صفحه 42 از 101 نخستنخست ... 32 38 39 40 41 42 43 44 45 46 52 92 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 411 تا 420 , از مجموع 1001
Like Tree1032تشکر

موضوع: فلاشهای استودیویی

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2604

نقل قول نوشته اصلی توسط Rouzbeh_Fakuri نمایش پست ها
    کسی اطلاع داره وارد کننده اصلی فلاش های انسر چه شرکتی هست ؟
    این شرکت فروشگاهی مرکزی داره که بتونم با مراجعه از اون فروشگاه خرید کنم ؟ یا نمایندگان معتبری ؟ میخوام از دلال تهیه نکنم
    آدرس سایت یا شماره تلفن ؟
    پیغام خصوصی لطفاً
    روزبه جان، عمومی عرض کنم خدمتت شاید سوال دوستان دیگری هم باشه.
    نماینده اش، شرکت پاسخ است که در شرکت نوین تجارت پارسیان مستقر است.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    117

پروژکتور ( نور دائمی ) تو آتلیه همیشه باید باشه ؟ کدوم مدل بهتره و قیمت چقدره ؟

Forum Moderator mreza1001 آواتار ها
    تشکر کرده
    16459

نه! چطور به این نتیجه رسیدید؟ پرژکتور؟؟ برای تامین گرما؟ یا نور؟ برای عکاسی؟
    محمد رضا میلانی

كاربر همراه
    تشکر کرده
    117

برای تامین نور
    نقل قول نوشته اصلی توسط mreza1001 نمایش پست ها
    نه! چطور به این نتیجه رسیدید؟ پرژکتور؟؟ برای تامین گرما؟ یا نور؟ برای عکاسی؟

كاربر همراه saber.pix آواتار ها
    تشکر کرده
    736

نقل قول نوشته اصلی توسط manibest نمایش پست ها
    برای تامین نور

گرماش خیلی اذیت کننده هست. من دارم و استفاده میکنم اما واقعاً گرماش و حرارتی که تولید می کنن اصلاً قابل توجیه نیست.
    manibest تشکر می‌کند.
    Canon EOS 5D Mark IV+Canon EF 24-70mm f/2.8L II +Metz mecablitz 64 AF-1

كاربر همراه saber.pix آواتار ها
    تشکر کرده
    736

نقل قول نوشته اصلی توسط manibest نمایش پست ها
    پروژکتور ( نور دائمی ) تو آتلیه همیشه باید باشه ؟ کدوم مدل بهتره و قیمت چقدره ؟
    در مورد مدل من ایرانی شو دارم اما یکی از دوستان ست فومکس رو تهیه کرده بسیار تعریف می کرد و می کقت گرمای خیلی خیلی کمتری نسبت به مدل های ایرانی دارن. البته جدیداً یکی از فیلمبرداران خوش سلیقه از ترکیب پاورهای کامپیوتر و نورهای ثابت ست جالبی رو درست کرده 800 وات اما بسیار پر قدرت و دقیقاً با کلوین 5400 که بسیار به نور دیل لایت نزدیک هست و کاربردی تر ولی جذابترین قسمتش کاهش مصرف برق هست بسیار بسیار کم مصرف و مقرون به صرفه هست 150 تومن هر شاخه ناقابل !!! من هنوز نتونستم خودم شخصاً تهیه کنم اما بزودی اقدام خواهم کرد نتیجه رو به اطلاع دوستان میرسونم.
    adeliry، manibest و danesh تشکر می‌کنند.
    Canon EOS 5D Mark IV+Canon EF 24-70mm f/2.8L II +Metz mecablitz 64 AF-1

كاربر آشنا danesh آواتار ها
    تشکر کرده
    113

نقل قول نوشته اصلی توسط saber.pix نمایش پست ها
    در مورد مدل من ایرانی شو دارم اما یکی از دوستان ست فومکس رو تهیه کرده بسیار تعریف می کرد و می کقت گرمای خیلی خیلی کمتری نسبت به مدل های ایرانی دارن. البته جدیداً یکی از فیلمبرداران خوش سلیقه از ترکیب پاورهای کامپیوتر و نورهای ثابت ست جالبی رو درست کرده 800 وات اما بسیار پر قدرت و دقیقاً با کلوین 5400 که بسیار به نور دیل لایت نزدیک هست و کاربردی تر ولی جذابترین قسمتش کاهش مصرف برق هست بسیار بسیار کم مصرف و مقرون به صرفه هست 150 تومن هر شاخه ناقابل !!! من هنوز نتونستم خودم شخصاً تهیه کنم اما بزودی اقدام خواهم کرد نتیجه رو به اطلاع دوستان میرسونم.
    من يك ست كاسه اي نور ثابت 5تايي دارم سال 1356 خريدم الان هم با لامپ كم مصرف 150 وات كار پرسنلي انجام مي دم .و راضي هم هستم .هرچند الان دوستان ميگند نمي شه يا نويز و تلرانس داره .خواستين نمونه كار هم مي ذارم
    manibest تشکر می‌کند.

