صفحه 13 از 13 نخستنخست ... 3 9 10 11 12 13
نمایش نتایج : از شماره 121 تا 123 , از مجموع 123
Like Tree65تشکر

موضوع: بحث در مورد نرم افزار تدوین فیلم

كاربر فعال M.Meghdari آواتار ها
    تشکر کرده
    8725

نقل قول نوشته اصلی توسط alialiali100055 نمایش پست ها
    سلام
    وقت بخیر
    اساتید سوالی دارم . من سیستم متوسطی دارم . پریمیر سی سی 2015 استفاده میکنم همیشه کارهام خوب پیش میره و خروجی خوب میگیرم حتی در حالت رئال تایم هم پلی خوب و تقریبا بی وقفه دارم . اما هر از چند گاهی اعصابمو به هم میریزه روی یک پروژه خاص نه روی کل پریمیر پروژه ها همه اکی هستن جز همونی که باهاش کار میکنم ! هر از چندگاهی اینجوری میشه و وقتی اینجوری میشه واویلاست . مثلا اسپیس میزنم پلی کنه یه دقیقه طول میکشه تایم لاین پلی بشه یا غلطکشو میگیرم روی تایم لاین مانور بدم روی تایم مد نظر بذارم چند ثانیه مثلا 10 الی 20 ثانیه طول میکشه اون فریمی که اون غلطک روش هست نشون بده . ترانزیشن ها و افکت ها و ریپلیس ها با افتر افکت و همه و همه توی همین پروژه خاص مشکل داره !!!هیچ پروژه دیگه ای اینجوری نیست . هر چند وقت یه همچین بلایی سرم میاد. از هر کی پرسیدم نزدیک سه ساله کسی متوجه نشد که نشد . فیلم کوتاهه به خاطر همین مشکل دو هفته کار خوابیده تدوینش . همه چیش اکی بود الان به اصلاح رنگش رسیدم اینجوری شد ... کار جوریه که دارم روی صدای دیالوگا کار میکنم هر صدای یه خطی دیالوگ یه خطی رو ده دقیقه باید بمونم تا یه دی نویز ساده رووش انجام بدم . تو رو خدا اگه کسی چیز میدونه بگم کلی زحمت کشیدم تدوین به اینجا برسه . به سیستم خوب دیگه ای هم دسترسی ندارم متاسفانه
    حسب تجربه ی اندک این راه حل ها به ذهنم میرسه
    اسامی همه ی پوشه ها و فایل ها رو اگر فارسی است به انگلیسی تغیر بدید
    لوکیشن پوشه ی اصلی رو به درایوی با فضای خالی منتقل کنید
    سورس فایل های اصلی رو اگر پراکنده است در پوشه ی اصلی تجمیع کنید
    از فایل اصلی یک save as بگیرید به اسمی دیگه و تست کنید که روی اون هم اینگونه است یا خیر...

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    4

سلام
    ممنون از پاسخ شما
    گزینه اول و سوم که همیشه در هر حالی با هر نرم افزاری رعایت میکنم . اما گزینه سوم روی هارد اکسترنال دو ترابایت است که 10 گیگ فضای خالی داره . گزینه چهارم رو هم تست کردم اما مفید فایده قرار نگرفت به هر حال جالب بود نکات شما . ممنون از شما دوست عزیز .
    متاسفانه خیلی درگیرم کرده . همیشه هم سر پروژه های مهم این اتفاق میفته !!!
    banozk تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    4

این رو هم یادم رفت بگم که حتی یه کپی گرفتم و از اون فایل کپی کار رو خواستم ادامه بدم که نشد ! و یه نکته دیگه که قبلا برای پریمیر من اتفاق میفتاد فریز شدن ویندوز بعد از باز کردن و کار کردن با ادوبی پریمیر بود که توی بعضی از پروژه ها پیش میومد که با کنکاشی چند ساله فهمیدم این ایرادی غالب و مخصوص ویندوز 7 هست ! و هیچ چاره ای نداره و تقریبا برای هر کسی ممکنه اتفاق بیفته
    banozk تشکر می‌کند.

صفحه 13 از 13 نخستنخست ... 3 9 10 11 12 13