صفحه 2 از 3 نخستنخست 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 20 , از مجموع 29
Like Tree5تشکر

موضوع: مشکل پرینترهای Canon

كاربر همراه nDman آواتار ها
    تشکر کرده
    69

پیش فرض پاسخ: مشکل پرینترهای Canon

خوب شما فکر میکنین برا چی در مدت 2-3 سال همه چی دیجیتالی شد؟ دیجیتال همونقدر که کارها رو راحت کرده، تقلب کردن و سوء استفاده رو هم راحت کرده. اصلا سازندگان دوربین فیلم رو برا این کنار گذاشتن که با دیجیتال راحت تر میشه پولو از جیب مردم کشید بیرون. راه به راه مدل جدید میدن در حالی که تفاوت مدلها 5 یا 6 درصد نسبت به قبلیه و کلی بابتش پول اضافه میخوان. دیگه شده دیگه، کاریش نمیشه کرد. الان کانون این کارو میکنه بعد بقیه میبینن که بابا عجب سودی داره، ما هم LED بزاریم رو کارتریج هامون. یه عده هم راهی برا دور زدن این دست آورد تکنولوژیک پیدا میکنن و دوباره روز از نو، روزی از نو. این راه پایانی نداره.
    [Canon A-1 + many FD lenses] & [Fujifilm X-E1 + Fujinon XF 14mm f2.8 R + Fujinon XF 27mm f2.8 + Metabones FD-XF]

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام دوستان منم یهدونه کنون mx330 دارم در عرض سه ماه 80000 تومان خرج گذاشت رو دستم بعد از 20 برگ پرینت ارور میدا که باید کارتریج و عوض کنی بعدشم کل دستگاه از کار می افتاد و نه از اسکنر نه از فکس میشد استفاده کنی خلاصه از یه سایت خارجی شبیه همین سایت فهمیدم چه کار باید کرد تا ارور بره :1 تو کنترل پنل تو پرینتر و فکس که وارد شدید روی پریتر مورد نظر راست کلیک میکنی و از تو properties برگه advanceتیک روی enable advance feutures رو بر میدارید بعد دستگاه زمانی که ارور داد دکمه stop را 20 ثانیه نگه دارید دستگاه آماده کار میشه . لطفا اگه شما هم چیزی میدونید بیگید

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض Canon LBP 5000

سلام
    من یه canon LBP 5000 دارم . الان حدود 2 ساله و تا الان مشکلی نداشته .
    امروز که میخ واستم باهاش پرینت بگیرم " چراغ نارنجی رنگ آخرین شکلک سمت چپ ، همون که یه مثلث و 2 تا خط هست " شروع کرد به چشمک زدن .
    اگر کسی میتونه راهنماییم کنه که مشکل از کجاست .
    نیاز فوری دارم .
    ممنون

كاربر همراه Sina.J آواتار ها
    تشکر کرده
    2930

پیش فرض پاسخ: Canon LBP 5000

ارور کاغذ نیست؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام
    ارور کاغذ آخرین علامت از سمت راسته . ولی این چپه .
    البته کاغذ رو هم چک کردم و درست نشد .

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط (omid) نمایش پست ها
    ببین این مشکل هد هستش
    اول بگو ببینم مخزنی استفاده میکنی یا کارتریجی؟
    اگه از کارتریج استفاده میکنی چند دفعه با فاصله زمانی سه ساعت هد کلین بعد نازل چک بگیر و نتیجه رو اعلام کن تا بگم اگه مخزنی هستش هیچ کاری نکن اول بهم بگو و بگو از چه مارک جوهری استفاده میکنی
    حتما قبلش بهم بگو که بدتر نشه
    سلام
    من هم همين مشكلي كه دوستمون اشاره كرد را با MP810 دارم. از كارتريج هم استفاده ميكنم كه 5 تا تانك داره 3 تا رنگي و 2 تا مشكي. لطفا راهنمايي كنيد كه اگه از هد هستش چطور اونو تميز كنم. در ضمن چنا بار هم clean كردم ولي جواب مثبتي نگرفتم. - تشكر

lqc
    lqc آنلاین نیست
    كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

پیش فرض پاسخ : پاسخ: مشکل پرینترهای Canon

4 سال که از ip 5200 استفاده میکنم این اواخر موقع پرینت چند سانتی از صفحه a4 رو کامل جوهر پخش نمی کنه در واقع ناقص رج میزنه .
    موضوع دیگه اینکه از این به بعد میخوام از این پرینتر برای index و کارهای جاری استفاده کنم (اگه مشگل بالا حل نشد ) برای پایین آوردن هزینه، آیا کاتریجهای کنن سر 8 شارژ میشن ؟ نظرتون در مورد جوهرهای print-rite با قیمت حدود 8000 تومان چیه ؟

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    1

پیش فرض پاسخ : پاسخ: مشکل پرینترهای Canon

نقل قول نوشته اصلی توسط lqc نمایش پست ها
    4 سال که از ip 5200 استفاده میکنم این اواخر موقع پرینت چند سانتی از صفحه a4 رو کامل جوهر پخش نمی کنه در واقع ناقص رج میزنه .
    موضوع دیگه اینکه از این به بعد میخوام از این پرینتر برای index و کارهای جاری استفاده کنم (اگه مشگل بالا حل نشد ) برای پایین آوردن هزینه، آیا کاتریجهای کنن سر 8 شارژ میشن ؟ نظرتون در مورد جوهرهای print-rite با قیمت حدود 8000 تومان چیه ؟
    در مورد شارژ ميتونم بگم بله شارژ ميشن اما وقت گيره وبايد حوصله داشته باشي من با print-rite كار نكردم اما با neomark فكر نكنم فرق كنه از همون استفاده كني بهتره اگر ميخواهي پرينتر هنوز كار كنه اصلا به شارژ و تانك فكر نكن(براي كانن)
    epson pro 7800 =epson r800===epson pro 3800 A2===epson r270,290,295 =hiti 710 roll== canon 20d== canon 450D
    canon ip 8500====canon ip 4200====canon ix 5000=== canon ip4000==canon 5300 ,5200

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

سلام برهمگی دوستان :
    من پرینتر کانن سلفی CP780 خریدم ولی نمی دونم چطوری بایدعکس 3X4 چاپ کرد ؟ دوستان ویامدیران محترم اگه لطف کنن راهنمایی کنن ممنون می شوم .

كاربر همراه Sina.J آواتار ها
    تشکر کرده
    2930

در فتوشاپ:
    ابزار کراپ را انتخاب کنید و عکس را در اندازه 3سانتیمتر در 4 سانتیمتر با هر رزولیشن(dpi) که خواستید(ترجیحا بین 100 تا 200) کراپ کنید.

با Ctrl+N یک فایل جدید در ابعاد کاغذتون (مثلا 10*15 یا 13*18) ایجاد کنید. در ابعاد 10*15 میتونید 9 تا عکس و در ابعاد 13*18 فکر کنم 14 تا عکس بتونید جا کنید.

بعد هم پرینت. در آخر هم یه قیچی تیز و به درد بخور!
    البته بهتر بود سوالتون رو در تاپیک بهتری میپرسیدید. اینجا مال رفع اشکال سخت افزاری و نرم افزاریه.
    به هر حال!

صفحه 2 از 3 نخستنخست 1 2 3 آخرینآخرین