كاربر فعال ahmad.abaee آواتار ها
    تشکر کرده
    3154

سلام
    یه مشکلی امروز حین کار برام پیش اومد که پاک گیجم کرد .

یه فلش استدیویی RimeLite داشتم . در محل عکاسی فهمیدم که رادیو ترگر نیوردم . سیم سینک همراه فلش بود ، اما تازه امشب فهمیدم که D7000 ورودی سیم سینک نداره :)
    خب مجبور شدم شیرین کاری کنم : فتوسل فلاش‌هد رو فعال کردم و فلاش SB800 رو در مود ریموت استفاده کردم برای اینکه با نورش فلاش‌هد رو تریگ کنم.
    خب جواب هم داد...
    تا وسط مسطای کار خوب بود اما به یکباره مشکل بروز کرد،فلاش‌هد با توان خروجی تنظیم شده فایر نمیشد،تخلیه میشد،اما نورش کم بود و باعث میشد عکسها تیره و گاهاً کاملاً سیاه ثبت بشن...
    نمیدونم چرا اینطوری شد...قاعدتاً هم نباید ربطی به سیستم تریگر من‌درآوردی‌م داشته باشه،بهرحال اون فتوسل یا نور رو میبینه و با تنظیماتی که روی فلاش ست شده فایر میشه ، یا اصلاً فایر نمیشه...درست نیست که با قدرت کمتری فایر بشه...
    اتفاقی که می‌افتاد این بود که چندتا عکس میگرفتم و همه این مشکل رو داشت،بعد یهو درست میشد...بعد از نو خراب میشد...
    یه کشف حیرت‌انگیزی که کردیم ، این بود که وقتی کاغذ بکگراند پشت محصولات رو برمیداشتیم،مشکل حل میشد،باز که بکگراند رو میذاشتیم باز فلاش درست تخلیه نمیشد...
    حدسی که خودم زدم این بود که شاید وقتی بکگراند رو میزاریم،علاوه بر نور Sb-800 نور فلاش سرخود دوربین هم که داره مستقیم به بکگراند میخوره،به فلاش‌هد میرسه و فلاش‌هد قاطی کرده...نمیدونه چی بی چیه!اما استدلال از این آبدوخیاری‌تر نمیشه.
    حالا کسی از این مشکلات داشته؟

گفتم شاید مشکل از فلاش‌هد باشه،خونه که رسیدم،فلاش رو از روی کلیدِ تستش در قدرتهای مختلف امتحان کردم و مشکلی نداشت و در فول‌پاور هم چندبار پیاپی فایر کردم و به نظر اوکی بود!

حقیقتاً علقم به جایی قد نمیده!

دوستان ایده‌ای دارن؟

كاربر فعال ahmad.abaee آواتار ها
    تشکر کرده
    3154

عجب وضیه...
    ویرایش توسط ahmad.abaee : Tuesday 6 November 2012 در ساعت 23:28 دلیل: ارسال پست تکراری

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

سلام . الان 6 ماه هست که دارم تحقیق میکنم که یه ست فلاش خوب با عمر و کارایی خوب بگیرم . انقدر با مارک های زیادی آشنا شدم که سر گیجه گرفتم .
    الان 3 مارک را در نظر دارم . اگر کسی از این مرک ها اطلاعی داره راجع به قیمت و کارکردشون لطفا منو راهنمایی کنه
    این یه مارک هستش :
    fomex
    multiblitz
    dream light
    و سوال دیگه این که همشون چینی شون تو بازار پیدا میشه یا میشه کره ای هم پیدا کرد ؟

صفحه 42 از 101 نخستنخست ... 32 38 39 40 41 42 43 44 45 46 52 92 ... آخرینآخرین