صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 14 , از مجموع 14
Like Tree1تشکر

موضوع: مشكلات تكنيكي در دوربينهاي نيكون و برخورد نمايندگي

كاربر فعال reza_Bahman آواتار ها
    تشکر کرده
    3705

پیش فرض پاسخ: مشكلات تكنيكي در دوربينهاي نيكون

نقل قول نوشته اصلی توسط babakdin543
    مشكل خيلي بزرگتر از اينا است حتي اگر دولت هم بخواد نميشه چون شركت هاي كنون ، نيكون و فوجي ....
    ايران رو تحريم كردن دوربين و قطعات هم با مشكل مي شه تهيه كرد چه برسه به خدومات پس از فروش و ...
    من هم در مورد اين تحريم شنيده ام ولي باورش سخته. آيا اين قضيه واقعا مستنده؟ آيا جايي رسما اين تحريم رو اعلام كرده اند؟ يا داستاني كه بازرگانان وطني براي آب كردن يا دوبله سوبله فروختن جنس هاشون ساخته و پرداخته كرده اند؟ من موندم كه چطور مي شه مثلا اسم سي گل در وب سايت اصلي سيگما يا اسم نيكو نگرش در وب سايت نيكون رسما بياد ولي بعد هم تحريم در كار باشه؟
    عليرضا بهمن آبادي
    Nikon D50
    Nikkor 18-55 f/3.5-5.6G ED + Nikkor 18-200 f/3.5-5.6G IF-ED VR + Sigma 70-300 f/4-5.6 Apo DG
    Speedlight SB800 Case Logic SLRC3

Moderator M.R.Shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    298

بله. همانطور كه دوست عزيزمان گفتند مشكل از يكي دو جا نيست متاسفانه. از چه كسي به چه كسي مي خواهيد شكايت كنيد. نيكو نگرش نماينده رسمي نيكون است و در سايت نيكون آسيا هم نامش هست و سايت رسمي هم با فرمت استاندارد نيكون دارد و نمايندگيهاي تعميراتش هم در ايران تاييد شده هستند و در سايت ذكر شده اند. ولي وقتي خود نيكون به اينها قطعه نمي دهد و اصطلاحا تحريمشان كرده مي خواهيد به نيكون شكايت كنيد كه اينها كار تعمير و خدمات را انجام نمي دهند!
    من فكر ميكنم فعلا اگر مي خواهيم كاري كنيم نامه اي به خود نيكون بنويسيم و به عنوان كاربران اين برند اعتراض خود را از آنان بخاطر اين برخورد غيرمنطقي با ايران و نمايندگي رسمي اش اعلام نماييم. ضمن اينكه بگوييم نمايندگي بخاطر اين وضعيت پشتيباني مطلوبي را از محصولات شركت انجام نمي دهد و اينجا معلوم نيست كه مشكلات ناشي از نمايندگي است يا رفتار خود نيكون و اينكه با اين حساب رقباي اين شركت داراي امتيازات بيشتري خواهند شد و ... شايد تاثيري داشته باشد.
    البته من شخصا تا بحال به چند نمايندگي نيكون در آسيا نامه نوشته ام ولي هيچكدام پاسخي نداده اند با اينكه ذكر شده بود كه به سرعت پاسخ خواهيم داد!! (واي به روزي كه بگندد نمك!)

كاربر فعال roovigital آواتار ها
    تشکر کرده
    375

آقای شهبازی من فکر میکنم اگر به فکر یه دوربین دیگه باشید خیلی کمتر به دردسر بیفتید.
    چقدر غم انگیزه وقتی در ایران ما باید با چنین مشکلاتی دست و پنجه نرم کنیم ، باید دعا کنیم هیچوقت دوربینامون خراب نشه.
    روح الله عبدالهی

Nikon D300 - 16-85 VR - AF-S 70-300 VR - flash Sigma 500 DG super- Micro trekker - Slik400

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    5

پیش فرض پاسخ: مشكلات تكنيكي در دوربينهاي نيكون و برخورد نمايندگي

با این حساب به نظر می‌رسه سایت نیکونگرش فقط ترجمه‌ای از بعضی قسمت‌های سایت نیکون باشه.
    چون در کل سایت‌های نیکون فقط جایی اسم ایران نوشته شده و لینکی به nikon.co.ir، همین.
    مهم این بود که اسم و آدرس نیکونگرش در این قسمت باشد، که نیست.
    گمان نکنم بشه روی نماینده‌ی نیکون بودن نیکونگرش چندان حسابی باز کرد.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2