صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 3 4 5 6 7
نمایش نتایج : از شماره 61 تا 67 , از مجموع 67
Like Tree29تشکر

موضوع: چاپ عكس ديجيتال روي كاغذ عكاسي

كاربر جديد mostafa stat آواتار ها
    تشکر کرده
    2

سلام و درود بر دوستان و اساتید اهل فن
    من این تاپیک و همچنین تاپیک های مربوط به کاغذ و چاپ عکس رو مطالعه کردم یه سری اطلاعات مفید کسب کردم ولی چند سوال ام برام پیش اومد که جوابش رو پیدا نکردم حال اگر دوستان لطف بفرمایند و ما رو راهنمایی کنند ممنون میشوم

می خواهم یک سری عکس چاپ کنم ولی موندم روی چه نوع کاغذی برای کاربری من بهتره ؟

1- عکس ها از طبیعت و منظره است (یعنی جنگل-اسمان - درخت و ردریا = بیشتریت طیف رنگ سبز و آبی )
    2- سایز عکس ها هم بزرگ نیست. سایز 13X18
    3- عکس ها رو میخواهم داخل آلبوم نگه دارم (یعنی رو دیوار یا در معرض نور طبیعی یا غیر طبیعی نیست)
    4- آلبوم هم از این البوم چسبی و فریم دار نیست که عکس محافظ داشته باشه
    آلبوم معمولی 160 تایی (در دراز مدت اون نایلون پلاستیکی که رو عکس قرار میگره می خواهم رنگ رو عکس خراب نکنه )

حال با توجه به نکات بالا به نظرتون عکس ها روی چه کاغذی چاپ کنم ؟
    لاستر (براق)
    سیلک ابریشمی)
    متالیک

==============================
    اگر بخواهم از نظر قیمت خودم مقایسه کنم قیمت چاپ متالیک گرون تره ولی آیا واقعا بهتره و به مناسب کار من هست نمی دونم چون تفاوت لاستر و سیلک حدود 100 الی 200 تومن هست ولی نمی دونم چرا متالیک یهو خیلی گرون تره میشه !!!

با سپاس از توجه شما

كاربر جديد mostafa stat آواتار ها
    تشکر کرده
    2

با سلام مجدد
    درسته ما تازه واردیم و عضو جدید ایم کسی نیست ما رو راهنمایی کنه ؟

یه چند تا عکس رو کاغذ براق(لاستر) چاپ کردم بد نبود ولی چون تعداد عکس های که میخواهم چاپ کنم زیاد هست میخواهم بهترین کیفیت و دوام رو داشته باشه
    با توجه به پست قبل و کاربری بنده به نظرتون رو چه کاغذی چاپ کنم ؟

اینم چند تا عکسی که رو کاغذ براق چاپ کردم.
    با سپاس

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

بنده مدتی است در یک مرکز چاپ کار می کنم و خواستم دوستان رو در زمینه چاپ عکس راهنمایی کنم.
    این مجموعه روی مدیا های مختلف چاپ انجام می ده از قبیل : فتوگلاسه، گلاسه، ساتین، فوتو پیرل و کوتد
    معمولا تصاویر آلبومی روی مدیای گلاسه و فوتو گلاسه چاپ می شه تفاوت این دو با هم وجود یک لایه کوتینگ روی گلاسه است که چاپ براق تر و مقاوم تر می شه
    عکس هایی که پوستر یا شاسی میشن هم روی معمولا مدیا های غیر براق از قبیل ابریشمی، ساتن، فوتو پیرل و ... چاپ میشه تفاوت آنها در دانه دانه های روی کاغذ است که به ترتیب از ریز به درشت تغییر می کنه
    اگه از لحاظ مدیران انجمن مشکلی وجود نداشته باشه سایت این مجموعه رو برای دریافت اطلاعات بیشتر خدمتتون معرفی می کنم
    چاپ دیجیتال

موفق باشید

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام

ببخشید من یه مشکلی دارم که وقتی عکس چاپ میکنم روی کاغذ عکس به صورت خط خط چاپ میشه و خط ها پیدا هستن

هد کلین کردم ولی بازم هم این خطوط هستن

پرینتر من هم p50 هستش

ممنون میشم اگر کسی میدونه راهنمایی کنه

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام دوست گرامی شما میتونید با استفاده از کاغذ های که در کاتالوگ یا دفترچه راهنمای پرینترتان هست بهترین نتیجه را بگیرید
    mSafdel تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام ببخشید من پرینتر epsonL805دارم وقتی می خوام چک نازل بگیرم پیام درپوش باز است رو میده کاغذ هم a4 معمولی هست ولی ارور میده و پرینت نمی گیره ممکنه مکم کنید با تشکر

كاربر جديد
    تشکر کرده
    113

چاپگر عکس سونی Sony DPP.jpg

سلام دوستان عزیز یکی از پرینترهای من از این مدل پرینتر ( چاپگر عکس سونی Sony DPP-FP65 )هست و برای چاپ خانگی گاهی اوقات استفاده می کنم.متاسفانه برنامه راه اندازش رو ندارم تا به کامپیوتر وصل کنم اگه دوستان لطف کنن راهنماییم کنن تا بتونم دانلودش کنم و یا اگه کسی داشت برام ایمیل کنه ممنونش می شم.

صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 3 4 5 6 7