صفحه 2 از 5 نخستنخست 1 2 3 4 5 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 20 , از مجموع 48
Like Tree3تشکر

موضوع: Mac Osx86 کرک شده برای Pc

كاربر آشنا edwin آواتار ها
    تشکر کرده
    3

پیش فرض پاسخ: Mac Osx86 کرک شده برای Pc

هر کس دی وی دی Osx رو خواست هر وقت گرفتم همینجا اعلام می کنم آدرس بدین پیکو بگیرید .
    ادوین کاراپطیان "اگر امکانی نبود غیر ممکن به وجود نمی آمد"
    Canon EOS 5D2 + Canon 17-40 F4L + 24+105 F4L
    Flash Speedlite 580 EX II + Aperture 2.1.4 + MacBook Pro

كاربر ويژه infinity آواتار ها
    تشکر کرده
    4379

نقل قول نوشته اصلی توسط حامد خرم یار
    نسخه من 10.4.5 هست چون اصلا 10.4.6 هنوز پچ نشده. راجع به مشکلات، یه مقدار خیلی زیادی این مشکلات به سخت افزار بر میگرده، مثلا سیستم عامل احتمالش زیاده که با کارت گرافیک شما کار نکنه اگر کارت خوب و از سازنده معتبری نداشته باشید. میتونم بگم 90 درصد مواقع با کارت های جی فورس و ای تی آی کار میکنه. در ضمن، ملت همیشه در صحنه هکر هم تمام وقت مشغول خوروندن درایور های جدید به سیستم عامل هستن که توی اون سایت میتونین پیدا کنین. اینجا رو هم یه سری بزنید : http://maxxuss.konglish.org/

حتما یه سری مشکلات سر راه هست، چون این سیستم عامل هنوز فقط چند ماهه رو پی سی کار میکنه و زمان میخواد تا درایور ها بیان. ولی استحکام خود سیستم عامل حرف نداره، همین سیستم کرک شده به مراتب از اکس پی مطمئن تر کار میکنه! راستشو بخاین توی سیستم تغییر زیادی داده نشده، فقط اون چک اولیه که میبینه کامپیوترتون مک هست یا نه، دیگه سر جاش نیست!!! همین!

باز هم میگم برای اطمینان از اینکه روی سخت افزارتون چطور جواب میده، لیست هایی رو که مردم آپ دیت میکنن در اینجا رو ببینید : http://wiki.osx86project.org/wiki/index.php/Main_Page
    با تشکر از اطلاعات مفیدی که ارائه کردید،
    میتونم بپرسم در این مدت کوتاه با چه شواهدی به نتیجه رسیده اید که استحکام خود سیستم عامل حرف نداره و همین سیستم کرک شده به مراتب از اکس پی مطمئن تر کار میکنه ؟ ( با توجه به اینکه هنوز تمام مشکلاتش روی پلاتفرم جدید مرتفع نشده است )
    هادی هژیرآذر

كاربر آشنا edwin آواتار ها
    تشکر کرده
    3

سلام دوست عزیز آقای هژیر آذر اکس پی هایی هم که ما داریم استفاده می کنیم ارجینال نیست ... اینها هم کرک شدست و با مشکلات فراوان . در ریویو هایی که در مورد سیستم عامل مک خوندم سرعت سیستم عامل native هست
    ولی با یک سری باگ مثل ساپورت نکردن core image , ....

باز هم بستگی به کارت گرافیک شما داره !!!
    خیلی از کارتهای فعلی هم تمامی امکانات ویستا رو ساپورت نمی کنند . Aero
    با تشکر
    ادوین کاراپطیان "اگر امکانی نبود غیر ممکن به وجود نمی آمد"
    Canon EOS 5D2 + Canon 17-40 F4L + 24+105 F4L
    Flash Speedlite 580 EX II + Aperture 2.1.4 + MacBook Pro

كاربر فعال roovigital آواتار ها
    تشکر کرده
    375

روم به دیفال گلاب به روتون ما یکذله جوادیم .
    اگه میشه یه نفر بگه این سیستم عامل با ویندوز چه فرقی داره

