صفحه 3 از 8 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 21 تا 30 , از مجموع 79
Like Tree41تشکر

موضوع: فلاش استدیو ارزان قیمت

كاربر ويژه Arash آواتار ها
    تشکر کرده
    4010

پیش فرض پاسخ: فلاش استدیو ارزان قیمت

یه چیز متناسب مثلا" 1000 ژولی یا کمتر
    گه قرار باشه من يه فلاش بخرم (فرض کنيم که کارم با يکي راه بيفته ) از التون بگيرم با مارک ويستار که 1000 ژولش ميشه 140 هزار تومن
    اول فکر کردم به اشتباه 100 رو نوشتید 1000
    اما گویا قضیه جدیه!
    بهتاش اشاره کرده... اما محض تذکر دوباره...
    در صورتی که SLR و یا DSLR دارید... در نهایت باید از فلاشهای 300 تا 400ژول استفاده کنید....
    اما اگر از SLR like استفاده میکنید... 150 ژول اضافه هم هست...
    توجه کنید برای استفاده از فلاشهای 1000 ژول در فاصله معقول در استودیو نیاز به دیافراگم 64 دارید!
    M. Beyrami تشکر می‌کند.
    آرش عاشوری‌نیا
    www.arashnia.com/blog
    www.kosuf.com

كاربر همراه kamikam آواتار ها
    تشکر کرده
    0

ارسلان عزیز آرش کاملا درست میگه ... به نظرم شما اشتباه تایپ کردی ... اینطور که تو عکس مشون دادی دوربین شما سوکت سینک داره که اصلا احتیاج به چیز دیگه ای نداری که ... مشکلت کجاس ‍پس ؟
    M. Beyrami تشکر می‌کند.
    Kambiz akhbari : http://www.kamikam.com
    Nikon D70] -Lens: AF-S NIKKOR 18-70 1:3.5-4.5G ED]
    Panasonic FZ20 - Sony Cybershot F 717 - 3 Studio Flash ( Alton ) with softbox ) - Lowepro Case EX 140 - Tripod : SLIK U 9800

كاربر همراه dppictuer آواتار ها
    تشکر کرده
    37

ارش جان صفر زیادی بود عذر خواهی میکنم . اما ممنون از راهنمایی بجا و دقیقت . کامبیز جان اون لینک سوکت رو که دادم قیمتش 69 دلاره و با احتساب پس کردن و اینجور چیزا اصلا" بدردم نمیخوره . اما ایا سیم سنکرون فلاش به اون پرتی که تو عکس نشون دادم میخوره ؟؟ فکر نکنم بخوره . باید یه فلاش اسلیو بخرم . اینطوری بهتره . اگه امکان داره در مورد قیمت و نوع چترها برام بنویسید و اینکه کلاهک اسنوت چه قیمته و ایا یک کلاهک اسنوت به همه مارک فلاشی میخوره؟؟ بازم ازتون تشکر میکنم . فلاش اسلیو باطری میخوره ؟؟ این سئوال خیلی برام مهمه . و از مدلهایی که تو بازار هست یکی رو برام انتخاب کنید که سوکت فلاش سینک داشته باشه و سیم سنکرون هم بخوره . ممنون از همه. انشاالله بزودی میام تهران برای خرید.
    Nikon D750 & D7200 - Tamron 24-70 f2.8 di vc - NIKKOR 50mm f/1.8G - Sigma 10-20 f4,5.6 - Nikon Sb800,Sb700,Godox TT685N - Lowepro Inverse 200 AW - Lowepro runner 450 aw - Gopro 4Black - Dji Osmo

تشکر کرده
    0

ارسلان جان بله به اون پورت شما ميخوره ...يك سمت سيم سينك به اون قسمت دوربین میخوره و قسمت دیگه به یکی از فلاش های شما متصل میشه .... چتر قیمتی نداره ( بستگی به جنسش از ۸ تا ۲۰ به درد شما میخوره ) اسنوت هم همینطور چیز خاصی نیست ... ولی هر مارک لوازم مخصوص خودش رو داره سعی کن با هم مچ کنی ...
    Panasonic FZ20 - Sony Cybershot F 717 - 3 Studio Flash ( Alton ) with softbox ) - Lowepro Case EX 140 - Tripod : SLIK U 9800

