صفحه 362 از 366 نخستنخست ... 262 312 352 358 359 360 361 362 363 364 365 366 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 3,611 تا 3,620 , از مجموع 3660
Like Tree4987تشکر

موضوع: سه پايه ها و هدهاي آنها...

كاربر جديد kimiagar آواتار ها
    تشکر کرده
    28

سلام سه پایه Sirui T1004-XL خریداری شد. خیلی خوب به نظر میرسه . ممنون از دوستان بابت راهنمایی . اخرین موجودی این مدلش بود ‌ اما طبق گفته فروشنده تا ۱۰‌روز دیکه‌بار جدید و مدل های جدید هم میاد ‌ مدل هایی با قیمت حدودی ۳۵۰-۴۰۰ هم موجود میشه.
    msh2200 و Nima Sadigh تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    36

سلام

من امروز رفتم که Sirui T-2004XL رو بخرم. البته به عنوان گزینه جایگزین MeFoto 1350Q1 رو هم البته با علم ضعف هاش نسبت به سی روی در نظر داشتم. رفتم هر دو تا رو دیدم و باید بگم که جفتشون به نظرم کمی سنگین تر از انتظاراتم بودند. در واقع من اگر بخوام کوله ببندم، با سه پایه و دوربین و دو تا لنز و لپ تاپ راحت وزنش از 10 کیلو رد میشه که کلا گزینه راحتی نیست. با این اوصاف به خاطر کیفیت ظاهری بالاتر هد و قطعات پلاستکی 2004 تصمیم گرفتم که بخرم اما متاسفانه آکبندش رو نداشت و همون یک دونه سمپل مونده بود. من هم یه اخلاقی دارم حتما باید آکبند باشه تا به دلم بشینه! حالا طبق گفته خودش اگر مشکلی پیش نیاد تا 8-7 روز دیگه بار سی روی براشون می رسه. ناگفته نماند که MeFoto هم بد نبود، سبکتر و کمی جمع و جورتر بود اما به نظرم کیفیت و حس قطعات پلاستیکی که درش به کار رفته بود یک رتبه پایین تر از سی روی بود.

حالا سوال اینه که برای کانفیگ من و البته برای استفاده من که تجاری نیست (به عبارت بهتر من سه پایه رو برای هر از چندگاهی لانگ اسکپوژر در حد 10-20 استفاده خواهم کرد) سه پایه سبک تر و جمع و جورتری هست؟ البته قیمتش نمی خوام خیلی بیشتر از همین گزینه های نام برده بشه.
    kimiagar تشکر می‌کند.
    EOS 80D
    18-135mm IS USM
    55-250mm IS STM
    50mm STM

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط fantome نمایش پست ها
    سلام

من امروز رفتم که Sirui T-2004XL رو بخرم. البته به عنوان گزینه جایگزین MeFoto 1350Q1 رو هم البته با علم ضعف هاش نسبت به سی روی در نظر داشتم. رفتم هر دو تا رو دیدم و باید بگم که جفتشون به نظرم کمی سنگین تر از انتظاراتم بودند. در واقع من اگر بخوام کوله ببندم، با سه پایه و دوربین و دو تا لنز و لپ تاپ راحت وزنش از 10 کیلو رد میشه که کلا گزینه راحتی نیست. با این اوصاف به خاطر کیفیت ظاهری بالاتر هد و قطعات پلاستکی 2004 تصمیم گرفتم که بخرم اما متاسفانه آکبندش رو نداشت و همون یک دونه سمپل مونده بود. من هم یه اخلاقی دارم حتما باید آکبند باشه تا به دلم بشینه! حالا طبق گفته خودش اگر مشکلی پیش نیاد تا 8-7 روز دیگه بار سی روی براشون می رسه. ناگفته نماند که MeFoto هم بد نبود، سبکتر و کمی جمع و جورتر بود اما به نظرم کیفیت و حس قطعات پلاستیکی که درش به کار رفته بود یک رتبه پایین تر از سی روی بود.

