صفحه 5 از 19 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 41 تا 50 , از مجموع 186
Like Tree756تشکر

موضوع: Nikon D850

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    25

نقل قول نوشته اصلی توسط amir.komeily نمایش پست ها
    من هر موقع پست های شما رو میخونم، کاملا حس میکنم ارادت خیلی خیلی خیلی خاصی به سونی دارین.
    یاد دوستانی میفتم که برند به همه چی ترجیح میدن.
    الان هم انشالله دوستان کنونی وارد گود نشن.
    منتظر میمونیم ببینیم نتایج تست ها و نمونه عکس های بیشتر ( خصوصا عملکرد ایزو ) این بدنه به چه صورت در میاد.
    روی ورق، این بدنه خیلی از ژانرهای عکاسی کاملا پوشش میده. امیدوارم خبری از خرابی و این داستان ها پیش نیاد
    تمام عکاس هایی که این دوربین برای تست به دستشون رسیده بود. همه به شدت تعریف کردند , یکی از اون ها jerry ghionis بود که خیلی از دینامیک رنج و ایزو و شارپنس کار تعریف میکرد.تو فیلمبرداری هم خیلی تعریف شده بود ازش.
    انشالله تو خط تولید هم مشکلی ایجاد نمیشه و میریم واسه قهرمانی
    arefjoon، hadi1363 و Ebif_GSM تشکر می‌کنند.

كاربر همراه ahmad_sh آواتار ها
    تشکر کرده
    814

دوستان پیگیر اینجا چی میگه ؟

كاربر بسیار فعال amir.komeily آواتار ها
    تشکر کرده
    12403

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad_sh نمایش پست ها
    دوستان پیگیر اینجا چی میگه ؟

جواب جلوتر جناب کیاوش عزیز دادند:

درحال حاضر به هیچ عنوان مهم نیست که تولیدکننده سنسور چه شرکتی هست.اگرنیکون نتواند از سونی سنسور ش را تهیه کند ,خودش تولید میکندکه البته فقط هزینه تولیدش بالا میرود ویا از شرکتهای دیگر میخرد ولیکن درهرصورت تولیدش آسیب نمیبیند.
    مهم اینه این بدنه با همه مشخصات جذابی که رو کاغذ و قبل از هر تست و نمونه عکس داره، در عمل هم یکی باشه. چه فرقی میکنه سونی بسازه یا کنون؟!
    مشکل فنی نداشته باشه، عملکردش هم عالی باشه، کاربر جز این براش مهم هست؟ الان ساخت سونی باشه و شما چندین برابر پولشو داشته باشی، نمیخری چون مثلا ساخت سونی یا کنونه، ساخت خود نیکون نیست؟
    KHAKSAR، M.Meghdari، kiavash و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال M.Meghdari آواتار ها
    تشکر کرده
    8725

اگر خروجی این دوربین درعمل طبق مشخصاتی باشه که تا اینجا ذکر شده و نقص فنی! هم نداشته باشه برای خیلی ها وسوسه کننده است حالا شما بگو سنسورش رو صاایران ساخته!
    -
    .
    چقدر شباهت می بینم بین پست های ابتدایی تاپیک های دوربین های نیکون!
    نمیشه اتوماتیک فیلتر کرد؟
    هر کی تایپ کرد سنسور سونی ... بوووووم !!!
    yaghoobi، kiavash، کوروش و 8 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    814

نقل قول نوشته اصلی توسط amir.komeily نمایش پست ها
    جواب جلوتر جناب کیاوش عزیز دادند:

