صفحه 365 از 365 نخستنخست ... 265 315 355 361 362 363 364 365
نمایش نتایج : از شماره 3,641 تا 3,642 , از مجموع 3642

موضوع: سه پايه ها و هدهاي آنها...

كاربر جديد A_sepehri آواتار ها
    تشکر کرده
    4

سلام بنده برای عکاسی تبلیغاتی نیاز به سه پایه و هد سه محوره دارم با توجه به اینکه سه پایه وزنش اصلا اهمیتی نداره و هرچی سنگین تر و قرص تر بهتر چه انتخاب هایی رو میتونم داشته باشم ؟ آیا این امکان وجود داره تا سه پایه رو از برندهای متفرقه و سنگین تهیه کنم و بیشتر رو هد بودجه رو صرف کنم ؟ بودجه بنده حدود یک میلیون هست ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .
    با تشکر

كاربر همراه E.K.Studio آواتار ها
    تشکر کرده
    1928

نقل قول نوشته اصلی توسط senaps نمایش پست ها
    Vanguard Espod CX 204AP

با سلام.
    دوستان من ترایپاد مدل بالا رو برای عکاسی طبیعت، و عکاسی در شب گرفتم. کار به صورت حرفه‌ای نیست و چند وقت یه بار تفریحی عکس میگیرم. چون علاقه زیادی به عکاسی در شب و امثالهم دارم، نیاز دارم ترایپاد پایدار باشه. از طرفی مشخصات این ترایپاد به نظر خوب هست، و از طرفی قیمتش من رو نگران میکنه.
    به نظرتون این ترایپاد کیفیت لازم برای عکاسی با شاتر باز برای چند ثانیه رو داره؟؟

الومینیومی، ۱.۵ کیلو وزن خودش و اهرمی که بشه بهش وزن اضافه کرد رو هم داره در وسط.
    بنده سری 203 رو دارم. نسبت به وزن دو کیلویی تجهیزاتم پایداری خوبی داره. البته برای عکاسی منظره و خصوصا نوردهی طولانی در شب، بند دوم و سوم پایه رو جمع میکنم و در این حالت کاملا پایدار میشه.
    اسماعیل کارگر
    .::فَارَالتَّـنُّـور::.

صفحه 365 از 365 نخستنخست ... 265 315 355 361 362 363 364 365