صفحه 52 از 54 نخستنخست ... 2 42 48 49 50 51 52 53 54 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 511 تا 520 , از مجموع 535
Like Tree626تشکر

موضوع: فلاش براي دوربين هاي نيكون

كاربر همراه abehrooz آواتار ها
    تشکر کرده
    610

سلام
    یکی از دوستام ازم درخواست کرده که از مراسم عقدش که تقریبا خانوادگیه و در سالن هست عکاسی کنم تجهیزات من nikon D7100 + 18-105 + 50 F1.8 D هست که با توجه به به اینکه لنز 50 روی دوربین من میشه معادل 75 بعیده خیلی به کارم بیاد البته بهش توضیح دادم که من نهایت تلاشم رو میکنم ولی عکاس اتلیه و حرفه ای حتما کارش بهتره و انتظار بالایی از من نداشته باشه . بریم سر اصل مطلب این داستان عاملی شد برای تصمیم من جهت خریدن فلش که مدتها تو فکرش بودم و موقعیتش پیش نمی اومد بین نیکون 910 و 700 فکر کنم 700 برای من مناسب تر باشه حالا یه سوالاتی دارم توجه به اینکه با فلشی غیر از فلش دوربین تا به حال کار نکردم
    1-دوربین 7100 فرستنده رادیویی فلش داره ؟ طی مطالعه ای که من کردم فلش ها هم میتونن Slave شن که با نور فلش سر خود دوربین بزنن و هم با امواجی که باید دقیقا روبروی هم قرار بگیرن با دوربیم مثل اینفرارد حالا سوالم اینه منظور از امکان کنترل وایرلس امواجی مثل امواج اکسس پوینت هست که نیاز به روبرو بودن و نبود مانه بین دوربین و فلش هست
    2-با هزینه خرید 700 و حتی هزینه کمتر میشه از برندای متفرقه چیز مناسب تری پیداکرد ؟ البته کیفیت هم برام مهمه فلشی که میخرم مهمون چند صباحی نباشه برام که در این صورت امکانات کمتر و قیمت بالاتر 700 رو ترجیه میدم
    3-بعدا میتونم با همین 700 + چتر + پایه + سافت باکس در حد خونگی تمرین و تجربه عکاسی اتلیه ای داشته باشم
    4-با تجهیزات بالا میشه در سالن جهت عکاسی از مراسم عکس گرفت یا همون بانس کردن و دفیوزر های قابل نصب روی فلش جواب میده ؟
    ممنون از توجه دوستان

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط abehrooz نمایش پست ها
    سلام
    یکی از دوستام ازم درخواست کرده که از مراسم عقدش که تقریبا خانوادگیه و در سالن هست عکاسی کنم تجهیزات من nikon D7100 + 18-105 + 50 F1.8 D هست که با توجه به به اینکه لنز 50 روی دوربین من میشه معادل 75 بعیده خیلی به کارم بیاد البته بهش توضیح دادم که من نهایت تلاشم رو میکنم ولی عکاس اتلیه و حرفه ای حتما کارش بهتره و انتظار بالایی از من نداشته باشه . بریم سر اصل مطلب این داستان عاملی شد برای تصمیم من جهت خریدن فلش که مدتها تو فکرش بودم و موقعیتش پیش نمی اومد بین نیکون 910 و 700 فکر کنم 700 برای من مناسب تر باشه حالا یه سوالاتی دارم توجه به اینکه با فلشی غیر از فلش دوربین تا به حال کار نکردم
    1-دوربین 7100 فرستنده رادیویی فلش داره ؟ طی مطالعه ای که من کردم فلش ها هم میتونن Slave شن که با نور فلش سر خود دوربین بزنن و هم با امواجی که باید دقیقا روبروی هم قرار بگیرن با دوربیم مثل اینفرارد حالا سوالم اینه منظور از امکان کنترل وایرلس امواجی مثل امواج اکسس پوینت هست که نیاز به روبرو بودن و نبود مانه بین دوربین و فلش هست
    2-با هزینه خرید 700 و حتی هزینه کمتر میشه از برندای متفرقه چیز مناسب تری پیداکرد ؟ البته کیفیت هم برام مهمه فلشی که میخرم مهمون چند صباحی نباشه برام که در این صورت امکانات کمتر و قیمت بالاتر 700 رو ترجیه میدم
    3-بعدا میتونم با همین 700 + چتر + پایه + سافت باکس در حد خونگی تمرین و تجربه عکاسی اتلیه ای داشته باشم
    4-با تجهیزات بالا میشه در سالن جهت عکاسی از مراسم عکس گرفت یا همون بانس کردن و دفیوزر های قابل نصب روی فلش جواب میده ؟
    ممنون از توجه دوستان
    سلام
    1-فرستنده راديوئي ندارد (هيچ دوربيني ندارد) ولي با فلاش سرخود دوربين مي تواند فلاش 700 يا 900 شما را به صورت Off Camera شليك كند. اگر فرستنده راديوئي مي خواهيد بايد به صورت مجزا بخريد.
    2- بله، فلاش هاي نايسين و يانگنو
    3- بله. بهتر است يك رفلكتور هم اضافه كنيد.
    4- براي مراسم عقد و عكاسي پرتره از عروس و داماد و عكس هاي خانوادگي از تجهيزاتي كه گفتيد و تركيبي از قدرت فلاش سر خود دوربين و فلاش آف كمرا داخل چتر؛ براي عكاسي از مهماني عروسي و رقص و بريدن كيك و شام و ... از فلاش بر روي دوربين.
    ارادت
    I.Givili، abehrooz، nasermeta و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا dr.aryan آواتار ها
    تشکر کرده
    61

