صفحه 1 از 3 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1 تا 10 , از مجموع 29
Like Tree5تشکر

موضوع: مشکل پرینترهای Canon

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض مشکل پرینترهای Canon

میدونید که canon جدیدا روی جوهرهای پرینترش LED گذاشته به خاطر اینکه خریدار نتونه از جوهرهای غیر اورجینال استفاده کنه و پول این LED رو هم از مشتری میگیره ! هرکدام از جوهرها 4 هزار تومان گرانتر از جوهرهای اورجینال بدون LED هستند.
    ما 3 تا از این پرینترها (مدل IP4200) رو خریدیم ،یکی از اونها شروع کرد به نشون دادن پیغام اینکه جوهر Cyan دو تا است !!! بعد از یه مدت هم امروز پیغام داد که اون جوهری که چراغش خاموشه رو عوض کن!! در حالی که هنوز یک چهارم از جوهر هم مصرف نشده!!!

با نماینده های کنون که تماس گرفتم ( کامپیوتر ریز و کانولا) میگن جوهر گارانتی نداره ! یعنی از دو جهت مشتری رو صفا میدن ؛ هم جوهر رو گرونتر میفروشن و هم اینکه این جوهر میتونه به دلایلی که اصلا مشتری نقشی نداره بسوزه (!!!) و شما باید 12 هزار تومان دیگه پیاده شین تا شرکت معظم Canon پولدارتر بشه!! این رو میگن مشتری مداری !
    توصیه میکنم اصلا از سری جدیدIP Canon printer نخرید . اینها باید بفهمند که هرکاری دلشون بخواد نمیتونن انجام بدن.
    JikSearch تشکر می‌کند.

كاربر ويژه Persian آواتار ها
    تشکر کرده
    6066

پیش فرض پاسخ: مشکل پرینترهای Canon

اقا مواظب باش انتقاد از کنون در این فروم موجب صدور حکم ارتداد میشه ( خونت گردن خودت).
    علیرضا غفاری
    لینک مقالات سایت
    "Travel is the graduate school of life" Joe McNally

كاربر همراه
    تشکر کرده
    200

نقل قول نوشته اصلی توسط HappyBoy
    میدونید که canon جدیدا روی جوهرهای پرینترش LED گذاشته به خاطر اینکه خریدار نتونه از جوهرهای غیر اورجینال استفاده کنه و پول این LED رو هم از مشتری میگیره ! هرکدام از جوهرها 4 هزار تومان گرانتر از جوهرهای اورجینال بدون LED هستند.
    ما 3 تا از این پرینترها (مدل IP4200) رو خریدیم ،یکی از اونها شروع کرد به نشون دادن پیغام اینکه جوهر Cyan دو تا است !!! بعد از یه مدت هم امروز پیغام داد که اون جوهری که چراغش خاموشه رو عوض کن!! در حالی که هنوز یک چهارم از جوهر هم مصرف نشده!!!

با نماینده های کنون که تماس گرفتم ( کامپیوتر ریز و کانولا) میگن جوهر گارانتی نداره ! یعنی از دو جهت مشتری رو صفا میدن ؛ هم جوهر رو گرونتر میفروشن و هم اینکه این جوهر میتونه به دلایلی که اصلا مشتری نقشی نداره بسوزه (!!!) و شما باید 12 هزار تومان دیگه پیاده شین تا شرکت معظم Canon پولدارتر بشه!! این رو میگن مشتری مداری !
    توصیه میکنم اصلا از سری جدیدIP Canon printer نخرید . اینها باید بفهمند که هرکاری دلشون بخواد نمیتونن انجام بدن.
    این مشکل به نوعی دیگر و با پرینترهای سری BJC شرکت معظم Canon برای بنده نیز تجربیات تلخی را رقم زده است ! و اینکه به دلیل هزینه بسیار بالای جوهر و کارتریجهای 50000 تومانی ( در آن زمان ....یعنی سال 80-79) مجبور شدم پرینتری که تنها یکبار کارتریجش را تعویض کرده بودم را به انبار منتقل کنم ( 321000 تومان نقد خریده بودم ) کارتریج نو و ساخت خود Canon تنها 5 برگ برای من پرینت داد و همان داستانی که به شرکت مراجعه کن و سوال و جواب و ....... !!! و در پایان انباری ...... ! و خرید یک پرینتر دیگر ولی Canon نه !!!!!!!!!!

