صفحه 2 از 4 نخستنخست 1 2 3 4 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 20 , از مجموع 40
Like Tree9تشکر

موضوع: اولویت با کدام است؟ لرزشگیر یا پردازنده بزرگتر

كاربر فعال bf  آواتار ها
    تشکر کرده
    964

پیش فرض پاسخ: اولویت با کدام است؟ لرزشگیر یا سنسور بزرگتر

برد فلاش کامپکتها طبيعتا کم است
    اما اين دغدغه هايي که شما از جانب نور داري يعني فلاش ضعيف و شب و داخل اتاق همه اهميت در دسترس بودن ايزوي بالا با نويز کم را فرياد ميزنندوقتي نور کم است، حساسيت حسگرت را زياد کن!
    که f هاي فوجي از اين نظر برجسته هستند

اکثر فوجي ها xd ميخورند که کمي گرانتر از sd است اما پيدا ميشود

كاربر بسیار فعال babakdin543 آواتار ها
    تشکر کرده
    1522

نقل قول نوشته اصلی توسط Zaman نمایش پست ها
    ببخشید زیاد شد.ولی در عجبم که چنین دوربینی چرا اینقدر کم معرفی شده ! در تاپیکهای مربوط به دوربینهای کامپکت کمتر اسمی از فوجی دیده میشه.
    .
    دليلش اينه كه عمده استفاده كنندگان دوربينهاي كمپكت افراد مبتدي هستندكه براي عكسهاي خانوادگي و بدون تنظيمات (حالت AUTO ) استفاده بيشتري دارن و موارد مهم اين قبيل مصرف كنندگان زوم اپتيكال، IS و LCD بزرگتره و اصلا اطلاع زيادي از ISO و موارد استفادش ندارن اما به نظر ميرسه شما علاوه بر موارد فوق تنظيمات دستي و ساير موارد كه نياز به تنظيمات غير AUTO هست رو استفاده ميكنيد به همين دليل بود كه سري F پيشنهاد شد

XD كارت فرمت اختصاصي شركت هاي فوجي و المپيوسه كه از سرعت و كيفيت خوبي برخورداره منتها گرونتر از ساير كارتها هستش اما كمياب نيست
    بابک دیناروند
    BabakPhoto
    Puppy

كاربر ويژه Arash آواتار ها
    تشکر کرده
    4010

پیش فرض پاسخ: اولویت با کدام است؟ لرزشگیر یا پردازنده بزرگتر

و البته !*تبليغات و تبليغات!
    از در و ديوار تبليغ كانن ميريزه....
    از طرف مثلا ميبينه دوربين دستت روش نوشته مثلا المپوس ميپرسه كانونه؟ يا چرا كانون نگرفتي!
    خوب به هرحال كانووون هم پول تبليغاتش رو ميكشه روي دوربين هاش..!
    آرش عاشوری‌نیا
    www.arashnia.com/blog
    www.kosuf.com

تشکر کرده
    1522

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash نمایش پست ها
    و البته !*تبليغات و تبليغات!
    از در و ديوار تبليغ كانن ميريزه....
    ..!
    آقاي عاشوري نيا اميد وارم از جانب طرفداران اين برند مورد بي مهري قرار نگيريد زيرا بعضي از دوستان قبل از اينكه به نام و سابقه طرف نگاه كنن به امضا توجه ميكننن ببينن از كدوم برند استفاده ميكنيد بعد پست ميزنن بعد مي فهمن به كي پست زدن
    البته شما به قراردادن چندين برند مختلف در امضا تون مشكل رو تا حدودي حل كرديد-----------------------------------------------:biggrin:

به هر حال از اينكه برند ديگري پيشنهاد نداديد كلي عصباني هستن---------------------------------------------------------:biggrin:
    بابک دیناروند
    BabakPhoto
    Puppy

