صفحه 254 از 366 نخستنخست ... 154 204 244 250 251 252 253 254 255 256 257 258 264 304 354 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,531 تا 2,540 , از مجموع 3660
Like Tree4987تشکر

موضوع: سه پايه ها و هدهاي آنها...

كاربر همراه mack1 آواتار ها
    تشکر کرده
    256

سلام سه پایه های slik ژاپن چطور سه پایه هایی هستند کسی داره بگه که راضیه ازش یا نه؟ البته مدل های مختلف داره پرو 400 پرو 500 پرو 700 پرو 720 کربن ؟ کدومش بهتره بخرم؟ البته بیشتر بخاطر این slik رو میپسندم چون اصله بعد هد استاندارد هم روش نصبه و آیا نمایندگی هم داره؟

M.B.P
    Guest

من سه پایه slik 500G ژاپنی دارم که 33 ساله داره کار میکنه و هنوز هم نو و سالم هست
    فقط قسمتی از هدش که پلاستیکیه شکسه و برای من هم سوال هست که کدام مدل از هدهای موجود در بازار به این مدل میخوره؟
    دوستان لطفا راهنمایی کنن
    mack1 تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

نقل قول نوشته اصلی توسط M.B.P نمایش پست ها
    من سه پایه slik 500G ژاپنی دارم که 33 ساله داره کار میکنه و هنوز هم نو و سالم هست
    فقط قسمتی از هدش که پلاستیکیه شکسه و برای من هم سوال هست که کدام مدل از هدهای موجود در بازار به این مدل میخوره؟
    دوستان لطفا راهنمایی کنن
    اگر هد جدا شود همه ی هد ها قابل نصب هستند بعضی بطور مستقیم بعضی با پیچ تبدیل
    obsidiyan تشکر می‌کند.

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط fhamid68 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    قصد خرید یه سه پایه دارم برای عکاسی از آسمان شب،مدلهایی که مدنظر دارم:
    1)Manfrotto MT190XPRO3
    2)Vanguard Alta+ 263 AP
    میدونم که سه پای های Manfrotto خیلی خوب هستند ولی میخوام بدونم اگر گزینه دوم واقعا نیاز را برطرف میکنه و استحکام کافی را دارد هزینه اضافی را برای سایر تجهیزات صرف کنم و از هزینه ای که برای سه پایه میکنم پشیمان نشم که فلان سه پایه با هزینه کمتر کارایی مشابهی دارد.
    تا اونجایی که تحقیق کردم هدهای 3 جهته برای این ژانر عکاسی از هدهایی توپی مناسبتر است،درسته؟هد 804RC2 مناسب هست؟
    خواهشمندم دوستانی که عکاسی نجومی انجام میدهند یا باهر دوی این سه پایه ها کار کرده اند من را راهنمایی کنند.
    یاعلی
    درود
    برای تهیه سه پایه برای عکس شب بهتره اول از همه چک کنید ببینید نهایت وزنی که به سه پایه تحمیل خواهد شد چفدره!
    در مرحله بعد کنترل کنید وزن سه پایه هم مناسب باشه مثلا حدود 2 کیلو باشه!
    اگر قصد خرید از سری 190 را دارید ترجیحا سری جدیدش را هیه کنید.
    هد هم بنظر شخصی بنده برای کارهای عکاسی شب هد 3-Way پر کاربردتر از بال هد هست.
    ارادتمند
    obsidiyan، Dariush Chegini و fhamid68 تشکر می‌کنند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر جديد
    تشکر کرده
    47

