صفحه 4 از 141 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 14 54 104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 31 تا 40 , از مجموع 1407
Like Tree585تشکر

موضوع: راهنمای خرید و رفع اشکال پرینترهای جوهرافشان

كاربر همراه EHSAN2 آواتار ها
    تشکر کرده
    722

پیش فرض راهنمایی جهت خرید پرینتر جوهرافشان

سلام..
    این جا خیلی از جاهای دیگه سایت سوت و کور تره !
    میگم چرا دست میزاری رو هرچی که بخری سردرگم میشی؟ ( دوربین / لنز / فلاش / پرینتر و..... )
    برسیم سر موضوع اصلی :
    یه پرینتر جوهر افشان (رنگی) میخوام با بودجه 80 تومن .
    1. بیشتر باهاش سیاه و سفید میزنم ( نسبت به رنگی )
    2. کیفیت چاپ عکسش هم قابل قبول باشه
    3.از همه مهم تر بعد از خرید هست خرجش بالا نباشه / از 24 ساعت 28 ساعت خراب نشه /و در کل راحت باشه
    خیلی ازش انتظار زیادی ندارم ولی مورد سوم برام مهم هست
    و در کل استفاده زیادی ندارم

پاینده و استوار باشید.

If you see the action you missed it.

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

پیش فرض پاسخ: راهنمایی جهت خرید پرینتر جوهرافشان

سلام...

احسان جان در این رنج قیمت به نظرم انتخاب ها زیاد نباشه و محدود باشند .بالای 100 هزار تومان انتخاب ها بسیار بیشتر هستند و با کیفیت تر. اما اگر به قول خودتان انتظار آنچنان زیادی ندارید و برای مصارف عادی و شاید هم بیشتر برای Text کاربرد داشته باشد و اغلب برای سیاه و سفید به نظرم بهترین انتخاب محصولات Epson باشد.چون هم از نظر مواد مصرفی ارزان تر هستند و هم خدمات پس از فروش نسبتا مناسب و گسترده ای دارند.اما مدل های Canon هم بسیار خوب هستند ولی بنده به هیچ وجه از میزان مصرف و هزینه ی آنها اصلاعی ندارم و دوستان دیگر راهنمایی میفرمایند.

مدل های پیشنهادی بنده :

Epson C48 با قیمتی در حدود 70 هزار تومان
    چاپ با وضوح 2880x1440 dpi
    داري يك كارتريج مشكي و يك كارتريج سه رنگ
    چاپ تا حداكثر سايز A4
    سرعت چاپ 12 صفحه در دقيقه متن مشكي

Epson C68 با قیمتی در حدود 80 هزار تومان
    چاپ با وضوح 5760x1440 dpi
    داراي 4 كارتريج جوهر مجزا
    چاپ تا حداكثر سايز A4
    سرعت چاپ متن 17 صفحه در دقيقه مشكي

اما بنده Epson C68 را پیشنهاد میکنم ، هم سرعت بیشتر و هم دقت بیشتر ارزش 10 تا 15 هزار تومان اختلاف را دارد

درباره ی هزینه ی چاپ باید عرض کنم ، در حال حاضر چند نوع جوهر در بازار موجود است ، یکی جوهرهای اصلی (خارجی) Epson با قیمتی بین 14 تا 17 هزار تومان که به نظر بسیاری از هر نظر بهتر از بقیه است ، دیگری جوهرهای مادایران که تولید کننده این پرینتر ها است و این جوهر ها را پیشنهاد میدهد و در صورت استفاده نکردن از این جوهر ها گارانتی را لغو میکند (شاید برای اجبار مصرف کننده) با قیمتی در حدود 6 هزار تومان و دارای کیفیت قابل قبول است و به نظرم برای کارهای عادی و روزانه بسیار مطلوب ، و دیگری جوهر های شارژی یا بقولی( فله ) که به صورت سی سی به فروش میرسد و بنده تجربه استفاده ار این نوع را ندارم ، اما شنیده ام که بسیار سریع رنگ ها به زردی میزند و به هد چاپگر آسیب میرساند اما باز برای رنگ مشکی بسیار با صرفه است و بسیار ارزان تر از همه تمام میشود.

امیدوارم راهنمایی مفید باشد...
    mehranm2000 تشکر می‌کند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر همراه EHSAN2 آواتار ها
    تشکر کرده
    722

سلام کاوه جان....
    ممنون از راهنماییت بسیار مفید بود
    من هم منتظرم که یکی هم در مورد کنون ها صحبت کنه!
    این دومی به نظرمن هم بهتره ! و کاملا ارزش 15 تومن پرداخت بیشتر پول رو داره
    راستش من ماهی 30-40 تا سیاه و سفید و 1-2 تا برگ A4 هم رنگی استفاده دارم. ( این رو هم به اصرار خانواده میخام بگیرم )
    والا من شنیده بودم که جوهر های مادیران پرینتر ها رو خراب میکنه . شما چیزی نشنیده بودین؟

If you see the action you missed it.

تشکر کرده
    14101

سلام...

