صفحه 1 از 5 1 2 3 4 5 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1 تا 10 , از مجموع 48
Like Tree3تشکر

موضوع: Mac Osx86 کرک شده برای Pc

كاربر همراه
    تشکر کرده
    251

Smile Mac Osx86 کرک شده برای Pc

خانمها و آقایون، همونطور که در بحث قبل در تاپیک (مكينتاش هاي جديد با پردازنده اينتل ) مطرح کردم که سیستم عامل مک او اس ایکس برای پی سی های معمولی قابل استفاده هست و احتمالا به زودی دست ما نیز خواهد رسید.

خوب، با هیجان زیاد باید اعلام کنم دی وی دی کرک شده آخرین نسخه سیستم عامل دیشب از آلمان دستم رسید! و روی یه سیستم اینتل 2.8 هم الان داره مثل ساعت رولکس کار میکنه!! :)

ولی خوب، یه سری مشکلات هم هست که برای اطلاعات بیشتر خیلی توصیه میکنم به سایت زیر یه سری بزنید: http://wiki.osx86project.org و این قسمت سایتو http://wiki.osx86project.org/wiki/index.php/Main_Page مخصوصا خوب مطالعه کنید ببینید که با سخت افزار شما مشکل احتمالی نداشته باشه.

تنها خبر بد اینه که خیلی نصب کردنش روی سیستمی که ویندوز داره سخته ( یعنی و یندوز و مک او اس رو همزمان داشته باشین) و تقریبا غیر ممکنه. یعنی باید کامپیوتر عزیزتونو فرمت کنید و این سیستمو نصب کنید یا یه هارد دیسک نو بخرید. من با کمک دوستانم تلاشمونو میکنیم که با بوت کمپ شاید بتونیم دوال بوتشو با ویندوز راه بندازیم، که اگه بشه چی میشه!! :) واخبار جدید رو هم همینجا به مرور اضافه خواهم کرد.

ولی فکر کنم این خبر خیلی خیلی خوبیه برای همه!

با احترام
    ویرایش توسط Khoramyar : Monday 24 April 2006 در ساعت 19:57
    Hamed Khoramyar
    My Gear: D300 + Nikkor(s) 10.5mm / 10-24 / 17-55 / 70-200 / TC 1.7 / SB800 / MF3a + 50 F1.4 D

Moderator nmroshan آواتار ها
    تشکر کرده
    11580

پیش فرض پاسخ: Mac Osx86 کرک شده برای Pc

چقدر هيجان انگيز. منتظر اخبار بيشتر هستيم.
    نعما م. روشن
    مقالات سایت عکاسی |وبلاگ (از عکاسی) | اینستاگرام : Nemaroshan

كاربر آشنا edwin آواتار ها
    تشکر کرده
    3

می تونم سوال کنم سرعت .... native هست یا خیر .... جالب بدونم بتونم رو pc دوستانم نصبش کنم ....
    و اگه می شه لطف کنید بگید از کجا می نونم تهیه کنم ....
    البته خودم مخالف همچین کاری هستم ولی در ایران داریم زندگی می گنیم ... باید با پیشامدهای خوب هم مدارا کنیم :)

اگه لطف کنید طریقه نصب osx رو هم برای دوستان و اعضاء سایت بگید .... چون Aperture برای عکاسان که با pc کار می کنند . رویاست . با تشکر از شما
    ادوین کاراپطیان "اگر امکانی نبود غیر ممکن به وجود نمی آمد"
    Canon EOS 5D2 + Canon 17-40 F4L + 24+105 F4L
    Flash Speedlite 580 EX II + Aperture 2.1.4 + MacBook Pro

كاربر همراه
    تشکر کرده
    251

Thumbs up پاسخ: Mac Osx86 کرک شده برای Pc

نقل قول نوشته اصلی توسط edwin
    می تونم سوال کنم سرعت .... native هست یا خیر .... جالب بدونم بتونم رو pc دوستانم نصبش کنم ....
    و اگه می شه لطف کنید بگید از کجا می نونم تهیه کنم ....
    البته خودم مخالف همچین کاری هستم ولی در ایران داریم زندگی می گنیم ... باید با پیشامدهای خوب هم مدارا کنیم :)

اگه لطف کنید طریقه نصب osx رو هم برای دوستان و اعضاء سایت بگید .... چون Aperture برای عکاسان که با pc کار می کنند . رویاست . با تشکر از شما
    بعله ، سرعت خود سیستم عامل و برنامه های یونیورسال ( یعنی اونهاییکه جدید ترند و کد اینتل دارند ) عالیه! مثلا آی تیونز تقریبا مثل یک صفحه خالی سیستم عامل باز میشه!!! اینجاست که آدم میبینه ویندوز چقدر ریسورس های سخت افزاری رو بد استفاده میکنه.

ولی اونهایی که قدیمی ترند و کد پاور پی سی دارند با امولاتور همزمان (شما اصلا نمیبینید) اجرا میشن که خوب یه کمی کند تره، ولی این نرم افزار ها هم بزودی اینتلشون میاد و همه راحت میشن!

