صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 4 5 6 7 8
نمایش نتایج : از شماره 71 تا 80 , از مجموع 80
Like Tree60تشکر

موضوع: اصول كپچر - مشكلات كپچر

كاربر همراه netwalker آواتار ها
    تشکر کرده
    1003

نقل قول نوشته اصلی توسط hamids نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    ضمن تشکر از مطالب خوب و مفید شما دوستان ، بنده یک سوال در مورد سایز فیلم بعد از کپچرینگ و تبدیل به dvd و نمایش در dvdهای خانگی دارم :
    چرا در هنگام پخش dvd حاصله ، تصویر در کل صفحه تلویزیون پخش نمیشه و درون یک کادر در وسط صفحه تلویزیون قرار می گیرد
    لطفا روش درست جهت پخش در کل صفحه را توضیح دهید ممنون و سپاسگزار
    سلام.
    لطفا بفرمائيد از چه نرم افزاري براي كپچر استفاده كرديد و با چه فرمتي؟
    هيچ صيادي در جوي حقيري که به گودالي مي ريزد، مرواريدي صيد نخواهد کرد.
    .
    محسن سيفي

كاربر فعال masoudrejae آواتار ها
    تشکر کرده
    2404

فکر کنم مشکل شما را فهمیدم شما فیلمت 16:9 بوده احتمالا ولی وقتی با نرم افزار خروجی گرفتی خروجی 3:4 گرفتی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudrejae نمایش پست ها
    فکر کنم مشکل شما را فهمیدم شما فیلمت 16:9 بوده احتمالا ولی وقتی با نرم افزار خروجی گرفتی خروجی 3:4 گرفتی
    باتشکر از شما دوست گرامی و سایر عزیزان که نسبت به سوال اینجانب راهنمایی های خوبی فرمودید دقیقا مشکل از نحوه خروجی گرفتن بود فیلم 16:9 کپچر شده بوده که در نهایت خروجی 3:4 گرفته شد و این باعث کوچک شدن تصویر در وسط صفحه تلویزیون خواهد شد ممنون از شما دوستان گرامی
    و اما سوال دیگری داشتم : آیا کیفیت فیلم هنگام خروجی گرفتن در اندازه 16:9 و اندازه 4:3 تفاوت دارد ویا اینکه تفاوت این دو سایز فقط در ابعاد تلویزیون های قدیم و جدید است

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

Question مشکل

سلام ویندوز دوربین jvc منو نمی خونه ، چیکار کنم؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

Question

سلام . ویندوز دوربین jvc من رو نمی خونه ، چیکار کنم؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

با سلام خدمت تمام دوستان. من یه دوربین هندی کم SONY DCR TRV250 دارم که مموری نمیخوره و فقط نوار میخوره. هم خروجی DV داره و هم USB. اولین باره که اقدام به کپچر کردن میکنم و توی این زمینه با چند تا مشکل و سوال مواجهم که میخوام از شما راهنمایی بگیرم.
    اولین مشکل با درایور USB این دوربین هست که فقط با ویندوز XP سازگاری داره البته توی سایت سونی نوشته که درایور مربوطه برای ویندوز 7 روی خود ویندوز وجود داره که البته من هرچی سعی کردم نتونستم توی ویندوز 7 از دوربین استفاده کنم و اصلا توی لیست درایورها گزینه مناسب رو پیدا نکردم! ضمن اینکه توی اینترنت هم تنها درایور موجود مربوط به XP هست!
    مشکل بعدی اینه که وقتی فیلم رو کپچر میکنم کیفیت تصویر بسیار پایین و نویز بسیار بالاست (نسبت به پخش مستقیم از روی نوار و توسط خود دورببین با اتصال به تلویزیون).
    و یه مورد دیگه اینه که بعد از کپچر (و حتی در حین کپچر در صفحه ی Preview نرم افزار) انگار تعداد فریم ها کاهش پیدا میکنه (مثل تفاوت تصویر فیلمهای سینمایی با برنامه های تلویزیونی! و یا دوستانی که اهل بازیهای کامپیوتری هستن توی تنظیمات بعضیهاشون یه گزینه ای داره به اسم Frame Limiter که بعد از کپچر مثل حالت روشن اون گزینه است! و یا مثل تفاوت دوربینهای VGA و Full HD توی گوشیها) امیدوارم تونسته باشم منظورمو درست برسونم!