والله درباره ی اینکه جوهرهای مادایران پرینتر ها رو خراب میکمه به نظرمبه شایعه شبیه من الان 3 سال از این جوهر ها استفاده میکنم و موردی نداشتم ، شاید کیفیت اونها خوب نباشه و عکس های با کیفیتی به ما تحویل ندهند اما ماندکاری عکس ها و نوشته ها عالی بنده نوشته هایی دارم که 2 سال پیش پرینت گرفتم و هنوز هم شفاف و خوش رنگ هستند و مشکلی ندارند.خود مادایران هم این جوهر ها رو پیشنهاد میده ( اجبارا) و غیر اون باشه گارانتی دستگاه رو لغو میکنه.اما با جوهر های مادایران نباید انتظار عکس های عالی و فوق العاده را داشته باشید ولی برای کارهای ساده و نسبتا دقیق عالی است و با آن قیمت کاملا به صرفه و بنده این جوهر ها رو پیشنهاد مبدم .اگر دوستان مواردی که با این جوهر ها داشتند رو بفرمایند تا بنده و دیگر دوستان استفاده کنیم ممنون میشم.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر فعال bf  آواتار ها
    تشکر کرده
    964

احسان جان پرينترهاي hp را هم در نظر داشته باش
    ميتوني کارتيج ها رو چندين بار شارژ کني و هزينه هد هم نداري و کلا از نظر نگهداري به صرفه است
    براي کار متن و تصوير خوبه
    کيفيت عکسهاشم بهتر از چيزي هست که آدم انتظار داره!

تشکر کرده
    14101

سلام...

با بابک عزیز موافقم و Hp رو هم در نظر داشته باشید ، بنده چون تجربه ی بسیار بدی با پرینتر های Hp داشتم زیاد روی اونها مانور ندادم و زیاد در جریان نیستم که جدیدا بهتر شدن یا نه ، تا 4 سال پیش که افتضاح بودن ، جوهر هایی با قیمت 30 هزار تومان و بنده در دام این پرینتر ها افتادم چون 4 دستگاه خریده بودم یکی در منزل 3 تا هم محل کار که هر کدوم رو با قیمت های 20 یا 30 هزار تومان فروختم.بعد از اون تجربه دیگه زیاد در جریان این مارک نیستم.اما جدیدا شنیدم که با شارژ کارتریج ها نتایج خوبی دارن.بنده در حال حاضر زیاد در جریان مدل ها و قیمت ها نیستم و انشالله که دوستان دربارهی این مارک هم توضیح بدهند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir

كاربر فعال asa_59a آواتار ها
    تشکر کرده
    23

من حدود 5-4 سال هست که از پرینتر های اچ پی استفاده میکنم و بسیار بسیار راضی هستم چندین بار شارژ کردم کارتریج هاش زیر شارژ خوب جواب میدن کیفیت چاپ خیلی خوبی هم دارند فقط حواستون باشه که با جوهر آشغال شارژش نکنند در غیر اینصورت باید کارتریج نو بخرید
    در حال حاضر زیاد در جریان بازار نیستم و نمی دونم پرینتر های اپسون چه وضعیتی دارند اما خاطره خوبی از اچ پی دارم
    افشين ساسانيان
    Panasonic Lumix DMC FZ5

كاربر ويژه Arash آواتار ها
    تشکر کرده
    4010

يه چيزهايي هم من بگم!
    اول مثل خيلي ها ! تجربه بسيار گرانقيمتي با پرينترهاي اپسون داشتم
    تمام شد رفت.
    بعد حدود 4 سال با 1220 اچ پي سر كردم. كارتريج ها گران هستند.براي من كه عكس چاپ ميكردم كيفيت مهم بود و ماندگاري جوهر. نميتوانستم ريسك استفاده از كارتريجهاي شارژ شده رو بپذيرم.
    الان هم حدود دو سال هست كه 9950 آي كانون دارم.(البته اچ پي رو هنوز هم دارم ولي جز چاپ فاكتور و html كار ديگه اي باهاش ندارم.)
    بسيار بسيار راضي هستم. من كه مصرف زيادي دارم كارتريج هاي اصل كانون رو كمتر از 8 هزارتومان ميخرم. بصورت تك فروشي روي 9 هزارتومان ميتوانيد حساب كنيد. (اما كارتريج ماديران نخريديد!)
    و در اين دوسال فقط يك بار پرينتر رو تنظيم هد كردم! و تا به حال سابقه نداشته كه 2 كاغذ باهم بكشه تو و يا مشكلاتي كه پرينترها عموما دارن.

حالا شايد پرينترهاي كوچك كانون چنين مكانيك دقيقي نداشته باشن اما اگر پرينتر مدت خيلي زيادي بيكار نميمونه و از كارترجهاي اصل كانون استفاده كنيد مشكلي با كانون نخواهيد داشت.
    آرش عاشوری‌نیا
    www.arashnia.com/blog
    www.kosuf.com

تشکر کرده
    14101

سلام...

بنده خروجی های پرینتر های کنون را دیده ام و بسیار بسیار زیبا و شفاف و با کیفیت بودند و یکی دو باری هم با این پرینتر ها کار کردم ولی هیچ وقت از قیمت مواد مصرفی اونها و قیمت دستگاه های اطلاع دقیقی نداشتم که آرش جان لطف کردند و بنده و دوستان رو در جریان قرار دادند.لطفا دوستان اگر مدلی زیر 100 هزار تومان میشناسند معرفی کنند و مشخصات اون ها رو بفرمایند...

به نظرم مدل زیر 100 هزار تومان نداشته باشد.اما اینطور که آرش عزیز فرمودند باید مصرفشان به صرفه باشد.

جستجو کردم و این مدل ها

PIXMA iP6220D & PIXMA iP430 & PIXMA iP4300

رو دیدم با قیمت 99 دلار اما نمیدونم در ایران چقدر هست ، شاید 2000 دلار
    ویرایش توسط Kaveh Ghobadi : Friday 22 December 2006 در ساعت 21:26
    کاوه قبادی
    Exposure.ir

كاربر فعال Daruosha آواتار ها
    تشکر کرده
    1873

کنون 9950 آی قیمتش چقدره؟؟

صفحه 4 از 141 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 14 54 104 ... آخرینآخرین