم‌برداری از تمام سطح سنسور فول‌فریم استفاده نمی‌شود.
    yaghoobi، kiavash، ehsan+ و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    1410

نقل قول نوشته اصلی توسط کوروش نمایش پست ها
    چون هنگام فیلم‌برداری از تمام سطح سنسور فول‌فریم استفاده نمی‌شود.
    جناب کوروش الفا9 از کل سنسور برای فیلم برداری 4کی استفاده میکنه درسته؟؟
    تا جایی که من متوجه شدم از کل سنسور برای رکورد استفاده میکنه بعد به 4کی تبدیل میکنه ؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

نقل قول نوشته اصلی توسط arefjoon نمایش پست ها
    تا جایی که من متوجه شدم از کل سنسور برای رکورد استفاده میکنه بعد به 4کی تبدیل میکنه ؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    تا جایی که من می‌دانم کلیه‌ی دوربین‌های عکاسی که 4K فیلمبرداری می‌کنند از بخشی از سنسور استفاده می‌کنند. در مورد این بدنه‌ی جدید اطلاعی ندارم که این مساله آیا تغییری یافته یا نه؟
    ضمن اینکه نسبت ابعاد تصور هنگام فیلم‌برداری ( غالبا ۱۶:۹ ) با نسبت ابعاد سنسور ۳۵،متفاوت است.
    yaghoobi، kiavash، amir.komeily و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    52

در مورد این دوربین به نظرم سری آلفا 9، لاین جدید سونی در کنار آلفا 7ها خواهد بود و هدفش هم رقابت با دوربین های پرچم دار کنون و نیکون یعنی 1DX Mark ii و D5 هست.اگر از این زاویه نگاه کنیم قیمتش توجیه پذیر و حتی خوبه در مقایسه با قیمت 6000 و 6500 دلاری رقبا.(قیمت رسمی )
    تنها مشکل کامل نبودن رنج لنزها نسبت به رقبا و گرونتر بودن لنزهاست که در حال حاضر نقطه ضعف سونی محسوب میشه.
    vahidshah و adineh تشکر می‌کنند.
    (Nikon D750 + Nikkor (14-24 f2.8 + 50 1.8G) + Tamron G2 (24-70 + 70-200 + 150-600

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755
    kiavash و biodread تشکر می‌کنند.
    Canon 6D2/5D3
    16-35L III/Sigma 85 1.4 Art/ 90mm VC / 70-200L IS II
    Majid

كاربر همراه Alias_239 آواتار ها
    تشکر کرده
    1864

در مورد فیلم برداری دو نکته فیلم برداری خام 14 بیت و استفاده نکردن از pixel bining را باید اشاره کرد که ظاهرا دلیل کراپ در دوربین 5d m ivاست.
    Sony Debuts Alpha 9 Full-Frame Mirrorless Camera and New Telephoto Lens
    ehsan+ تشکر می‌کند.

كاربر همراه Hamed Ziyaei آواتار ها
    تشکر کرده
    1887

احساس میکنم سونی با این کارهاش میخواد یک کلاس جدیدی رو در دنیای دوربینهای عکاسی بوجود بیاره.. مثلا کلاس میرورلس های فضایی ! همچین چیزی !
    مدتیه که دارم سبک سنگین میکنم که یه الفای 7 بخرم و لنز 16-35 کاننم رو با تبدیل ببندم روش و بزنم به قلب منظره گرافی ! ولیکن با ورود این ابوالهول کلا الفای 7 از چشمم افتاد و دوباره دچار سردرگمی و حسرت و زجر شدم !
    adineh، DELL، obsidiyan و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مبر ز موی سپیدم گمان به عمر دراز
    جوان ز حادثه ای پیر میشود گاهی ...
    "حامد "