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط persian
    اقا مواظب باش انتقاد از کنون در این فروم موجب صدور حکم ارتداد میشه ( خونت گردن خودت).
    من خودم دوستدار کنون بودم! دوربینم ، پرینترهام همه کنون است اما وقتی اینچنین رفتار سود جویانه ای رو دیدم تغییر عقیده داده ام.

كاربر همراه dppictuer آواتار ها
    تشکر کرده
    37

منم اولین و اخرین پرنتری که داشتم همین کنن بی همه چیز بود. یه i250 گرفتم اونموقع تازه اومده بودن توبازار و خلاصه بازار اهواز ازشون اشباع بود مشخصات و کیفیتشون هم عالی بود ، من میخواستم اچ پی بگیرم و پولمم جور بود و کاملا" تکنولوژی گند جوهر افشان رو میدونستم . خلاصه با علم به اهمیت هد از فروشنده که نماینده ویژه کانولا در اهوازه پرسیدم هد دستگاه اگه خراب شد چقده گفت 8 هزار تومن گفتم خوب خیلی عالیه اگه یدفعه سوخت 8 تومن میدم انگار پرینتر نو خریدم . کاتریخ پرسیدم چنده گفت دوتاش در میاد رو هم 15 تومن گفتم اینم عالیه در برابر قیمت اچ پی . اقا خریدیم . بعد از یک ماه کاتریج رنگیش تموم شد رفتم خدمت مغازه دار بی همه چیز گفتم کاتریج رنگی چند ؟ گفت 15 هزاتومن اعصابم خورد شد و کلی باش بحث کردم و جنگ جدل که چرا قیمت الکی دادی رو اولی که خریدم و خلاصه کوتاه اومد و گفت قیمتشون زیاد شده دوباره قیمت هدم ازش پرسیدم زنگ زد این کانولای مردشوری بش گفتن 8 هزارتومن . منم به خیال خام خودم رفتم و بدون اینکه اصلا" یه برگ عکس رنگی باش چاپ کنم ازش استفاده سیاه و سفید کردم هیچی اقا بعد از 8 ماه که از گارانتی گذشته بودم ارور سوختن هدو داد بلند شدم رفتم مغازه گفتم هد چنده ؟؟ گفت 50 هزار تومن یعنی 3 هزار تومن از قیمت خود پرینتر بیشتر . داشتم میسوختم از عصبانیت خلاصه یه دعوای لفظی بدی باش کردم و اونم گفت شرکت معظم کانن سیاست تغییر دادن و میخوان کسی هدشون رو نخره بلکه هر کی هدش دستگاهش خراب شد بیاد یکی دیگه بخره. توصیه میکنم به هر کی که این متن رو میخونه اصلا" و به هیچ عنوان کانن نخرید سیاستهای بدی دارن و هداشون هم گیر نمیاد و برابر قیمت دستگاه هست . hp بگیرید هم شارژ میشن هم اگه احیانا" کاتریجتون خراب شد با یک سوم قیمت دستگاه میشه هدشو نو کرد. موفق باشید.
    hadi eftekhar تشکر می‌کند.
    Nikon D750 & D7200 - Tamron 24-70 f2.8 di vc - NIKKOR 50mm f/1.8G - Sigma 10-20 f4,5.6 - Nikon Sb800,Sb700,Godox TT685N - Lowepro Inverse 200 AW - Lowepro runner 450 aw - Gopro 4Black - Dji Osmo