كاربر همراه Zaman آواتار ها
    تشکر کرده
    98

هر چی این تاپیک جلوتر میره مصمم تر میشم تو خرید فوجی.دغدغه نویز تو محیطهای کم نور را به مقدار زیاد حل کرده ولی امیدوارم از سمت دیگه پشت بام نیافته!آیا به همون مقدار که تو محیط کم نور موفق بوده در محیطهای پرنور هم کیفیت بالایی داره؟اکثر مدلهای ذکر شده دارای حداقل Iso 100 هستند این اهمیت داره یا نه (هر چند حداکثر حساسیتشون جالبه)
    2- هیچکدام جبران نوردهی ندارند این میتونه معضل بشه یا نه؟
    3- برای خرید دوربین و حافظه به کجا مراجعه کنم؟نمایندگی داره ؟
    4- اگر قیمت F30 و F31fd به همراه قیمت کارت حافظه 1 گیگ رو هم بدین که واقعا لطف بزرگیه.(این دو مدل بیشتر نظرمو جلب کرده مخصوصا F30 ولی منتظر نظرات دقیقتر شما هستم).
    سید زمان عابدیان
    Canon A710 Is

تشکر کرده
    1522

نقل قول نوشته اصلی توسط Zaman نمایش پست ها
    هر چی این تاپیک جلوتر میره مصمم تر میشم تو خرید فوجی.دغدغه نویز تو محیطهای کم نور را به مقدار زیاد حل کرده ولی امیدوارم از سمت دیگه پشت بام نیافته!آیا به همون مقدار که تو محیط کم نور موفق بوده در محیطهای پرنور هم کیفیت بالایی داره؟اکثر مدلهای ذکر شده دارای حداقل Iso 100 هستند این اهمیت داره یا نه (هر چند حداکثر حساسیتشون جالبه)
    2- هیچکدام جبران نوردهی ندارند این میتونه معضل بشه یا نه؟
    3- برای خرید دوربین و حافظه به کجا مراجعه کنم؟نمایندگی داره ؟
    4- اگر قیمت F30 و F31fd به همراه قیمت کارت حافظه 1 گیگ رو هم بدین که واقعا لطف بزرگیه.(این دو مدل بیشتر نظرمو جلب کرده مخصوصا F30 ولی منتظر نظرات دقیقتر شما هستم).
    دوست عزيز تو سايت DPREVIEW رفتي؟
    اگر نه برو و بررسي ها تو انجام بده فكر ميكنم بتوني تصميم نهايي رو بگيري نمونه عكس هم دارن
    فكر ميكنم XD يك گيگ كمياب باشه و خيلي گرون
    بابک دیناروند
    BabakPhoto
    Puppy

كاربر فعال bf  آواتار ها
    تشکر کرده
    964

البته يکي از دلايل موفقيت کنون در کامپکتها پيشدستي توجه به تنظيمات دستي بود که افراد واردتر را هم وادار به تجويز مدلهاي اين شرکت ميکرد (بارزترين نمونه دوربين قبلي دکتر روشن) و خصوصا نيکون و فوجي به دليل عدم توجه به اين نکته بخشي از بازار را از دست ميدادند همين سري F فوجي تا پارسال کاملا اتوماتيک بود!
    و البته اين موفقيت با افزايش بازار کمک ميکنه با وجود آن تبليغات بازهم کانون مناسب ترين قيمتها را در اين رده داشته باشه و زود به زود هم مدلهاشو به روز کنه!

نکته ديگه قيمت بالاتر اين دوربين هست، که مهمترين علت براي کم بودن در بازار کشور ما هم همينه
    شما مدلهاي ارزونتر کامکت فوجي که سوپرccd ندارند رو هميشه خيلي راحت تو همين ايران ميتونستيد پيدا کنيد و الان هم ميتوانيد
    همين الان خود شما هم وقتي با 200 تومن ميتوانيد يک کامپکت خوب بخريد و پشتتان به يک Dslr هم گرم هست شايد حاضر نباشيد حدود 400 تومن براي يک دوربين جيبي متفاوت پول بديد!
    و شايد هم حاضر باشيد!

