صفحه 3 از 141 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 13 53 103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 21 تا 30 , از مجموع 1407
Like Tree585تشکر

موضوع: راهنمای خرید و رفع اشکال پرینترهای جوهرافشان

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض پاسخ: راهنمايي براي خريد پرینتر

جناب حميدی ممنون از شما خصوصا بابت شماره کنن ....
    سپاس

mzd
    mzd آنلاین نیست
    كاربر جديد mzd آواتار ها
    تشکر کرده
    0

پیش فرض پاسخ: راهنمایی برای پرینتر

با سلام
    بهترین کار برای شما نخریدن پرینتر هست چون تقریبا هیچ پرینتری در بازار ما نیست که بتواند کیفیت چاپ لابراتوار را بدهد همچنین هزینه چاپ عکس لابراتوار تقریبا نصف هزینه جوهر و کاغذ بهترین پرینترهاست . مثلا یک پرینتر خیلی خوب فوتو که تا A4 هم بیشتر چاپ نکنه میخرید 200 هزار تومان و برای هر عکس 13/18 حدود 400 تومان کاغذ می بره و حدود 400 تومان هم جوهر . در صورتیکه چاپ لابراتوار خیلی بشه 450 تومنه .
    موفق باشید .

كاربر همراه
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mzd
    با سلام
    ... هیچ پرینتری در بازار ما نیست که بتواند کیفیت چاپ لابراتوار را بدهد ...
    ?????
    شما تا به حال با چه پرینترهایی کار کردین؟؟؟ من 6 ساله پرینتر دارم. تابه حال 5 پرینتر هم عوض کردم. قدیما اینطور بود که شما گفتین. بعضی کارها رو هم دادم لابراتوار چاپ کرده برام. یکی دو سالی هست که واقعا کیفیت پرینترها عالی شده. بخصوص تو پرینترهای فوتو مثل ip6600D کنون.

اما در مورد دوستمون: 40 عکس در چه فاصله زمانی؟؟ 1 سال؟ یک ماه؟ یک روز؟
    [MORTEZA BEDRAM]
    [canon kiss digital N]
    [canon 18-55] -- [sigma 17-70]

http://www.photo.net/photos/bedram

mzd
    mzd آنلاین نیست
    كاربر جديد mzd آواتار ها
    تشکر کرده
    0

سلام
    من از حدود سال 75 با پرینتر استایلوس شروع کردم . اون زمان اصلا کیفیت پرینت مطرح نبود . همین که یک فایل رو از کامپیوتر میشد رنگی پرینت گرفت انگشت بر دهان می خشکید !!! تازه اون موقع لابراتوار چاپ دیجیتال هم نبود . بعد از مدتی پرینتر ها پیشرفته تر شدند و به قول شما الان یک سال هست که پرینترهای خوبی به بازار آمده که در حد دستگاههای لابراتوارها کیفیت داشته باشند ولی یکی اینکه اونها کمی دیر اومدند و دیگر اینکه قیمت کار با آنها نسبت به لابراتوار در تعدادهای بالا زیاد است .

p.s
    p.s آنلاین نیست
    كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

Exclamation یه پرینتر خوب

سلام سلام:confused: :confused:
    یه سئوال داشتم
    اگر یک پرینتر جوهر افشان رنگی بخاهم که بی درده سر باشد وبتوان کارتریج آن را به راحتی شارز کرد وکیفیت عکس خوبی داشته باشد چه بخرم
    با تشکر پویا:rolleyes:

كاربر ويژه infinity آواتار ها
    تشکر کرده
    4379

پیش فرض پاسخ: یه پرینتر خوب

چنين پرينتري اصولا وجود نداره !

چرا ؟؟؟

حالا عرض ميكنم ...

در پرينترهاي HP‌ با تعويض كارتريج ، هد نيز تعويض خواهد شد . چون هد روي خود كارتريج است. خب اين خيلي با ارزشه. اما حجم مخزن جوهر اين كاتريج ها كوچيكه و شارژ آنها پر دردسرتر از Canon و Epson است.

در پرينترهاي Canon ‌و Epson‌ هد از كارتريج جداست . اين هم خوبه و هم بد. كارتريج اين پرينتر ها بزرگه و بدون كثيف كاري و مثل آب خوردن شارژ ميشوند. دردسر هواگيري ندارند. اما ... اگر جوهر غير استاندارد دخل هد رو بياره ، تعويض اون هد به اين راحتي ها نيست ! و اگر گير بياد تقريبا هم قيمت پول خود پرينتر هست.

معمولا Canon و Epson‌ كيفيت تصوير بهتري نسبت به HP دارند.