نقل قول نوشته اصلی توسط msh2200 نمایش پست ها
    درود
    برای تهیه سه پایه برای عکس شب بهتره اول از همه چک کنید ببینید نهایت وزنی که به سه پایه تحمیل خواهد شد چفدره!
    در مرحله بعد کنترل کنید وزن سه پایه هم مناسب باشه مثلا حدود 2 کیلو باشه!
    اگر قصد خرید از سری 190 را دارید ترجیحا سری جدیدش را هیه کنید.
    هد هم بنظر شخصی بنده برای کارهای عکاسی شب هد 3-Way پر کاربردتر از بال هد هست.
    ارادتمند
    آقا مصطفی ممنون از راهنمایی تون
    خوب برای من فکر نمی کنم وزن تجهیزات خیلی بالا بره چون فقط از لنزهای واید استفاده میکنم و شاید نهایتا 3 کیلو بیشتر نشود
    حالا هر دو سه پایه ای گفتم از پس این وزن بر میان و همچنین وزن سه پایهVanguard Alta+ 263 AP از وزن مانفروتو با هدی که عرض کردم 800 گرم سبک تر میباشد!
    فقط موضوعی که هست اینه که آیا این سه پایه Vanguard از لحاظ استحکام برای این ژانر عکاسی مناسب هست؟
    و نکته بعد این که حداکثر ارتفاع سه پایه با توجه به اینکه قد من 195 میباشد،چقدر حائز اهمیته؟

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط fhamid68 نمایش پست ها
    آقا مصطفی ممنون از راهنمایی تون

حالا هر دو سه پایه ای گفتم از پس این وزن بر میان و همچنین وزن سه پایهVanguard Alta+ 263 AP از وزن مانفروتو با هدی که عرض کردم 800 گرم سبک تر میباشد!
    فقط موضوعی که هست اینه که آیا این سه پایه Vanguard از لحاظ استحکام برای این ژانر عکاسی مناسب هست؟
    و نکته بعد این که حداکثر ارتفاع سه پایه با توجه به اینکه قد من 195 میباشد،چقدر حائز اهمیته؟
    درود
    اجازه بدید بخش بخش جلو برویم!
    خوب برای من فکر نمی کنم وزن تجهیزات خیلی بالا بره چون فقط از لنزهای واید استفاده میکنم و شاید نهایتا 3 کیلو بیشتر نشود
    تحمل این سه پایه ها برای وزن دوربین شما خوبه! تازه می توانید به سری Mt190 بخصوص سری جدید هم نگاهی بکنید! قبلا در خصوصش به یکی از دوستان پیشنهاد دادم
    MT190Xpro4
    این مدل ونگارد هم خوبه و پاسخگوی نیازتون خواهد بود البته برای خرید سه پایه بنظرم باید دید 4 سال یا بیشتر داشته باشید تا اگر بعدا به سمت ژانر خاصی مثل ماکرو گرافی هم تمایل پیدا کردید مجبور به تعویض سه پایه نشوید! ولی با شرایطی و ژانر مورد نظرتون مشکلی نخواهید داشت! بخصوص که بدلیل وجود قلاب در بخش زیر سه پایه امکان افزایش وزن هم وجود داره که در نتیجه موجب کاهش لرزش می شود.
    سه پایه های ونگارد را از نزدیک تست نکردم ولی در مواردی که از نزدیک مشاهده کردم استحکام خوبی داشتند و البته کیفیت قابل قبول! مطمئن باشید در هر حالت از سه پایه های چینی بدون نام و با نام بازار بهتر هستند.
    در خصوص ارتفاع سه پایه بستگی به شرایط شما داره ولی اصولا در عکاسی نجومی به منظور کاهش حداکثر لرزش سه پایه از ارتفاع زیاد استفاده نمی شود! مگر در موارد خاص مثل عکاسی از ماه و خورشید!
    اگر بنا باشد از ارتفاع حداکثری سه پایه استفاده کنید باید به فکر سه پایه محکم تر باشید که خوب هزینه شما هم بیشتر خواهد شد!
    برای عکاسی نجومی بنده معمولا از ارتفاع بین 50 تا 70 و با کمی خوش بینی و شرایط نوردهی کوتاه تا ارتفاع 1 متر استفاده می کنم. مگر در شرایط خاص که مجبور به افزایش ارتفاع شوم! بنابراین از نظر ارتفاع شما مجبور به استفاده از ارتفاعی به مراتب کمتر از بیشینه ارتفاع سه پایه خواهید شد.
    ارادتمند
    obsidiyan، fhamid68 و Vahid5500 تشکر می‌کنند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    58

