صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 20 , از مجموع 20

موضوع: خرید دوربین با اعمال شاقه

كاربر ويژه Amir Mohebi آواتار ها
    تشکر کرده
    8560

پیش فرض پاسخ: خرید دوربین با اعمال شاقه

با عرض تبريك براي دوربين جديدتان، فقط يك نكته جناب ناصري:

- اصلا براي گرفتن نتايج خوب با دوربين جديدتان عجله نكنيد، گرفتن نتيجه خوب با دوربين هاي Dslr بسيار سخت تر از دوربين هاي معمولي است و به پست پروسسينگ دقيق و عالي نياز دارد. صبور باشيد و دانش پردازش عكس خود را افزايش دهيد.

در فورم هاي خارجي و داخلي اغلب ميخوانم كه بيشتر خريداران جديد اين دوربين هاي Dslr حالا از هر برندي كه باشد، در صورت صرف نكردن حوصله و زمان لازم، نا اميد شده و اغلب پس از مدت كوتاهي تقصير را به گردن دوربين مي اندازند و تاسف ميخورند كه چرا برند رقيب را نخريده اند!
    امير علي محبي
    نورپردازی پرتره در استودیو | [instagram: amir_talkbylight]

كاربر فعال asa_59a آواتار ها
    تشکر کرده
    23

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir A
    با عرض تبريك براي دوربين جديدتان، فقط يك نكته جناب ناصري:

- اصلا براي گرفتن نتايج خوب با دوربين جديدتان عجله نكنيد، گرفتن نتيجه خوب با دوربين هاي Dslr بسيار سخت تر از دوربين هاي معمولي است و به پست پروسسينگ دقيق و عالي نياز دارد. صبور باشيد و دانش پردازش عكس خود را افزايش دهيد.
    !
    در تایید صحبتهای امیر عزیز باید عرض کنم که من هم در ابتدا با دوربینم مشکل داشتم (هرچند که slr like است) و عکسهای اولیه کاملا نا امیدم کرد! اما پس از مدتی که به اصطلاح قلق دوربین دستم اومد تونستم با دوربینم کنار بیام و عکسهای بهتری بگیرم و الان کاملا راضی هستم

موفق و پیروز باشید
    افشين ساسانيان
    Panasonic Lumix DMC FZ5

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

باسلام
    آقا ی حیرتی از راهنماییتان خیلی ممنونم، ولی متأسفانه User manual را باید بخریم و نمیتوانیم از سایت مجانی Download کنیم.

https://self-service.canon-europe.com/uk/pages/

كاربر فعال roovigital آواتار ها
    تشکر کرده
    375

نقل قول نوشته اصلی توسط naseri
    بالاخره من هم به جمع D50 داران پیوستم . البته بنده ساکن خرمشهر هستم و دوربین را از آهونگار خریدم . اما با خاطرات تلخی مواجه شدم . همین که کارتن دوربین را از پست تحویل گرفتم و کارتن را باز کردم دیدم که به جای حافظه SD حافظه CP در کارتن هست . این از ضد حال اول . اما ضد حال دوم که بدجوری حال مرا گرفت این بود که جعبه محتوی دوربین فاقد باتری بود . این یکی دیگر واقعا شاهکار آهونگار یود . رفتم به آهونگار زنگ زدم و دو مورد را براش گفتم . به اشتباه بودن حافظه اذعان کرد اما در مورد باتری گفت که جعبه رو درست بگرد . آخه باتری به اون بزرگی دیگه کجای جعبه میتونه باشه . خلاصه طرف گفت که حافظه و باتری رو برات میفرستیم . بعد از سه روز فقط کارت حافظه بدستم رسید . این هم از دروغشون . خلاصه سرتون رو درد نیارم بعد از یک هفته و بعد از کلی تلفن زدن ( فکر کنم خرج تلفن در این یک هفته بالای ده تومان شد ) باتری هم بدستم رسید . در این یک هفته ای که دوربین را بدون باتری داشتم ، از هر چی دوربین بود زده شده بودم . آخر من با چه شور و اشتیاقی دوربین را میخواستم بگیرم . به هر حال در این موضوع من تجربه ای گرانبها دست یافتم و آن اینکه تا جنس رو از نزدیک ندیده باشم و اونو از لحاظ عیب و نقص چک نکنم آن را نخرم .
    اما برسیم به خود دوربین . دوربین واقعا خوش دستی است و کیفیت عکسهاش هم عالی . من مدت زیادی با دوربین قدیمی خودم یعنی DSC-P51 ( یک دوربین دو مگا پیکسلی تمام اوتوماتیک که فقط میتونستی ISO اونو تنظیم کنی فقط همین ) کار کرده بودم و عکسهاشونو که مقایسه میکردم تفاوت فاحشی داشتند . اما فکر میکنم ( شاید هم دارم اشتباه میکنم ) رنگ عکسهای D50 کمی به قرمزی بزند ( یعنی کمی گرمتر ) که این مشکل هم بوسیله تنظیم saturation به مقدار منفی در optimize image حل شد . مورد دیگه اینکه احتمالا photoshp CS2 قادر به باز کردن فایلهای RAW دوربین نیست و باید plug-in لازم را نصب کرد . دوستان در این مورد لطفا کمک کنند .
    مبارک باشه دوربینتون
    باید یک روز سختی رو به جان میخریدید و تشریف میبردید پایتخت بزرگ میهن و شخصا کالاتون رو دریافت میکردید من هم دوربینم رو از همون جا خریدم و فیلتر یووی رو اشتباه بهم داد مجبور شدم یدونه تو شهر خودمون بخرم فکر کنم آهونگار دستپاچه است خیلی حواسشون پرته ولی خداییش قیمتاشون خوب برخوردشون هم خوب.
    در مورد کیفیت عکسهاش باید عرض کنم که اگر قبل از این با یه دوربین کامپکت کار کرده باشید حتما متوجه تفاوت کیفیت نسبت به اونها خواهید شد باید بیشتر تمرین کنید و تنظیمات WB رو بدقت انجام بدید و همونطوری که خودتون گفتید استفاده از یک نرم افزار خوب هم میتونه کمک کنه توجه کنید که حتی بهترینها هم ممکنه نقصی داشته باشند
    ولی به نظر من گرم بودن رنگها جذابیت خاصی به عکس میده
    من در اولین شاتها با این دوربین متوجه تفاوت با حتی slr like ها شدم
    روح الله عبدالهی