ببا درود به نظر شما بهترین مدل فلش یانگنو کدوم مدله که تو تهران هم بش پیدا کرد ؟برای نیکون 5200دی

تشکر کرده
    610

نقل قول نوشته اصلی توسط Dariush Chegini نمایش پست ها
    سلام
    1-فرستنده راديوئي ندارد (هيچ دوربيني ندارد) ولي با فلاش سرخود دوربين مي تواند فلاش 700 يا 900 شما را به صورت Off Camera شليك كند. اگر فرستنده راديوئي مي خواهيد بايد به صورت مجزا بخريد.
    3- بله. بهتر است يك رفلكتور هم اضافه كنيد.
    4- براي مراسم عقد و عكاسي پرتره از عروس و داماد و عكس هاي خانوادگي از تجهيزاتي كه گفتيد و تركيبي از قدرت فلاش سر خود دوربين و فلاش آف كمرا داخل چتر؛ براي عكاسي از مهماني عروسي و رقص و بريدن كيك و شام و ... از فلاش بر روي دوربين.
    ارادت
    سلام ممنون دوست عزیز از پاسخ های کاملتون
    در خصوص مورد 1 یکم گیج تر شدم یهنی دوربین فلشو رو با امواج مادون قرمز کنترل میکنه ؟؟ جایی هم خوندم که باید فلش سر خود دوربین باز باشه که قبل از شلیک اصلی یک فلش میزنه که اطلاعات ازطریق اون به فلش دوم منتقل میشه و از روی فلش زدن اول قدرت فلش تنظیم میشه ؟ درسته ؟ خب در این صورت اطلاعات ttl چگونه منتقل میشه به فلش جدا شده از دوربین ؟
    در خصوص فلش با برند های متفرقه سه مدل رو دیدم
    Nissin Di 866 Mark II
    Yongnuo YN-568EX Speedlite
    Phottix Mitros TTL Flash
    که قیمتشون در حدود 700 تا 850 هست عدد راهنماشون که از 700 نیکون بالاتر بود و تقریبا تا 2 برابر هم میرسید از نظر امکانات جانبی چطور هستن این مدل ها و در مدل ttl کامل با دوربین هماهنگ میشن ؟
    کیفیت کدامیک بالاتر هست ؟
    ویرایش توسط abehrooz : Thursday 3 December 2015 در ساعت 11:07

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط abehrooz نمایش پست ها
    سلام ممنون دوست عزیز از پاسخ های کاملتون
    در خصوص مورد 1 یکم گیج تر شدم یهنی دوربین فلشو رو با امواج مادون قرمز کنترل میکنه ؟؟ جایی هم خوندم که باید فلش سر خود دوربین باز باشه که قبل از شلیک اصلی یک فلش میزنه که اطلاعات ازطریق اون به فلش دوم منتقل میشه و از روی فلش زدن اول قدرت فلش تنظیم میشه ؟ درسته ؟ خب در این صورت اطلاعات ttl چگونه منتقل میشه به فلش جدا شده از دوربین ؟
    در خصوص فلش با برند های متفرقه سه مدل رو دیدم
    Nissin Di 866 Mark II
    Yongnuo YN-568EX Speedlite
    Phottix Mitros TTL Flash
    که قیمتشون در حدود 700 تا 850 هست عدد راهنماشون که از 700 نیکون بالاتر بود و تقریبا تا 2 برابر هم میرسید از نظر امکانات جانبی چطور هستن این مدل ها و در مدل ttl کامل با دوربین هماهنگ میشن ؟
    کیفیت کدامیک بالاتر هست ؟
    سلام
    در کسر بسیار کوچکی از ثانیه فلاش سرخود دوربین (Master) با علائمی مانند مورس اطلاعات TTL را برای فلاش (ها) دوم (Slave) می فرستد تا تنظیمات مربوطه را انجام دهد و بعد فرمان شلیک را صادر می کند . همه این کارها در کسر بسیار کوچکی از ثانیه انجام می شود.
    اگر هر سه فلاش کاملاً سالم باشند و درست کار کنند، به نظرم نایسین بهتر است (البته نایسینی که من دارم مشکل دارد!)
    ارادت
    M.Nouri و abehrooz تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    610

