صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 4 5 6 7 8
نمایش نتایج : از شماره 71 تا 74 , از مجموع 74
Like Tree26تشکر

موضوع: بالاخره HP یا Canon یا Epson

كاربر همراه obsidiyan آواتار ها
    تشکر کرده
    6350

نقل قول نوشته اصلی توسط سیدرضا بازیار نمایش پست ها
    من میخوام یه پرینتر خوب بخرم

موارد استفاده من:
    1- تصاویر با کیفیت پرینت بگیره
    2- شارژ کردن اون خیلی گران نباشه
    3- اگه یه هفته ازش استفاده نکنم خراب نشه
    4- واسه کار های دانشجویی مناسب باشه (پرینت های رنگی و سیاه و سفید زیاد. مانند نمونه سوالات امتحانی)
    5- واسه چاپ کاغذ ها با گرماژ 80 مناسب باشه (مانند چاپ اعلامیه و... در بهترین کیفیت)

حالا موندم کدوم یک از پرینتر های زیر رو بخرم:
    مقایسه کالا :: Epson L800 Photo Printer با Epson L355 Multifunction Inkjet Printer با HP LaserJet Pro MFP M177fw Multifunction Laser Printer

میشه راهنمایی کنید که کدوم بهتره؟ (چون تازه عضو انجمن شدم نتونستم تاپیک جدید ایجاد کنم و مجبور شدم اینجا بپرسم)
    من شنیدم که چون جوهر افشان زیاد جوهر روی کاغذ میریزه ممکنه کاغذ مچاله بشه یا رنگ ها از پشت اون بیرون بزنه... این حقیقت داره؟ (در مورد کاغذ های پاپیروس و با گرماژ 80)
    با شرایط شما فقط پرینتر لیزری به دردتون می خوره ولی هزینه بسیار بالایی نسبت به جوهر افشان داره . من اپسون P50 دارم برای کارهای شخصی سالی 80 تومن هزینه جوهرش میشه برام . البته مخزن نصب کردم . در چاپ عکس کیفیت لیزری به خوبی جوهر افشان نیست ولی برای چاپ به تعداد زیاد لیزری بهتره و سرعت بالایی داره .
    سری ال اپسون هم مخزن سرخوده و دردسرهای نصب مخزن به صورت دستی رو نداره. جوهرش هم به صورت لیتری توسط اپسون ارائه میشه. به نظرم اگه هزینه براتون مهمه روی L800 اپسون بیشتر فکر کنید.
    در مورد مچاله شدن کاغذ اصلا اینطور نیست دوست عزیز. من Canon ip560 , epson 7300 , canonip4700 , epson p50 را استفاده کردم همگی جوهر افشان هستند ولی کاغذ یعد پرینت مچاله نشده ...... فقط اگه عکس را روی کاغذ معمولی پرینت بگیری یکم باید صبر کنی خشک بشه. canon ip 4700 قابلیت پرینت دو طرفه را داشت وقتی روی کاغذ معمولی پرینت دو طرفه می گرفتم خودش مدت زمانی را برای خشک شدن در نظر می گرفت بعد کاغذ را برای پرینت طرف دوم میکشید.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

با سلام خدمت دوستان
    من قصد خرید یه چاپگر خیلی خوب رو دارم، برا عکاسی و چاپ میخوام، قیمتش مهم نیست تا 1.5 میلیون هم میدم، فقط اندازه چاپش حتما A3 باشه و کیفیتش هم عالی باشه، تا الان با هیچ چاپگری کار نکردم ولی خیلی ها بهم اپسون رو پیشنهاد میکنن اونم مدل 1410، حالا نظر شما چیه چه کنم؟

كاربر همراه A.Fatemi آواتار ها
    تشکر کرده
    418

سلام
    بر اساس تجربه شخصی در مقایسه با HP چاپگرهای Epson بسیار کم دردسر تر هستند. در حال حاضر بیشتر از یک سال است که از مدل 1430 استفاده می کنم که بسیار شبیه 1410 است و از کار کرد آن راضی هستم.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    10

سلام دوستان

لطفا منو برای خرید یک فتو پرینتر با شرایط زیر راهنمایی کنید:

1- قیمت حدا اکثر تا 400 هزار ولی کمتر باشه چه بهتر.
    2- بیشتر سایز 10 در 15 به کارم میاد و عکس پرسنلی. عکس های بزرگ را میدم لابراتوار ولی برای عکس های پرسنلی که تک و توکی بهم میخوره نمیصرفه تا لابراتوار برم و برگردم.
    3 - در ماه شاید 20 تا عکس بیشتر چاپ نکنم ولی کیفیت برام مهمه.
    4- هزینه های جانبی و شارژ به صرفه باشه و عمر خوبی داشته باشه.

هر کی تجربه ایی داره راهنماییم کنه. ممنون میشم.

صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 4 5 6 7 8