صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 2 3 4 5 6
نمایش نتایج : از شماره 51 تا 55 , از مجموع 55
Like Tree34تشکر

موضوع: خرید دوربین دیجیتال از زن گرفتن سخت تره

كاربر فعال bf  آواتار ها
    تشکر کرده
    964

پیش فرض پاسخ: خرید دوربین دیجیتال از زن گرفتن سخت تره

ضمن تبريک دوربين جديد، فکر ميکنم آشنايي با همان لغات تخصصي انگليسيخير دوجهان را برايتان در پي داشته باشد
    در حقيقت در متون فارسي هم بيشتر همين اصطلاحات با حروف فارسي يا حتي انگليسي نقل ميشود

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    53

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh_ghobadi نمایش پست ها
    سلام...

دوست عزیز دفترچه ی راهنمای فارسی گیرت نمیاد.ولی بعد از چند وقت کاراش دستت میاد.اون دفترچه ی راهنمای خودش که خیلی سادس.

بعد راجع به باطری به نظرم زیاد باهاش ور میری که این جوریه .بعد اینکه نزار باطری کامل خالی شه بعد شارژ کن.البته هر 5 یا 6 بار یه بار بزار کامل خالی شه.

جناب قبادی . سلام . یادمه شما گفتین این دوربین رو قبل داشتین. ه نظر شما عکسها کمی بلور نیستند ؟ مشکل شارپ ندارد ؟

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

سلام..
    بله بنده چند ماهی این دوربین رو داشتم.

والا از نظر شارپ بودن من مشکل زیادی نداشتم.احتمالا زیاد با تنظیمات اون ور میرین.در کل شارپنس اون تل حدودی کم هست ولی اون قدر که به چشم بیاد.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    53

سلام مجدد . اين تاپيك با وجود دعوايي كه اولش راه اقتاد مي شه گفت پر بيننده ترين و پر پاسخ ترين تاپيك اين بخش بوده . بعد از خريد دوربين دوستان زيادي با من تماس گرفتند و از من راهنمايي خواستند . حتي يكي از بچه ها آدرس گرفت و اومد دوربين رو از نزديك ديد . ( آخرش نمي دونم چي خريد ) به هر حال . الان مدتيه از دوربين استفاده مي كنم . تقريبا 1200 تا شات باهاش زدم . فقط مي تونم بگم دوربين فوق العاده اي هست در سطح خودش . يعني دوربين هاي شبه اس ال ار . زومش خيلي خوب جواب مي ده . شارژ باتري هاش كه خيلي مي ترسيدم بسيار عاليست و با يكبار شارژ باتري 2500 ميلي آمپر تقريبا 500 تا 600 عكس جواب مي ده . توصيه من به دوستاني كه در حال شروع عكاسي هستند همين دوربينه . بازهم از همه شما ممنونم به خاطر راهنمايي ها و سر زدنهاتون .

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    53

اخی.... 11 سال قبل این تاپیک رو نوشتم . ... سال 1385 ... الان دوباره دیدمش. اولین دوربینم رو خریده بودم و کلی ذوق و شوق داشتم . هنوز هم همون دوربین رو دارم و الان بعد از 11 سال تازه به فکر تعویضش افتادم . عکسهای خوبی باهاش گرفتم . کلی باهاش حال کردم . بعضی عکساش رو هم رو پوستر چاپ کردم و به در و دیوار خونه زدم . راستی ازدواج هم کردم و باید بگم بر خلاف عنوان این تاپیک ، ازدواج کردن بسیار از خرید دوربین سخت تره . و قابل قیاس نیست. الان چند وقتیه که یه کوچولو هم دارم . امیدوارم شما هم تو انتخابهاتون هر چی که هست و تو هر مقطعی که هست با شناخت کامل از خودتون بتونید یه انتخاب خوب داشته باشید. و یادتون باشه ... تمام انتخابها قابل بازگشت هستند بجز دو چیز: اولیش زمان و دومیش رابطه پدر و مادر و فرزند. پس خودتون رو حرص ندید و از زندگی و انتخابهاتون لذت ببرید .
    msh2200، yaghoobi، DELL و 17 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 2 3 4 5 6