نمایش نتایج : از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: Nikon D50 بدون گارانتی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض Nikon D50 بدون گارانتی

با عرض سلام خدمت همه دوستان ... راستش یه دوربین Nikon D50 با لنز 55-18 بدون گارانتی گیر آوردم که قیمتش حدود 620 تومنه . در ضمن دوربین آکبنده و استفاده هم نشده . به نظر شما خرید دوربین بدون گارانتی کار عاقلانه ایه و باید قیمت مناسب رو به گارانتی ترجیح داد یا نه ؟ با تشکر.
    حامد رضاپور
    Nikon Coolpix 5400
    http://www.hamed-rezapour.deviantart.com

كاربر فعال roovigital آواتار ها
    تشکر کرده
    375

پیش فرض پاسخ: Nikon D50 بدون گارانتی

با اینکه گارانتی در کشور ما مفهوم درستی نداره ولی خرید بدون گارانتی هم میتونه تبعات بعدی رو به همراه داشته باشه.

البته من دوربین قبلیم رو بدون گارانتی تهیه کرده بودم و مشکلی هم پیش نیومد ولی به هرحال به ریسکش نمی ارزد.

ظاهرا دی 50 هم کمی کمیاب شده بهتره کمی صبر کنید و با گارانتی تهیه کنید.

من خودم دوربینم رو با گارانتی متفرقه خریدم (آهونگار).
    روح الله عبدالهی

Nikon D300 - 16-85 VR - AF-S 70-300 VR - flash Sigma 500 DG super- Micro trekker - Slik400

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

با تشکر از آقای عبداللهی . نمی دونم چرا یه دفعه D50 اینقدر کمیاب شده چون من تو این چند روزه به خیلی جاها از جمله نمایندگی های نیکو نگرش و تصویر یاد و ... زنگ زدم ولی موجود نداشتن و جالب اینجاست که اگر هم باشه بدون گارانتی یا با گارانتی متفرقه است. من که نمی دونم علت این قضیه چیه که فرضا نیکو نگرش تو این چند وقته D50 رو گارانتی نمی کنه و به بازار نمی ده ؟ به هرجا زنگ می زنم میگن تموم شده ! یعنی این دوربین اینقدر پر طرفداره و ما خبر نداشتیم ؟ اگه اینطوره که واقعا آفرین به نیکون !!!
    حامد رضاپور
    Nikon Coolpix 5400
    http://www.hamed-rezapour.deviantart.com

كاربر بسیار فعال babakdin543 آواتار ها
    تشکر کرده
    1522

نقل قول نوشته اصلی توسط zangoooole
    با عرض سلام خدمت همه دوستان ... راستش یه دوربین Nikon D50 با لنز 55-18 بدون گارانتی گیر آوردم که قیمتش حدود 620 تومنه . در ضمن دوربین آکبنده و استفاده هم نشده . به نظر شما خرید دوربین بدون گارانتی کار عاقلانه ایه و باید قیمت مناسب رو به گارانتی ترجیح داد یا نه ؟ با تشکر.
    آقا سلام
    با اين قيمت ؟كجا؟ من كه كل تهران رو زيروروكردم يافت نشد.

من فكر ميكنم بحث كمياب شدن اين دوربين يه بازيه قطعا اونارو احتكار كردن:biggrin: :biggrin:
    من به اين نتيجه رسيدم وقتي نورنگار دوربيني رو تموم ميكنه و ديگه نداره ساير فروشگاهها قيمت ها رو بالا ميبرن يا براي چند روزي احتكار ميكنن. اين بازي رو الان يكساله كه دارم مرتبا چك ميكنم و هر دفعه همينطور بوده آفرين به نورنگار كه اينقدر تو بازار تاثير داره

نقل قول نوشته اصلی توسط zangoooole
    یعنی این دوربین اینقدر پر طرفداره و ما خبر نداشتیم ؟ اگه اینطوره که واقعا آفرین به نیکون !!!
    .
    هم پر طرفداره هم عاليه البته با توجه به قيمت
    خبر دارشدم كه هفته آينده قطعا نورنگار مياره البته ديروز هم آورده بود كه به دليل اينكه شارژرشون 110 ولت بوده پس فرستادن
    ویرایش توسط babakdin543 : Wednesday 19 July 2006 در ساعت 08:33
    بابک دیناروند
    BabakPhoto
    Puppy

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    5

نمی‌دونم تا چه حد می‌شه اوضاع ایران رو با بقیه کشورها مقایسه کرد، ولی گویا Nikon تولید D50 رو کم کرده. تو فروم dpreview هم خیلی‌ها گفته بودن D50 سخت پیدا می‌شه و حدس می‌زدن Nikon روی تولید مدل جدید تمرکز کرده.
    حدسشون هم (خوشبختانه) درست از آب دراومد.
    شاید نشه تا مدتی D50 رو به این آسونی‌ها گیر آورد. گمان کنم تست کنید و بخرید، ضرر نکنید.