خنده نداره که خوب بلد نیستم.
    روح الله عبدالهی

Nikon D300 - 16-85 VR - AF-S 70-300 VR - flash Sigma 500 DG super- Micro trekker - Slik400

كاربر همراه Mojtaba-N آواتار ها
    تشکر کرده
    337

نقل قول نوشته اصلی توسط حامد خرم یار
    نه من هنوز دوال بوت رو امتحان نکردم ولی تلاشمو میکنم. دی وی دی رو من به آقای ادوین ( یا هر کسی که که بتونه ) میدم، ایشون زحمت تکثیرشو برای بچه ها بکشن چون من دی و ی دی رایتر ندارم متاسفانه.
    من هم دی وی دی رایتر دارم. اگر دوست داشتید من هم میتونم کمک ادوین خان این کار را انجام دهم.
    مجتبی ناظمی

تشکر کرده
    4379

نقل قول نوشته اصلی توسط edwin
    سلام دوست عزیز آقای هژیر آذر اکس پی هایی هم که ما داریم استفاده می کنیم ارجینال نیست ... اینها هم کرک شدست و با مشکلات فراوان . در ریویو هایی که در مورد سیستم عامل مک خوندم سرعت سیستم عامل native هست
    ولی با یک سری باگ مثل ساپورت نکردن core image , ....

باز هم بستگی به کارت گرافیک شما داره !!!
    خیلی از کارتهای فعلی هم تمامی امکانات ویستا رو ساپورت نمی کنند . Aero
    با تشکر
    اکس پی رو که فراموش کنید ، که نسخه ارجینالش هم پر از مشکلات فاحش هست.
    در حقیقت عرض من این است که اگر mac OS تقریبا بهترین سیستم عامل هست با Stability فوق العاده روی کامپیوترهای اپل ، زود و بدون شواهد و مستندات کافی نتیجه نگیریم که روی IBM Compatibles هم حتما همینطور هست.
    ولی من شدیدا امیدوارم که مشکلاتش مرتفع بشه. فکر میکنم پول پارو کردن آقای بیل گیتس از Windows دیگه کافی باشه!
    هادی هژیرآذر

تشکر کرده
    4379

نقل قول نوشته اصلی توسط roovigital
    روم به دیفال گلاب به روتون ما یکذله جوادیم .
    اگه میشه یه نفر بگه این سیستم عامل با ویندوز چه فرقی داره

خنده نداره که خوب بلد نیستم.
    سیستم عامل نرم افزار است.
    این نرم افزار واسط بین ، کامپیوتر و کاربر ، نرم افزارها و کامپیوتر و گاهی نرم افزار ها و کاربر ، است.
    ابتدای داستان ، کامپیوترها ، سیستم عامل با واسط گرافیکی نداشته اند. فقط TEXT .
    ایده اصلی پیدایش واسط گرافیکی (User Interface) و Mouse و ICON و امثال اینها مربوط به کمپانی های Atari ( بله آتاری . آتاری کارهای بسیار بزرگی انجام داده که بیشتر ما فقط اون دستگاه Video Game رو می شناسیم ) و Apple بوده است !
    و جناب بیل گیتس ، ف ر ت ، کپی کرده ! البته حتما حق امتیازی چیزی خریده (غرض اینکه این ایده ها نوظهور نیست و به Microsoft مربوط نمیشه )
    به نظر بنده ، چون تولید سیستم عامل ویندوز توام با دستپاچگی بوده ، زیرساختی بشدت آشفته دارد. از آن طرف Apple در مقطعی بدون رقیب ، با حوصله و تحقیقات فراوان ، بدور از جار و جنجالهای کاذب ، جهت مخاطبان حرفه ای و بسیار پر وسواس و سخت گیر و با توجه به نظرات آنها MAC رو تولید و تکمیل کرده است.
    تصور میکنم تا همین جا معلوم باشه که نتیجه کار این دو چقدر متفاوت خواهد شد.
    اما اصلی ترین تفاوتها :
    بهره گیری بسیار عالی MAC از منابع سخت افزاری و نرم افزاری سیستم ، بدون هدر دادن زمان یا توان سخت افزار.
    مدیریت دقیق Multi Tasking .
    پایداری بسیار بالا در لحظات بحرانی ( مثلا خراب بودن یک نرم افزار ، یا درست کار نکردن درایور یک قطعه سخت افزاری ) و در نتیجه عدم Hang Up .
    امنیت بالا از لحاظ نفوذ ویروسها و هکرها.
    حداقل Overload خود سیستم عامل برای CPU .
    و ...
    هادی هژیرآذر

