صفحه 361 از 366 نخستنخست ... 261 311 351 357 358 359 360 361 362 363 364 365 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 3,601 تا 3,610 , از مجموع 3660
Like Tree4987تشکر

موضوع: سه پايه ها و هدهاي آنها...

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط fantome نمایش پست ها
    ممنون، من خیلی تجربه استفاده از سه پایه رو نداشتم و سر همین سر بحث استقرار برام سوال پیش اومده بود. به نظر خودمم با توجه به این که قیمت 2004 منطقی تر هم هست انتخاب بهتریه! فقط می خواستم ببینم میشه 1 کیلو وزن رو کم کرد و باز هم همون امتیازات رو داشت که نمیشه!!!
    فقط یک سوال باقی می مونه، هدی که روی 2004 هست E20. نظرتون در مورد این هد چیه؟ و این که تو این قیمت انتخاب بهتری از سیروی هست؟
    متاسفانه نه!
    محدودیت محصولات Sirui در ایران باعث شد بنده شخصا هزینه بالای خرید از آمازون را به جان بخرم ولی از ایران خرید نکنم
    هد E-20 هد بدی نیست و کار شما را برای مدتها راه می اندازه ولی به سری K نمی رسه
    متاسفانه این سری هد ها هم در ایران نیست. حداقل زمان خرید بنده نبود
    شما اگر هد حرفه ای تر بخواهید می شود هد را هنگام خرید بر ندارید و یا با یک هد مانفرتو سری MHXPro تعویض کنید.
    البته هزینه بیشتر خواهد شد ولی ارزشش رو داره.
    HM6699 و fantome تشکر می‌کنند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    36

نقل قول نوشته اصلی توسط msh2200 نمایش پست ها
    متاسفانه نه!
    محدودیت محصولات Sirui در ایران باعث شد بنده شخصا هزینه بالای خرید از آمازون را به جان بخرم ولی از ایران خرید نکنم
    هد E-20 هد بدی نیست و کار شما را برای مدتها راه می اندازه ولی به سری K نمی رسه
    متاسفانه این سری هد ها هم در ایران نیست. حداقل زمان خرید بنده نبود
    شما اگر هد حرفه ای تر بخواهید می شود هد را هنگام خرید بر ندارید و یا با یک هد مانفرتو سری MHXPro تعویض کنید.
    البته هزینه بیشتر خواهد شد ولی ارزشش رو داره.
    من اشتباه می کنم یا قیمت 2004 در آمازون بالاتر از قیمتش در ایران تموم میشه؟
    در مورد هد اگر E-20 اینطوری که شما میگید هست، فکر کنم فعلا برای من کافی باشه! تا بعد از مدتی وضعیت استفاده و نیاز ها رو بیشتر بسنجم. مخصوصا که فعلا وزن تجهیزات بالا نیست و به این زودی ها برنامه ای برای سنگین کردنشون ندارم. هرچند این هد باید بتونه از پس دوربین من + 200-70 بر بیاد دیگه درسته؟
    EOS 80D
    18-135mm IS USM
    55-250mm IS STM
    50mm STM

تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط fantome نمایش پست ها
    من اشتباه می کنم یا قیمت 2004 در آمازون بالاتر از قیمتش در ایران تموم میشه؟
    درود
    خرید از امازون داستان یا حتی در مواردی تراژدی خاص خودش رو داره.
    ببینید تو امازون قیمت برخی کالاها بدلیل بعد مسافت تا شرکت سازنده بیشتر از ایران خواهد بود چون هم هزینه های گمرکی و ... زیاده و هم هزینه بار بیشتر از حمل به ایران هست.
    در خرید های امازون شما باید دنبال کالایی باشی که ترکیبی باشه
    مثلا من هنگام خرید سه پایه 1205 اتفاقی با موردی برخورد کردم که هد و سه پایه با هم عرضه شده بود. این مسئله باعث شد هم از تخفیف فروش دو جنس برخوردار باشم و هم در هزینه بار سود لازم رو ببرم و در نهایت اختلاف قیمت با قیمت جهانی کالا برای من حدود 300 هزار تومان شد. در حالی که این کالا اصلا در ایران موجود نبود.
    هرچند این هد باید بتونه از پس دوربین من + 200-70 بر بیاد دیگه درسته؟
    شما نه تنها الان بلکه تا مدتها با تحمل وزن این هد و سه پایه مشکلی پیدا نخواهید کرد. از نظر ساختار و کیفیت هم شخصا این برند رو خیلی از بنرو و ونگارد که در بازار ایران موجو هست بیشتر می پسندم. حتی برندی مانند مانفرتو هم کالای مشابهی با برخی از محصولات این برند نداره و شما مشابه این محصولات را در ایران باید در برندهایی مثل Gitzo و در سطح جهانی در RSS جستجو کنید.
    ارادتمند
    fantome تشکر می‌کند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر جديد kimiagar آواتار ها
    تشکر کرده
    28

