صفحه 90 از 141 نخستنخست ... 40 80 86 87 88 89 90 91 92 93 94 100 140 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 891 تا 900 , از مجموع 1407
Like Tree585تشکر

موضوع: راهنمای خرید و رفع اشکال پرینترهای جوهرافشان

كاربر همراه behrang 2 آواتار ها
    تشکر کرده
    34

پیش فرض ریست r290

با سلام .
    من یک ار 290 دارم .امروز بعد از هد کلینیگ چراغ جوهر و کاغذ یکی در میون خاموش و روشن میشن و پرینتر کار دیگری نمی کنه.آیا احتیاج به ریست نرم افزاری دارد؟ البته تا حالا ریست نشده .کسایی که ریست می کنن لطفا توضیح بدن .
    behrang 2

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض خطوط افقی پر رنگ در چاپ!!!

سلام دوستان .
    من اخیرا وقتی پرنت می گیرم تقریباً هر دو سانت یکبار یک خط پر رنگ توی پرینتم میفته . یعنی اگر مثلا اگر چهار رنگ اصلی رو در صفحه A4 پرینت بگیرم در قسمت آبی رنگ هر دوسانت یکبار یک خط آبی پررنگ تر وجود داره و توی قسمت زرد و قرمز هم همینطور . به نظر خودم فاصله این خطها برابر با میزان حرکت کاغذ در هر رفت و آمد کارتریج . یعنی هر بار که پرنتر کاغذ رو حرکت بده یک خط پررنگ هم می ندازه تو پرینت .
    این حالت وقتی که با حاتهای با کیفیت مثل PhotoRPM یا BestPhoto پرینت می گیرم نیست ولی در حالت معمولی هست . لطفاً راهنمایی کنید .
    یک سوال دیگه هم دارم که بی ربط به این سوال نیست . آیا لازمه پرینتر رو روغن کاری کنم ؟ اگر پاسخ بله است با چه روغنی و کجا هاش رو ؟
    مدل پرینتر : Epson CX4900
    با مخزن جوهر
    ویرایش توسط omid373 : Saturday 5 February 2011 در ساعت 15:13

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

!

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Navid B نمایش پست ها
    کسی اینو دید؟
    دوست عزیز کاش یک عکس می ذاشتی . منم مشکلی شبیه شما داشتم ولی رفع کردمش. منتها مطمئن نیستم که مثل هم باشه وضعیتمون . در درجه اول طول شلنگها رو تنظیم کن چون از پیغامت معلومه که شلنگها خیلی بلنده . برای اینکار اون پلی که شلنگ رو بالای محفظه رفت و آمد کارتریج نگه می داره و احتمالا نصاب با چسب چسبونده به پرینتر رو با دست نگه دار و شلنگ رو آروم به بیرون بکش تا طول اضافیش بیرون بیاد . طول شلنگ باید به حدی باشه که برای رفت و امد کارتریج در کل مسیرش کوتاه نیاد . البته ممکن شلنگ ها بد حالت گرفته باشن و موقع پرینت بجای اینکه به بیرون خم بشن به داخل خم بشن و به کارتریجای در حال حرکت گیر کنن . من این مشکل رو داشتم ولی حل شد . حالا شما شلنگها رو به نظرم کوتاه کن و اگر مشکلی شبیه من پیدا کردی پیغام بده تا من از پرینترم عکس بگیرم و فردا بذارم اینجا .
    Navid B تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط omid373 نمایش پست ها
    سلام دوستان .
    من اخیرا وقتی پرنت می گیرم تقریباً هر دو سانت یکبار یک خط پر رنگ توی پرینتم میفته . یعنی اگر مثلا اگر چهار رنگ اصلی رو در صفحه A4 پرینت بگیرم در قسمت آبی رنگ هر دوسانت یکبار یک خط آبی پررنگ تر وجود داره و توی قسمت زرد و قرمز هم همینطور . به نظر خودم فاصله این خطها برابر با میزان حرکت کاغذ در هر رفت و آمد کارتریج . یعنی هر بار که پرنتر کاغذ رو حرکت بده یک خط پررنگ هم می ندازه تو پرینت .
    این حالت وقتی که با حاتهای با کیفیت مثل PhotoRPM یا BestPhoto پرینت می گیرم نیست ولی در حالت معمولی هست . لطفاً راهنمایی کنید .
    یک سوال دیگه هم دارم که بی ربط به این سوال نیست . آیا لازمه پرینتر رو روغن کاری کنم ؟ اگر پاسخ بله است با چه روغنی و کجا هاش رو ؟
    مدل پرینتر : Epson CX4900
    با مخزن جوهر

من این نوع مشکل‌ها زیاد پیش میاد برام، ۳،۴ بار هید کلینینگ می‌کنم و درست می‌شه... شما هم امتحان کن.

