نمایش نتایج : از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: ثبات قیمت ها

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض ثبات قیمت ها

سلام،
    و ممنون از راهنمايی های مفيد همه دوستان؛

خب باید بگم که با این اوصاف من هم تصمیم گرفتم که یه دوربین دیجیتال بخرم، تو این مدت مشغول بررسی انواع مختلف دوربینها و اصولاً کارکرد و نیز اصطلاحات مربوط به دوربین دیجیتال بودم تا بتونم انتخاب بهتری کنم.

در حال حاضر سؤالم اینه که با وجود ارائه دوربینهای جدید canon و نیز برگزاری فتوکینا و احتمالاً ارائه دوربینهای جدیدتر از سایر کمپانیها قیمتها از نظر ثبات چطورند؟ بهتر نیست کمی صبر کنم تا شاید بتونم یه دوربین بهتر بخرم؟ تو سالهای گذشته این وضعیت چگونه بوده و تغییرات در چه حد؟ تجربه دوستان چیه؟ مثلاً دوربینهای slr تا چه حد کاهش قیمت خواهند داشت و اصولاً این کاهش بعد از چه مدت در ایران دیده میشه؟
    پیشنهاد دوستان چیه؟

خیلی خیلی ممنون.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    3

به نظر من اگه شما يك آشنايي در خارج از كشور داريد يا كسي به خارج از كشور ميره بهتره از اونجا بخره با قيمت ارزان تر و اگه از آكبند بازش كنه كنه گمركي هم نميده .
    كاوه قرباني
    Canon EOS 40D + Canon Lens 17-85 mm + Canon EOS Digital Rebel (300D) + Canon Lens 18-55 + Canon Lens 100-300 mm
    Kaveh3727@gmail.com

كاربر همراه
    تشکر کرده
    66

اگر دوربين مورد نظر تو ايران نمايندگي داشته باشه قيمتها هيچ فرقي كه نمي كنه تازه در برخي موارد اينجا ارزونتر هم هست .. من در اين زمينه تحقيق كردم. در ضمن اگر هم دوربين بخواد از كشوري مثل آمريكا يا كانادا خارج بشه شامل هيچ نوع گارانتي نمي شه ... تازه اونجا ماليات رو هم بايد مستقيم پرداخت كرد... تازه اگه موقع ورود به ايران به قول شما آكبند نباشه تا گمرك هم بهش نخوره بازهم نمي ارزه
    در مورد قيمتهاي متغير هم اگر بخواهيد اينطوري فكر كنيد هيچوقت نبايد هيچ دوربيني خريد .. دقيقا مثل سيستم كامپيوتر مي مونه كه هر روز بهتر از ديروز.....!!!!