صفحه 5 از 6 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 41 تا 50 , از مجموع 55
Like Tree34تشکر

موضوع: خرید دوربین دیجیتال از زن گرفتن سخت تره

Moderator nmroshan آواتار ها
    تشکر کرده
    11580

پیش فرض پاسخ: خرید دوربین دیجیتال از زن گرفتن سخت تره

نقل قول نوشته اصلی توسط hobor971 نمایش پست ها
    من دوربین یکی از علایق کودکیم بوده . 14 سالم که بود یه لوبیتر داشتم ( دوستانی که از قبل عکاسی می کردند حتما این دوربین معرکه رو می شناسند ) که عکسهای زیبایی هم باهاش می گرفتم . کار با آگراندیسمان و ظهور و چاپ عکس رو هم کاملا می دونم . می خوام بگم عکاسی یکی از مشغولیات ذهنی منه . دلیل اینکه الان به فکر خرید دوربین افتادم دو چیزه: بعد از مدتها می تونم پول خرید یه دوربین خوب رو بدهم . دوم هم واسه مشکلیه که برام پیش اومده و می خواهم با عکاسی خودم را کاملا مشغول کنم . خلاصه اینکه دوربین چه سر کار و چه جاهای دیگه از دست من نمی افته .
    اگه از dslr دوری می کنم واسه دو دلیله : می ترسم زومی که می خواهم نداشته باشه . دومی هم اینکه پولی که بابتش می دم نتونم اون استفاده رو بکنم . بعبارت دیگه یه دوربین canon s3 هم بتونه من رو راضی کنه . چون سابقه کار با دوربین دیجیتال رو به اونصورت ندارم تو این مساله موندم .
    از یه طرف nikon d70 وسوسه می کنه . از یه طرف canon s3 با قیمت مناسبش.
    در مجموع دوربینی می خوام که باهاش حال کنم . همیشه کنارم باشه . صحنه ها رو از دست ندم . بتونم راحت باهاش عکس بگیرم . تو نورهای کم بازی در نیاره . بشه یه سه چهار سالی باهاش راحت بود .
    می خواستم بعداز ظهر برم سروقت canon s3 و بخرم . اما دوباره وسوسه nikon d70 افتاه تو سرم .
    واسه کارهایی که من می خوام ، ارزش 600 هزار تومن بیشتر رو داره ؟
    و دیگه اینکه از عدد لنز چطوری میشه میزان زومش رو پیدا کرد ؟ مثلا 18-70 معادل چقدر زومه ؟

با مشخصاتی که فرمودید، توصیه میکنم DSLR بخرید. اما نه نیکون دی70 بلکه الان با قیمت مناسبی میتوانید دی50 یا کنن 350 دی بخرید که هردو دوربینهایی بسیار عالی هستند
    نعما م. روشن
    مقالات سایت عکاسی |وبلاگ (از عکاسی) | اینستاگرام : Nemaroshan

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    53

نقل قول نوشته اصلی توسط nmroshan نمایش پست ها
    با مشخصاتی که فرمودید، توصیه میکنم DSLR بخرید. اما نه نیکون دی70 بلکه الان با قیمت مناسبی میتوانید دی50 یا کنن 350 دی بخرید که هردو دوربینهایی بسیار عالی هستند
    با تشکر از نعما م. روشن عزیز ، من nikon d50 را انتخاب کردم . تقریبا اکثر مقاله های سایت DPREVIEW.COM و همینطور مقالات این فروم را خووندم . دوربینهای زیادی را با هم مقایسه کردم . از SONY H2 گرفته تا NIKON D80 و CANON 400D و اکثر دوربینهای خوبی که موجود هستند . شاید تفاوتها چشمگیر نباشد . اما من دیدم D50 تقریبا با D70 مشابه هست و چیزی کم نداره . اضافه بر اینکه قیمتش پایینتره . و نسبت به 350D طبق مقاله های سایت DPREVIEW هم کم نمیاره . تصمیم گرفتم برم سمت NIKON D50 . شاید لنزش واسه من زیاد جذاب نباشه - چون وایده - که سعی می کنم به مرور زمان یه لنز خوب هم واسش بخرم .
    آخر هفته میام تهران که از نورنگار - یا هرای دیگه که شما پیشنهاد می کنید - بخرم .
    فقط لطف کنید :
    نظر نهایی تون و درباره این انتخاب بفرمایید
    قیمت کنونی D50 چقدره ؟
    از کجا بخرم ؟
    مهم *************آیا هنگام خرید به نکته خاصی باید توجه کنم ؟*****************

از همه متشکرم. ارزش راهنمایی های شما دوستان از یک دنیا است .

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    53

سلام . امروز زنگ زدم نیکونگرش و نرنگار . هیچکدام d50 نداشتند . از کجا می شه خرید؟ یه التفاتی هم به سوالات پست بالا داشته باشید . متشکرم .