كاربر ويژه Amir Mohebi آواتار ها
    تشکر کرده
    8560

نه نميخوره..... (كامبيز جان، اون ماسماسك بغل دوربين نيكون 4500 سينك سوكت نيست! مضاف بر اينكه اگر سينك سوكت بود قيمت براي يك كابل مسخره سينك 69 دلار نيست). مقطع اين سوكت چيزي شايد مثل ُS-video است. يكي از كاسبي هاي نيكون با اين دوربين 4500 همين كابل هاي گرون بود

اما ارسلان جان خودت ميتوني پيدا كني كه دو پين مربوط به تريگر فلاش كدامند، يا در يك فورم نيكون از يكي از دارندگان اون كابل بخواهي با اهم متر اندازه بگيرند كه اتصال وسط و بدنه در كفشك به كدام پين ها متصل شده اند. من اگر بودم، طاقت نداشتم و با آزمون و خطا پيدا ميكردم. احتمالا بدنه خارجي سوكت يكي از اتصالات است و يكي از پين ها، ديگري.
    M. Beyrami تشکر می‌کند.
    امير علي محبي
    نورپردازی پرتره در استودیو | [instagram: amir_talkbylight]

تشکر کرده
    0

كامبيز جان، اون ماسماسك بغل دوربين نيكون 4500 سينك سوكت نيست
    امیر جان من زیاد دقت نکردم حتما همینطوره که شما میگی ... من چون این مشکل رو نداشتم زیاد بند این قضایا نبودم به همین خاطر تا جاییکه میدونستم و از دستم بر میامد راهنمایی کردم ... بقیه اش با خود ایشون و اساتیدی مثل شما !
    M. Beyrami تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    8560

كامبيز عزيز، اطلاعات شما در اين تاپيك به درد من يكي خيلي خورد، از شما ممنونم. مخصوصاً اينكه براي افرادي كه ميخواهند كار استوديو را شروع كنند، هميشه از توصيه برند خاصي عاجز هستم و از جنس هاي موجود در بازار اطلاعي نداشتم، اطلاعات شما بسيار برايم مفيد بود.
    M. Beyrami تشکر می‌کند.
    امير علي محبي

تشکر کرده
    8560

نقل قول نوشته اصلی توسط dppictuer
    یادمه تو همین انجمن یه بحثی بود در مورد سنسورهایی که به محض روشن شدن فلاش دوربین در سرعت خیلی زیاد حس میکنن و فلاشها رو تحریک میکنن یه سری چشم نوری بودن .
    ا
    شما اگر فلاش استوديويي بخريد ديگر به اين سنسور ها احتياجي نخواهيد داشت، چون هر فلاشي بخريد خودش يك چشمي داخلي دارد. براي همين است كه در يك استوديوي تمام عيار با چند فلاش، فقط يكي به دوربين وصل ميشود.

در مورد اتصال دوربين شما با سيم به فلاش هم، در پست شماره 25 راهنمايي كردم، امتحان كنيد، منتهي با دقت!
    M. Beyrami تشکر می‌کند.
    امير علي محبي

تشکر کرده
    0

خواهش ميكنم امير جان امیدوارم که به درد دوستان خورده باشه ... در مورد سنسور هم ارسلان عزیز امیر کاملا درست میگه ... هر کدم از هد های فلاش شما یک سنسور داره که تو سخت ترین شرایط هم عمل میکنه و دیگه احتیاج به کابل نداره ...

كاربر همراه dppictuer آواتار ها
    تشکر کرده
    37

اقا امیر ممنونم واقعا" ممنونم . اما ایا اگه فلاش تابش هم بخرم بازم داخلش این فتوسل رو داره ؟؟؟ و اینکه ایا این هاما هنوز میفروشه از این فلاش اسلیو ها چون برای یه کار دیگه میخوام ازشون استفاده کنم. در مورد قیمت کلاهک اسنوت هم یه حدودی بهم بدین چون نیاز دارم برای کارم و کاربردش رو هم بخوبی دیدم . ممنون از کمکتون . راستی اقا امیر این فلاش اسلیو ها باطری میخورن؟؟؟ البته بعید میدونم که بخورن. یا علی
    Nikon D750 & D7200 - Tamron 24-70 f2.8 di vc - NIKKOR 50mm f/1.8G - Sigma 10-20 f4,5.6 - Nikon Sb800,Sb700,Godox TT685N - Lowepro Inverse 200 AW - Lowepro runner 450 aw - Gopro 4Black - Dji Osmo

صفحه 3 از 8 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 ... آخرینآخرین