كاربر آشنا Hamidi آواتار ها
    تشکر کرده
    0

چند هفته پيش يكي از كانالهاي آلماني در يك برنامه رسمي نحوه شارژ كردن كارتريج رو نشان داد و روش كلك زدن به سيستم نرم افزاري و سخت افزاري رو هم به نمايش گذاشت.من فرصت نكردم توي اينترنت بگردم.ولي حتما توضيحات مفصل اونرو ميشه توي اينترنت پيدا كرد. اگر دوستان روش اون رو پيدا كردند زحمت بكشند و ارائه بدن همه استفاده كنند. چون همونطور كه همه اشاره كردند شركت هاي پرينتر ساز از راه كارتريج پول زيادي رو بي مورد به جيب مي زنند.
    اسماعيل حميدي
    Canon EOS 350D + EF-S 18-55mm + Sigma 17-70 mm + Speedlite 220EX
    Canon Poweshot G5
    Canon EOS 300V + EF 28-90mm

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط HappyBoy

مشکل من با کنون حل شد!!! بعد از اینکه یک e-mail به دفتر مرکزی اشون در دوبی زدم ، سرانجام دفتر تهران تماس گرفت و حتی یک بار از دوبی زنگ زدن و بعد از بررسی جوهر ، اون رو عوض کردند. سیستم خدمات پس از فروششون خوبه فقط افرادی که در رده های پایین هستند خیلی توجیه نشده اند و این حیفه، چون همه مثل من تا دوبی پیگیری نمیکنند تا به نتیجه برسند.
    JikSearch تشکر می‌کند.

كاربر جديد sfsf آواتار ها
    تشکر کرده
    0

سلام، من يك مشكلي با پرينتر رنگي كانون مدل MP510 پيدا كردم: وقتي پرينت سيا ه وسفيد يا رنگي ميگيرم ، به صورت راه راه كم رنگ و پر رنگ مي شه... من يك سالي ميشه كه از پرينتر استفاده ميكنم و توي اين مدت هم حداقل هفته اي يك بار پرينتر رو روشن مي كردم تا هدش نسوزه، رنگ هم به اندازه كافي داره، قبلا كيفيت عالي داشت پرينت كه ميكردم اما حالا يكدفعه خراب شده... پرينت رنگي هم كه مي گيرم بيشتر رنگش مايل به قرمزه وكلا كيفيت عكس خوب در نمياد...لطفا من را راهنمايي كنيد... دعاي خير من پيشاپيش براي هر كسي كه به من جواب بده

كاربر جديد sfsf آواتار ها
    تشکر کرده
    0

Question پاسخ: مشکل پرینترهای Canon

نقل قول نوشته اصلی توسط sfsf نمایش پست ها
    سلام، من يك مشكلي با پرينتر رنگي كانون مدل MP510 پيدا كردم: وقتي پرينت سيا ه وسفيد يا رنگي ميگيرم ، به صورت راه راه كم رنگ و پر رنگ مي شه... من يك سالي ميشه كه از پرينتر استفاده ميكنم و توي اين مدت هم حداقل هفته اي يك بار پرينتر رو روشن مي كردم تا هدش نسوزه، رنگ هم به اندازه كافي داره، قبلا كيفيت عالي داشت پرينت كه ميكردم اما حالا يكدفعه خراب شده... پرينت رنگي هم كه مي گيرم بيشتر رنگش مايل به قرمزه وكلا كيفيت عكس خوب در نمياد...لطفا من را راهنمايي كنيد... دعاي خير من پيشاپيش براي هر كسي كه به من جواب بده
    آقا كسي جواب ما رو نمي ده؟؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

ببین این مشکل هد هستش
    اول بگو ببینم مخزنی استفاده میکنی یا کارتریجی؟
    اگه از کارتریج استفاده میکنی چند دفعه با فاصله زمانی سه ساعت هد کلین بعد نازل چک بگیر و نتیجه رو اعلام کن تا بگم اگه مخزنی هستش هیچ کاری نکن اول بهم بگو و بگو از چه مارک جوهری استفاده میکنی
    حتما قبلش بهم بگو که بدتر نشه

صفحه 1 از 3 1 2 3 آخرینآخرین