درود
    برای خرید سه پایه و هد به کمک نیاز دارم
    دوستان اگر راهنمایی کنن و یک سه پایه و هد مناسب پیشنهاد بدن ممنون میشوم.
    مشخصاتی که بیشتر مد نظرم هستند
    1- سبک بودن و قابل حمل بودن به صورت مداوم و درون شهری
    2- حداقل ارتفاع و حد اکثر ارتفاع 150-170 -------(ارتفاع 150 بیشتر مد نظرم هست و اگر در صورت جمع شدن بتوان در ارتفاع های کمتری هم استفاده کرد که بهتر )
    3- کاربرد - عکاسی از نمای ساختمان - عکاسی تبلیغاتی (خودرو و غیره ) و عکاسی طبیعت و منظره
    4- ارزان قیمت بودن :) بودجه موجود بین 200 الی 400 تومان میباشد ولی در صورتی که نمیتوان با چنین بودجه ای سه پایه و هد خوب گرفت، حدود قیمت بدید شاید بتوانم کمی قرض بگیرم
    در آخر هم بگم که تا بحال از سه پایه و هد استفاده نکردم و این اطلاعاتی که دارم از همین فروم خواندم،
    اگر نکته ای هست که باید ذکر میکردم در مشخصات یا چیز دیگری که جا انداخته باشم یا مشخصاتی که گفتم با هم جور نیست لطفا بگید و راهنمایی کنید تا بتوانم بهتر انتخاب کنم
    با سپاس فراوان

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid.abroun نمایش پست ها
    درود
    برای خرید سه پایه و هد به کمک نیاز دارم
    دوستان اگر راهنمایی کنن و یک سه پایه و هد مناسب پیشنهاد بدن ممنون میشوم.
    مشخصاتی که بیشتر مد نظرم هستند
    1- سبک بودن و قابل حمل بودن به صورت مداوم و درون شهری
    2- حداقل ارتفاع و حد اکثر ارتفاع 150-170 -------(ارتفاع 150 بیشتر مد نظرم هست و اگر در صورت جمع شدن بتوان در ارتفاع های کمتری هم استفاده کرد که بهتر )
    3- کاربرد - عکاسی از نمای ساختمان - عکاسی تبلیغاتی (خودرو و غیره ) و عکاسی طبیعت و منظره
    4- ارزان قیمت بودن :) بودجه موجود بین 200 الی 400 تومان میباشد ولی در صورتی که نمیتوان با چنین بودجه ای سه پایه و هد خوب گرفت، حدود قیمت بدید شاید بتوانم کمی قرض بگیرم
    در آخر هم بگم که تا بحال از سه پایه و هد استفاده نکردم و این اطلاعاتی که دارم از همین فروم خواندم،
    اگر نکته ای هست که باید ذکر میکردم در مشخصات یا چیز دیگری که جا انداخته باشم یا مشخصاتی که گفتم با هم جور نیست لطفا بگید و راهنمایی کنید تا بتوانم بهتر انتخاب کنم
    با سپاس فراوان
    1350q1 قیمت 450
    hamid.abroun تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    58

نقل قول نوشته اصلی توسط siosha نمایش پست ها
    1350q1 قیمت 450
    درود
    اگر برند سازنده رو هم بگید ممنون میشم
    نکنه ای دیگر که فراموش کردم ذکر کنم
    تحمل وزن 3 پایه بود که دوربین من 6 دی با لنز 24-105 هست که وزنش بیشتر از 3 کیلو نمیشود
    ولی برای اینده نگر میگیم حداقل و حداکثر تحمل وزن 3 پایه 5 کیلو بشه
    با سپاس فراوان

كاربر آشنا dr.aryan آواتار ها
    تشکر کرده
    61

درود و عرض خسته نباشيد - اسايد يه سه پايه ارزون و كار آمد معرفي ميكنيد D5200 nikon

Velbon CX-640

Velbon EX-540
    Velbon EX-440

اين مارك رو تاييد ميكنيد عزيزان؟