Nikon D300 - 16-85 VR - AF-S 70-300 VR - flash Sigma 500 DG super- Micro trekker - Slik400

ME
    ME آنلاین نیست
    كاربر فعال ME آواتار ها
    تشکر کرده
    4114

خيلي جالبه من هم 2 روز پيش براي يكي از فاميلها رفتم از آهونگار يك D50 خريدم ( كه دليل انتخاب دوربين روهم توي پست لنز هاي با ارزش گفتم )

دوربيني آورد كه دقيقا پك نيكونگرش بود كه خود نيكونگرش گفته بود 750 تومان ولي آهونگار بهم داد 708 تومان
    ( تمامي قطعات بودند و سالم با كارت گارانتي نيكونگرش و دفترچه فارسي )

اس دي كارت 1 گيگ رو هم داد 47 تومان

كمي شركتشون بهم ريخته بود و زياد تو مديريتشون دقت و نظم ديده نميشد ولي من دركل از خريد راضي بودم

درضمن از نكاتي كه طي عكاسي با اين دوربين و مقايسش با 350دي كنون تو قسمت مربوط به دي50 مينويسم
    محمد امدادی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

از توجه همه دوستان متشکرم . از بس با دوربین قدیمی خودم عکس گرفته بودم و رنگهای غیر طبیعی آن را دیده بودم با دیدن عکسهای D50 فکر کردم که رنگ عکسها کمی گرم است . اما حالا که دقیقتر نگاه میکنم میبینم که تقریبا داشتم اشتباه میکردم . همانطور که دوستان عزیز اشاره کردند کمی زمان میبرد تا با قلق آن آشنا شوم . در ضمن حداکثرش با یک ویرایش میتوان آنها را به رنگ دلخواه در آورد .
    ناصری
    ( nikon D50 )+( AF nikkor DX 18-55 )+( AF nikkor 28-100 )+( DSC-P51 )+( handycam TRV-33E)

كاربر فعال roovigital آواتار ها
    تشکر کرده
    375

نقل قول نوشته اصلی توسط me
    درضمن از نكاتي كه طي عكاسي با اين دوربين و مقايسش با 350دي كنون تو قسمت مربوط به دي50 مينويسم
    کو پس کجا گذاشتی
    روح الله عبدالهی

Nikon D300 - 16-85 VR - AF-S 70-300 VR - flash Sigma 500 DG super- Micro trekker - Slik400

ME
    ME آنلاین نیست
    كاربر فعال ME آواتار ها
    تشکر کرده
    4114

محمد امدادی

كاربر همراه
    تشکر کرده
    189

نقل قول نوشته اصلی توسط elnaz7
    باسلام
    آقا ی حیرتی از راهنماییتان خیلی ممنونم، ولی متأسفانه User manual را باید بخریم و نمیتوانیم از سایت مجانی Download کنیم.
    https://self-service.canon-europe.com/uk/pages/
    الناز خانم! با سلام مجدد، مي‌توانيد از سايت زير پس از انتخاب مدل و User Manual & Guides به قسمت مورد نظر رفته و با گزينش نوع راهنما (مقدماتي يا پيشرفته و كامل) و زبان موردنظر آن را دانلود كنيد :
    http://www.canon-asia.com/index.jsp?...=dc&country=SG
    ویرایش توسط yousefmon : Friday 10 March 2006 در ساعت 00:56
    يوسف حيرتي
    ‍Canon Powershot SX10 IS
    Canon Powershot A720 IS

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

خيلي ممنون آقاي حيرتي

مؤفق شدم Downloadكنم.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2