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

نقل قول نوشته اصلی توسط arefjoon نمایش پست ها
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    ببخشیدمن جواب میدم این دوربین تصاویر رو باکیفیت 6k ثبت میکنه و سپس با فناوریoversamplingبه4kتغییرمیده ولذا باکیفیت بالایی ثبت میشه تصاویر به هر صورت. این تکنولوژی هم به اینصورته بصورت ساده که تصاویرچندپیکسل رو یک پیکسل درنظرمیگیره سنسوروبسته به نوع سنسور تصاویر رو باپیکسل کمترولی کیفیت بهتر ثبت میکنه. مثلادراینجا با۶k تصویربرداری وبصورت4k ثبت پیکنه. برای اولین بارهم هست که سونی از صفحه نمایش لمسی والبته متحرک در فول فریم استفاده میکنه. همچنین فوکوس خودکارتعقیب کننده هم باکیفیت۱۰۸۰و۱۲۰ فریم برثانیه دراین دوربین فوق العاده وجودداره. اما چیزی که کمی ناامیدمون کرد این بود که لنز ۱۰۰-۴۰۰ که بااین دوربین عرضه شد ازقرار تاحداقل چندماه اینده اخرین تله سونی هست.
    IMG_5281.JPG

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

نقل قول نوشته اصلی توسط papyruus نمایش پست ها
    احساس میکنم سونی با این کارهاش میخواد یک کلاس جدیدی رو در دنیای دوربینهای عکاسی بوجود بیاره.. مثلا کلاس میرورلس های فضایی ! همچین چیزی !
    مدتیه که دارم سبک سنگین میکنم که یه الفای 7 بخرم و لنز 16-35 کاننم رو با تبدیل ببندم روش و بزنم به قلب منظره گرافی ! ولیکن با ورود این ابوالهول کلا الفای 7 از چشمم افتاد و دوباره دچار سردرگمی و حسرت و زجر شدم !
    خداوند بر حیرتتان بیفزاید حامد خان ، بنده اگر چنین پولی داشتم یحتمل شب ها از فراق این دوربین خوابم نمی برد ....
    yaghoobi، GM710، Hamed Ziyaei و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Javid-Aj آواتار ها
    تشکر کرده
    162

سلام
    بنده نظر تخصصی درباره این دوربین نمیتونم داشته باشم
    ولیکن دوربین های بدون آینه سونی خصوصا a7 بیشتر جلب توجه عکاسان منظره و طبیعت و طبیعت بی جان و کلا سوژه های ازین چنین بود به دو دلیل رزلوشن بالا سنسور داینامیک رنج خوب و غیره در سری قبلی سرعت پیاپی عکاسی 5 فریم در این حدود بود. چیزی مثل 6D در کانن
    ولی a9 کلا رده 1D و D5 رو در نظر داره یعنی خبری ها و ورزشی ها و حیات وحش و غیره پس عملا مقایسه این دو کاملا غیرمنطقی و علمیه
    پیش از این خبرهایی راجب دوربینی بدون از آینه سونی با رزلوشن 70MP منتشر شده بود من فکر میکنم در صورت معرفی اون دوربین مقایسه اون با a7 منطقی بنظر میومد ولی این چنین نشد و جایگزین a7 جدید هنوز معرفی نشده فکر میکنم ممکنه نمایشگاهی در آلمان برگزار خواهد شد رونمایی بشه
    ولی نباید فراموش کنیم که تا همینجا هم این دوربین یک دوربین انقلابی در زمینه نقاط فکوس و سرعت شاتره
    یاعلی

Sent from my E6833 using Tapatalk
    adineh، rezanazemi87، ehsan+ و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    SONY A7R III, Canon 700D,GoPro Hero 7 Black, Tamron 24-70mm F2.8 & 70-300mm, Samyang Cine 35mm F1.4 & Cine 14mm F2.8, Canon 18-55 STM, Helios 58mm, Jupiter 200mm, Revenon 135mm F2.8

صفحه 3 از 7 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 آخرینآخرین