صفحه 1 از 8 1 2 3 4 5 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1 تا 10 , از مجموع 74
Like Tree26تشکر

موضوع: بالاخره HP یا Canon یا Epson

كاربر بسیار فعال A_Maddah آواتار ها
    تشکر کرده
    13944

دوست عزیز سلام
    من عکاسی اتلیه دارم واز چاپگرهای اچ پی 6122 (که از نظر کاتریج با 1220 تفاوت ندارد )و کانون آی 950 و آی 965 استفاده می کنم به نظر من بهترین انتخاب همان 9950آی میباشد به دلایل زیر

1- کمپانی کانون مدعی است سیستم چاپگرهای او از نظرچاپ با کمپانی های دیگر متفاوت است و من با تاکید
    می گویم که به حق است من در شهرمان با عکاسی های دیگر در ارتباط هستم و نوع چاپ پرینترهای دیگر را دید ام
    واصلا قابل رقابت با کانن نیستند
    2- پرینتر فتو اپسون که اصلا خوب چاپ نمی کند چون در سایز های کوچک و عکس براحتی دانه دانه رنگی روی عکس ایجاد می کند و با کمی کار کردن تازه روی چاپ خط های ضر یفی ایجاد می کند
    3 - چاپگر های اچ پی مشکل اپسون رادارند اما خطوط روی تصویر ایجاد نمی کنند بز گترینمشکل اچ پی رنگ سیاه است این مشکل هم در چاپگرهای معمولی اچ پی. هم در اچ پی های فتو بخوبی دیده میشود رنگ سیاه را خوب ارائه نمی کنند واگر می خوهید خود به این نتیجه برسید کافی است یک عکس را با هر دو چاپگر اچ پی وکانن چاپ کنی ومشکل بعدی اچ پی پر شدن کاتریج های تقلبی در بازار است . از نظر تعداد چاپ .کانن از اپسون و اچ پی نه تنها کمتر چاپ نمی کند بلکه تعداد .حالا نه چندان زیادهم از دو چاپگر اپسون و اچ پی بیشتر چاپ می کند 0
    طبق اطلاعا تی که من در باره رکورد ماندگاری رنگ عکی چاپرها دارم بیشترین ماندگاری متعلق به اچ پی میباشد و متاسفانه کمترین ماندگاری وتغییر رنگ مربوط به کانن می باشد و این هم برای من ثابت شده . ناگفته نماند همانطور که شما استاد گرامی مطلعید بیشترین تاثیر در تغییر رنگ را نوع کا غذ دارد
    unforgiven تشکر می‌کند.

كاربر فعال
    تشکر کرده
    35

سلام به دوست عزیز...
    من زیاد آدم با تجربه ای نیستم ولی یه پرینتر اپسون r300دارم...
    به نظر من در کل متن فوق باید به اخرین جمله که در مورد کاغذ هست مراجعه کرد...
    اول اینکه من هیچوقت اون نقطه ها و خط های ظریف رو ندیدم...برای احتیاط همین الان بلند شدم و عکسی رو که روبروم به دیوار زدم از نزدیک دیدم...عکس از ماه با پس زمینه ی کاملا مشکی...
    بنا به تجربه ای که من در این مدت کسب کردم(البته با پرینتر اپسون r300) همه ی این مشکلات اعم از وجود خطوط ظریف و کاملا سیاه نبودن رنگ سیاه به نوع کاغذ بر میگرده....یعنی روی کاغذ سایز فوتو که مرغوبشو نتونستم تو بازار گیر بیارم اون خطوط ظاهر شد ولی همون عکس رو روی کاغذ ابریشمی سامیت چاپ کردم که یک رنگ سیاه یکدست مخملی بهم تحویل داد....

و در مورد خوب نبودن رنگ سیاه که البته شما فرمودید اچ پی ولی من در اپسون این مشکل رو بخاطر نوع کاغذ داشتم....یعنی روی کاغذ inktecرنگ سیاه عالی ولی روی کاغذ کونیکا رنگ سیاه بور چاپ شد....
    ببخشید سرتون رو درد اوردم...
    yusefreza و سیدرضا بازیار تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

Cool بالاخره HP یا Canon یا Epson

من میخوام یه پرینتر سه کاره بخرم، بالاخره یکی بگه HP یا Canon یا Epson.
    مزایا و معایب این برندها رو یکی مقایسه کنه؟
    :confused: :confused: :confused:
    ویرایش توسط AliJoon : Monday 4 September 2006 در ساعت 19:57

