صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 4 5 6 7 8
نمایش نتایج : از شماره 71 تا 79 , از مجموع 79
Like Tree41تشکر

موضوع: فلاش استدیو ارزان قیمت

كاربر همراه
    تشکر کرده
    128

پیش فرض پاسخ: فلاش استدیو ارزان قیمت

نقل قول نوشته اصلی توسط kamalmobil نمایش پست ها
    سلام كسي ميدونه اينا چي هستند.

لامپ الکتریکی AS-45M
    - قدرت: 45ژول - دارای :سنسور,سیم سنکرون و دکمه تست
    قیمت : ۳۰۰,۰۰۰ ریال
    سلام
    آقای عباسی کیتی که اشاره کردین فلاشی هست که روی سرپیچ هولدر چترکه سرپیچی مشابه لامپهای معمولی 220 ولت داره بسته میشه و به سلول فوتوسل مجهز هست که با نور فلاش های دیگه تریگ میشه.
    چند روز قبل من یکی از این فلاشها رو به قیمت 22 هزار تومن از ناصر خسرو خریدم کار و کیفیتش به نظر من جالبه و به این قیمت میارزه.
    از نظر سینک بودن هم من باهاش مشکلی نداشتم
    البته تجربه شخصی من در کار با فلاش محدود به همین چند روزی هست که این فلاش را خریدم و هوس فلاش آف کمرا به کله ام زده.
    ضمنا یه سئوال از دوستان باتجربه:
    آیا این عدد 45 ژول معادل گاید نامبر 45 فلاش است؟
    اگر نیست نسبت ژول و گاید نامبر چطور محاسبه میشود؟

باتشکر
    M. Beyrami تشکر می‌کند.

كاربر آشنا Hossein Nasiri آواتار ها
    تشکر کرده
    168

نقل قول نوشته اصلی توسط dayani نمایش پست ها
    سلام
    آقای عباسی کیتی که اشاره کردین فلاشی هست که روی سرپیچ هولدر چترکه سرپیچی مشابه لامپهای معمولی 220 ولت داره بسته میشه و به سلول فوتوسل مجهز هست که با نور فلاش های دیگه تریگ میشه.
    چند روز قبل من یکی از این فلاشها رو به قیمت 22 هزار تومن از ناصر خسرو خریدم کار و کیفیتش به نظر من جالبه و به این قیمت میارزه.
    از نظر سینک بودن هم من باهاش مشکلی نداشتم
    البته تجربه شخصی من در کار با فلاش محدود به همین چند روزی هست که این فلاش را خریدم و هوس فلاش آف کمرا به کله ام زده.
    ضمنا یه سئوال از دوستان باتجربه:
    آیا این عدد 45 ژول معادل گاید نامبر 45 فلاش است؟
    اگر نیست نسبت ژول و گاید نامبر چطور محاسبه میشود؟

باتشکر
    میشه یه عکس از این وسیله ای که خریدید بزارید.
    یه سوال دیگه اینکه آیا با رادیو فلاش هایی که برای فلاش های پرتابل هستند هم شلیک می کنه؟

كاربر بسیار فعال Hamid Moradi آواتار ها
    تشکر کرده
    3025

نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein Nasiri نمایش پست ها
    میشه یه عکس از این وسیله ای که خریدید بزارید.
    یه سوال دیگه اینکه آیا با رادیو فلاش هایی که برای فلاش های پرتابل هستند هم شلیک می کنه؟

قابلیت اتصال سیم سینک هم داره
    در صورتی که رادیو فلاش تان خروجی سیم سینک دارد می شود برای این مدل ها استفاده کرد
    کلا محصول جذابی نیست , گاهی اوقات کلوین متغیر مهتابی ها جلوی این فلاش ها سروری می کند
    M. Beyrami و Hossein Nasiri تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid Moradi نمایش پست ها

در صورتی که رادیو فلاش تان خروجی سیم سینک دارد می شود برای این مدل ها استفاده کرد
    کلا محصول جذابی نیست , گاهی اوقات کلوین متغیر مهتابی ها جلوی این فلاش ها سروری می کند
    حمید اینقدر ها هم بد نیست برای کارهای انتحاری ! و برخی مواقع بسیار عالی هستند.بنده تجربه خوبی با این فلاش ها دارم...
    Kamal، mreza1001، hamedch67 و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر همراه
    تشکر کرده
    128