حالا سوال اینه که برای کانفیگ من و البته برای استفاده من که تجاری نیست (به عبارت بهتر من سه پایه رو برای هر از چندگاهی لانگ اسکپوژر در حد 10-20 استفاده خواهم کرد) سه پایه سبک تر و جمع و جورتری هست؟ البته قیمتش نمی خوام خیلی بیشتر از همین گزینه های نام برده بشه.
    درود
    تقریبا تنها گزینه همون 1004 یا 2004 هست.
    اگر تو بار جدید شرکت sirui مدلهایی مثل A1005, T1005 و یا T1205 باشه بد نیستند.
    باتوجه به قیمت من پیشنهادم T و A 1005 هستند البته به شرط موجود شدن
    اگر گزینه سبک تری بخواهید سه پایه هایی مثل t-004 یا t-005 و یا t025 , t024 بسیار کم حجم هستند ولی برای عکاسی با نوردهی باید وزنشون را با وزنه جانبی افزایش بدید.
    ارادتمند.
    دز خصوص سه پایه های mefoto هم می توانید به 0350 فکر کنید که گزینه مناسبی برای کار شماست. البته جنس و کیفیت بحث جدایی خواهد بود
    ارادتمند
    Nima Sadigh و kimiagar تشکر می‌کنند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر جديد kimiagar آواتار ها
    تشکر کرده
    28

سلام

سلام با اجازه اساتید :)

من هم 1350 رو قبل از خرید Sirui تست کردم. کیفیت در Sirui بهتر حس میشه. و واقعا نسبت به قیمت گزینه های خوبی داره. من اخرین موجودی 1004 رو گرفتم در مقایسه با 2004 سبک تر و جمع و جور تر هست تحمل وزنش هم 12 کیلو . اگر با وزن 2004 مشکل داشتید صبر کنید 1004 بگیرید. اگر باز هم این سنگین بود یا باید مدل کربنی T-024X رو بگیرید حدود 820 تومن یا مثل این که گفت مدل مشابه همین اما آلمینیومش هم میاد که ااحتمالا از 1004 سبک تر و کوچک تر و ارزان تر هست. البته 100% تحمل وزنش هم پایین میاد.

البته اگه عجله دارید 1350 نزدیک ترین گزینه بهشون هست.

پیشنهاد من که همشون رو تست کردم یا 1004 یا 024 کربن.
    msh2200 و Nima Sadigh تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    36

نقل قول نوشته اصلی توسط msh2200 نمایش پست ها
    درود
    تقریبا تنها گزینه همون 1004 یا 2004 هست.
    اگر تو بار جدید شرکت sirui مدلهایی مثل A1005, T1005 و یا T1205 باشه بد نیستند.
    باتوجه به قیمت من پیشنهادم T و A 1005 هستند البته به شرط موجود شدن
    اگر گزینه سبک تری بخواهید سه پایه هایی مثل t-004 یا t-005 و یا t025 , t024 بسیار کم حجم هستند ولی برای عکاسی با نوردهی باید وزنشون را با وزنه جانبی افزایش بدید.
    ارادتمند.
    دز خصوص سه پایه های mefoto هم می توانید به 0350 فکر کنید که گزینه مناسبی برای کار شماست. البته جنس و کیفیت بحث جدایی خواهد بود
    ارادتمند
    ممنون، با این تفاسیر و این که در واقعیت سی روی حس بهتری رو منتقل می کرد، فکر کنم منتظر همون سی روی بمونم بهتره!

نقل قول نوشته اصلی توسط kimiagar نمایش پست ها
    سلام با اجازه اساتید :)

من هم 1350 رو قبل از خرید Sirui تست کردم. کیفیت در Sirui بهتر حس میشه. و واقعا نسبت به قیمت گزینه های خوبی داره. من اخرین موجودی 1004 رو گرفتم در مقایسه با 2004 سبک تر و جمع و جور تر هست تحمل وزنش هم 12 کیلو . اگر با وزن 2004 مشکل داشتید صبر کنید 1004 بگیرید. اگر باز هم این سنگین بود یا باید مدل کربنی T-024X رو بگیرید حدود 820 تومن یا مثل این که گفت مدل مشابه همین اما آلمینیومش هم میاد که ااحتمالا از 1004 سبک تر و کوچک تر و ارزان تر هست. البته 100% تحمل وزنش هم پایین میاد.

البته اگه عجله دارید 1350 نزدیک ترین گزینه بهشون هست.