نتيجه گيري : اين بعهده شماست!
    پرينتر من : HP 5150
    اما براي چاپ حرفه اي و با كيفيت به لابراتوار ديجيتال مراجعه ميكنم.
    هادی هژیرآذر

كاربر جديد emad آواتار ها
    تشکر کرده
    4

Question منو راهنمایی کنید!!! پرینتر بی دردسر میخوام!!!!!!

با سلام و عرض ارادت
    راستش من مدتی هست که فکر خرید یه دوربین و یه پرینتر افتادم برای منزل در رابطه با دوربین سوالمو در فروم مخصوص مطرح کردم اما میمونه پرینتر :
    من یه پرینتر میخوام که اذیتم نکنه و عکس رو با کیفیت چاپ کنه لطفا راهنماییم کنید، در خصوص بودجه هم در حدود 300 تومن دارم .
    فقط دردسر برام درست نکنه زیاد یه پرینتر رام میخوام در خصوص تعداد استفاده در ماه شاید نهایتا 20 برگ آ4 در ماه، البته تمام رنگی.
    از راهنماییتون پیشاپیش ممنونم.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    66

پیش فرض پاسخ: منو راهنمایی کنید!!! پرینتر بی دردسر میخوام!!!!!!

به نظر من پرینتر های فوتو کانن خیلی خوب و بی دردسر هستند با بودجه شما هم جور درمیاد، من از آخرین مدلش خبر ندارم خودم یه کانن i950d دارم که البته دوسال بیشتره که استفاده می کنم و کاملا راضی ام، کیفیت فوق العاده ای داره و اگه از جوهر های اصل کمپانی استفاده کنید افت رنگی نداره، جوهر هاش(6 رنگ) هم جداگانه عوض می شه.
    ساناز نافذ
    ---------------

كاربر آشنا Hamidi آواتار ها
    تشکر کرده
    0

من هم يه كنون ip4200 دارم. سرعت و كيفيتش خوبه و براي مصارف خانگي فابل توصيه است تا منظور شما از بي دردسر چي باشه! ;)
    اسماعيل حميدي
    Canon EOS 350D + EF-S 18-55mm + Sigma 17-70 mm + Speedlite 220EX
    Canon Poweshot G5
    Canon EOS 300V + EF 28-90mm

كاربر همراه dppictuer آواتار ها
    تشکر کرده
    37

منم کانن داشتم و سرعتش خوب بود اما بعد از 9 ماه هدش خراب شد و الان بعد از دو سال یه hp 5443 گرفتم که تو تستهایی که ازش داشتم واقعا" عالی بوده ، واقعا" که میگم یعنی واقعا" ها . با قیمت 55 هزار تومن هم سرو تهش هم اومد و وقتی به عکسهای چاپ شدش نگاه میکنم انگار پزتیوه . خوبی hp اینه که بعد از افت کیفیت هدش براحتی و سهولت و با اطمینان میتونی با عوض کردن کاتریجش کل دستگاهتو نو کنی چیزی که کانن و اپسون به این راحتی ها در اختیارت نمیذارن. در ضمن مواد مصرفیش و تعمیرگاههاشم بیشتره . تنها ایرادش اینه که قاچاقیه و اکثرا" بدون گارانتی یا اگه هم گارانتی دارن برگ گارانتی ندارن . من ار همه چیز این پرینتر راضیم و تا حالا هم 3 برگ آ 4 و 25 تا 10 در 15 سانت باهاش چاپ های کولیتی و بوردر لس زدم که واقعا" معرکس . البته سرعت چاپس برای های کویلیتی یکم زیاده اما نتیجه کار رضایت بخشه. یه نکته هم در مورد چاپگرهای جوهر افشان براتون بگم که خیلی مهمه اونم اینه که اگه داشته باشین و زیاد استفاده نکنید و یا زیاد مسافرت میرید باید به هدشون خیلی توجه کنید چون خیلی زود و بدون اینکه ازش بهره برداری خاصی کرده باشید خراب میشن پس بازم میگم دنبال دستگاهی باشید که هدش توی بازار به وفور پیدا بشه و قیمت هدشم چندبرابر خود دستگاه نباشه .
    Nikon D750 & D7200 - Tamron 24-70 f2.8 di vc - NIKKOR 50mm f/1.8G - Sigma 10-20 f4,5.6 - Nikon Sb800,Sb700,Godox TT685N - Lowepro Inverse 200 AW - Lowepro runner 450 aw - Gopro 4Black - Dji Osmo

صفحه 3 از 141 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 13 53 103 ... آخرینآخرین