نقل قول نوشته اصلی توسط Dariush Chegini نمایش پست ها
    سلام
    در کسر بسیار کوچکی از ثانیه فلاش سرخود دوربین (Master) با علائمی مانند مورس اطلاعات TTL را برای فلاش (ها) دوم (Slave) می فرستد تا تنظیمات مربوطه را انجام دهد و بعد فرمان شلیک را صادر می کند . همه این کارها در کسر بسیار کوچکی از ثانیه انجام می شود.
    اگر هر سه فلاش کاملاً سالم باشند و درست کار کنند، به نظرم نایسین بهتر است (البته نایسینی که من دارم مشکل دارد!)
    ارادت
    آقای چگینی باز هم ممنون
    فقط یه سوالی من تقریبا کل صفخات تاپیک رو خوندم و مشکلتون رو هم دیدم با فلش
    یه 866 مارک 2 در حد نو پیدا کردم میخوام برم برای تست و خرید این دعدم هماهنگی با دوربین رو وقتی فلش رو رو دوربین بستم چجوری میتونم متوحه بهشم و در مورد خرید فلش دست دوم چه نکاتیرو باید مدنظر داشته باشم و چک کنم ظاهرا فلش هم چند ماهه خریداری شده و گارانتی نداره . کلا این فلش بدون گارانتی عرضه میشه ؟

كاربر همراه Farshid.Y آواتار ها
    تشکر کرده
    499

ایا فلاش Nikon SB-22 TTL به دوربین های دیجیتال متصل میشه ؟!

كاربر همراه delagah آواتار ها
    تشکر کرده
    568

وقت دوستان بخیر، قصد دارم دو تا فلاش ارزون قیمت (نو یا کارکرده) برای استفاده به عنوان هیر لایت و بکگراند لایت تهیه کنم، دوستان چی پیشنهاد می کنند، تی تی ال برام مهم نیست ولی اگه امکان تریگر شدن نوری داشته باشه خوبه. ممنون میشم راهنمایی کنید.
    در حال حاضر هم یه sb800 و یه sb600 دارم ولی رادیو تریگر ندارم و از تریگر نوری خود سیستم نیکون استفاده می کنم. (دوربین هم دی 90)

كاربر همراه AMinAM آواتار ها
    تشکر کرده
    335

نقل قول نوشته اصلی توسط delagah نمایش پست ها
    وقت دوستان بخیر، قصد دارم دو تا فلاش ارزون قیمت (نو یا کارکرده) برای استفاده به عنوان هیر لایت و بکگراند لایت تهیه کنم، دوستان چی پیشنهاد می کنند، تی تی ال برام مهم نیست ولی اگه امکان تریگر شدن نوری داشته باشه خوبه. ممنون میشم راهنمایی کنید.
    در حال حاضر هم یه sb800 و یه sb600 دارم ولی رادیو تریگر ندارم و از تریگر نوری خود سیستم نیکون استفاده می کنم. (دوربین هم دی 90)
    با سلام
    به یانگنو فکر کنید.
    560 مارک 3 هم تریگ میشه و هم قیمت مناسب در کنار قدرت بالا داره
    سرعت سینک بالایی هم داره.
    یا علی
    delagah تشکر می‌کند.
    مژده ای دل که مسیحا نفسی می آید..............که ز انفاس خوشش بوی کسی می آید
    از غم هجر مکــن ناله و فریــاد که دوش..............زده ام فــــالی و فریادرســــــی مـی آید

كاربر همراه Shafy آواتار ها
    تشکر کرده
    414

مشخصات یانگنو که می خوندم نوشته بود سرعت 1/200 درسته؟ یا اشتباه بود!!!
    شفیع فیروزبخش
    Nikon D7100 - SONY ALPHA 100
    گالری
    (می میرم، تا ایران بماند) «بایندر»

صفحه 52 از 54 نخستنخست ... 2 42 48 49 50 51 52 53 54 آخرینآخرین