كاربر فعال roovigital آواتار ها
    تشکر کرده
    375

شما سوالتون رو http://www.akkasee.com/forum/showthr...?t=3265&page=2 مطرح کنید چون بعضی از دوستان به تازگی این دوربین رو خریدند میتونند شما رو راهنمایی کنند.
    من خودم از آهونگار خریدم.البته دقت کنید قیمتها مال خیلی وقت پیشه.
    http://www.akkasee.com/forum/showthread.php?t=2001
    روح الله عبدالهی

Nikon D300 - 16-85 VR - AF-S 70-300 VR - flash Sigma 500 DG super- Micro trekker - Slik400

كاربر فعال asa_59a آواتار ها
    تشکر کرده
    23

من هفته پيش همه جمهوري رو گشتم ارزونترين قيمتش 680 تومن بود در حال حاضر 350 دي رو آهونگار 650 تومن ميده.... انتخاب با خودتون... هر كدوم ارزونتر باشه همونو بخر فرق خاصي با هم ندارند
    بعيد مي دونم فروشگاههاي معتبر الان دي 50 رو داشته باشند
    افشين ساسانيان
    Panasonic Lumix DMC FZ5

Moderator nmroshan آواتار ها
    تشکر کرده
    11580

مهم *************آیا هنگام خرید به نکته خاصی باید توجه کنم ؟*****************
    اینجا نکاتی ذکر شده اند که در هنگام خرید توجه به آنها اهمیت دارد:

http://www.akkasee.com/forum/showthread.php?t=3238
    http://www.akkasee.com/forum/showthread.php?t=2639
    نعما م. روشن
    مقالات سایت عکاسی |وبلاگ (از عکاسی) | اینستاگرام : Nemaroshan

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    53

سلام . دیروز اخرش دوربین رو خریدم . اما d50 نه ! یه فوجی s9600 خریدم . با توجه به امکانات خوبی که داشت و قیمت مناسبش ترجیح دادم فوجی بخرم . دیروز تهران بودم . زنگ زدم نورنگار قیمت 530 گرفتم . وقتی رفتم گفت نداریم و فردا میاریم . آهونگار هم همینطور . عکسباران قیمت 600 تومن داد که خنده دار بود . در نهایت از یه فروشگاه ( پرشیا)تو جمهوری روبری پل حافظ خریدم . البته با کلی ترس و لرز و شک و تردید . دوربین رو باز کرد و کاملا تست کردم . با یه فیلتر uv ، دو تا رم 512 ( بهتر از یه دونه رم یه گیگه) - محافظ lcd و 17 تومن چانه شد 590 تومن .
    دیشب که باهاش عکس می گرفتم خیلی نویز داشت . نمی دونم شاید من هنوز تنظیماتش رو نمی دونم . اما خیلی خوشدسته . راستی ... دفترچه فارسی داره یا نه ؟

كاربر فعال reza_Bahman آواتار ها
    تشکر کرده
    3705

نقل قول نوشته اصلی توسط hobor971 نمایش پست ها
    سلام . دیروز اخرش دوربین رو خریدم . اما d50 نه ! یه فوجی s9600 خریدم . با توجه به امکانات خوبی که داشت و قیمت مناسبش ترجیح دادم فوجی بخرم . دیروز تهران بودم . زنگ زدم نورنگار قیمت 530 گرفتم . وقتی رفتم گفت نداریم و فردا میاریم . آهونگار هم همینطور . عکسباران قیمت 600 تومن داد که خنده دار بود . در نهایت از یه فروشگاه ( پرشیا)تو جمهوری روبری پل حافظ خریدم . البته با کلی ترس و لرز و شک و تردید . دوربین رو باز کرد و کاملا تست کردم . با یه فیلتر uv ، دو تا رم 512 ( بهتر از یه دونه رم یه گیگه) - محافظ lcd و 17 تومن چانه شد 590 تومن .
    دیشب که باهاش عکس می گرفتم خیلی نویز داشت . نمی دونم شاید من هنوز تنظیماتش رو نمی دونم . اما خیلی خوشدسته . راستی ... دفترچه فارسی داره یا نه ؟
    اول اينكه دوربين جديدت مبارك باشه
    دوم اينكه با توجه به عنواني كه براي اين تاپيك انتخاب كردي حالا بايد بگم " عروس به پشت پرده ... قسمت كجا نشسته"...
    سوم اينكه ... هيچي همون كه گفتم مباركت باشه ايشالا.
    عليرضا بهمن آبادي
    Nikon D50
    Nikkor 18-55 f/3.5-5.6G ED + Nikkor 18-200 f/3.5-5.6G IF-ED VR + Sigma 70-300 f/4-5.6 Apo DG
    Speedlight SB800 Case Logic SLRC3

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    53

عجب دوربین خفنیه . کلی حال کردم . تموم چیزایی که می خواستم داره . کنترل دستیش فوق العاده است . خوشدسته .
    فقط دو تا مورد
    هر 150 تا شات باتری خالی می کنه . البته فکر کنم به خاطر تازه واردی منه و اینکه هی دارم باهاش امتحان می کنم
    دفترچه اش کاملا انگلیسیه با لغات تخصصی و من سر در نمیارم.

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

سلام...

دوست عزیز دفترچه ی راهنمای فارسی گیرت نمیاد.ولی بعد از چند وقت کاراش دستت میاد.اون دفترچه ی راهنمای خودش که خیلی سادس.

بعد راجع به باطری به نظرم زیاد باهاش ور میری که این جوریه .بعد اینکه نزار باطری کامل خالی شه بعد شارژ کن.البته هر 5 یا 6 بار یه بار بزار کامل خالی شه.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

صفحه 5 از 6 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 آخرینآخرین