سوالم اینه که اگه برای کپچر کردن از خروجی DV و کارت کپچر استفاده کنم :
    1- برای استفاده در ویندوز 10 مشکلی پیش نمیاد، یعنی نیاز به درایور دوربین نیست و همینکه دوربین به کارت کپچر وصل باشه کافیه؟ (فقط مچ بودن کارت کپچر با ویندوز کفایت میکنه؟)
    2-مشکل کیفیت و محدودیت فریم ها از بین میره و میشه تصویر رو مثل روی نوار ذخیره کرد؟

ممنون میشم از تمام عزیزان اگه سریعتر منو راهنمایی کنند تا درمورد خرید کارت کپچر تصمیم بگیرم و زودتر ویندوزمو عوض کنم (یه هفته است بخاطر این مساله بعد از 4 سال مجبور شدم XP نصب کنم).

اینم تصویر دوربین و خروجیهاش
    22-300x212.jpg
    Sony-DCR-TRV250-Digital-8-Video-Camera-In-Box-_1.jpg

كاربر همراه Javid-Aj آواتار ها
    تشکر کرده
    162

سلام
    بنده در این زمینه تخصص خاصی ندارم و صرفا تجربه شخصی رو در اختیارتون میزارم
    بنظرم اگه دوربین و سیستم تون از پورت 1394 پشتیبانی میکنه ازین پورت بجای USB با نرم افزاری های تدوین ساده مثل Corel Video Studio یا پریمیر و ادیوس و امثال اینها به کپچر کردن بپردازید
    راه حل دوم تهیه یک کارت کپچر برای کامپیوتر یا لپ تاپ هستش
    خداروشکر قیمت بالایی هم ندارن معمولا.
    کارت های TV قدیمی و یا USB TV هم میتونن کپچر رو انجام بدن مثلا من خودم یک Pinnacle USB TV دارم که با یه تبدیل کوچک که همراه خودشه سوکت های AV (همون 3 کابل زرد سفید و قرمز) رو بهش وصل کرد بعد کپچر رو خودتون با هر تنظیم و فریم ریت که میخواید حتی شارپنس و کنتراست و کلیه تنظیمات نوردهی رو قبل از کپچر تنظیم کنید
    بطور حرفه و با کیفیت بالا هم که کارت های تدیون برای اینکار بهترین گزینه هستند
    امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم

Sent from my E6833 using Tapatalk
    کوروش و sinasaeidi تشکر می‌کنند.
    SONY A7R III, Canon 700D,GoPro Hero 7 Black, Tamron 24-70mm F2.8 & 70-300mm, Samyang Cine 35mm F1.4 & Cine 14mm F2.8, Canon 18-55 STM, Helios 58mm, Jupiter 200mm, Revenon 135mm F2.8

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام دوستان دوربين سوني hd1000 دارم كه تا چند روز پيش تا كابل 1394 را به دوربين و سيستم ميزدم براي كپچر كردن خوب بود ولي تازگي ها هر كاري ميكنم دوربين را نميشناسه
    و طبق عكسي كه گذاشتم ارور ميده ميشه راهنمايي كنيد مشكل بر طرف بشه
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1505

درود بر همه
    دوستان ما یه سری فیلم از چن سال پیش داریم که با هندی کم گرفتیم و الان مدلش رو نمی دونم وخود هندی کم هم خراب شده
    الان می خوام اونا رو تبدیل کنم به فرمت دیجیتال و بریزیم روی سی دی
    اگه کسی آشنایی داره یه مرکز خوب و مطمین برای این کار به من معرفی کنه تا هنوز فیلم ها از بین نرفتن بدم تبدیلشون کنن
    با تشکر

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام دوستان
    من یک دوربین sony قدیمی مدل ccd-trv27e دارم که فیلم mp120 هست میلیمتری استفاده میکنه .
    فیلم های قدیمی دارم که میخو.استم با کارت کپچر oscar اکسترنال تبدیل به دیجیتال کنم
    ولی زمان کپچر با پرش های عمودی در دوطرف صفحه مواجه می شم .
    توی اینترنت خیلی سرچ کردم و تنظیمات نرم افزار هایی رو هم که داشتم خیلی تغییر دادم ( سیستم pal و ntsc ) ولی هیچ فرقی نکرد . حتی تعداد فرم ها رو تغییر دادم
    لطفا کمکم کنید . دیگه عقلم به جایی قد نمیده . نمونه فیلم رو هام به پیوست میزارم
    ممنون
    https://www.aparat.com/v/MCIRV

صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 4 5 6 7 8