نقل قول نوشته اصلی توسط msh2200 نمایش پست ها
    درود
    سه پایه 024 سری Compact همون 2004 فکر کنم باشه. همانطور که خودتون اشاره کردید، تحمل وزن هر دو متفاوته. البته 2004 برای تجهیزات سنگین مناسبه و 024 بیشتر حالت Travel داره و برای همین منظور هم وزن خودش کمتره. این سه پایه برای رسیدن به استقرار بالا نیازمند سنگین شدن داره. و وزن 900 گرمی استقرار مناسبی نسبت به 2004 که خودش 2 کیلو هست قطعا نخواهد داشت. مگر اینکه از طریق Hook محور مرکزی وزنش رو افزایش بدید.
    بین این دو سری سری 1004 یا 1005 و در رده کربن انها 1205 قرار داره که هم تحمل وزن مناسبی داره و هم وزن خود سه پایه ایده اله
    متاسفانه 1205 و 1005 در حال حاضر گیر نمیاد
    بنابراین من به این ترتیب به شما پیشنهاد می دم
    1- اگر قرار نیست مسافت زیادی پیاده روی کنید و از طرفی این سه پایه قراره بعنوان سه پایه اصلی شما باشه، من پیشنهادم 2004 XL هست.
    2- اگر این سه پایه قراره در طبیعت گردی های بلند مدت و کوهنوردی و پیاده روی طولانی استفاده بشه انتخاب بهتر همون 024 خواهد بود.
    در حالت اول شما می توانید بعد از خرید 2004 یک سه پایه سبک مثل Hahnel C5 تهیه کنید و یا هر سه پایه چینی موجود در بازار که بعنوان سه پایه دوم شما در پیاده روی طولانی استفاده بشه

درود
    ببینید این سری سه پایه از سری اقتصادی هست و انتظار کار خیلی خاصی ازش نباید داشته باشید.
    در همین تاپیک بنده این سه پایه را به دوستانی سفارش می کردم که نهایت هزینه ای که می توانستند انجام دهند حدود 300 هزار تومان بود
    ژانر های عکاسی شما که شامل کار تبلیغات و ... هست بنظرم بالاتر از توان یک سه پایه مثل هنل های ذکر شده است.
    سطح هزینتون را افزایش بدید و به فکر تهیه سه پایه هایی مثل 1350 یا 1680 بنرو و یا سه پایه های Sirui گزینه های منطقی تر و حرفه ای تری برای کار شماست
    در نظر داشته باشید سه پایه جزو اقلام سرمایه ای هست و لذا هزینه کردن برای این وسیله هیچ وقت ضرر نداره.
    بنده زمانی 190 و یک هد را به قیمت 650 هزار تومان خریدم و الان همون ست در تهران حدود 1.200 قیمت داره. بنابراین پیشنهاد بنده افزایش سطح هزینه و تهیه یک سه پایه مناسبتره
    اما در خصوص بال هد و Pan یا 3w هد،
    بخش اعظمی از این انتخاب سلیقه است.
    از نظر کارکرد اگر بال هد شما یک بال هد حرفه ای باشه چیزی از Pan یا 3w هد کم نخواهد داشت.
    اما اگر قراره یک بال هد معمولی تهیه بشه، در مقایسه با یک Pan هد معمولی قطعا Pan هد بهتره
    در کل برای زمانی که قراره شما تنظیمات دقیق روی کادر انجام بدید، بنظر بنده 3w برای عکاسی مناسبه و برای فیلم برداری Pan
    اما اگر هدف عکاسی شما کلی هست و صرفا ترکیب بنده مد نظر باشه Ball هد سرعت عمل عکاس را خیلی بالا خواهد برد.
    ارادتمند
    ممنونم از پاسخ شما. Sirui نظرم رو جلب کرد. قیمتش نسبت به تحمل وزنش خیلی خوبه. مدل هایی مثل T-1004XL چطوره ؟ چقدر کیفیتش با 2004xl متفاوته؟ تحمل وزنش 12 کیلوگرم هست!! نصفش هم کنیم 6 کیلو بشه 3 برابر وزن تجهیزات فعلی من هست :)

تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط kimiagar نمایش پست ها
    ممنونم از پاسخ شما. Sirui نظرم رو جلب کرد. قیمتش نسبت به تحمل وزنش خیلی خوبه. مدل هایی مثل T-1004XL چطوره ؟ چقدر کیفیتش با 2004xl متفاوته؟ تحمل وزنش 12 کیلوگرم هست!! نصفش هم کنیم 6 کیلو بشه 3 برابر وزن تجهیزات فعلی من هست :)
    درود
    T-1004XL هم سه پایه خوبیه. یکی از دوستان هم قبلا این سه پایه را با شرایط خرید خوب تهیه کرد در فروم و خیلی هم راضی بود.
    1004 هم خوش وزنه و هم کم حجم تر و گزینه خوبیه
    ارادتمند
    kimiagar تشکر می‌کند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