مهم اینه این بدنه با همه مشخصات جذابی که رو کاغذ و قبل از هر تست و نمونه عکس داره، در عمل هم یکی باشه. چه فرقی میکنه سونی بسازه یا کنون؟!
    مشکل فنی نداشته باشه، عملکردش هم عالی باشه، کاربر جز این براش مهم هست؟ الان ساخت سونی باشه و شما چندین برابر پولشو داشته باشی، نمیخری چون مثلا ساخت سونی یا کنونه، ساخت خود نیکون نیست؟
    برای من که به شخصه هیچ فرقی نداره از چه دوربینی استفاده کنم سازنده سنسورش هم اصلا واسم اهمیتی نداره ! داینامیک رنج بالا، توانایی ثبت بهتر در محیط کم نور ، اتوفکوس سریع و دقیق ،عمق رنگ و رزولوشن بالا و ... اینا مهمه ! همین فردا صاایران خودمون هم دوربین بده بیرون خروجیش از این دوربینا بهتر باشه من اولین نفری هستم که میخرم
    من از روی کنجکاوی پرسیدم که سرانجام این حدس و گمان ها چی شده ! جالب که کمی پایینتر در قسمت Continuous-mode frames/second نوشته 7 فریم !!! حالا یا این سایت قابل اعتماد نیست یا کم کم داره واقعیت مشخص میشه !
    Nima Sadigh و arefjoon تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    814

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Meghdari نمایش پست ها
    اگر خروجی این دوربین درعمل طبق مشخصاتی باشه که تا اینجا ذکر شده و نقص فنی! هم نداشته باشه برای خیلی ها وسوسه کننده است حالا شما بگو سنسورش رو صاایران ساخته!
    -
    .
    چقدر شباهت می بینم بین پست های ابتدایی تاپیک های دوربین های نیکون!
    نمیشه اتوماتیک فیلتر کرد؟
    هر کی تایپ کرد سنسور سونی ... بوووووم !!!
    آآآآآ ! خیلی جالب بود ! من پست شمارو ندیده بودم و از صاایران یادی کردم ! خیلی جالبه که تو ذهن شما هم بود !

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

جالب که کمی پایینتر در قسمت Continuous-mode frames/second نوشته 7 فریم !!! حالا یا این سایت قابل اعتماد نیست یا کم کم داره واقعیت مشخص میشه !
    در همان‌پست‌ها اگر بادقت مطالب رو مطالعه کرده بودید، اشاره شده که هفت فریم عکاسی متوالی و با گریپ 9 فریم .
    arefjoon، ahmad_sh و Ebif_GSM تشکر می‌کنند.

كاربر همراه ehssanehs آواتار ها
    تشکر کرده
    433

برای من که به شخصه هیچ فرقی نداره از چه دوربینی استفاده کنم سازنده سنسورش هم اصلا واسم اهمیتی نداره ! داینامیک رنج بالا، توانایی ثبت بهتر در محیط کم نور ، اتوفکوس سریع و دقیق ،عمق رنگ و رزولوشن بالا و ... اینا مهمه ! همین فردا صاایران خودمون هم دوربین بده بیرون خروجیش از این دوربینا بهتر باشه من اولین نفری هستم که میخرم
    من از روی کنجکاوی پرسیدم که سرانجام این حدس و گمان ها چی شده ! جالب که کمی پایینتر در قسمت Continuous-mode frames/second نوشته 7 فریم !!! حالا یا این سایت قابل اعتماد نیست یا کم کم داره واقعیت مشخص میشه !
    این دوربین با باطری خودش ۷ فریم در ثانیه عکس میگیره و با استفاده از باطری گریپ میشه تا ۹ فریم در ثانیه عکس گرفت
    arefjoon، ahmad_sh و Ebif_GSM تشکر می‌کنند.