یک سوال داشتم که خواهشاً تا فردا جواب بدین که خیلی‌ ضروریه... با پرینتر جوهر افشان, می‌شه روی مقوا پرینت گرفت؟ مشکلی‌ پیش نمیاد؟ کلا می‌خوام یه کاری کنم که کار شبیه کار دست شه، کسی‌ پیشنهاد دیگه‌ای هم داره؟
    majid.sh تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Navid B نمایش پست ها
    من این نوع مشکل‌ها زیاد پیش میاد برام، ۳،۴ بار هید کلینینگ می‌کنم و درست می‌شه... شما هم امتحان کن.

یک سوال داشتم که خواهشاً تا فردا جواب بدین که خیلی‌ ضروریه... با پرینتر جوهر افشان, می‌شه روی مقوا پرینت گرفت؟ مشکلی‌ پیش نمیاد؟ کلا می‌خوام یه کاری کنم که کار شبیه کار دست شه، کسی‌ پیشنهاد دیگه‌ای هم داره؟
    سلام . اگه منظورت رو از مقوا درست فهمیده باشم من روی این کاغذهای 260 گرمی انواع و اقسامش گرفتم و هیچ مشکلی پیش نیومد . روی پشت کاغذ عکس هم به نظرم مثل مقواست و گرفتم و اون هم مشکل نداشت . کلاً روی هر چیزی که جوهر رو جذب کنه زود ، میشه گرفت . ولی مقواها و کاغذهای براق و گلاسه چون جوهر را زود جذب نمی کنن وقتی پرینت جوهری می گیری همه چیز قر غاطی و درهم بر هم می شه .فقط حواست باشه مقوا انقدر ضخیم نباشه که گیر کنه . امیدوارم این نوشته کمکت کرده باشه .
    Navid B و majid.sh تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض طریقه تمیز کردن هد پرینتر hp

سلام دوستان
    من چند وقت پیش برای پرینترم hp d7363 photosmart کارتریج شارژی گرفتم ولی بعد از نصبش روی پرینتر نزدیک به دو سه هفته ازش استفاده نکردم. حالا که میخوام پرینت بگیرم رنگ مشکی رو اصلا نمیگیره. پیش یه تعمیر کار که بردم گفتش هدش مشکل پیدا کرده یا جوهر روش خشک شده. کسی میدونه چطوری و با چه موادی میتونم هدش رو تمیز کنم ، تا شاید درست بشه؟
    اگر درست نشه یه 120 تومنی پیاده میشم.
    منتظرم ....

كاربر همراه
    تشکر کرده
    752

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidcorsa نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من چند وقت پیش برای پرینترم hp d7363 photosmart کارتریج شارژی گرفتم ولی بعد از نصبش روی پرینتر نزدیک به دو سه هفته ازش استفاده نکردم. حالا که میخوام پرینت بگیرم رنگ مشکی رو اصلا نمیگیره. پیش یه تعمیر کار که بردم گفتش هدش مشکل پیدا کرده یا جوهر روش خشک شده. کسی میدونه چطوری و با چه موادی میتونم هدش رو تمیز کنم ، تا شاید درست بشه؟
    اگر درست نشه یه 120 تومنی پیاده میشم.
    منتظرم ....
    سلام
    از وقتی که کارتریج ها را نصب کردید هیچ پرینت گرفتید یا نه؟ شاید کارتریجها خوب نصب نشدند
    با دو سه هفته جوهر خشک نمی شود اگر از درست نصب شدن کارتریج ها مطمئن شدید می توانید head clean کنید شاید درست شد

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad-d نمایش پست ها
    سلام
    از وقتی که کارتریج ها را نصب کردید هیچ پرینت گرفتید یا نه؟ شاید کارتریجها خوب نصب نشدند
    با دو سه هفته جوهر خشک نمی شود اگر از درست نصب شدن کارتریج ها مطمئن شدید می توانید head clean کنید شاید درست شد
    بله روز اول پرینت گرفتم ولی الان نمیگیره . بیشتر از 10 بار هد کلین هم کردم ولی نشد. تعمیرکار هم که بردم طبق گفته خودش با محلول تمیز کرده ولی باز هم نشده. میگه جوهر خشک شده تو سوزنش

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

مرگ بر اپسون!
    دوستان هیچوقت ۱۴۱۰ همراه با تانک نخرید!
    فردا تحویل پروژه دارم، یکی‌ از پروژه‌هایی‌ که به خاطرش پرینتر رو خریدم، حالا ساعت ۳ شب فهمیدم که توی پرینتی که میگیرم هر ۳ سانت یه خط سفید میندازه! البته تا عصر اینجوری نبود...
    majid.sh تشکر می‌کند.

صفحه 90 از 141 نخستنخست ... 40 80 86 87 88 89 90 91 92 93 94 100 140 ... آخرینآخرین