كاربر همراه
    تشکر کرده
    547

سلام

جناب عاشوري نيا

يك سوال خيلي وقته در ذهنمه گفتم از شما بپرسم

ببينيد نيكون وكنون صاحب دارند و دارند پولهاي ميليارد دلاري در مياورند من هم اين وسط فقط مصرف كننده هستم

يعني قصد جانب داري از هيچكدم رو ندارم ولي سوالم اينه كه چرا مثلا در المپيك اتن حدود 70 در صد عكاسان از

تجهيزات كنون استفاده ميكردند ؟ ايا اين امر دليل فني دارد ؟

ممنون

كاربر ويژه Amir Mohebi آواتار ها
    تشکر کرده
    8560

من كمي در مورد كامپكتها صحبت ميكنم، جواب نادر عزيز باشد به عهده آرش خان

كامپكتهاي كانون واقعا جذاب هستند، بسيار متنوع و با امكانات استثنايي، در اين زمينه نيكون نسبتاً ضعيف تر عمل كرده، البته منظورم بعد از مدل بسيار موفق 4500 است كه بسيار پر سر و صدا و بي رقيب بود در زمان خودش.

اما فوجي با عرضه اين سري f كاري متفاوت را عرضه كرده كه دوستان مزيت هايش را گفتند، اما در مورد قيمت، f11 را ميشد چند ماه پيش زير 300 خريد، الان را نميدانم.

حرف من امكانات دستي است يا همان مد M معروف!

يكي از كاربرد هاي اين حالت ميتواند افزايش زمان نوردهي باشد، يعني به عبارتي امكان چندين ثانيه نوردهي، اما با كمال تاسف امكان پذير نيست! چون اين دوربين ها ديافراگم خيلي بسته ندارند (براي جلوگيري از CA)

امكان ديگر كنترل عمق ميدان است، كه متاسفانه آن هم امكان پذير نيست! چون شما هميشه عمق ميدان زياد خيلي خيلي زيادي خواهيد داشت (به علت سنسور فوق العاده كوچك و طبعاً لنزهاي التراوايد)
    امير علي محبي
    نورپردازی پرتره در استودیو | [instagram: amir_talkbylight]

كاربر همراه towfigh آواتار ها
    تشکر کرده
    1085

نقل قول نوشته اصلی توسط نادر نمایش پست ها
    سلام

جناب عاشوري نيا

يك سوال خيلي وقته در ذهنمه گفتم از شما بپرسم

ببينيد نيكون وكنون صاحب دارند و دارند پولهاي ميليارد دلاري در مياورند من هم اين وسط فقط مصرف كننده هستم

يعني قصد جانب داري از هيچكدم رو ندارم ولي سوالم اينه كه چرا مثلا در المپيك اتن حدود 70 در صد عكاسان از

تجهيزات كنون استفاده ميكردند ؟ ايا اين امر دليل فني دارد ؟

ممنون
    ببخشید جناب اقای نادر خان و اقای عاشوری نیا.

جناب نادر خان این فرمایش شما به هیچ عنوان ملاک بهتر بودن و یا پرفروش تر بودن کانن نیست.
    کانون یکی از اسپانسرهای قوی در اینجور مراسم و همچنین جام جهانی و.... می باشد، قدرت اقتصادی کانون به هیچ عنوان با نیکون قابل مقایسه نمی باشد، تنوع محصولات کانن از دوربین فیلم برداری بگیر تا ارزان ترین پرینتر و یا جوهر پرینتر از نیکون بیشتر.....

در اینجور مراسم کانن برای اعتبار خود و همچنین قرار دادهای گوناگون با کوچکترین روزنامه محلی تا دولتی ترین شبکه تلویزیون مجبور و شاید بشود گفت ملزم است که تجهیزات انان را تامیین کند.
    البته نه تمامی انها از ۷۰ در صد حدود ۳۰ و شاید بیشتر با نمایندگیهای گوناگون کانن قرار داد دارند.
    محمد علی توفیق

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1 2 3 4 آخرینآخرین