تشکر کرده
    28

سلام
    فرصتی پیش اومد از نزدیک ۳ پایه های بنرو رو‌تست کنم . هفته بعد قصد خرید دارم. که Sirui رو هم تست خواهم کرد. چون اینترنتی و از روی عکس نمیشه متوجه شد.

benro A1682 همراه با بال هد B0
    Benro A500 با هد 3w HD2
    mefoto 1350Q1
    Benro A4580T + HD2 head

آیا این ۳ مدل برتری نسبت به Sirui 1004XL دارند ( بدون توجه به فاکتور قیمت) یا برم سراغ Sirui؟

تشکر کرده
    4653

سلام
    فرصتی پیش اومد از نزدیک ۳ پایه های بنرو رو‌تست کنم . هفته بعد قصد خرید دارم. که Sirui رو هم تست خواهم کرد. چون اینترنتی و از روی عکس نمیشه متوجه شد.

benro A1682 همراه با بال هد B0
    Benro A500 با هد 3w HD2
    mefoto 1350Q1
    Benro A4580T + HD2 head

آیا این ۳ مدل برتری نسبت به Sirui 1004XL دارند ( بدون توجه به فاکتور قیمت) یا برم سراغ Sirui؟
    درود
    ببینید تفاوت کلاس ساخت محصولات Sirui با بنرو مثل تفاوت مانفرتو با گیتزو می شه.
    قصد تعریف ندارم ولی به جرات از نظر جنس و مواد مصرفی و همچنین در مواردی ابداعات بنده شخصا Sirui رو به برند های بنرو، ونگارد و ولبون ترجیح می دم.
    در مقام مقایسه در یک رده، بنظرم اگر از Slik برتری های فاحش نداشته باشه، کمتر نیست.
    حتی در رده ای مثل W که شما مشابه اون را در مانفرتو باید در سری 055 ببینید، بنظرم باتوجه به قیمت با اختلاف بسیار کمی می شه مانفرتو را برتر دید و اون هم باز بخاطر برخی ابداعات این شرکت نسبت به Sirui، مثل تغییر جهت محور مرکزی خواهد بود.
    اما در رده ای مثل Befree شک نکنید مانفرتو بسیار عقب تر از Sirui خواهد بود.
    Sirui در رده Traverl رقیب هم قیمتی در بازار ایران نداره. شما مشابه این رده باید در Gitzo جستجو کنید و اون هم لازمش هزینه حدود 1.5 تا 2 برابر بیشتر خواهد شد. مضاف بر اینکه شخصا هد های Sirui را خیلی می پسندم. بخصوص سری K

در خصوص سری 1004 که شما پیگیر خریدش هستید، شمابهش در بنرو می شه 0350 و شاید 1350. که اگر خواستید مقایسه داشته باشید حتما با این دو مدل مقایسه کنید. مانفرتو هم در این رده befree را داره.
    جالبه بدونید مشابه سه پایه Hahnel C5 در Sirui مدل A1005 بود که تحمل وزنش تقریبا 3 الی 4 برابر و وزن خودش دقیقا مشابه Hahnel بود.

پ.ن: من نمی دونم شرکت وارد کننده این برند در ایران چرا حاضر نیست بطور جدی روی همه مدل ها کار کنه؟! البته دو شرکت (یکی در دو سال گذشته و یکی هم امسال روی این برند سرمایه گذاری کرده اند ولی از ترس شرایط بازار وارداتشون محدود بوده) چون از نظر بال هد و Gaimball در سطح بسیار بالاتری نسبت به بنرو هست و ساختار بسیار خوبی داره.
    ارادتمند
    Nima Sadigh، Behzad43، Mahdi.A.Tabar و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

تشکر کرده
    28

ممنونم از msh2200 بابت پاسخ های همیشه کاملشون.

سایت Tripods for DSLR سایت خوبی هست در این زمینه و بررسی های خوبی هم از سه پایه ها هم در یوتیوب هم در سایتش داره.

یک فایل pdf هم داره برای راهنمایی خرید 3 پایه که مختصر توضیح داده انواع هد ها رو و...

دانلود PDF

كاربر همراه HM6699 آواتار ها
    تشکر کرده
    339

ممنونم از msh2200 بابت پاسخ های همیشه کاملشون.

سایت Tripods for DSLR سایت خوبی هست در این زمینه و بررسی های خوبی هم از سه پایه ها هم در یوتیوب هم در سایتش داره.

یک فایل pdf هم داره برای راهنمایی خرید 3 پایه که مختصر توضیح داده انواع هد ها رو و...

دانلود PDF

اصلا سایت کاملی نیست.
    « حامد محمدی »
    اینستاگرام

تشکر کرده
    28

نقل قول نوشته اصلی توسط HM6699 نمایش پست ها
    اصلا سایت کاملی نیست.
    سلام بله سایت مثل این که کامل نیست . من چون ریویو های یوتیوبش رو دیدم که خوب بودن خیلی دقت نکردم .اشکال از من بود.