صفحه 4 از 13 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 31 تا 40 , از مجموع 123
Like Tree65تشکر

موضوع: بحث در مورد نرم افزار تدوین فیلم

كاربر همراه mr_mohsen_shahidi آواتار ها
    تشکر کرده
    168

پیش فرض پاسخ: بحث در مورد نرم افزار تدوین فیلم

نقل قول نوشته اصلی توسط sibsabz نمایش پست ها
    سلام
    دوستان آیا روشی هست که فرمت mov رو تو پریمیر آورد ؟ چون دوربین ما بصورت mov. میگیره و من نتونستم پریمایر بیارم و در نت اغلب میگن که باید از فاینال کات استفاده بشه. ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید.
    بنام خالق رنگها
    نرم افزارهای تدوین فرمتهای خاصی رو ساپورت میکنن
    شما ببینید شرکت سازتده دوربینتون حتماً باید نرم افزاری رو برای این منظور ارائه کرده باشه
    ولی در غیر این صورت شما باید از طریق نرم افزار خای convertor استفاده کنید به فرمت قابل استفاده در نرم افزار مورد نظرتون برسین
    Babak Borhani تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال
    مقام اصلی ماگوشه خراباتست-خداش خیردهادآنکه این عمارت ک
    تشکر کرده
    1927

پریمیر به طور کامل این فرمت رو پشتیبانی میکنه و اصلا بدون این فرمت , برخی از کارها به سختی انجام میگیره
    اگر پریمیر رو کامل نصب کردید وآ خرین نسخه QuickTime رو هم نصب کردید برای وارد کردن فیلم هایی با این فرمت مشکلی نخواهید داشت
    Babak Borhani، partow، FoadKhanlar و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام میخواستم بدونو میشه تو یولید تایم لاین جدیدی بوجود اورد

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط delbaz نمایش پست ها
    پریمیر به طور کامل این فرمت رو پشتیبانی میکنه و اصلا بدون این فرمت , برخی از کارها به سختی انجام میگیره
    اگر پریمیر رو کامل نصب کردید وآ خرین نسخه QuickTime رو هم نصب کردید برای وارد کردن فیلم هایی با این فرمت مشکلی نخواهید داشت
    نرم افزار پریمیر این فورمت رو ساپورت میکنه ، البته باید بینیم از کدوم نسخه این نرم افزار استفاده می کنید ، اما از اونجایی که این فرمت mov مربوط به Quik Time هست ، کافیه که شما این نرم افزار رو ، ترجیحا آخرین نسخه ، رو نصب کنید ، تا توی تمام نرم افزار ها علی الخصوص افتر افکت ، اونو ساپورت کنه ، من خودم کوئیک تایک 7 نصب کردم ، بعد نصب این نرم افزارگزینه های اکسپورت افتر هم فعال میشه و همچنین شما می تونید فایل mov رو توی پریمیر ایمپورت کنید ....
    Babak Borhani و daryad تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Farid-Gh آواتار ها
    تشکر کرده
    759

نقل قول نوشته اصلی توسط oik Cameraman نمایش پست ها
    سلام میخواستم بدونو میشه تو یولید تایم لاین جدیدی بوجود اورد
    توی اینجا بیشتر بحث primier,edius,... است.
    من توصیه می کنم به این فروم مراجعه کنی:
    http://forum.p30world.com/forumdisplay.php?f=90
    الهی،به بهشت وحور چه نازم؛مرا دیده ای ده که از هر نظر بهشتی سازم

كاربر جديد daryad آواتار ها
    تشکر کرده
    41

Exclamation پاسخ: بحث در مورد نرم افزار تدوین فیلم

سلام
    بستگی داره ما چه چیزی برامون مهم است گاهی وقت ها کیفیت تصویر که بهتر است با فرمت avi کار کنم و اگه مهم نیست تصویر ما کیفیت داشته باشه از فرمت های دیگه استفاده کنیم و برای اوردن این فرمت ها تو piremer من پیسناهد می کنم از کانورتور استفاده کنید تو نسخه های بالاتر از 6.5

كاربر جديد daryad آواتار ها
    تشکر کرده
    41

سلام من پیشناهد میکنم اگه میخواهید به صورت حرفه ای تدوین رو ادامه بدین از نرم افزار های ادوس فاینال کات استفاده کنید چون امکانت بیشتر در خدمت شما میذاره

BEN
    BEN آنلاین نیست
    كاربر آشنا BEN آواتار ها
    تشکر کرده
    314

سلام

من یه مشکل کوچولو دارم که اگه دوستان کمک کنند خیلی ممنون می شوم.