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

و اما در مورد سازنده‌ی سنسور.
    لازمه چند نکته رو قید کنم هرچند بارها پیش از این مطرح شده.
    به هرحال در منابع معتبری قید شده که این سنسور ساخت خود نیکون‌است. و از طرفی در یک منبع دیگر، نیز چنین قید شده که ساخت سونی‌‍ست.
    قسمت نخست گزاره، با توجه به اعلام سیاست رسمی شرکت سونی در اینکه سونی دیگر برای برندهای دیگر سنسور نخواهدساخت، احتمال قوت بیشتری دارد. چون در این‌صورت نقض اعلامیه‌ی رسمی مدیران سونی‌ست. ( که اگر چنین باشد باید دید چرا مسئولان سونی عقب‌نشینی کرده‌‌اند از سیاست رسمی اعلام‌شده‌ی خود ؟)
    هرچند که دوستان هم در این مورد صحبت کردندو توضیح دادند. نیکون در سال‌های گذشته، سنسور برخی از بهترین بدنه‌های خود را ( تا جایی که یادم می‌آید و اشتباه نکنم D3X و D700 ) را خودش ساخته‌بود. و پس از آن نیز طراحی سنسور برخی از بدنه‌های این سال‌ها نیز به‌عهده‌ی خود نیکون بوده، که توسط سونی ساخته‌شده‌اند.
    اما،
    به نظرم این بحث ساخت سنسور هم یک بحث فرعی‌ست.
    وقتی شما پول می‌دهید و قصد خرید یک وسیله‌ را دارید، ترجیح‌ می‌دهید که از بهترین قطعات ساخته‌شده باشه فارغ از اینکه توسط کدام کمپانی ساخته‌شده و یا شرط می‌کنید که من پول می‌دهم به شرکتی که همه‌ی قطعات را خودش ساخته باشد؟!
    مثلن برای شما خیلی مهم است که پردازنده‌ی اپل و صفحه‌ی نمایش‌ش ساخت کجاست؟؟!
    متاسفانه این مباحث فرعی و غیرفنی، بیشتر به کل‌کل‌های برندی شبیه‌است تا مباحث فنی.
    yaghoobi، Meisam، Mehrdad-PL و 10 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه sarlak آواتار ها
    تشکر کرده
    1170

نقل قول نوشته اصلی توسط کوروش نمایش پست ها
    و اما در مورد سازنده‌ی سنسور.
    لازمه چند نکته رو قید کنم هرچند بارها پیش از این مطرح شده.
    به هرحال در منابع معتبری قید شده که این سنسور ساخت خود نیکون‌است. و از طرفی در یک منبع دیگر، نیز چنین قید شده که ساخت سونی‌‍ست.
    قسمت نخست گزاره، با توجه به اعلام سیاست رسمی شرکت سونی در اینکه سونی دیگر برای برندهای دیگر سنسور نخواهدساخت، احتمال قوت بیشتری دارد. چون در این‌صورت نقض اعلامیه‌ی رسمی مدیران سونی‌ست. ( که اگر چنین باشد باید دید چرا مسئولان سونی عقب‌نشینی کرده‌‌اند از سیاست رسمی اعلام‌شده‌ی خود ؟)
    هرچند که دوستان هم در این مورد صحبت کردندو توضیح دادند. نیکون در سال‌های گذشته، سنسور برخی از بهترین بدنه‌های خود را ( تا جایی که یادم می‌آید و اشتباه نکنم D3X و D700 ) را خودش ساخته‌بود. و پس از آن نیز طراحی سنسور برخی از بدنه‌های این سال‌ها نیز به‌عهده‌ی خود نیکون بوده، که توسط سونی ساخته‌شده‌اند.
    اما،
    به نظرم این بحث ساخت سنسور هم یک بحث فرعی‌ست.
    وقتی شما پول می‌دهید و قصد خرید یک وسیله‌ را دارید، ترجیح‌ می‌دهید که از بهترین قطعات ساخته‌شده باشه فارغ از اینکه توسط کدام کمپانی ساخته‌شده و یا شرط می‌کنید که من پول می‌دهم به شرکتی که همه‌ی قطعات را خودش ساخته باشد؟!
    مثلن برای شما خیلی مهم است که پردازنده‌ی اپل و صفحه‌ی نمایش‌ش ساخت کجاست؟؟!
    متاسفانه این مباحث فرعی و غیرفنی، بیشتر به کل‌کل‌های برندی شبیه‌است تا مباحث فنی.
    تعصب برندی.دقیقا همینطوره
    در اکثر کشورها هم هست.در همه محصولات هم هست،مخصوصا گوشی موبایل و اتومبیل و لوازم خونگی
    اکثر افراد مبتدی و بعضا ناآگاه،فقط دنبال برند مورد علاقشون هستن .

بعضی وقتها شدیدا حسودیم میشه،که چرا کسی نمیاد برند محصول ما رو اینقدر به سینه بزنه و کورکورانه فقط بگه این برند خوبه
    کوروش، amir.komeily، arefjoon و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

صفحه 5 از 19 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 ... آخرینآخرین