من Aperture رو هم گرفتم و بعد از این که همه چیز تکمیل شد، دو تا دی وی دی رایت میکنم و به یه نماینده بچه های فروم میدم که خودشون کپی کنن و به هر کی میخواد بدن:

1: دی وی دی اول که سیتم عامل کرک شده و تمیز برای نصب
    2: نرم افزار های جانبی مثل آدوب سویت، آپرچر و باقی نرم افزار های مورد نیاز که با خیال راحت ویندوزتونو بریزین دور!

اول یه کمی صبر کنید همه چیز ردیف بشه، تا اون موقع هم من اینجا گزارش میدم که چی شد.
    Hamed Khoramyar
    My Gear: D300 + Nikkor(s) 10.5mm / 10-24 / 17-55 / 70-200 / TC 1.7 / SB800 / MF3a + 50 F1.4 D

كاربر همراه Mojtaba-N آواتار ها
    تشکر کرده
    337

جناب خرم یار نسخه ای که شما دارید 10.4.5 یا 10.4.6 ؟
    من نسخه 10.4.3 را نصب شده روی یک پی سی دیده ام! خیلی مشکل داشت. البته خیلی وقت پیش بود. مثلا یکی از مشکلاتی که دقیقا یادم هست رزولوشون مانیتور فقط 1024 بود و نه بیشتر میشد و نه کمتر.
    در حال حاضر بر روی سرورهای تورنت نسخه 10.4.4 موجود است.
    مجتبی ناظمی

كاربر همراه
    تشکر کرده
    251

Post پاسخ: Mac Osx86 کرک شده برای Pc

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojtaba-N
    جناب خرم یار نسخه ای که شما دارید 10.4.5 یا 10.4.6 ؟
    من نسخه 10.4.3 را نصب شده روی یک پی سی دیده ام! خیلی مشکل داشت. البته خیلی وقت پیش بود. مثلا یکی از مشکلاتی که دقیقا یادم هست رزولوشون مانیتور فقط 1024 بود و نه بیشتر میشد و نه کمتر.
    در حال حاضر بر روی سرورهای تورنت نسخه 10.4.4 موجود است.
    نسخه من 10.4.5 هست چون اصلا 10.4.6 هنوز پچ نشده. راجع به مشکلات، یه مقدار خیلی زیادی این مشکلات به سخت افزار بر میگرده، مثلا سیستم عامل احتمالش زیاده که با کارت گرافیک شما کار نکنه اگر کارت خوب و از سازنده معتبری نداشته باشید. میتونم بگم 90 درصد مواقع با کارت های جی فورس و ای تی آی کار میکنه. در ضمن، ملت همیشه در صحنه هکر هم تمام وقت مشغول خوروندن درایور های جدید به سیستم عامل هستن که توی اون سایت میتونین پیدا کنین. اینجا رو هم یه سری بزنید : http://maxxuss.konglish.org/

حتما یه سری مشکلات سر راه هست، چون این سیستم عامل هنوز فقط چند ماهه رو پی سی کار میکنه و زمان میخواد تا درایور ها بیان. ولی استحکام خود سیستم عامل حرف نداره، همین سیستم کرک شده به مراتب از اکس پی مطمئن تر کار میکنه! راستشو بخاین توی سیستم تغییر زیادی داده نشده، فقط اون چک اولیه که میبینه کامپیوترتون مک هست یا نه، دیگه سر جاش نیست!!! همین!

باز هم میگم برای اطمینان از اینکه روی سخت افزارتون چطور جواب میده، لیست هایی رو که مردم آپ دیت میکنن در اینجا رو ببینید : http://wiki.osx86project.org/wiki/index.php/Main_Page
    Hamed Khoramyar

تشکر کرده
    337

آقای خرم یار خیلی علاقه ای به این کار ندارم. ولی برام جالبه که روی پی سی نصب کنم و با کامپیوتر مک خودم از لحاظ کارایی و سرعت مقایسه کنم.
    مجتبی ناظمی

تشکر کرده
    337

جناب خرم یار برای Dual Boot با این روش زیر تا به حال امتحان کرده اید؟
    -==> Link <==-

راستی قرار بود دی وی دی را برای یکی از اعضا ارسال کنید چی شد؟ من لینک تورنت این نسخه را پیدا کردم ولی نمیدانم دانلود کنم یا نه؟
    مجتبی ناظمی

كاربر آشنا edwin آواتار ها
    تشکر کرده
    3

منم منتظر دی وی دی هستم ....
    ادوین کاراپطیان "اگر امکانی نبود غیر ممکن به وجود نمی آمد"
    Canon EOS 5D2 + Canon 17-40 F4L + 24+105 F4L
    Flash Speedlite 580 EX II + Aperture 2.1.4 + MacBook Pro

كاربر همراه
    تشکر کرده
    251

Cool پاسخ: Mac Osx86 کرک شده برای Pc

نقل قول نوشته اصلی توسط edwin
    منم منتظر دی وی دی هستم ....
    نه من هنوز دوال بوت رو امتحان نکردم ولی تلاشمو میکنم. دی وی دی رو من به آقای ادوین ( یا هر کسی که که بتونه ) میدم، ایشون زحمت تکثیرشو برای بچه ها بکشن چون من دی و ی دی رایتر ندارم متاسفانه.
    Hamed Khoramyar

صفحه 1 از 5 1 2 3 4 5 آخرینآخرین