كاربر آشنا Hadi.F آواتار ها
    تشکر کرده
    7

پیش فرض پاسخ: بالاخره HP یا Canon یا Epson

با سلام :
    مهمترين چيز نحوه استفاده و منظور شما از خريد فتو پرينتر است و اگر سري به بخش پرينتر اسكنر در فروم بزنيد اطلاعات زيادي كسب ميكنيد ولي من كلا اين رو متوجه شدم كه اكثرا از فتو پرينترهاي كنون راضي هستند مخصوصا مدل هاي 5200 به بالا . فتو پرينتر هاي اپسون هم خوبن ولي قضيه هدهاشون مطرحه و جوهرهاي ماديران.
    اچ پي تو زمينه پرينتر خيلي خوبه ولي توي فتو پرينتر ها مثل اين كه چندان تعريفي نداره.
    باز هم توصيه مي كنم سري به اون بخش بزنيد قطعا اطلاعات بهتري نصيبتان خواهد شد.
    محمد هادي فلاح پيشه

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض كانن يا اچ پي ( براي مصرف خانگي )

سلام من يه دوربين آ710 اي اس خريدم مي خوام در ماه يه 10 تا عكساشو با كيفيت خوب رنگي پرينت كنم حدود 100 تومن هم پول دارم چي بخرم ؟؟؟//

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

پیش فرض پاسخ: كانن يا اچ پي ( براي مصرف خانگي )

سلام...

دوست عزیز این تاپیک رو ببینید ، اگر دنبال جوهر افشان باشی ...

http://www.akkasee.com/forum/showthread.php?t=3483

اما با این دوربین یک پرینتر معرفی شده که در تبلیغات اون رو دیدیم و از قیمت و کیفیت زیاد اطلاعی ندارم.

SELPHY CP-710
    yusefreza تشکر می‌کند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر همراه AliMohammadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1567

سلام...
    باور كنيد كه من نميدانم جواب دادن به اين پست با توجه به مدت زماني كه از آن ميگذرد...كار درستي است شايد اين عزيز انتخاب خود را كرده باشد.
    با اين حال چند نكته را درباره پرينتر هاي چند كاره توضيح ميدهم:
    اين پرينتر ها خيلي جالب هستند و جاي كمي را روي ميز كار اشغال ميكنند.
    اما مشكلي كه اين نوع پرينتر دارد اين است كه با خراب شدن قسمتي از دستگاه قسمت ديگر يا كل پرينتر از كار ميافتد و غير قابل استفاده مي شود.يعني اگر به عنوان مثال قسمت چاپ خراب شود امكان دريافت فكس(در صورت وجود)هم از كار مي افتد...

اما در جواب اين دوست عزيز در مورد مارك بايد بگويم كه هر سه از بزرگترين توليد گننده ها هستند...
    در مورد مواد مصرفي آنها هم به هيچ عنوان نميتوان روي ماديران عيب گذاشت بلكه به علت ارزاني و كيفيت خوب هستند من خودم ريا R300 اپسون دارم و تا حالا 4 بار كارتريج هايم را عوض كرده ام و به مشكل نخوردم اما هر جوهري با هر كاغذي سازگاري ندارد به عنوان مثال عكسي را روي كاغذ خود اپسون با جوهر ماديران چاپ كردم و رنگ آن پس از يك سال هيچ تفييري نكرده...

در كل من جوهر ماديران را استفاده ميكنم و راضي هم هستم...
    قيمت هر كارتريج ماديران زير 3 هزار تومان هست(6 تومان بود ارزان كرد شد 2400 ) ولي مثلا HP قيمت ارزان ترين مدل آن حدود 15 تومان ميباشد... قيمت ماديران يعني كمتر از شارژ كردن و اين يعني مجاني...

در كل من Epson حتي چند كاره هايش را توصيه ميكنم.
    atashin و سیدرضا بازیار تشکر می‌کنند.

كاربر همراه amir33000 آواتار ها
    تشکر کرده
    0

سلام
    ممنون از پاسخ شما ممكنه كه اين دوستمون انتخاب كرده باشند اما پاسخ شما قطعا به كار ديگران خواهد آمد.
    Canon 5D MKII
    /canon350D/Lens:Canon= 24-105L-IS/135mm2.8 SF/70-200F4-L-IS /16-35-L-F2.8II/15mmFishEYE2.8EX/
    Flash Canon580EXII Speedlite

تشکر کرده
    1567

سلام
    آقا امير عزيز ممنون...:biggrin:
    علی محمدی

تشکر کرده
    1567

پیش فرض پاسخ: كانن يا اچ پي ( براي مصرف خانگي )

سلام
    اگر يك 20 تومان ديگر به مبلغ خود اضافه كنيد آن وقت ميتواني يك Photo بخري
    R200 اپسون حدود 120 تومان هست...داراي دقت 5760 دي پي اي...6 كارتريج مجزا(به نظر من مجزا بودن با صرفه است)...و بقيه مشخصات هم عالي هست...و از همه مهم تر(به نظر من) قيمت تعويض شش كارتريج آن(نه شازژ)حدود 25 هزار تومان...
    اين نظر من بود...
    علی محمدی

صفحه 1 از 8 1 2 3 4 5 ... آخرینآخرین