پیشنهاد من که همشون رو تست کردم یا 1004 یا 024 کربن.
    ممنون، اگر همین دیروز می داشت که خیلی بهتر بود، حالا هم این مدت رو صبر می کنم ببینم تا 10 روز آینده اگر موجودی سی روی شارژ شد، حتما می رم سراغ همون 2004 یا 1004. این که سمت 024 نمی رم هم به خاطر قیمتش هست و وزن قابل تحملش! درسته وزن تجهیزات من به اون حد تحملش نمی رسه اما فکر می کنم اینا تا یه درصدی از وزن قابل تحملشون رو خوب هندل می کنن!
    EOS 80D
    18-135mm IS USM
    55-250mm IS STM
    50mm STM

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

کمپانی ژاپنی DC WATCH از سه‌پایه‌صندلی خود رونمایی کرد. این سه‌پایه که می‌تواند تبدیل به یک صندلی برای عکاس شود و از وزن عکاس به عنوان تثبیت‌کننده خود استفاده‌‎کند، با نام و مدل Chairpod HY 127 معرفی شده‌است :

chairpod_43.jpeg

این وسیله به شکلی طراحی شده‌‌است که با بازویی قابل تغییر ارتفاع، در حالت ایستاده و نشسته با ارتفاع چشم عکاس تراز می‌شود. و در حالت ایستاده به یک مونوپاد تبدیل می‌شود و در حالت نشسته به یک سه‌پایه همراه با صندلی. این Chairpod HY 127 با قیمت 179 دلار عرضه خواهدشد.

اطلاعات بیشتر:
    https://www.dpreview.com/news/732814...s-or-brilliant
    msh2200، 2105، amir.komeily و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    52

با سلام

دوستان قصد خرید یک سه پایه خونگی رو دارم که قیمتش بین 150 تا 200 باشه - برندها و مدلهای مختلفی هست از جمله:

Jmary 2264 و Beike 304 که من باهاشون اشنایی ندارم - ایا این دو مدل خوب هست یا برندهای دیگر را با توجه به قیمت مذکور پیشنهاد می کنید؟

با تشکر

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    36

با سلام خدمت دوستان

من چند وقت پیش قصد خرید سه پایه داشتم که به دلیل موجود نبودن مدل مورد نظر Sirui t-1004xl و برخی مسایل دیگر خریدش به تعویق افتاد. الان که داشتم چک می کردم دیدم مدل های دیگری از Sirui وارد بازار شدن که من هیچ اطلاعاتی ازشون ندارم. مدل Sirui A1005 که به نظر به مشخصات مطبوع نزدیک تر بود حتی تو سابت خود Sirui هم نیست! دوستان کسی از اطلاعی در مورد این مدل یا تجربه ای از استفاده اش داره؟
    EOS 80D
    18-135mm IS USM
    55-250mm IS STM
    50mm STM

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

با سلام خدمت دوستان

من چند وقت پیش قصد خرید سه پایه داشتم که به دلیل موجود نبودن مدل مورد نظر Sirui t-1004xl و برخی مسایل دیگر خریدش به تعویق افتاد. الان که داشتم چک می کردم دیدم مدل های دیگری از Sirui وارد بازار شدن که من هیچ اطلاعاتی ازشون ندارم. مدل Sirui A1005 که به نظر به مشخصات مطبوع نزدیک تر بود حتی تو سابت خود Sirui هم نیست! دوستان کسی از اطلاعی در مورد این مدل یا تجربه ای از استفاده اش داره؟
    درود
    A1005 مشابه T1005x هست با این تفاوت که قابلیت تبدیل شدن به تک پایه را دارد.
    اطلاعاتش هم در این لینک می توانید مشاهده کنید
    سری های XX05 همگی از نظر ابعاد و وطن یکسان هستند و تفاوتشون تو جنس بدنه و قابلیت هاست.
    اون مدل A1005 هم قبلا تو یاران موجود شده بوده و جدید نیست.
    ارادتمند
    Amateurism، کوروش و fantome تشکر می‌کنند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    36

نقل قول نوشته اصلی توسط msh2200 نمایش پست ها
    درود
    A1005 مشابه T1005x هست با این تفاوت که قابلیت تبدیل شدن به تک پایه را دارد.
    اطلاعاتش هم در این لینک می توانید مشاهده کنید
    سری های XX05 همگی از نظر ابعاد و وطن یکسان هستند و تفاوتشون تو جنس بدنه و قابلیت هاست.
    اون مدل A1005 هم قبلا تو یاران موجود شده بوده و جدید نیست.
    ارادتمند
    در مورد Head که روی A1005 هست نظری ندارید؟؟ از این جهت A1005 نظرم رو جلب کرده که خودش وزن مناسبی داره و آستانه تحملش هم بسیار کافی به نطر میرسه.
    EOS 80D
    18-135mm IS USM
    55-250mm IS STM
    50mm STM