در مرحله اکسپورت فایل ذر پریمیر فایل رو بصورا avi اکسپورت می گیرم ، اما برای تبدیل اون به دی وی دی دو راه دارم یا باید فایل رو با نرم افزار ConvertX to DVD تبدیل به دی .وی.دی کنم که خب مرحله زمانبریه و کل مراحل کار هم اتوماتیک انجام می شود ( انتخاب بیت ریپ و ... ) تازه قبل از اون باید فایل avi اصلی رو هم باز تبدیل کنم چون برنامه با فایل اصلی درست کار نمی کند !!!! یا باید اون رو با نرم افزار TMPEGencoder تبدیل به MPEG کرده و بعد با استفاده از خود برنامه Nero یا همان برنامه قبلی تبدیل به دی.وی.دی کنم که در این مورد به دلیل اینکه نرم افزار نرو زمان بیشتری رو می بره اکثرا مجبورم با همان نزم افزار قبلی تبدیل کنم .

خب مراحل بالا خیلی زمانبر است ، گاها نیاز پیدا می کنم که کاری رو برای تست (حالا با کیفیت نه خیلی عالی ) اکسپورت کنم که خب عملا طی کردن این مراحل بالا امکان پذیر نیست ، دوستان اولا راه بهتری برای تبدیل به دی.وی.دی سراغ دارند ؟؟ یا حتی نرم افزار بهتری ؟؟؟

ضمنا دلیل این خط خطی شدن لبه های سوژه های متحرک چیه ؟؟؟ سخت افزار ؟؟؟

ممنون از همه ، قربانتون ، عیدتون مبارک :)

كاربر همراه
    تشکر کرده
    326

سلام
    از procoder3 استفاده کنید، ویزارد ساده ای توام با امکانات بالا و کیفیت عالی داره. لرزش لبه ها هم بدلیل انتخاب فیلد اشتباه هست.
    در تنظیمات پروژه از فیلدهای پایین جای بالا استفاده کنید.
    BEN تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

سلام. يك سوال و مشكل خيلي بزرگ داشتم. اميدوارم بتونيد كمكم كنيد:

من يك دوربين Sony HDR-SR500 دارم كه بصورت HD فيلمبرداري مي‌كنه. روي LCD خود دوربين و روي تلويزيون عالي و روان و بقولي Smooth پخش مي‌شه اما موقع پخش با كامپيوتر (با نصب همه كدك‌ها) بصورت تقريباً فريم‌فريم و تا حدودي شكسته‌شكسته (ببخشيد كه اصطلاحش رو نمي‌دونم) پخش مي‌شه. مثلا وقتي دوربين حركت مي‌كنه چهره‌ي آدم‌ها كاملاً محو مي‌شه.
    البته به لطف PowerDVD و با روشن كردن گزينه Enable Hardware Acceleration اين مشكل كاملاً برطرف شد و الان مي‌تونم فيلم‌ها رو روي PC و با اين نرم‌افزار بخوبي تماشا كنم.

اما حالا براي اديت دچار مشكل شدم:
    من به نرم افزار Ulead Media Studio مسلط هستم كه متأسفانه فرمت MTS رو ساپورت نمي‌كنه و ورژن جديدي هم ديگه ازش توليد نمي‌شه كه فايلهاي HD رو ساپورت كنه. وقتي هم MTS رو به فرمت‌هاي رايج تبديل مي‌كنم، ويديو فريم فريم مي‌شه (همون چيزي كه در بالا توضيح دادم) و بدرد نمي‌خوره.

مي‌خواستم راهنمايي كنيد از چه نرم‌افزاري مي‌تونم براي اديت استفاده كنم كه هم MTS رو ساپورت كنه و هم آسون باشه و هم كارآيي‌هاي Media Studio را بطور كامل داشته باشه؟؟؟؟
    پريمير براي بنده سخته و پيچيده‌ و سنگين است.
    در مورد Video Studio X3 هم مطمئن نيستم كه قابليت‌ها و سادگي Media Studio رو داشته باشه (اگه اشتباه مي‌كنم لطفا تصحيح كنيد.)

و يا اينكه راهي براي ايمپورت كردن فايلهاي MTS به Media Studio (البته بدون افت كيفيت) بمن معرفي كنيد؟؟؟

بسيار متشكرم

صفحه 4 از 13 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 ... آخرینآخرین