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid Moradi نمایش پست ها

سلام
    آقای مرادی ظاهرا شما تجربه کار با این فلاشهای AS-45M را دارید. ممکنه در مورد اشکالاتش یه توضیحی بدید این چند رورزی که من باهاش سروکله زدم هنوز به مورد خاصی با این فلاش برخورد نکردم البته بنده هم به نسبت قیمتش دارم در موردش قضاوت میکنم.
    دوستمون هم که در مورد تصویر این فلاش سئوال کرده بودن میتونن به این لینک مراجعه کنن.
    http://www.mettlecorp.cn/siteengine.php?do=productdetail_en&id=13

با احترام
    محسن دیانی

كاربر بسیار فعال Hamid Moradi آواتار ها
    تشکر کرده
    3025

نقل قول نوشته اصلی توسط dayani نمایش پست ها
    سلام
    آقای مرادی ظاهرا شما تجربه کار با این فلاشهای AS-45M را دارید. ممکنه در مورد اشکالاتش یه توضیحی بدید این چند رورزی که من باهاش سروکله زدم هنوز به مورد خاصی با این فلاش برخورد نکردم البته بنده هم به نسبت قیمتش دارم در موردش قضاوت میکنم.
    دوستمون هم که در مورد تصویر این فلاش سئوال کرده بودن میتونن به این لینک مراجعه کنن.
    http://www.mettlecorp.cn/siteengine....etail_en&id=13

با احترام
    محسن دیانی
    با سلام

من زیاد با این فلاش ها کار نکرده ام ولی با توجه به قیمت چیز کم ارزشی نیستند
    فقط برای من نوعی که بیشتر با فلاش های کنون کار کردم و همیشه کلوین ثابتی داشتند کمی کار با این فلاش ها برایم عذاب اور است
    گاهی بدم نمیاد برای یک کاری عکاسی در یک لوکیشن و نور پردازی های گوناگون در اجسامی که در بک موجود باشد از این ها استفاده کنم
    یکی از بهترین مزیتشان ابعاد و وزن کمشان می باشد و نیز اینکه به راحتی قابل ایتفاده هست
    M. Beyrami تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

a
    sherlockHolmes و NetNegar تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

با سلام خدمت تمام اساتيد و دوستان. من پيش از صحبتم تشكر مي‌كنم بابت راهنمايي‌هاي خوبي كه در اين تالارها عنوان مي‌شود. من اينقدر مطلب در اين تالار شما ياد گرفتم كه حدو حساب ندارد. راستش من قصد خريد چند فلاش را داشتم. كار اصلي من عكاسي از كفش مي‌باشد ولي علاقه زيادي به عكاسي پرتره و انسان دارم. چندي پيش در يكي از اين تالارها راجع به فلاش نايس صحبت بود و از آقايي به نام آقاي سلماني در خيابان باب همايون كه اين فلاش‌ها را وارد مي كند و از اين فلاش ها از قول مشتري‌هايشان تعريف مي كردند. حالا من موندم كه چه كار كنم. هزينه‌اي كه من مي‌خواهم براي خريد فلاش بپردازم حدود 1 ميليون تومان است. شما مرا راهنمايي كنيد كه چند شاخه فلاش و چه متعلقاتي را تهيه كنم. چه مقدار ژولي برايم كافيست، چه اندازه سافت باكسي مناسب مي‌باشد؟ من جسارتا مد نظرم يك شاخه 300 به همراه دو شاخه 200 بود. حالا من گيج شدم. دوربينم هم نيكون D90 مي‌باشد و لنز آن همان لنز 18-105 روي خودش است. از اين نظر كه كمبودي ندارم؟ ببخشيد من خيلي روده درازي كردم. باز هم پيشاپيش ممنونم.
    M. Beyrami و NetNegar تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    227

سلام دوستان
    برای یه کار نه چندان حرفه ای میخواستم فلاش بخرم
    500 تومان برای این کار کنار گذاشتم
    در مورد فلاش هم اطلاعات اندکی دارم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید با این بودجه محدود چی میتونم بخرم

صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 4 5 6 7 8