Moderator nmroshan آواتار ها
    تشکر کرده
    11580

زیرساختی بشدت آشفته دارد
    فکر میکنم مشکل عمده ویندوز همین مساله است. بدبخت هنوز وامدار داس مادر مرده است.

شدیدا این تاپیک را دنبال می کنم تا نتایج این واقعه را توسط بررسی های دوستان متوجه شوم
    ویرایش توسط nmroshan : Tuesday 9 May 2006 در ساعت 22:45
    نعما م. روشن
    مقالات سایت عکاسی |وبلاگ (از عکاسی) | اینستاگرام : Nemaroshan

كاربر فعال roovigital آواتار ها
    تشکر کرده
    375

جناب آقای هژیر نژاد خیلی متشکرم از توضیح کامل و جامعتون.
    حالا یه سوال دیگه و اون اینکه ما خیلی با این ویندوز سر و کار داشتیم و بهش عادت کردیم ، حال با فرض بر اینکه بخواهیم چرخشی اساسی به سمت mac داشته باشیم چه کارهایی باید انجام بدیم و با چه مصایبی روبرو هستیم.
    روح الله عبدالهی

Nikon D300 - 16-85 VR - AF-S 70-300 VR - flash Sigma 500 DG super- Micro trekker - Slik400

كاربر همراه Mojtaba-N آواتار ها
    تشکر کرده
    337

نقل قول نوشته اصلی توسط roovigital
    حال با فرض بر اینکه بخواهیم چرخشی اساسی به سمت mac داشته باشیم چه کارهایی باید انجام بدیم و با چه مصایبی روبرو هستیم.
    کار کردن و عادت کردن به MacOSX به مراتب راحتتر از ویندوز است. مخصوصا اگر آدم کنجکاوی باشید شاید یک روزه شاید هم یک ساعته بتونید راحت با آن کار کنید. کمی اینترفیس ها فرق میکند ولی چون عملکرد در نهایت یکی است (با ویندوز) به راحتی به آن عادت میکنید.
    مسئله بسیار مهم الان این است که چقدر این سیستم عامل دست کاری شده قابل اطمینان است؟ تا چه حد میتوان بدون ایراد با آن کار کرد. منظورم از ایراد، اشکلاتی است که روی کامپیوتر های مک مشکل نیست ولی وقتی روی کامپیوتر های معمولی نصب میشود پیش می آیند. اگر هم منظورتان خرید یک کامپیوتر مک است که اصلا مشکل ندارید چرا؟ چون در سیستم های جدید که از پردازنده های اینتل استفاده شده با نصب برنامه Boot Camp به راحتی میتوانید با همان ویندوز کار کنید تا اینکه به OSX عادت کنید.
    و باز هم میگم به نظر من مهال که شرکت اپل به این راحتی ها سیستم عامل خودش را در اختیار دارندگان کامپیوترهای غیر مک قرار بده. چون من دقیقا یادمه قبل از اینکه این سری جدید کامپیوترهای خودش را عرضه کند شرکت DELL طی یک خبر اعلام کرد که یکسری کامپیوتر با مهر تایید اپل تولید میکند.(البته آن مهر تایید هم چییزی غیر از درصد فروش نبود) ولی اپل به کل منصرف شد!
    مجتبی ناظمی

صفحه 2 از 5 نخستنخست 1 2 3 4 5 آخرینآخرین